Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

U nas tak pięknie świeci słoneczko. zaraz wyjdę z dziećmi na jakiś spacer i może jakieś zakupy uda się zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Doroteczka-ja na razie nie daję Gabrysi nic z glutenem. Wiktorce też dałam dopiero jak miała ok. 11 m-cy albo rok. Nie pamiętam dokładnie. Wczesniej kupowałam jej biszpoty bezglutenowe ale za bardzo się nie sprawdziły bo strasznie się kruszyły. Zanim Wiki je zjadła to zdążyły się rozkruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar-no to zazdroszczę pogody,bo u nas dzisiaj tak wieje że strach wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzisiaj znow pochmurno ale nie pada, Tomus sie wczoraj strasznie zadrapal na buzi, poobcinanne ma pazurki a i tak potrafi sie ciachnac. Oooo, wlasnie zrobil sie czerwony i juz cos czuje, ide myc dupsko i przewijac. Aga z tego co wiem, nie musisz czekac na pierwszy dzien miesiaczki ale musisz odczekac tydzien zanim bedziecie mogli sie kochac a jesli poczekasz do pierwszego dnia miesiaczki to bedziesz \'chroniona\' odrazu. Ja bralam Micronor a to jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz mam gosci i sie przednie ubawilam bo dostalam pierscionek ale oczywiscie go oddalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi- albo coś przeoczyłam albo nie jestem w temacie....o jakich gościach piszesz? i o jakim pierścionku? ostatnio bardzo mało piszesz i tak tajemniczo....rzucasz hasła i tak naprawdę nie wiem o co chodzi....możesz troszeczkę jaśniej? albo jest ktoś kto mnie oswieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jaka jestem wykończona......:( Mała w ogóle nie spała w nocy,darła się,kaszlała,nosek miała zatkany:( A dobra wiadomosc-jednak lecimy do Kanady.Maz dostal urlop:) Wylatujemy 14 listopada na miesiac:) Kar-zazdroszcze spacerku...ja sie musze kisic w domu co dziecko chore i na antybiotyku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do izawik
izawik czy Ty nie zauważyłaś że rudamaxi ma swoje koleżanki z którymi pisze maile albo na gg i to z nimi ma swoje tajemnice, a np. Ciebie olewa ciepłym moczem. Dla niej aga, paulka i jeszcze kilka dziewczyn tylko są ważne. Ostatnio z aga25 miała jakieś tajemnice. Ty niestety nie liczysz się dla niej, więc nie pytaj o jej o pierścionki itp.... Pewnie następny fagas chciał ją wziąść za żone, bo przecież ona ma branie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne dzieciaczki kar:) Ty też jesteś bardzo ladna (zakladajac ze to ciebie widac na pierwszym zdjeciu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyglądasz na swój wiek:) A w jakim wieku jest twój synek? Aha,i tak czytam twoje wpisy,ale nie jestem pewna-mieszkasz na Węgrzech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Izawik- nie pisz takich, bo o moich problemach z wyjazdem pisałam na forum, a ze tylko kilka dziewczyn w tym Rudamaxi zainteresowało sie ta sprawa bardziej nie oznacza,ze mamy jakies tajemnice. To,ze akurat niektore dziewczyny pisza cos do siebie na gg, czy dzwonia, bo na forum niektore rzeczy mozna niechcacy przeoczyc nie oznacza,ze olewamy reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fowerska bardzo Ci dziekuje za odpowiedz:-) WEzme pierwszego dnia miesiaczki, akurat powinnam dostac jak przyjade;-) Colliee sliczne parasolki! Kar ale z Mai \'kawał baby\" na tych zdjeciach:-) Wyglada na bardzo duza dzieczynke! Sliczne dzieciaki no i oczywiscie mama rowniez!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colliee no i oczywiscie bardzo sie ciesze z Twojego wyjazdu, bo wiem jak to jest jak pieknie snute plany legna w gruzach nie z naszej winy:-( Pewnie nie mozesz sie juz doczekac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-pewnie,nie mogę się już doczekac.Tylko lotu się trochę boję... Chcociaż ty będziesz miała gorzej,bo sama z Bartkiem...Ale z drugiej strony krótko...Na pewno sobie poradzisz:) Jakimi liniami lecisz? Kupuję tą różową parasolkę,tylko jeszcze nie wiem,ktorą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga Maja rzeczywiście wygląda zdrowo i ma trochę ciałka. Rzeczy nosi w rozmiarze 74-80 Colliee - my z mężem mieszkamy na Węgrzech. Wiesz, że ta spacerówka to jest dobra tylko na krótkie wyjścia? Zauważ, że jak dziecko uśnie to będzie mu strasznie niewygodnie. To oparcie rozkłada się może w 120 stopniach, nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyab lepsza ta triumph bo ona sie rozklada prawie na plasko spadam na kolacyjke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wrócilam z zajec i padam. Wykapalam Maniule i juz spi ja tez zaraz uciekam do lozeczka bo jutro musze wstac o 6 zeby sie ze wszystkim wyrobic. nakarmic maniule przygotowac wszystko zawiesc ja do mamy i jeszcze zdazyc na zajecia. Filip niestety wychodzi juz z domu przed 6 wiec mi nie pomoze. mam nadzieje ze mania nie bedzie plakac. Ciekawe skad pomaranczki wiedza z kim ruda rozmawia na gg- ruda moze ty masz jakies ukryte oprogramowanie w kompie!!!! colie prosze juz dosc wozków ja sie ejszcze lecze po tamtym. niestety filip definitywnie powiedzial NIE :( przypominam milym paniom ze jutro dzien chlopca :P Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie te parasolki to sa juz dla dzieci, ktore wiecej biegaja niz siedza (leza) w wozku, ale sa bardzo ładane:-) Colliee ja tez ma strasznego cykora przed lotem, ale dostałam instrukcje od Ewelinki dotyczace lotu i mysle,ze nie bedzie tak zle. Tym bardziej, ze to przeciez nie długo. Bardziej mysle o tym,zeby opoznien nie było. A lece Ryanair z Wrocławia. Fajnie,ze masz meza do pomocy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello. Wydaje mi się,że dawno mnie nie było,że minał atak pomarańczek ale się pomyliłam. Dobrze,że chociaż przeziębienie mi mineło. To jakaś pociecha ;) kar przepraszam,ze dopiero odpowiadam. Mam dokładnie 3 guzki na tarczycy.Największy z nich ma w tej chwili średnice 1 cm........ zuzanka,ruda_lala, Doroteczka, aguśka ;), evanika dziękuję za fotki. Az trudno pomyślec,że nasze dzieciaczki są już takie duże :D Zaczełam wystawiac na sprzedaż, na Allegro ciuszki po Karolci. Mimo,że tutaj nie uzyskałam odpowiedzi w sprawie formatowania fotek, to znalazałm w moim aparacie funkcie miniaturek i wszystko stało się jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuśka;-) fajnie masz,ze masz taka funkcje w aparacie, bo dobrze obrobione zdjecia to moim zdaniem polowa sukcesu. Ja narazie dałam sobie z tym spokój,moze kiedys uda mi sie powystawiac ciuszki po Bartku, choc jak narazie wszystko rozdaje i mysle sobie,ze jestem nienormalna, bo przeciez chce miec drugie dziecko;-) A dzis popakowałam ciuchy, ktore nadaja sie dla dziewczynki bo mojej bratowej siostra sopdziewa sie dziewuszki, ale ja lubie sprawiac komus przyjemnosc:-) Sama tez podostawałam przeciez mnostwo rzeczy dla Bartusia. A Light patrzyłas na allegro za wózkiem Ramatii, bo ostatnio pisałas,ze kosztuje ok 800 zł, a mi sie wydaje ze na allegro były tansze-bardzo mi sie podobaja, choc na zywo nigdy nie widziałam;-( Evanikaa ja rówzniez dziekuje za zdjecia. Jak ogladałam miniaturki to wydawało mi sie,ze Kami jest coraz bardziej do Ciebie podobna, ale jak powiekszyłam to juz sama nie wiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że z powodu mojej wypowiedzi rozpętała się burza:-( strach cokolwiek pisać... tak,tak jutro dzień chłopca. A ja zamówiłam mojemu T bieliznę (sobie przy okazji też ;-) ) i na pewno nie dojdzie na czas....musi poczekać... z drugiej strony to niesprawiedliwe bo jest dzień chłopca, kiedyś (nie pamiętam dokładnie kiedy) jest też dzień mężczyzny a dla kobiet jest tylko jedno święto...;-) aga-to Ty jesteś jeszcze tylko tydzień z nami? a potem jak będziemy się w końcu kontaktować? będziesz chyba miała inny nr tel? kar-na zdjęciach widać że Maja ładnie siedzi. A nie przechyla się na boki albo do przodu? Bo moja Gabi jeszcze traci równowagę. oj dziewczyny, dziewczyny, szlaejecie z tymi wózkami ;-) justaaaa- i jak podoba Ci się Szczecin? no i oczywiście nowi koledzy i koleżanki? colliee-widzisz, jakoś dało się załatwić ten urlop :-) niepotrzebnie martwiłaś się na zapas...będziesz pisała do nas z Kanady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po kolejnej nieprzespanej nocy💤 Chociaż mała chyba trochę lepiej,mniej kaszle,nie miała takiej wysokiej gorączki... Izawik-no nie wiem,czy będę pisała....:P Pewnie parę słów skrobnę:) Ale nie będzie za bardzo kiedy;) A my dnia chłopaka nie obchodzimy...Tak jakos wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×