Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

ruuda maxi najpierw sobie przetlumacz bo piszesz teraz bez sensu:D a tak wogole to ty strasznie biedna jestes skoro nawet nicka sama nie umiesz sobie wymyslec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio jakos mi sie nie podoba to dziecko tak zaraz nad ziemią... to nie na nasze chodniki i drogi z kturych tony kurzu się unoszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani ja Ci zaraz wozka poszukam;-) Rudamaxi 🌼 Pomaranczo a gdzie nas MaMani 'zjechala'??? Z tego co wiem to tylko zwrocila delikatnie uwage, a wiem bo tyczylo sie to miedzy innymi mojej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie gruby mis mnie wyprzedzil;-)!!!! Bo wlasnie ten chcialam Ci poszukac, bo tu sa bardzo popularne. Szczerze mowiac to ja mam wrazenie jakby dziecko w koszyku na zakupy siedzialo;-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi, hi, wojtuś uwielbia kosz na zakupy :) a jeszcze jedno sprawia, że jednak nie kupuję tgo wózka - wydaje mi się, że jak s ę szybko idzie, to przodem łydek uderza się w tylne siedzonko ;) tym nie mniej uważam, że nie ma nic lepszego niż emmaljunga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuuda maxi
mamani - "kturych!!!!!!?????????" OK jesteś w ciąży, rozumiem twoje rozkojarzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu moj Bartek tez:-) Ostatnio nawet mu zdjecia robilam. Chcialam wystawic Graco na allegro i porobic fotki, no ale niestety mi sie nie udalo, bo moje dziecko upodobalo sobie kosz:-) MaMani normalnie kaskaderka Ci rosnie. A ja Wam sie przyznam, ze Bartek sciagnal dzis na siebie kubek z goraca herbata:-(:-(:-( Na szczescie nie byl to taki typowy wrzatek bo wlalam sobie pol zklanki goracej wody a pol letniej ale i tak strasznie sie przestraszyl i ryk byl okropny. A ja mam cholerne wyrzuty. W pokoju mamy tak niskie meble, ze juz teraz na pewno nic goracego z kuchni nie przyniose:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Ruda lala ucałuj Milenke, bedzie dobrze. OOOOO jak pomaranczowo :) No kupilam sobie wczoraj spodnie i bluzke na roczek teraz juz moge isc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka fajnie,że zakupy się udały :) Dziewczyny mam pytanie, jakie bądź jaką robiłyście sałatkę na roczek Waszych dzieci??? Nie chcę robić warzywnej, bo ona jest już oklepana, waham się pomiędzy gyrosem,sałatką z brokułem albo ananasem..I nie wiem na co sie zdecydować. A jeszcze będą na roczku Karoli tacy goście,ze jeden nie lubi tego a drugi tego :( Będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze sałatka z zupek chińskich ale moze ktos sobie pomysli,że ja skąpa jestem :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light ja zrobilam taka salatke troche wlasnego pomyslu :D:D puszka czerwonej fasoli puszka kukurydzy puszka groszku puszka ananasa troche papryki konserwowej pokroic drobno troche ogorkow konserwowych pokroic drobno puszka tunczyka w sosie wlasnym 5 jajek na twardo drobniutko pokorjonych wszystko wymieszac ze sloikiem majonezu pieprzem i solą :D:D:D smakowalo :D:D:D Na 2 dzien musialąm taką na zamoienie dla moich sióstr robic :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala jarzynowa bo wiem ze ta wszyscy lubia,. z zołtego sera kukurydzy, majonezu i czosnku, z pory i ananasa i szynki, beda rowniez jajka z sosem tatarskim produkcji mojego szwagra i cos tam jeszcze wymysle :0 Dzisiaj siedzimy w domu bo pogoda brzydka, kurcze w poniedzialek bede miusiala isc chyba z mlodym do lekarza bo cos coraz bardziej kaszle. Ruda lala jak Milenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj jest tak ślicznie że poszłyśmy poprzeszkadzać trochę babci w ogródku:P Liwia oczywiście wyrywała....kwiatki a nie chwasty :P zostałyśmy przepędzone:D ale nie na długo moje dziecko nie rezygnuje tak szybko z super zabawy a babciunia jeszcze tak fajnie krzyczała że Liwii jeszcze bardziej się podobało:D Light ja robię tradycyjna oklepaną jarzynową , gyrosa , i do tego ostatnio robie sałatkę własnego pomysłu sałata lodowa kukurydza fasolka czerwona ser feta ogórek zielony pomidor szczypiorek i jak mam to dodaję pieczarki ze słoiczka do tego sos : 3 łyżki oliwy z oliwek 3 łyżki octu balsamicznego łyżka cukru pół łyżeczki musztardy i rozmaite zioła całość mieszam z tym sosem .......ale możesz kupić te już gotowe ... :) jeżeli chodzi o ilość składników to zależy od Ciebie ile czego lubisz:P:) Karola dalej ma plamki ??????? MaMani u nas też jest problem z dłuższym siedzeniem w wózku...odkąd Liwia zaczęła chodzić woli iść za rączkę niż siedzieć w wózku:)ale jak trzeba to dzielnie siedzi:) ale masz skoczka w domku :)szok że też dzieci takie pomysły mają ja bym na to nie wpadła:P a na zdjęciach taki aniołeczek :D zuzanka dawaj fotkę :) ja też stwierdziłam że potrzebuję nowe spodnie tym razem białe. mam fajne brązowe ale z deka wiszą na mnie :P więc dobry pretekst na kupno nowych:) spadam dalej sprzątać ........muszę się wyładować chyba mam napięcie po miesiączkowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za przepisy. Na pewno coś wykombinuję. zuzanka jeśli to nie problem, to czy mogłabyś podać dokładny przepis na sałatkę Od Mamani i madziorka już sobie spisałam.... madziorek niestety ma jeszcze te plamki i bankowo w poniedziałek jedziemy do lekarki. rudamaxi dziękuję za zdjęcia. Kochane masz dzieci. ruda_lala buziaki dla Milenki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light blue ale na ktora sałatke? Dobra jest ta z pora, ananasem serem zołtym i plasterkami szynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ananas 3 pory 1 słoik selera ser zółty szynke pokroić w paski majonez kielecki najlepszy :) Pore trzeba dobrze sparzyć SMACZNEGO!!!!!!!!!!!!!!!! Jest naprawde pyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to moja sałatka z brokułem, może którejś z was "podejdzie" Warstwami układamy: - ugotowany w osolonej wodzie 1 większy brokuł(got. 5-7 min a najlepiej sprawdzać widelcem) - osączony seler ze słoika - puszka kukurydzy konserwowej - 6-7 szt. jajek ugotowanych na twardo i pokrojonych w kostkę ok 1 cm - 2 pomidory - 20 dag wędliny drobiowej pokrojonej w kostkę j.w. Sos, który wylewamy na sam wierzch: 3/4 dużego kubka jogurtu naturalnego zmieszać z 4 łyżkami majonezu, dodać wyciśnięty przez praskę czosnek ( ja daję 4 ząbki), przyprawić solą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolecielismy!lot minal fajnie, no i Bartek teraz to inne dziecko w porownaniu z poprzednim razem:-) Nikogo sie nie boi i ze wszystkim warjuje:-) Wstal o 5tej rano, przespal sie godzine w samolocie i dopiero przed chwila zasnal! Buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie. Agatce z okazji roczku dużo zdrowia i uśmiechu na buźce. A mamie Ani 75 spełnienia marzeń i aby wszystko w życiu ułożyło się po Twojej myśli. Mam nadzieje,że nas chociaż czytasz 🌻🌻🌻 Aga super,ze już jesteście cali i zdrowi justaaa udanego lotu! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baby- to wasza ruda_lala została zablokowana? widze jakieś dziwaczne czystki na cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje zakonczyc sledztwo i i kontynuowac wątek topiku zgodnie z jego przeznaczeniem. Mysle ze nawet wasza moderatorka nie bedzie miala chęci tlumaczyc dlaczego zastosowala ban na konkretny nick . Blokady zawsze sa zasadne , po złamaniu regulaminu Kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziękujemy pięknie Pani Cenzor
teraz już wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×