Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Witam🌻. Koala🖐️ Mieszkam w Wołominie:) Michalinka niestety nie lepiej,w nocy strasznie się męczyła,rano znów gorączka 39 stopni:( Chyba trzeba dac jej antybiotyk... 21-ja też czytalam o tych blizniakach syjamskich.Podziwiam tą dziewczynę-ma w sobie tyle siły...Mam nadzieję,że wszytsko skończy się pomyślnie. Wzruszajacy ten wiersz...Jesli mozna to nazwac wierszem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaka
rany boskie!!! 21 co to jest????????!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! no proszę! Bydgoszcz górą! ja rodziłam w tym szpitalu gdzie urodziły się bliźnięta, a pracuję w szpitalu im Jurasza tym który chce się podjąć rozdzielenia dzieciaczków:) z całego serca życzę im wszystkiego co najlepsze , dużo zdrówka, pomyślnego leczenia i dużo wiary, miłości i cierpliwości rodzicom! pozdro idę spać... bo wróciłam z pracy ledwie żywa, odholowałam Kasię do babci i idę lulu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i gadalam z mezem.Wrocil padniety z pracy a ja mu z wozkiem wyskakuje:D Moze dlatego,ze byl taki zmeczony sie zgodzil na kupno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21- ten wiersz...taki piękny...i taki straszny ....aż ciarki przechodzą i łezka się kręci .... czytałam o Nadii. Nie słyszałam o niej wczęsniej....Mam nadzieję że te wszystkie badania, operacje i zabeigi przebiegną pomyslnie i dzieciaczki będą mogły żyć i funkcjonować oddzielnie w dobrym zdrowiu. Trzymam kciuki :-) dzisiaj w końcu się wyspała :-D byłam sama z dziewczynkami ale Wiktorka w ogóle się nie budziła a Gabi przebudziła się ok. 2, szukała smoczka i nawet jej nie nakarmiłam (przewaznie się tego domaga), po czym zaraz zasnęła. No i obudził mnie budzik o 7. A moje piersi?...normalnie jak balony :-D uszykowałam dzieciaki i zaprowadziłam Wiktorkę do przedszkola. chcę więcej takich nocek ;-) piszecie o wózkach. Ja mam tylko jeden, głęboki wielofunkcyjny z którego robi się potem spacerówkę. A Wy nie kupowałyście takich? ta disneyowska spacerówka mnie też się podoba,ale póki co nie potrzebuję nowej spacerówki ;-) zuzanka- ostatni dzień w pracy...no a potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam wczoraj w tv i coś w tym jest, że pierwszy wózek dla wroga, drugi dla przyjaciela a trzeci w końcu dla siebie. ja mam w swoim życiu czwarty z kolei i ten jest najlepszy ale pierwsze 2 to był horror. A ostatni przy Kubie to spacerówka Chicco parasolka i mam zamiar jej używać jak w końcu kupię sobie samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa twój Szymuś to taaaaaaaki przystojniak;) Kiedyś będzie łamaczem kobiecych serc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Robie drugie podejscie:-) 21 straszne to co napisałas i zarazem bardzo działa na wyobraznie. Flowerska tak zle to pewnie nie bedzie i niedługo bedziecie w pełni urzadzeni:-) Izawik, ale fajna miałas nocke, oby tak dalej! Colliee gratuluje rezultatow rozmowy z mezem;-) Ja tez miałam wózek wielofunkcyjny i nie zmieniałabym go przynajmniej do przyszłej wiosny gdyby nie wyjazd, bo na wyjazd chciałam cos lzejszego, latwiejszego do składania. Justaaa te czopki Viburcol tez sa na bolesne zabkowanie, nam pomogły przy kolce (tak mi sie przynajmniej wydaje) a przy zabkach ich jeszcze nie stosowałam, bo jak narazie nie było takiej potrzeby. Sarita i Koala udanego odsypiania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka21
21 jak mozesz takie teksty wypisywac!!!!najpierw sie zastanow co za glupoty wypiujesz! i jak mozna napisac ze to bylo piekne!dla mnie to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaaaaaaaa
niestety aga ulka ma racje, wogole po co ten wiersz? nierozumiem? tu pisze o blizniakach syjamskich a potem wyskakuje z tym opowiadaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie w radiu mówili, że jedno z bliźniąt syjamskich zmarło...to smutne. Bardzo mi przykro i trzymam kciuki za zdrowie drugiego maluszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuznka - mówili o tym na RMF FM. Zmarł przed rozdzieleniem, podobno niewydolność krążenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaaa ja tez co wieczór dziekuje Bogu,ze mam Bartka i ze wynagradza mi to wszystkie inne niepowodzenia! Równiez bardzo mi przykro z powodu tego dzieciatka, domyslam sie jak przezywac musza to jego rodzice:-( Oby drugi z chłopców szybko powrocił do zdrowia po operacji!!! A jutro dasz rade, zobaczysz! Zazdroszcze Ci, nowe otoczenie, nowi znajomi! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadówaaaaaaaaa pomaranczki mam was ggdzies glebokooooo nie dam sieee wyprowadzic z rownowagi dla waszej chorej satysfakcjii wonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaaa ja mam teraz tak bolesne jajeczkowanie,ze chyba bez tabletek spokojnie wiedziałabym kiedy moge sie seksic zeby nie zajsc w ciaze:-) 21:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalina dostała antybiotyk:( Dziś myslalam juz,ze zwariuje.Caly prawie dzien plakala,nic nie chciala jesc,darla sie jak opetana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Colliee teraz bedzie juz lepiej! Bartek za to zasypiał z rykiem:-( Zamowiłas wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie.Doszlam do wniosku,ze skoro mam wlasciwie identyczna spacerowke,to nie bede tej kupowac,tylko zapoluje na jakas ladna parasolke.Te Maclarena sa super,tylko strasznie drogie. Na topiku o syjamskich bliznietach pisza,ze operacja zakonczyla sie pomyslnie.Drugi maluszek przezyl.Oby byl zdrowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, ale czasami jak człowiek coś sobie wkreci to nie ma mocnych;-) Mam nadzieje,ze chociaz z drugim z blizniaków bedzie wszystko dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez trzymam kciuki i modlę się o zdrowie dla drugiego chłopczyla. I za duszyczkę pierwszego. Ale u nas burza była, brrr. A ja oczywiście sama. Rano byłą ładniutka pogoda, tak cieplutkoi słonecznie. A później okropny ból głowy i w końcu burza. Lecę po ciepłą herbatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej justaaaaa nie denerwuj sie tak wszystko jutro bedzie ok......poznasz szczecin szybciej niz ci sie wydaje..... 21 nie czytalam nigdy czegos takiego a zryczalam sie jak niewidomo co!!!! 🌻 od kiedy moge zaczac podawac corci biszkopty np z herbatka? Weronisia ostatnio tak sie drze wieczorami przed snem ze az uszy bola i serce...bo nie wiem jak jej pomoc.....dzisiaj nie dostala kaszki hippa bananowo brzoskwiniowej od 5 miesiaca i sie nie darla wiec to moze to..... chyba sie zarazilam przez forum.....bo mam katar i chyba lapie mnie stan podgoraczkowy......a u mnie to samo nie przejdzie....pewnie antybiotyk bede musial wziac..... najgorsze jest to ze i Weronisia pokasluje i tak jakby katarek sie u niej zaczynal ..... ide w poniedzialek z nia do lekarza..... dzisiaj corcia spi u tesciow bo my jutro rano jedziemy do stolicy ..... a o 17 idziemy do Romy na spektakl KOTY......jeju jak ja dawno nie bylam w teatrze...... co do nastepnej ciazy to balabym sie bo przeciez nasz organizm ledwo zdolal odrobic straty..i dzidzius nie mialby z czego czerpac tego czego potrzebuje...do tej ciazy sie przygotowywalam w miare mozliwosci.......ostatnio wydluzyl a mi sie @ bo najpierw mam plamienia potem po kilku dniach przechodzi w @ a potem znowu plamienia..pewnie przez spirale.....a i podbrzusze mnie niedawno bolalo...mysle se to jajeczkowanie.....ale bol podobny do rozchodzenia sie wiazadel w ciazy hihihihih......musze isc do gina na kontrolke spiralki.... pisze do Was i pije fervex.....glowa mnie boli i w kosciach mnie lamie..... :( buuuuuuuuuuuuuuuu caluski.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Justa zdaj relacje jak było, o ile bedziesz na siłach po tylu wrazeniach:-) Powodzenia! Doroteczka dokładnie tak samo boli mnie podbrzusze. Dziewczyny, ktore bora tabletki Carazette, powiedzcie mi jakbym teraz zaczeła brac to musze czekac do pierwszego dnia miesiaczki, czy moge obojetnie kiedy? Kurcze chyba jednak bez wyprawy do gina sie nie obedzie, a tak mi sie nie chce cholernie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka ja biszkopty zaczełam podawac po ukonczeniu 6 miesiaca. Wcieram Bartkowi troche do desrerku i czasami daje mu do pomemłania jak jestesmy na spacerku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×