Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hej. a ja się zastanawiałam kto to jest ta Monia ;) a to mika! dzięki za fotki , są bardzo ładne i muszę przyznać że Tomuś jest ślicznym chłopcem i ma bardzo piękny uśmiech, no ale to chyba po mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryy Mika i ja dziękuję za zdjęcia, Tomuś to naprawde spory chłop :D a ty wygladasz rewelacyjnie!!! weronika dokładnie to samo miałam na mysli jak wczoraj pisałam o moim domu i o t. Ty to ujęłas bardziej zrozumiale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie straszna mgła dzisiaj zobaczymy co będzie później zapowiadali słońce aż do niedzieli:) zobaczymy czy się sprawdzi prognoza mika82 dzięki jeszcze raz za fotki Tomuś jest przeuroczy:) fajnie wyszliście razem na zdjęciach :) evanikaa ja też miałam migreny ale obyło się bez zastrzyków za to ketonal musiał być :) pomogło mi zażywanie minerałów koloidalnych można to kupić w aptece...powiedziała mi o tym kobieta która zajmuje się medycyną niekonwencjonalną. teraz jak zaczynam źle się czuć czy skurcze czy drętwienie kończyn zawsze biorę te minerały i dodatkowo normalnie co dziennie jakieś witaminy w tabletkach naprawdę pomagają . minerały kosztują 35 zł. http://www.suplementydiety.pl/produkt.php?id=9 to jest link do poczytania o tych minerałach:) naprawdę warto mieć coś takiego:) Light jak tam dzisiaj się czujecie z Karolinką?????? mam nadzieję że lepiej:)🌼 miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też dostałam @ i czuję się fatalnie fizycznie i psychicznie. Wszystko mnie drażni i czuję się do bani. W dodatku Maja nie chce jeść i pije tylko moje mleko a ja jestem nerwowa jak ją karmię a ona buzię zamyka. Masakra jakaś......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawę humoru wysłałam Wam wszystkim maila ;)chyba że kogoś pominęłam (to przepraszam) dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek :D Karola tak jak to ona marudzi, ale juz mi to nie przeszkadza. No bo co mam zrobić, ze tak a nie inaczej jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weroniko :) tu jest trochę zdjęć: www.grubymis.fotosik.pl generalnie jestem na majówkach... ale często wpadam Was poczytać :) piszesz, że ze spacerami czekasz na męża, wiem coś o tym ;) choć często wychodzę z całą 4. chyba wykasowałam z fotosika zdjęcie na którym był wózek z potrójnym obciążeniem :p ale jak nie będzie mi się net rwał, to wrzucę jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska tak czekam i czekam,moze i mnie wyślesz swoje zdjęcia :) gruby misiu :) pozwoliłam sobie zerknąc na twojego fotosika i powiem ci,że śliczne masz dzieciątka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz poszly... U nas dzisiaj znowu cieeeplo. Wiosna na calego. Musze czekac na gosci od gazu co beda mi zmieniac licznik a potem dluga do parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekujemy za komplementy :) dzisiaj raczej nie bedzie spacerku, siakios zimno i ponuro na dworku. Tomciowi idzie druga jedyneczka. Moj maly kjójik :) Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!! Mika dzieki za fotki, faktycznie Tomus jest slicznym chlopcem!!! A ja myslalam,ze te zdjecia robione byly w jakims lasku;-) Kar, Madziorek, Light nie dac sie@! Weronika i Light zazdroszcze Wam tych dzialeczek no i domkow oczywiscie!!! Flowerska faktycznie pogoda zapowiada sie pieknie:-) Tez zaraz smigamy na jakis dlugasny spacer:-) Tyle,ze Bartek w wozku nie chce siedziec, caly czas w nim skacze i sie wyglupia:-) Najszczesliwszy jest jak z niego wychodzi a najchetniej jaby na czworakach po trawie mogl chodzic. Co do chodzenia to chodzi sam coraz wiecej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moje sloneczka..... czy jak Weronisia ma kaszelek juz chyba taki odrywajacy to moge wyjsc z nia na polgodzinny spacerek? bo juz sporo siedzi w domku i mi jej szkoda... nie mam za bardzo o czym pisac tzn niby mam ale nie bede zanudzac i potem narazac sie na wpisy pomaranczowego koloru......powiem tylko ze cos ostatnio zle uklada mi sie z moim P...nie wiem czy to ja jestem za bardzo wymagajaca i przesadzam w niektorych kwestiach czy moze to cos z P jest nie tak.....ale czasami mam juz serdecznie dosc.....mam nadzieje ze to minie ale jestem juz bezsilna.....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka ja niestety nie wiem,czy możesz wyjść z Weroniką :( Nie byłam w takiej sytuacji.. Flowerska ale ten twój Tomuś urósł!!!!!I ty wygladasz świetnie!!!!I małzonek niczego sobie ;) Dzieki za zdjecia. Karolina padła po spacerze.. Listonosz przyniósł mi karalog z projektami domów, wiec znikam na jakis czas. madziorek czy Liwia dalej usypia ci przy suszarce??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light czasami tak jest że zasypia przy suszarce , ale najlepiej jej się siedzi u mojej mamy (babci Liwii)na kolanach podczas gdy ja modeluję jej włosy , nie boi się lubi jak się jej dmucha suszarką po włosach:) chyba fryzjerka rośnie;) My po przeprowadzce do Niemiec startujemy od początku więc mamy plan że odkładamy kasę na kupno domu do remontu, mam męża budowlańca i tatę więc nie boję się takiego eksperymentu:) na razie wynajmujemy domek ale wolę mieć własny kącik:) Doroteczka ja z Liwią wyszłam na dwór na 15 min jak miała taki kaszelek :) ja czasami też mam wszystkiego dosyćwięc nie jesteś sama , kiedyś pewne rzeczy wolałam przemilczeć a teraz gadam od razu co mnie boli , jestem chociaż zdrowsza :)najgorzej dusić wszystko w sobie:) ale są osoby do których mówisz i po nich spływa wszystko to jest w tedy denerwujące :) ale jak to mówią po burzy zawsze wychodzi słońce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek - świetne maile, :) :) :) Odkryłam dziś przyczynę mojego podłego nastroju...TEŻ MAM @ !!! Milenka w końcu dziś zaczęła raczkować!!! Ale mamy radochę!!! Doroteczka - będzie dobrze... trzymam kciuki za Was! Jak długo jesteście małżeństwem? (sorki, że pytam ale sama przechodziłam różnego typu problemy w pierwszym małżeństwie. Zresztą skończyło się, jak się skończyło...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesac babeczki.... Madziorek - my tak zaeksperymentowaliśmy....kupilismy dom do kapitalnego remontu. Nielada wyzwanie! Ale warto bylo! Doroteczka - kobito glowa do gory! U nas tez jest kryzys za kryzysem. czasem mam ochote spakowac manatki i wyniesc sie z Kamcia jak najdalej. Czasem mam wrazenie, ze jestesmy ulepieni z innej gliny...ale wszystko jest do przejscia i przezycia, dlatego nie zamartwiaj... Moja Kamcia jest okropna do usypiania. Raz zasypia w 15 minut a innym razem w godzine! szok....dzisiaj przebila sama siebie. W ciagu dnia tez nie chce spac....moja mama nie ma czasem sil jej bujac, nosic, tulic... zasypianie przy suszarce?? łoo moja mala nie lubi tego dzwieku i zawsze ma podkowke jak slyszy odpalona suszare! Wy macie @ a ja jeszcze nie...i jakos sie nie zapowiada zebym ja miala@! Czy jest jeszcze ktos kto nie ma???? W marcu ide do lekarza bo to zaczyna byc zastanawiajace! Aga - ty nie zazdrosc tylko kupuj mala dzialke..hehe pamietaj, ze w razie czego u mnie stoi i czeka na was... ;) Mika - facecik jak sie patrzy Ci rosnie! Kar - bidulo kochana... 😘 A teraz kochane ide dokonczyc zupke dla Kamy, ktora gotuje od 17.. ciagle musialam ja wyłączać bo ciagle cos! ech ale cóz bez tragedii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mani!! ;) no wiesz!! aaa dlaczego ty nie masz?? he?? Ty to co innego!! Babko jedna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika, ale Ty jeszcze karmisz? ja zwykle dostawałam @ po zaprzestaniu karmienia :) tzn. między dziewczynkami nie dostałam wcale, choć karmiłam :p ale tak miało być, później tonię i wojtusia karmiłam po równo 10m. i w ciągu miesiąca po odstawieniu wracał regularny okres :) maciek się odstawił sam w grudniu i choć wcześniej miałam coś na kształt @... to prawdziwy z psm i zwijaniem się z bólu, ze zabezbieczeniami przed zalaniem ;) jak w połogu był w stczniu... teraz w niedzielę mnie zaatakuje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika a moze ty tez z tego samego powodu co ja??:> a tak serio to misio ma racje to moze byc dlatego ze jeszcze karmisz :) ale do lekarza warto sie wybrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmie?? Kama tylko czasem wieczorem zlapie mnie za (.)(.) ale tylko potrzymac...czasem cos pociagnie, ale czy az tyle zeby sie napic! Gruby misu...masz sliczne dzieciaczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, evanikaa :) taka stymulacja często wystarczy! ale jeśli się niepokoisz... nie zaszkodzi skontrolować :) czasem @ nie wraca duuuuuużo dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga , dzieki za filmik Bartolini slodziutki a te kroczki - normalnie cudo Fajnie masz, teraz za raczke i na spacerek , super Ciekawe kiedy ja sie doczekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maly nygus dopiero dzisiaj oderwal pupcie i troszke zaraczkowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa rozwazam Twa propozycje, bo jest atrakcyjna, pomijajac okolice Twoja dzialka ma jeszcze jedna niewatpliwa zalete:-) Miesci sie daleko od moich tesciow:-);-):-) Mika bardzo dziekujemy. A moje dziecko ma faze na wyciaganie z szafek wszelkich szklanych butelek i sloikow;-) Gruby Misiu podpisuje sie pod slowami dzieczyn, masz urocze dzieci a mi najbardziej podoba sie zdjecie, na ktorym Twoj synus wcina udko:-) Az sie zrobilam glodna:-) Doroteczka i jak bylyscie na spacerze? Ja wychodzilam z Bartkiem jak byl przeziebiony tylko nie wiem czy sie wtedy jeszcze bardziej przez to nie zalatwil:-( A co do relacji malzenskich to jak juz pisalam tez roznie u nas bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×