Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Jestem.... Od jakiegoś czasu tylko was czytam, ale nie zawsze. Na początku nie mogłam za dużo pisac i siedziec w necie, bo nie miałam swojego komputera, teraz się to na szczescie zmieniło. Poźniej dostałam sms z zastrzezonego numeru telefonu,że wcale się nie zdziwiłyście,że zniknełam z forum, bo i tak miałyscie mnie gdzieś, gdyż jestem zwykla wiesniarą. Nie przytoczyłam słów wprost, i prawde mówiac mało mnie obchodzi, kto mnie nie lubi i to napisał.Wiem tylko jedno,że teraaz bede się pojawiała częsciej.Czy to się komus podoba, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue nr tel jest zastrzezony tylko jak sie dzwoni ale przy sms-ie nr powinien sie wyswietlic Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiedziałam, do czasu tego smsa no i mam kuzyna we francji, ktory takze ma tak zastrzezony tel juz mnie to jednak nie obchodzi. ktos dalej próbował mieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi wiele osób miało moj nr tel bo był jakis czas temu w opisie gg wiewsz, ja nie dam sie pochlastac ze na 100 % był to sms z telefonu ale fakt był faktem od razu napisze ze wspomnmialam o smsie nie dlatego aby byl ruch na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane... Light - wierzyc sie nie chce, ze komus chcialo sie bawic i wysylac smsy... Czysta glupota...nie używajac bardziej wymownych slow! Paula - ale sie usmialam z tego linka...u mnie w pracy wszyscy chcieli miec mopsa na monitorze...aaa te pieski sa moimi wymarzonymi pieskami. Tylko moj G nie chce mi kupic takiego malucha...moze kiedys jak juz Kamcia bedzie wieksza...albo jak bede na emeryturce! aaa Rudamaxi - sposob z kaszka i cycuszkiem jest super... Moja Kamcia zasypia w pare minut! no coz ale i na nas przyszedl czas w budzeniu sie dwa razy w nocy! Wszystko jest do zniesienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama chcialabym miec taka tapete....ale moj G by sie zdziwil gdyby naglr mopsik zaczal lizac mu monitor..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maMani mopsiu super:D Witam Milenko przesylamy ci moc 😘 i cale narecze 🌼 z okazji ukonczenia kolejnego miesiaca zycia Flowerska czytalam twoje wpisy i nie wiedzialam co jest grane dopiero jak przeczytalam wszystko od poczatku to tak jak myslalam wyszlo ze pomylilas rude:D Super Evanika ze Kama tez szybko teraz zasypia. Moja niuncia spi teraz calymi dniami i mam malo czasu by sie z nia teraz pobawic:(Praktycznie budzi sie tylko by cos przekasic. kapikapi jak chcesz to wpadne i ci skopie ogrodek bo ja juz swoj skopalam teraz tylko zostala zabawa z haczka w truskawkach i malinach:D izawik umow sie z alergologiem bo tak tylko mczlowiek patrzy na wyniki i nie wie czy ma sie cieszyc czy nie,ale mimo wszystko bedzie dobrze:) LightBlue masz te sms-y?Strasznie chora psychicznie jest ta osoba ktora tak miesza. Ja teraz pije herbatke,jeszcze zostalo mi cos wzprasowac i ide spac bo nad ranem mam miec goscia potem sniadanko i jedziemz na cmentarze. Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. rudamaxi nie mam tego smsa , bo teraz moj telefon używa moj mąż i on go skasował. Bo po co wg niego mam sobie zawracac du*e głupotami, jak by własnych problemów było mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń doberek! Milkenka dziękuje za życzonka. Light Blue - aż mi się wierzyć nie chce, że któraś z nas byłaby zdolna do czegoś takiego. A ile zachodu musiała w to włożyć... Brak słów... Flowerska, nie przejumuj się ja też ze dwa razy pomyliłam wpisy i odpowiedziałam nie tym co trzeba... Zuzanka - byłaś z tą tarczycą?? Mamo bączka, czy mam Cięw znów molestować ???? Melduj nam się tu prędziutko. Gotuję obiadek i zaraz jedziemy na cmentarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light blue a wiesz ze ostatnio chcialam ci napisac smsa co sie z Toba dzieje i czemu nie piszesz na forum, a moze ten sms byl wyslany przez neta,, ale to juz lekka przesada i zagladaj czesciej:) rozumie ze juz macie swojego kompa. Milenko Bartus spiewa Ci sto lat juz od wczoraj, zreszta my z Radkiem tez :) Alina nie bylam jeszcze z tarczyca kurde na nic niemam czasu Bartek pokaszluje, jak sie obudzi zjemy obiadk i tez zmykam na cmentarz. Alina a wychodzisz na balkon? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka - staram się nie wychodzić... ;) staram się... i biegaj mi do lekarza, tarczyca to poważna sprawa. Ma już Bartuś drugiego ząbka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka no ba, pewnie,że mamy nowiuśkiego laptopa ;) i naprawde jest inaczej, mozemy wystawiac faktury, no poprostu zmiana o 100%\' powiedz mi co z twoja tarczycą, ja sama się martwie bo jutro mam własnie do endokrynologa na usg i nie wiem czy przypadkiem nie zrobia mi biopsji Karola własnie zasypia przy akompanaimaencje suszarki.\\ Ostatnio nie było w mojej miesjcowosci pradu i niespała przez kilka godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light blue ja mam niedoczynnosc tarczycy jak bylam w ciazy to jakosm mi sie wszystko uspokoilo, teraz jest nawrot znowu zaczelam puchnac, woda mi sie w organizmie zaczela odkladac, zreszta ruda lala mnie widzila :) Kupilas ten wozek Ramatti opal? ruda lala haha dobrze ze sie strasza, ale wiesz oby te starania wychodzila a balkon pewnie kusi oj kusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie biore jodox, zobaczymy po badaniach jak bedzie. A Ty jaka masz tarczyc i czemu od razu biopsja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussta dobrze to okresllas dziecinada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ruda lala ilenka niech poplywa za Bartka :0 ach ten balkon, przeziebisz sie :) light blue mi sie ten wozek strasznie podoba i chyba w marcu go kupie. Bartekd dzisiaj ogladal te wszystkie swieczki, ludzi i prcesie najbardziej mu sie podobaly siostry zakonne,, a radek swteierdzil ze byl na biegunie bo widzial pingwinny :) mama backa odezwij sie prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wlasnie czytalam blog Iguni i Karolci suuuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha i Alex
Witamy serdecznie dziewczyny ktore maja isc do lekarza ,wszystko inne odlożyc a dolekarza isc w pierwszej kolejnosci nasze dzieci potrzebuja zdrowych mamus:D My po maratonie dzisiejszym popadalismy i sie odijamy dzieci juz spia a my sie delektujemy przy herbatce pysznymi ciastkami.U mnie dzis byla sliczna pogoda:D Hallo, ich wuensche ein schoenes langes wochenende. Alex:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sloneczka..... my wczoraj bylismy rano na grobach moich bliskich ok 60 km od mojego miasta.....byla z nami corcia ale nie chciala siedziec w chusie bo byla spiaca...tak myslalam....i nosilam ja normalnie na rekach ale bylo kurcze zimno wiec tak szybciutko odwiedziliscmy groby bliskich i z powrotem do samochodu bo jechalismy jeszcze do mojej cioci...myslalam ze Werka bedzie sie bala bo bylo sporo ludzi ale nie....tylko sie przygladala...... juz sie przyzwyczailam ze moj P jest na zwolnieniu i jest z nami...jest weselej....moge isc spokojnie sie umyc i takie tam.....ale juz od poniedzialku wraca szara rzeczywistosc.....ja i corcia same w domku....ale ona juz jest grzeczniejsza wiec jest latwiej..... czy takie dzieciaczki juz tesknia za nami? pytam bo wczoraj wieczorkiem zostawilismy Kluseczke u tesciow i poszlismy na groby bliskich mojego P......i jak wracalismy to az na klatce bylo slychac placz corci...tesciowa powiedziala ze zaczela marudzic jak my wyszlismy a potem juz plakaka.....a ja jak wrocilam to wzielam ja na rece i utulilam a Weronisia sie przytulila i przestala plakac.....i juz potem nie plakala....tesciowa mowi ze cos ja bolalo albo zabki ida nastepne ale kurcze jakby jej cos bylo to i u mnie na rekach by plakala.....wiec nie wiem jak to bylo..... Lightblue nie przejmuj sie.....ktoras z nas sie nudzi no albo to byl ktos kto odwiedza nasz tpoik....ale nie wazne....fajnie ze jestes!!! a gdzie sie dziewczyny podzialy? kohannah,aprilka,sarita, mika no i ciekawe co u weroniki!!! a madziunka czy ty pamietasz ze obiecalas mnie odwiedzic.....masz juz auto? 21 i ania 75 co z naszym wypadem z dziecmi na basen???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka ja nie wiem co na katar bo moja corcia nie miala tak uciazliwego katarku jeszcze........napisz co u ciebie slychac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamabączka- na ten katar to mnie kazali psikać do noska Mucofliud i odciagać fridą. Ale sama wiesz jak to się skończyło :-(...oskrzelami.. tak więc nie wiem co jest najlepsze. Gabrysia od wczoraj też zaczęła trochę smarkać. Na razie jej tylko odciągam i nie wiem czy nie podawać cebionu. Nie chcę żeby wyszło tak jak ostatnio. U nas pewnie Wiktorka zaraża bo tema katar i kaszel od kilku dni. Przez to przedszkole to ciągle coś ma :-( Ja zresztą też od wczoraj mam katar. doroteczka-mozliwe że Werka jest przyzwyczajona do was. Gabrysia zachowuje się tak że gdy ktoś do nas przydzie lub my gdzieś idziemy to jest bardzo poważna i nie reaguje na żadne próby rozśmieszenia. A wystarczy że ja albo mąż lub wiki się do niej odezwie - smieję się pełną gębą. Wczoraj u teściów pytali czy ona w ogóle się smieje. Ale ledwo przekroczylismy próg naszego mieszkania i dziecko od razu odzyskało humor. Gabi jeszcze nieraz reaguje płaczem gdy ktoś wychodzi z pokoju a ona zostaje sama. Wiem że w tym wieku dzieci zaczynają odczuwać lęk separacyjny, więc może to jest to. Czy Wasze dzieci zaczynają się złościć? Gabrysia od kilku dni złości się gdy ktoś zabierze jej to czym aktualnie się bawi. Albo dzisiaj przy przebieraniu jej odpięła swojego pampersa (ostatnio ciągle to robi co mi itrydnia jej przewinięcie), zakleiłam i później już jej nie pozwoliłam. Rety ! Jak ona się wściekła. Zrobiła się czerowna i przeraźliwei krzyczy. Niezły charakterek, nie ma co ;-) Ale byłam na to przygotowana bo wyczytałam w gazecie (mam taki poradnik gdzie opisują co dziecko robi, jak się zachowuje i roziwja w danym miesiącu) i tam było własnie napisane dziecko pod koniec 8 m-ca tak własnie robi. Więc trzeba to przeżyć ;-) light&blue- straszne chamstwo z tym sms-em. Jak ja się cieszę że nie muszę znosić czegoś takiego. Chociaż pisząc to może wywołuję wilka z lasu? Oby nie! Wilku, a kysz, a kysz!!! ciekawe co u Kariny i Sylwi.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana. mama bączka witaj na starych śmieciach. zuzanka ja tez brałąm joox ale tarczyca funkcjonowała ostatnio dobrze, z tym,ze ja mam 3 guzki na lewym płacie, największy ma 1 cm lece sie ubierac i do lekarza poźniej wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×