Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

rudamaxii współczuję tylu kolorów na twarzy. Nie wygląda to za ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga bo widzisz tak mi sie spodobal ze go nie zmywam;) kar ciesz sie ze nie zrobilam zdjecia na drugi dzien po wypadku kiedy bylam fioletowo-czerwona i mega spuchnieta.Aga mnie widziala to wie ze teraz to pikus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga sprawdz poczte:) a zadzwonic mozesz oczywiscie jak najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sprawdzilam, wygladasz lepiej! Mam nadzieje,ze rownie szybko wrocisz do fizycznej sprawnosci!!! Kamil_a serdeczne dzieki za fotki!!! Niunia w tym stroju wyglada slicznie, a te skrzydelka:-) CUDO!!!!! Swietne masz dzieciaki, jak sie oglada takie zdjecia to az sie marzy o dwojeczce:-)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska nie zartuj??? Skad to sie wzielo???? Niech juz bedzie lato... choc wczorajszy dzien w Londynie to bylo juz lato 32 st w sloncu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zebym to ja wiedziala.Idziemy z mama do lazienki stwierdzilysmy ze sprobujemy najpierw chlodnej kapieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi jakiś rozmazany ten makijaż :P Ale żarty żartami, dziękuj tym tam na górze ,że nic Ci nie jest!!!! madziorek a co to za taki smutny opis na gg???????????????????? Uciekam spac. Sobie dzisiaj zaszalałam i prasowałam, a ze dzisiaj dzien swiety to przytrzasnełam sobie palucha tego od FUCK ;)i mam za swoje, ciekawe czy bedzie złaził paznokiec. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyslalam wam cos na maila. Jesli ktoras pominelam to sorry. rudamaxii a skad ludzie znaja Twoje gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi straszny ten artykul:-( Ja tez sobie mysle czasami co bylo by gdyby mi sie cos stalo, takie glupie mysl, nie wiem po co!!! Trzeba sie cieszyc,ze zyjemy,ze mamy takie swietne dzieci!!! A Tobie sie wcale nie dziwie,ze tak to przezywasz. Kazdy kto otarl sie o smierc pewnie robilby to samo. W 2002 r zginal w wypadku moj kolega, tylko rok mlodszy ode mnie. Nie moglam sie po tym pozbierac. Ostatnio w 36 tc zmarlo dziecko Jarka znajomych, polozne za dlugo czekaly z porodem po odejsciu wod i dziewczynka sie udusila. O tym tez czesto mysle:-( Wiec to chyba naturalnie,ze jezeli jakas tragedia dotyka nas bezposrednio przezywamy to z podwojna moca:-( Chcemy o tym mowic,zeby nie bic sie z mylami w samotnosci. Coz widac,ze dla niektorych ludzi jest to poza zasiegiem rozumu:-( :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na glupote nie ma lekarstwa i tyle.A dwulicowosc nigdy nie znala granic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) już poniedziałek odzywajcie się bo trzeba będzie topiku daleko szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopcy maja obustronne zapalenie oskrzelii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzz 21 wspolczuje i moc fluidkow zdrowotnych dla twoich chlopcow. Moc fluidkow takze dla Gabi i Werci,i mam nadzieje ze wiecej potrzebujacych juz nie ma. Trzymajcie sie wszystkie P.S. Razem z Konradkiem codziennie mamy inne barwy wojenne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Juz Werka dzisiaj nie ma goraczki....ufffff a ja nie szukam nigdy dlugo naszego kochanego topiku bo mam go zawsze w ulubionych hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 ojejku duzo sily i wytrwalosci ci zycze......szybkiego powrotu do zdrowka dzieciaczkom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzisiaj u mnie przepiekna pogoda to wybiore siena spacerek:) rudamaxi wyglądałaś jak .....tęcza ale faktycznie to miałaś wielkie szczeście , czytałam ten artykuł z linka straszny:( 21 to dopiero szpital masz w domku...ale szybko wyzdrowieja dzieki fluidkom :) od nas doroteczka ciesze sie ze Werci juz lepiej Light co do opisu to mam dołka dlatego mam taki opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujeee fluidki na pewno pomogaaa rudzielcu kochany nasz sciskam Cie mocnooo jestes silnaa zajebistaa babeczkoo zdrowkaa ci zyczee po burzy zawsze swieci sloneczko.... barwyy wojenneee lada dzien znikną calujee przutulamm Cieee :) Mati wczoraj zrobill jednegoo kroczkaa polecam OSWIANKE OWOCOWA bobowityy rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yuuuuupi to gratulujemy Matiemu postepow w chodzeniu. Moja niunia to grubasek i ma za ciezka pupcie ktora ja ciagnie do dolu:D Dziekuje 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 zdrowka, zdrowka dla chlopakow!!! No i buziak dla Matiego za kroczka!!! Doroteczka extra ze z Weroniczka jest lepiej! Madziorek zakop tego dola!!!! Bartek mi sie cos poklada od rana, mam nadzieje,ze nic go nie zlapie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka mam nadzieję że to już koniec bo wiem jak potrafi umęczyć marudne dzieciątko :) Ja też już się zmyśliłam i dodałam topik do ulubionych :) 21 faktycznie ta owsianka jest super. Karola ją jadła aż się jej uszy trzęsły ;) Teraz sama robię podobny deserek i też jej smakuje. Aaaa zapomniałam wam powiedzieć że ja w sobotę też miałam wypadek. Na skrzyżowaniu gościu wymusił pierwszeństwo, nie zatrzymał się na stopie i przyładował mi w bok samochodu. Jeszcze jak na złość nie jechałam swoim samochodem tylko teściów:( Ja wprawdzie nie zmieniam kolorów tak jak rudamaxi ale mam mega guza na głowie bo uderzyłam się w szybę. Całe szczęście że jechałam sama a nie z Karolą bo bym chyba zabiła tego gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margolciaa jak ja przygotowujesz napisz prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margolcia ja tez poprosze na przepis na owsianke, tym bardziej,ze do tej z Bobowity nie mamy narazie dostepu;-) Margolcia a lane kluseczki sprawdzily sie rewelacyjnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 biorę pół słoiczka owoców (gerber - jabłko morela, jabłko brzoskwinia) do tego dodaję kilka łyżeczek ugotowanej kaszki kukurydzianej (bo manny jeszcze nie wprowadziłam ale po ugotowaniu ta kukurydziana wygląda taksami) i do tego dodaję czubatą łyżeczkę zwykłych płatków owsianych ( tylko przed dodaniem ich kruszę je trochę by były mniejsze). To wszystko mieszam i na trochę trzeba to odstawić by te płatki zmiękły ( ok 10 minut moim zdaniem wystarczy. Czasami dodaję odrobinę glukozy do smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×