Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

wiecie co? stwierdziłam dzisiaj że dostanę fioła siedząc z dzieciakami w domu bez możliwości wyjścia ....Wiki marudzi że się nudzi i chce do przedszkola. Gabrysia ostatnio nie chce za długo siedzieć w lezaczku, tylko na kolanach. Kurde, jak ja mam to pogodzić dodając do tego jeszcze ugotowanie obiadu i inne zajęcia domowe. Jeden dzień, drugi jakoś można ale ja już wymiękam... Wiki nie chce jeść (ale kinderka którego przyniósł jej tatuś wciągnęła z prędkością światła). Gabi też nie chciała jeść mojego obiadku (wczoraj znowu wymiotowała). Było w nim żółtko, ale kiedyś też już je jadła i nic się nie działo. Dałam jej obiadek ze słoiczka to zjadła go ale gryzła przy tym łyżeczkę z taką siłą że robiła się czerwona i jak próbowałam jej ją wyciągnąć to pluła jedzeniem. Nie wiem co jest grane...ostatnio w ogóle straciła zainteresowanie jedzeniem chociaż widać że jest głodna bo szuka cyca. Kręci się, rozgląda, siada tak że się normalnie składa i trudno cokolwiek jej włożyć do buzi. Wasze dzieci też tak robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba będą najcięższe 2 tyg przede mną :-( no a potem ospa może dopaść Gabrysię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza moja Maja też chciałaby tylko cycusia i przechodzi samą siebie. Ciągle płacze, chce być na rękach. Na szczęście zasypia po 19 i budzi się raz do karmienia więc mogę wieczorem odpocząć. Będzie dobrze, zobaczysz. Teraz jest ciężko ale później będzie z górki. Podziwiam cię, bo ja nie gotuję a i bez tego mam sporo do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik, moja Agatka zachowuje się podobnie jak Twoja Gabrysia. Teraz jak jest chora, to przez cały czas kiedy mnie nie ma zjadała tylko kilka łyżeczek obiadku i wypijała 30-40ml mleka z butli.A tak to tylko soczek piła. Dopiero jak ja wracałam z pracy to dawała się namówić na cycunia. i też jak siada to się \"składa\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat dla solenizantow. Izawik glowa do gory Madzia marcel sliczny rudamaxi moj bartek przez 2 m-ce przytyl 300gram ale i tak ma nadwage bo poltoraroczne dziecko ma podwoic swoja wage czyli Bartek powinien wazyc 6 kg a wazy 7430 aga trzymam kciuki za lot mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/7300(27.0 9). ..66cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/7000(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/6400 (02.10.07).. 51/67cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/766 0(05.10 ) ..55/68 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/7430 (04.08).....53/67 nikolla (22.05...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 7960... ..........73cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/7550(21.0 8)..57/66cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/6100.... .. .....51/62cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/6700(19 .07)... ... .....57/67cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/7825 (08.08)....59/66 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/5100.(27 .06)...56/64cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/6820 (13.08)....55/65 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/6130 (26.07)....58/60 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /8515 (12.09)....62/82 lightblue28.08..Karolinka.....20.04....4100/7100 (04.09).......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/5600(17.08)....52/63 evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm rydamaxi wszytskiego naj z okazji 18-stki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dzieki za wszystkie kciuki:-) Chciałabym byc juz na miejscu;-) Odezwe sie do Was jak tylko bede mogła, a teraz lece konczyc pakowanie!!! Buziaki dla Was i dzieciaczków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jutro juz bedziecie pelna rodzinka Jarek pewnie sie zdziwi na poczynania Bartusia bedzie napewno najszczesliwszym facetem pod slncem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka nie ma sie co przejmowac nasze skarby sa narazie w takim wieku ze jeszcze wszystko zdarza spalic z dziesiec razy ,ja sie martwilam ze moja malo przybiera ,bo tylko na cycusiu ale chyba jest ok ,bo w przeciwnym razie lekarka by cos powiedziala. A teraz co moge jej podawac na poczatek ,przypomnijcie co podawalyscie Agus powodzenia i wracaj do nas na necie szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane I nas już dopadły choroby. Misiek dziś pojechał cały zasmarkany, Julita też już porządnie kicha, mnie boli gardło i już czuje w kościach. Jeszcze Szymon sie trzyma, na szczęście. Doroteczko dlatego właśnie wczoraj sie nie odzywałam. Byłam w Siedlcach. Ale zostawiłam chorą Julitę z chorym tatą i nawet kawy bym nie wypiła, bo strasznie bym się denerwowała. A i u was jak czytam to nie za ciekawie. Mam nadzieję że się na mnie nie gniewasz🌻 Rudamaxi sto lat sto lat!!! Życzę Ci spełnienia co drugiego marzenia, bo gdyby spełniły by się wszystkie to nie mielibyśmy o czym marzyć, a wtedy jest nudno :) , dużo zdrówka, samych słonecznych dni w serduszku i pociechy z dzieciaczkow . ❤️🌻 ❤️ I dla półrocznych dzieciaczków wszystkiego co najlepsze, samych słodkich owoców i przepysznych zupek,wesołych spacerów i wygodnych wózków :D Aga ❤️ powodzenia! Moja Malutka już śpi. Ja jeszcze wypiję kubek mleka i dołączę do niej. Pijecie mleko? - to tak raczej do mam karmiacych :) Słodkich snów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 25 - trzymaj sie dzielnie kochana....życze wam spokojnego lotu!!! odezwij sie szybko do nas!!! całuski wpadłam tylko na chwilke!! buziaki kochane... ide spac...aaa Kamcia to okaz zdrowia - musimy jeszcze z nia cwiczyc, ale neurolog widzi duza poprawe, a rehabilitantka nie wie jakie nam dawac cwiczenia, bo jej zdaniem wszystko jest ok.. mamy tylko nowy zestaw masazy! uciekam spac bo jutro ide do pracy na pare godzin!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj ostatnia - dzisiaj pierwsza!! Ja w pracy od 8, a moj G juz ze 4 razy do mnie dzwonił...\"w co ubrac Kame po domu?\", \"o ktorej dać jej mleczko\", \"marudzi mi\"... ojja nie wiedział jak to smakuje, to teraz niech sie uczy, lepiej pozno niz wcale! Powinnam jeszcze zaproponowac zeby wysprzatal chate...a niech zobaczy co musi znosic kobieta pracujaca, zajmujaca sie domem i wychowujaca dziecko! ok wracam do pracy!! udanej soboty wam zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.... izawik 🌻 koalka nie gniewam sie...no cos ty....od nas juz choroby sie wynosza i pewnie do was poszly hihih.....duzo zdrowka i do szybkiego zobaczenia.... korzystajac z tego ze Weronisia lezy chwilowo na macie to jem sniadanie...... nie pisalam nic bo nie mam humoru......czasami mam wszystkiego dosc tylko usmiech mojej Kluseczki mnie rozwesela..... chyba zbyt wczesnie pochwalilam sie ze niedlugo zobacze sie z najblizszymi....niby cos sie ruszylo ale pewnie do lutego nie przyleca....a czy w lutym czy kiedys tam tez nie wiem....... tak sobie mysle ze nie powinnam narzekac bo mam kochajacych rodzicow i brata a tutaj Weronisie i mojego P (ktory ostatnio mnie wkurza) hihii.....ale ile mozna!!!!!!!!! teraz to juz w grudniu bedzie 3 lata jak ich na zywo nie widze, ostatnio na swieta 3 lata temu bylam u rodzicow....a potem obrona, ciaza i tak jakos zlecialy te lata.....a teraz kazdy dzien rozlaki pali w sercu jak cholera...juz nie pisze o tym bo sie rozwylam a Niunia sie patrzy na mnie....wiec musze wymusic banana na twarzy... zdecydowalismy ze kupimy dzialke i bedziemy starali sie postawic domek...z uzytkowym poddaszem....ale juz mielismy podpisywac z babka umowe przedwstepna..dzwonie do niej zeby sie umowic na spotkanie w tym celu a ona mi mowi ze juz nie aktualne bo sprzedaja jednak w rodzinie!!!! no k...a mac!!!!!! sobie pomyslalam.....to tak sie nie robi...tyle sie oglaszala a tu raptem nie sprzedaje....wiec co? szukamy dalej.... aga 25 wracaj do nas szybko..... evanika moj P to by non stop pewnie do mnie wydzwanial bo on prawie sie nia nie zajmuje bo wraca pozno z pracy a twierdzi ze uspac Weronisi nie umie....ale mi trudnosc....posiedziec przy niej i podac jej smoczek jak wypadnie!!! ulozyc na boczek...ona wieczorkiem nie chce gdzies indziej lezec jak tylko w lozeczku ...... wysmieje sie, powyglupia i zaspypia....juz nie chce lulania..... madziunka a ty chyba tez kiedys mialas mnie odwiedzic ale chyba nie mialas auta tak? mam nadzieje ze nic mi sie nie pomieszalo...hihi chyba zaczne wystawiac rzeczy na allegro....ale jeszcze nigdy tego nie robilam....mam pytanie ale pewnie durne....jak to jest z kosztami przesylki...? cos sprzedaje i skad mam wiedziec ile beda wynosic koszty przesylki? przeciez nie bede na poczte z ta rzecza latac i sie pytac? jak to robicie.....tylko nie smiejcie sie.....pewnie sa jakies cenniki... lece bo Weronisia wzywa........ i sorki za smutasy..... aaaaaai RUDAMAXI spoznione zyczonka: wytrwalosci, milosci i zdrowia.......🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amenduni
Dziewczyny wy napewno bedziecie wiedziały cos na ten temat.Powiedzcie mi czy wg. was jeżeli by była ciąza 10-cio dniowa to na tescie wyszly by już 2 kreski? robiłam rano i niestety,ale była jedna.prosze odpiszcie .Czekam na te 2 kreseczki jak na zbawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! czyli do dnia spodziewanej miesiączki zostało jeszcze kilka dni... mi test wyszedł dopiero w dniu spodziewanej miesiączki ( i to słaba druga kreseczka). poczekaj jeszcze troszkę. trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! spóźnione ale szczere życzenia dla wszystkich solenizantów! dużo zdrówka i samych szczęśliwych chwil! dobrze że u nas jeszcze się choróbska nie rozpanoszyły! chociaż ja jestem na antybiotyku ale od sadysty - bo mi wczoraj zęba rwali:( brrrryyy mam założone 4 szwy ... poród był ciężki ale i tak wolę rodzić niż chodzić do dentysty... a moja Kasia nadal nie ma zębów. czy są tu jeszcze jakieś kwietniowe bezzębne dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amenduni
Sarita Kochana to jeszcze mi dajesz nadzieje ze jak zrobie test ponownie za 2 tyg to zobacze 2 kresecki?okres powinnam miec 16 pazdziernika.Sarita dziękuje Ci ze odpisałas.Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i zycze powodzenia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amenduni poczekaj jeszcze kilka dni i powtórz test. Wiem, jak to jest czekać na dwie kreseczki, ja czekałam dobrze ponad rok. Bardzo pomogły mi wtedy dziewczyny które tak jak ja czekały na dzidziusia i pisały na forum. Niestety nasz temat został skasowany, przeniosłyśmy się i nadal piszemy. Powodzenia! Sarita moja Julita też jeszcze nie ma ząbków. Chyba kieł pojawi się pierwszy, bojuż go czuć wyraźnie,ale jeszcze nie widać. Mała marudzi mi strasznie przez te zęby i bez maści bym chyba sobie z nią nie poradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amenduni - badz cierpliwa..ja tak jak koala 79 czekałam na pojawienie sie 2 kresek... i po dluugich oczekiwaniach doczekałam sie słodkiej córci! koala 79 - zaintrygowałas mnie - czy ty nie pisałas na \"od maja starania o dziecko...czy jakos tak?? Ja tez pisałam z dziewczynami na kafe, ale jako mozolinka... wracam do pracy bo mam jeszcze troche dokumentow do obrobienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka- życzę powodzenia i wytrwałości w szukaniu i kupnie działki :-) My też marzymy o swoim domku,ale nam sprawy trochę się ostatnio skomplikowały. I albo skończy się to kłótnią w rodzinie i obrazą teścia albo ja będę niezadowlona z miejsca zamieszkania. Zgadnijcie co wybiorę :-P ja też kiedyś pisałam na forum o staraniach o dziecko... Gabrysi ywszedł drugi ząbek :-) My już dzisiaj zrobiłyśmy z Wiktorką tartą waniliową z brzoskwiniami i kruche babeczki :-) Teraz goruję zupkę Gabrysi. Trochę więcej żeby miała na potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Po pierwsze bardzo wszystkim dziekuje za zyczenia:)🌼 My juz zrobilismy zakupy ,bylismy u mojego braciszka wstawic swieze kwiaty,Konrad zaliczyl fryzjera. Teraz powiesic jedno pranie wyprc pieluchy i musze sie wziasc za sterte prasowania,i mam nadzieje ze moja niunia mi pozwoli poprasowac. amenduni poczekaj jeszcze pare dni zrob test w dzien kiedy powinna pojawic sie miesiaczka:)Trzymam kciuki. Wszystkim chory fluidki by choroba szybko minela,moj onrad w nocy tez kaszlal ale rano nafaszerowalam go dodatkowo i narazie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amenduni
rudamaxi dajesz mi jeszcze nadzieje,ze moze jestem juz w ciąży a test tego nie potwierdza,bo jest jeszcze za wczesnie?pozdrawiam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też ponad rok staraliśmy sie o Milenkę. Nawet dwa razy ujrzałam te upragnione dwie kreski...ale niestety po kilku tyg...za trzecim razem jak były dwie kreski to juz nawet się nie cieszyłam, żeby nie zapeszyć...Ale wtedy się udało!!! Amenduni - trzymam kciuki!!! Oby Tobuie się udało!!! Ja też przystosowuję mojego A. do opieki nad Milką i może jestem wstrętna ale w nocy też mam zamiar się wysypiać. W czwartek wracam do pracy... sama nie wiem czy się cieszę czy nie. Wronisia, czyli to co napisałaś na gg jest nieaktualne? Szkoda... Sarita u nas też jeszcze nie ma ząbków i z tego co wiem u Bartusia Zuzanki też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amenduni
ruda lala przepraszam,ale po tym co piszesz to odnosze wrazenie ze 2 wczwsniejsze poroniłas?-ja tez miałam 2 x obumarcie płodu-odchodze od zmysłów.czekam jak na zbawienie na ciąże i blagam P.Boga aby mi to 3 pozwolił szczęśliwie urodzic.pozdrawiam cie i gratuluje dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×