Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

mika a ja nie dostalam zdjec natka tak mamani jest w ciazy i z tego co kojarze to chyba ma termin na wrzesien. Kurde Bartek zasypia tzn udaje bo co chwile cos wzrzuca z lozeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu co sie porobuklo - taki tu ruch dzisiaj!! Buziaki dziewczyny! Light - mi duzo nie potrzeba, na drugi dzien kupilam spacerowke...Kama jeszcze jej nie wyprobowala, ale po domu smiga! Jest zancznie lzejsza i przyjemniejsza, a Kama czuje sie w niej rewelacyjnie. Sarita - wspolczuje! Kobito ty to musisz miec sily! Calusy dla wszystkich miesiecznikow! A moja Kamcia upodobala sobie chuśtawke i nie chce z niej schodzic! Moglaby w niej spedzic caly dzien i bylaby szczesliwa! Nie chce raczkowac, nie chce wstawac... Kontrola u neurologa nam przepadla io musimy czekac do 7 marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie dostałam zdjęć miki ale jestem upierdliwa o te zdjęcia ;-) 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka dziękuje za zdjęcia. Weronisia ma taka sama mate edukacyjna jak Karola i widzę,że tak samo jest rozbrojona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dziekuje za zdjęcia Doroteczki :-) śliczna Twoja córciia,buziaki dla niej i dla wszystkich skarbów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka Weronika ma takiego tygrysa jak i moje dzieci. Co do maty to u nas w ogole sie nie sprawdzila, tak jak zreszta i inne gadzety. Pojechalam dzisiaj na zakupy, wracam i klade Maje spac. Troche sie wierci i poplakuje ale zabieram sie za pieczenie a moj maz krzyczy z gory, ze zapomnial mi powiedziec, ze zaraz jak pojechalam Maja mu usnela i obudzila sie tuz przed 19 i moim przyjazdem. Ten to ma szczescie... raz na ruski rok zostaje sam i jeszcze ma wolne. Maja teraz raczkuje po mieszkaniu. Ciekawe kiedy mi usnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar tak to jest z tymi chłopami ;) Jutro moj zostaje z Karolcią :D ciekawe co razem wymyślą. Doroteczka, to świetnie że rudamaxi się odezwała :D Uciekam spać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar piecze, a ja gotuje.. Kamcia jutro (mam nadzieje) bedzie zajadala sie warzywniaczkowa z brukselka! eheh ciekawe czy zasmakuje jej brukselka...burak do dnia dzisiejszego jej nie smakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekę muffinki do przedszkola. Raz na miesiąc jest dzień kiedy mamy przynoszą wypieki i można coś kupic słodkiego. Pieniądze ze sprzedaży zasilą konto przedszkola. Co jakiś czas piecze ktoś inny, tak po 3 mamy z każdej grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kar - pomysl z zasilaniem konta przedszkola jest swietny. Szkoda, ze u nas jeszcze na to nie wpadli. Moja kolezanka opowiada mi co sie dzieje w przedszkolach, i ze co chwila jakas kase potrzebuja.... Light - ty małpo, ale mnie wystraszylas tym smsem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwile. :D:D:D:D:D Jak dostałam tego smsa to myslałam,ze naprawde ktoś o mnie pytał, bo przysłała mi go moja sąsiadka :PI zwątpiłam..... A teraz naprawde ide spac :D Niech mi się już głupoty nie trzymaja głowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak....idz spac...ja musze czekac az ugotuje sie zupka...ostygnie i dopiero sie poloze... Pod koniec tygodnia jestem juz jak zomb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue- ja też miałam strach w oczach gdy czytałam tego sms-a. tym bardziej że jestem sama w domu. Karina- trudno się piecze te muffinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja kupuję gotowe Oetkera i tylko mieszam z mlekiem, jajkiem i olejem-a to jest bardzo proste. Są naprawdę pyszne. My lubimy czekoladowe ale są też zwykłe. To przedszkole jest bardzo biedne i co chwilę na coś wołają. Ale jak można pomóc to czemu nie. W końcu to moje dziecko tam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja smsa nie dostalam;-( Doroteczka dzieki za fotki!!! Ale Werka ma ochrone;-) Chodzi mi o tygrysa:-) Ciesze sie,ze nic jej nie dolega powaznego! Sarita fajnie,ze zajrzalas do nas mimo tylu zajec! A co do tesciow, to raczej byl to kolejny idiotyczny zart, majacy na celu wyprowadzenie mnie z rownowagi. Zuzanka, Bartek tez przed spaniem wywala wszystko z lozeczka, a rano jak sie budzi i do mnie gada (ja jeszcze spie) to stoi w lozeczku i zawsze trzyma za ogon swojego miska poza lozeczkiem. Komicznie to wyglada:-) Kar Maja polegla? Ruda, naprawiaj tego kompa bo mamy do pogadania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak moj maly monster naciera do ataku... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cad1db22769c0d09.html Mialam isc dzisiaj z Tomusiem na wazenie ale byla paskudna pogoda. Nareszcie moj potworek spi i ja tez padam na pysk. Dzisiaj wreszcie Tomek przekonal sie do ryby. Losos musial byc zbyt aromatyczny bo dzisiaj dostal dorsza i poszlo calkiem niezle. Chociaz lepiej mu idzie jedzenie papek, bo nie ma cierpliwosci zeby dlugo siedziec w foteliku i jesc male kawaleczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flowerska - jakie bym zdjecie Tomeczka nie ogladala, on zawsze ma usmiech od ucha do ucha!! Niezly maluch! uu moja mala nie zje zupki, w ktorej sa duze grudki...dlawi sie... Dzisiaj wziela chrupka i wlozyla sobie do buzi i po chwili patrze, a ona cala czerwona i czeka az jej z ust wyciagne! Przesada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja mi usnęła sama. Trochę popłakała a potem padła. Nie mam sił na kołysanie. W nocy jak się budzi to biorę ją do siebie. Wiem, strasznie jestem niekonsekwentna ale chcę sobie pospac a nie walczyc żeby spała u siebie. Oczywiście raz ją odłożę a jak protestuje to szybko do nas. Natka ja bym nie dawała profilaktycznie Nurofenu. Znasz czopiki Viburcol? Są dobre np jak dziecko marudzi przy wychodzeniu ząbków. Ewentualnie taki czopek zaaplikuj synkowi. Pragnę zauważyc, że nasi chłopcy robią większe postępy niż kwietniowe dziewczynki, czyż nie? Np. Marcel już dawno raczkował jescze pewnie zanim moja Maja zaczęła sama siadac. Teraz Bartek i Xavier zaczynają chodzic a nasze panienki leniuchują ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja ;) co do grudek w jedzonku to moja mała wymiotuje jak daję jej np jakąś zupkę z ryżem. muszę narazie drobno miksować blenderem , ale co kilka dni próbuję - przecież w końcu jej przejdzie, co nie? dzisiaj moja Kasia mnie wystraszyła jak nie wiem co. wyszłam na chwilę do kuchni, a małą zostawiłam w pokoju w krzesełku. nie przypięłam jej bo wyszłam z założenia, że przecież idę tylko na chwilkę a przecież blat od fotelika jest dość blisko tułowia i że napewno się mała nie wygramoli. wracam i patrzę jak się mała do mnie chichra stojąc w krzesełku! paskuda mała mnie wystraszyła! teraz to nie ma mowy żebym ją zostawiła nie przypiętą! ok spadam, bo na 7-mą do pracy pędzę. jak nie zapomnę to zajrzę na oddział na którym mała leżała, może będzie wynik czy jest uczulona na to białko mleka krowiego czy też nie.... papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem tego zdania że nasi chłopcy są szybsi niż nasze dziewuszki :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Widze ze podobał się wam sms :D :P;) I ja się nastraszyłam, jak go czytałam. Aguś, ja to do ciebie bym napewno wysłała smsa, ale zamiast sobie zapisac twoj nr tel, ja go wykasowałam z smsów. Z reszta ja mam tylko telefony izawik, evaniki i Doroteczki. Reszte wykasował mój mąż jak uzywał mojego telefonu :( Tak więc wiecie już dlaczego z wami nie smsuje :D:( evanikaa spadłas mi z nieba z tą brukselką!!!!! Czy Kamcie nie boli po niej brzuszek? Chciałam kupic brukselke, ale nie wiedziałam od kiedy mozna dawac do jedzenia. Karolinka znowu budziła się w nocy co kilkanaście minut :( Bidulka tak złości się przez te zęby, których ani śladu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flowerska swietne zdjęcie :D Sarita, moja Karola tez udaje ze sie krztusi, dławi czy co tam jak sa wieksze grudki w jedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nam pani po szczepieniu powiedziała żeby na nóżkę w razie potrzeby robić okłady z sody oczyszczonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) My juz po sniadaniu bawimy sie potem idziemy na poranna drzemke. Kar mi lekarz mowil zeby nie podawac za czesto viburcol-u bo dziecko moze sie uzaleznic, niewiem czy to prawda czy nie. Bartek nawet tak znosnie przechodzi ząbki tym bardziej ze ida mu 4 na raz, a wogole to zębów juz mamy 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... Light - nie wiem czyboli brzuszek po brukselce, bo Kama dostanie ja dzisiaj pierwszy raz...i tak jak wasze dzieciaczki musi miec wszystko dobrze zmiksowane! Zgadzam sie z wami, ze chlopaki szybciej osiagaja to co nasze dziewuchy opanowywuja wolniej.... Dzisiaj podciagnelam Kamcie a ona mi fryk i stoi...no coz tyle z pochwal.. Light masz tu kochana stronke, z ktorej ja sciagam co moge a czego nie moge podawac: http://www.osesek.pl/co-kiedy-w-diecie-dziecka/produkty-spozywcze-w-diecie-dziecka-ktore-ukonczylo-8-miesiac-z-3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Flowerska Evanikaa ma racje, Twoj Tomus zawsze usmiechniety! Strasznie mi sie jego minki podobaja:-) Sarita, Bartek tez mi kiedys wycial taki numer, tyle,ze stalam z boku:-( Teraz przypinam go zawsze nawet jak nigdzie nie odchodze. Bartek grudki wypluwa, ale tylko z takich gladzutkich potraw i to dopiero od pewnego czasu, nie wiem co mu sie stalo. Ja mu obiadkow i deserkow juz nie miksuje tylko widelcem gniote i to mu nie przeszkasza, ale jak w kaszce jest grudka to od razu wypluwa. Light ja pierwszy raz brukselke dalam Bartkowi pare tygodni temu i nic mu nie bylo. Aniu dzieki za rade w sprawie opuchlizny 🌼 Dzis mialam nos nieprzespana, Bartek mial goraczke ponad 38 stopni i co chwile wrzeszczal. Mysle,ze poza nozka bolaly go tez dziaselka, bo wypluwal smoczka:-( Teraz jest juz doberze, temperatura spadla a nozka juz sprawna, wszedzie go znow pelno, tylko jeszcze przy zmianie pieluszki nie ucieka po calym mieszkaniu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja po kolejnej nieprzespanej nocce ...Gabi pomimo tego że wypija coraz więcej mleka przed snem to budzi się w nocy i nic nie jest w stanie jej uspokoić czy pomóc zasnąć. tylko butelka z mlekiem. Tak samo miałam gdy karmiłam piersią. Teraz też się budzi w takich odstepach czasu (średnio co 4h). I strasznie się wydziera gdy próbuję ją uspać smoczkiem. A podobno mleko modyfikowane jest \"cięższe\" w trawieniu i daje dłuższe uczucie sytości. Burczy jej w brzuchu i nie wiem czy to z głodu czy jest jakiś inny powód. Z drugiej strony boję się dawać jej tak dużo mleka w nocy żeby nie była przejedzona. A Wy ile i jak często dajecie mleko od wieczora do rana? Zawiozłam dzisiaj Wiktorkę na bal. Tylko jedna mysl nie daje mi spokoju. Większość (prawie wszystkie) dziewczynki były przebrane za księżniczki. I Wiktorka wyróżniała się wśród nich. Patrzyła na nie i nie wiem czy było jej przykro że ma inny strój. Nie chciałabym żeby czuła się źle. Wszyscy zachwycali się jej strojem ale wiadomo jak takie dziewczynki myślą. Ten strój wybierałyśmy razem, ale wiem też że Wiki lubi takie świecidełka i inne \"księżniczkowe\" gadżety.Cały czas o tym myślę i zastanawiam się czy Wiktorka dobrze się bawi.Nie mogę doczekać się kiedy po nią pójdę. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da1a8d6cf89efbec.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cad175110dfadf96.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×