Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

LightBlue ja tez poprosze kawe,mam nadzieje ze twoja corcia jednak teraz spi a ty razem z nia. A ja padam ale przez chorobe,glowa jakas goraca (czytaj mam temperature)i troche stara sie mnie bolec(ale ja sie jej nie dam i tak sie bede uczyc:P )nos zapchany tak ze juz mowilam do konradka ze podlacze fride do odkurzacza i sobie oczyszcze nos i jakies igly chyba polknelam w nocy i teraz malpy mnie kluja w gardle.Ale swiecace okienko z oknem i te kwiatki co je tak juz widac z ziemi podnosza mnie na duchu bo wiem ze wiosna sie zbliza,wkoncu swistak zobaczyl swoj cien wiec jeszcze trzeba przezyc 6 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiecace okienko za oknem:D widac ze mam goraczke mialo byc slonko za oknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda zdrowiej!!!!!!! miałam nie zaglądać ale jestem na naszej klasie i zerknęłam tutaj. pozdrawiam! ale przez post to naprawdę się wyrzeknę internetu :) muuuuszę naprawdę kafe jest nałogiem już kiedyś było mi łatwiej faje rzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ruda zdrowiej szybko!!! Weronika fajnie,ze jednak zajrzalas a u nas bez wiekszych zmian;-) Light wspolczuje, mam nadzieje ze znajdziesz chwilke na drzemke! Bartus spi, jak wstanie to lecimy na sacerek. Milej niedzieli zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwale moja niunie od wczoraj podjelam proby by sama zasypiala w lozeczku nie trzymajac mnie za palec kiedy siedzialam obok niej na krzesle to tylko plakala wiec wczoraj postanowilam wychodzic z pokoju najpierw troche poplakala ale zasnela,dzisiaj tylko zakwilila i przestala jak poszlam zobaczyc co sie stalo to zobaczylam jak moja corcia slodko spi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaki gratuluje postepow!!! No i oczywiscie 100 lat dla Wiktorki, naszej kolejnej 10 miesiecznej pannicy!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga dziekuje w imieniu Vikuni jak sie obudzi to zaraz jej przekaze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Karolcia jednak nie spała. Usneła mi dzisiaj raz ok 11 na 30 minut a niedawnow aucie raptem na 40 minut. No, ale to nic! ja własnie siedze sobie i piję malibu z mlekiem :P :D a mąż wozi Karolcie na rowerku. mam chwilę dla siebie. Dzsiaj pojechałam do siostry. Wczesniej prosiłam ja, aby na te 2 godziny kiedy bedziemy u niej, swojego psa dała do naszych rodziców. Ona tego nie zrobiła i dzisiaj ten pies rzucił się na mnie i na karolinkę. Całe szczescie moj tzw szwagier złapał go, ale skoczył do mnie z pretensjami,że to moja wina, bo pies czuje ,ze ja sie go boje! Wkurzyłam sie totalnie. Wiecie jak ten pies na nas lecial to były ułamki sekund!!! Dbam o moje dziecko jak tylko potrafię, a taki kundel w ciagu paru chwil mógłby narobic problemu. Najbardziej jest mi przykro ,że moja siostra olała mnie. Wcale jej to nie obeszło. No dosłownie nic! Jak ona chce to niech swoje dziecko wychowuje razem z psem. Ja Karolcie inaczej wychowam. Do tej pory nie moge ochłonac! rudamaxi kawa spoźniona, ale jest ! Prosze bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light wspolczuje przezycia, bo strachu musialas sie niezle najesc:-( Ale dla niektorych ludzi psy to jak rodzina. Ja lubie zwierzeta ale bez przesady. Chcialabym miec dla Bartka jakies zwierzatko, ale poki co jest za maly a nie moge patrzec jak dzieci znecaja sie nad zwierzetami a rodzice maja z tego radoche! Totalnie tego nie rozumie:-( A my dzis zamiast na spacerze wyladowalismy na zkupach, bo chcialam jeszcze troche obkupic mojego bratanka. Tutaj naprawde fajne ubrania mozna tanio kupic, co mnie z drugiej strony niesamowicie wkurza, bo w Polsce niedosc ze zarobki mniejesze to i ceny w porownaniu z zarobkami duzo wyzsze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema laseczki rudamaxi sdrowiej szybciutko!!!! Wikusia buziaczkow 102 !!!!!!!!!!! Light to ty dzisiaj bidulko horror przeżyłaś razem z Karolcia , a co do szwagra to bez komentarza ja to bym nastukala kolesiowi jakby mi z takimi tekstami wyjechal, jak pies jest agresywny to go niech zamkna. ja sama mam w domku psa sznaucera miniaturke i nigdy nie rzucil sie na nikogo , pomimo tego ze nie lubi dzieci ale to przez kuzynki dzieciaczki ktore za uszy go targały, Liwia do niego strasznie lgnie ale on podchodzi z dystansem ale za to do kota to leci i kotka do niej nawet spia razem:) dzisiaj sie nie odzywalam bo zbytnio czasu nie mialam Liwia biedunia cos znowu goraczkuje jutro ide do lekarza . ale zauwazylam ze jej 4 zeby ida na raz ,dwojki juz pomalu sie przebijaja a jedynki jeszcze nie, cala gora ja boli i do tego ma katarek i za nic w swiecie nie da sobie noska wytrzec. moja koffana bidunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci już śpią. Jak fajnie :-) rudamaxii nie jesteś sama chora. Ja też czuję się fatalnie. Byłam dziś w saunie porządnie się wypocić. Nie wiem czy mi od tego leppiej ale na pewno nie czuję się gorzej niż przed. Wymyśliłam, że z okazji dnia zakochanych zabiorę męża na masaż tajski. Nigdy nie byłam więc będę miałą okazję bo ja oczywiście też pójdę. light blue twoja siostra też powinna uważać i mieć więcej wyobraźni. Skoro skoczył na was, mógłby też skoczyć na jej synka. Niegdy nic nie wiadomo. aga fajnie masz z tymi zakupami. Ja ciągle wchodzę na stronę Nexta i podziwiam ciuszki i zastanawiam się co bym kupiła. W Budapeszcie był jedyny na Węgrzech ich sklep i często tam wstępowałam. Teraz pozostaje mi allegro, czasem coś się trafia nowego. A używane też jest bardzo dobre gatunkowo. Tu jest stronka: http://www.next.co.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LaightBlue wspólczje wiem co przezylas ja to kiedys przezylam z Konradkiem.Kiedy mial 1,5 roku bawil sie na kocu na ogrodzie wtedy jeszcze nie byl ogrod ogrodzony i nagle nie wiadomo skad wyskoczyl wielki czarny pies i biegl do Konradka na szczescie mama byla blisko i zdzielila psa haczka,na to wlascicielka z awantura co mama robi ze zadzwoni na policje i mama sie wystraszyla na to ja ze nie ma potrzeby bo ja zadzwonie i policja szybko przyjechala,okazalo sie ze baba nawet zezwolenia nie miala na trzymanie takiego psa,i zaplacila mandat ze prowadza psa bez kaganca i bez smyczy.Efekt Konradek do tejpory boi sie psow:O Madziorek dziekuje w imieniu Viki. Kar zazdroszcze ci tez bym sobie poszla do sauny,albo do silowni,hmmmm rozmazylam sie:D Aga moze zloze u ciebie zamowienie na jakas sukienusie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. W nocy nie mogłam spać, tak wczoraj się wkurzyłam. Tak jak mówi aga dla niektórych zwierzęta są jak rodzina, ok,niech będzie. Ja tez je toleruję i kedys sama zamierzam miec psa- samojeda. Ale koniec końców mam ogromny zal do mojej siostry i jej męża, bo mogło źle się stać. Ich pies jest agresywny, przeciez jak byłam w ciązy to mnie hapnął(chapął?) za rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light no faktycznie okropne przeżycie ! Nie dziewię się że się wystraszyłaś. Ja teraz odkąd mam Karolinę to jestem też taka , że jak widzę jakieś zagrożenie (dla niej) to gotowa jestem na wszystko. Grzesiek się czasami ze mnie śmieje jaka to ja się zrobiłam strasznie opiekuńcza, ale to chyba właśnie jest ten instynkt macieżyński, że człowiek za swoje dziecko dał by się pokroić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tylko na chwilke . Bartuś wszystkiego najlepszego z okazji 10 miesiaca życia.Rosnij zdrowo i badź zawsze uśmiechnietym i szczęśliwym dzieckiem.😘 I spóźnione ale szczere takie same życzenia dla Xaviera.😘 Robie kawę i zmykam dziobać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cos z ciekawostek dla poprawienia nastroju;) Czy wiesz, że: Gdybyś krzyczał przez 8 lat, 7 miesięcy i 6 dni wyprodukowałbyś wystarczająco energii do podgrzania 1 filiżanki kawy. (Nie wydaje mi się to warte wysiłku.) Gdybyś puszczał bąki bez przerwy przez 6 lat i 9 miesięcy wyprodukowałbyś wystarczająco gazu równego energii bomby atomowej. (No to mi się wydaje bardziej warte wysiłku!) Ludzkie serce wytwarza wystarczające ciśnienie aby wystrzelić krew na odległość 20 metrów. (O ludzie!) Orgazm świni trwa 50 minut. (W przyszłym życiu chce być swinią) Karaluch zanim umrze może żyć jeszcze przez 9 dni po odcięciu mu głowy (Ciągle jeszcze myślę o tej świni.) Uderzając głową w ścianę zużywasz 150 kcal na godzinę (Nie próbuj w domu. Spróbuj w pracy) Samiec modliszki nie może kopulować dopóty dopóki ma głowę na karku. Samica inicjuje seks przez oderwanie mu głowy. ("Kochanie, jestem w domu! Co do cho....?!) Pchla może skoczyć na odległość 350 długości własnego ciała. To tak jakby człowiek skoczył na odległość boiska. (50 minut... szczęściara z tej świni! Wyobrażasz to sobie?) Sum ma ponad 27,000 kubeczków smakowych (Co może być tak smacznego na dnie stawu?) Niektóre lwy kopulują 50 razy dziennie. (Nadal chce być świnią w przyszłym życiu... stawiam jakość nad ilość) Motyle smakują jedzenie stopami. (Coś co zawsze chciałem wiedzieć) Najsilniejszym mięśniem jest...język. (Hmmmmmm....) Osoby praworęczne żyją przeciętnie 9 lat dłużej niż osoby leworęczne. (Jeżeli jesteś oburęczny powinieneś wykalkulować przeciętną?) Słonie są jedynymi zwierzętami, które nie potrafią skakać (OK, to w zasadzie jest fajne) Koci mocz świeci w podczerni. (Zastanawiam się komu zapłacono, żeby to zbadał?) Strusie oko jest większe niż strusi mózg (Znam takich ludzi) Rozgwiazdy nie mają mózgu. (Takich ludzi tez znam) Niedźwiedzie polarne są leworęczne. (Jak zmienią rękę to będą żyły dłużej) Ludzie i delfiny są jedynymi stworzeniami, które uprawiają sex dla przyjemności. (A co z tą swinią ??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Kurcze dziewczyny jestem odcieta od swiata, niemam netu :( za 3 tygodnie dopiero bedze, teraz wykorzystuje to ze jestem u rodziców wiec pisze. Ruda maxi bardzo bardzo dziekujemy, my tez skladamy spoznione zyczonka Milence i Vikuni Niedlugo blizniaki mx3 skoncza roczek a ona nadal sie nie odzywa do nas. Light blue wspolczuje przezycia Zmkam bo Bartek sie obudzil, jego najlepsza zabawa to jest wchodzenie po schodach w dol i wgore i tak na okraglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka wspolczuje odciecia od netu wiem cos na ten temat.Ale za to ile potem czytania;) mx3 i kapikapi odzywac sie tu mi i to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka rudamaxi zloz zyczonka Vikuni od nas.....ale ten czas leci juz 10 miesiaczkow maja dzieci a niektore juz prawie rok...a i od razu pogratuluje Twojej corci postepow w samodzielnym zasypianiu.....oj u mnie to chyba nie byloby tak latwo... LightBlue...ja to bym tak operd.... siostre i szwagra ze by im kapcie pospadaly.......przeciez moglo dojsc do nieszczescia!!!!! ale dobrze ze nic sie nie stalo...... ja co prawda mam kota ale uwazam jak Weronisia do niego doraczkuje bo nigdy nie wiadomo co sobie kot mysli......zawsze moze zadrapac a on mnie mocno drapie wiec.......niby wie ze nie moze corci ruszyc bo obrywa po dupie lekko albo sie krzyczy ale wole chuchac (tak to sie pisze) na zimne..... madziorek uuuu tyle zabkow naraz to nie za ciekawie...Liwia sie nameczy...a Ty razem z nia..... kar uuuuu masaz tajski????? hihih super.....ja myslalam moze o jakiejs romantycznej kolacji...ale z moimi kucharskimi zdolnosciami to pewnie nie wypali...... o dla Bartusia i Xaviera tez buziaki..... rudamaxi spoko ciekawostki...a my myslimy ze swinki maja marne zycie...a tu prosze... hehe ja tez jestem ciekawa co u mamusiek ktore sie nie udzielaja na naszym \'slodkopierdzacym\' toipku hihihihi pamietacie ile bylo szumu o kohannah a teraz wogole sylwia sie nie odzywa.....no coz....moze wszystko w porzadku......ciekawe jsk jej tygrysek??? a teraz co u nas.....no kurcze aphin nie pomogl na plesniawki wiec bylam dzisiaj u pediatry bo niunia ma straszna chrypke i tak jak myslalam to od plesniawek....dostala nystatyne... tantum verde w psikaczu....mam dawac jej tez troche rumianku.....oj moze znikna....moze to przez plesniawki dzisiaj plakala (czyt. piszczala)w nocy....spalam tylko 3 godziny...teraz zasnela mi na rekach praktycznie w trakcie zabawy....chyba ide i ja sie zdrzemne...korzystajac z okazji.... bylam dzisiaj tez pobrac krew bo jutro mam endokrynologa i chcialam isc od razu z wynikami ... bo jak bym poszla bez niczego to nic by mi nie powiedzial tylko zlecil badania..a do niego panstwowo to dluuugo sie czeka wiec....zrobilam tsh , ft3, ft4 i przy okazji morfologie....zobaczymy jakie beda te wyniki.... dobra juz nie zawracam Wam glowy .... narka kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my juz po wizycie u lekarza na szczescie wszystko w porządku płuca czyste węzły takze uszy i gardełko tez :) lekarz powiedzial ze przy zabkach to normalne taka wysoka temperatura a do tego przyplątała sie malutka infekcja bo organizm jest osłabiony . przepisał nam syropek Phytohustin i kropelki do noska Otriven . w polsce kupilam Liwii vibovid dla niemowlat to tez bede podawac. Liwia wlasnie spi a ja spadam na male placki drozdzowe z dzemikiem truskawkowym ....mniam:) milego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka ja plesniawki zwalczylam sokiem z cytryny znikly bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga546
hej,czt ktos wie jak sie objawia ciaza pozamacizna i jak predko mozna ja wykryc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Rudamaxi dobre bylo to co wkleilas. A jesli chodzi o sukienusie to nie ma problemu, tyle,ze w kwietniu diopiero bym Ci cos przywiozla, bo tym razem sie nie zabiore:-( Mamy kupe rzeczy a limit bagazu niestety ograniczony:-( Dogadamy sie jeszcze. Kar fajny pomysl z masazem:-) Doroteczka moze Evanikaa cos nam podpowie z kolacja. bo zawsze ma fajne przepisy! Evanikaa zarzuc nam czym stosownym:-) Mam nadzieje,ze plesniawki szybko zejda a wyniki wyjda dobrze. Light jak samopoczucie? ochlonelas juz? Zuzanka sto lat dla Bartoszka! Mdziorek super,ze Liwii nie jest nic powaznego i mam nadzieje,ze przeziebienie przejdzie szybko. aga546 z tego co wiem to objawia sie min. bolem brzucha po (chyba) lewej stronie, ale mam nadzieje,ze wypowie sie ktoras z dziewczyn i udzieli Ci konkretniejszych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaże pozamaciczną najszybciej wykryje się badaniem usg. Radzę zrobić to szybko, poki zarodek jest mały. Potem moze to zagrażać życiu matki.Wiem cos o tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i aga25 ma rację, boli brzuch. Testy ciązowe raz są pozytywne raz negatywne :( Rudamaxi du*pne to co wkleiłas(jak to mawia nasza zuzanka ;) ) agus ochłonełam, ale do siostry na razie nie pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga546
no wlasnie bylam u ginekologa ale nic nie wykryl,zadnej ciazy,wlasnie boli mnie z lewej srony,raz mnie tak zabolal ze nie moglam chodzic,boli mnie tez czasem lewy bark i wogole to mam objawy ciazowe,a po za tym mam maluski brzuszek lekko powiekszony z lewej!,nie pytajcie tylko kiedy mialam okres bo 3 mce temu urodzilam dzidziusia i jeszcze nie mam bo karmie piersia ,a gin mi powiedzial ze to malo prawdopodobne zebym zaszla w ciaze gdy karmie piersia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób sobie test ciążowy a najlepiej badanie bhcg. U mnie usg wykryło ciąze pozamaciczną. I byłam operowana bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×