Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Mika zaraz odpalam poczte, ogladam foty i czekam na to tajemnicze \"cos jeszcze\":-) A na pocieszenie i sprostowanie przypominam,ze moj chlopaczek jest marcowy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika dzieki za zdjecia. Tomeczek to straszny przystojniacha:-) Maz wlasnie sie napalil na pojscie na basen:-) No i oczywiscie pozdrowienia dla mamy 🌼 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni - a to byl taki zwykly basen z woda chlorowana..czy jakis specjalny dla dzieciaczkow?? Kurcze ja juz wczsniej bylam napalona na basen (jak juz Zuzanka z Ruda jezdzily) ale u mnie na wiosce moge zapomniec o takim basenie, a 20 km dalej w Szczecinie, zapisy chyba na koniec 2008 roku! A jak juz sie trafi jakas godzinka to po 20! A co niby Kama na spiocha ma sie pluskac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa zapomnialam dodac, ze wloski masz niczego sobie...szczegolnie te z blond pasemkami! Ja tez zaczelam znowu zapuszczac...co dlugie to jednak dlugie! A teraz chyba czas do lozka! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanikaa to niezle macie z tym basenem:-( Moj Bartek sie co chwila przebudza i okropnie krzyczy, jeszcze nigdy tak strasznie nie plakal przy zabkach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Monia bede musiala wybrac sie do mojego kuzyna do Gdańska...wtedy odwiedze basen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak nie do Gdańska to skocze gdzies z Grzeskiem i Kamcia Juz my cos wymyslimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe no no kiedys na pewno sie wybiore! Masz to jak w banku!.... Kamili tez obiecalam, ze wybiore sie na najdrozsza Pizze do jej pizzerii! Pizza + benzynka! Ja chyba sie nie poloze spac....mezulek wrocil i trzeba obgadac weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zycze smacznego, ja juz po sniadanku niestety musialam sobie sama zrobic bo mezulka wywialo do pracki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!! Ja tez po sniadanku zrobionym wlasnorecznie;-) Bartek dzis ma kolejny dzien protestu glodowego i nie chce jesc:-( Evanikaa wczoraj dawalam mu na noc taki proszek na zabkowanie, bo viburcol co prawda mam ale nigdzie nie moge znalesc na nimdaty waznosci, tzn jest 26.12 a roku nie ma i nie chce ryzykowac. Noc minela niezle,ale nie obylo sie bez 2 pobudek. Teraz Bartek zaypia a ja biore sie za sprzatanie i wreszcie dzis pojdziemy na spacer, bo sloneczko pieknie swieci:-) Milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj trochę pospałam bo Gabi zasnęła o 21 i obudziła się po 2 a potem dopiero rano o 7, dostała mleko i spała do 8:30. co prawda ja nie spię od 7 ale i tak jest dobrze :-) wstawiłam obiad dla nas i dla Gabrysi, czeka mnie jeszcze prasowanie... mika- wysłałam Ci odpowiedź @...fajne zdjęcia :-) doroteczka- mój mąż też serwuje nam jejecznicę w każdą niedzielę :-) bardzo lubię takie gotowe podane jedzenie ;-) evanikaa- ja wczoraj też piłam winko ;-) kusi mnie piwko ale jeszcze nie biorę bo walczę przecież z laktacją. Jeszcze leci mi mleko, ostatnio bolała mnie trochę prawa pierś, która jest trochę większa od lewej (Gabi piła ostatni raz z lewej dlatego jest \"cieńsza ;-)) no i nosiłam trochę ciaśniejszy stanik. Może to też od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki mama zamiar wystawic niedlugo pare rzeczy na allegro ale moze podpowiedzcie mi jak sie robi np. inne tlo lub wstawia jakies obrazki typu gif......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka ja tło wycinam programem Corel Paint Shop Pro Photo XI a gifow nigdy nie wstawialam takze Ci nie pomoge Uciekam na spacer Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka szkoda kasy na to!!!!!! musisz płacić za takie imprezy na allegro! zrob po prostu tyle ile trzeba możesz wybrać dodatkowo szablon za pare groszy i nic wiecej nie dodawaj bo naprawde kroją cie za to!!! a niepotrzebnie bo wystarczy szblon żeby sie miło oglądało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... ja tak szybciutko... musze zabrac sie za sprzatanie, bo caly dzien bylam w rozjazdach... Doroteczka sluze pomoca...wrazie czego odezwij sie na Gg a pokieruje cie krok po kroku... Mi ostatnio wpadl lepszy pomysl co zrobic z rzeczami po Kamci! Wstawic wszystko do komisu! U nas w Stargardzie sa dwa komisy dzieciece... mozna wstawic wszystko. Co lepszej jakosc idzie od razu, a i nie musisz placic za wysylke...bierzesz kasy tyle i chce i nie musisz sie martwic pozniej co z oplatami za allegro. Lece sprzatac! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieci dopiero co usnęły. Maja bardzo dziś marudziła i robiła rzadkie kupki więc czekam na kolejnego ząbka. Kubuś co ciekawe nie śpi w domu w ciągu dnia ale w przedszkolu zasypia jako jeden z pierwszych. Nie mogę jakoś sobie tego wyobrazic. Dobra uciekam bo ostatnio czuję się zmęczona. Pora się wyspac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas pojawiły sie dwa nowe ząbki. W sumie Agatka ma ich 6, cztery na górze i dwa na dole :) Teraz już jestem pewna skąd to jej ostatnie marudzenie :) Teraz czekamy na dolne \"dwójki\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×