Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

hej mika- tort rewelacyjny :-) Tomuś zresztą też :-) a ile balonów dostał.... spotkałam się dzisiaj z Kariną, Mają i Kubusiem. Dzieciaczki się dogadały i oglądały nawzajem ;-) jutro postaram się przesłać kilka zdjęć teraz idę już spać pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) co do odchudzania to wierzcie mi - mam z czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac i zyczenia czas Mani i Adze wszyscy po kolei skladac;) Mania z okazji roczku przyjmij zyczenia :marzen spelnienia,fajnego braciszka,by wszyscy cie rozpieszczali i badz zawsze zdrowa jak rybka. Aga latka leca,wiec dzisiej skladam ci zyczenia bys zawsze byla usmiechnieta ,by ten usmiech jak najczesciej byl przyczyna zadowolenia z Bartusia i z meza.By nigdy na twojej drodze nie lezaly klody ,zwlaszcza takie ktore zycaja\"pseudo\" przyjaciele.By za jakis czas (ale za niedlugi:P)statystycznie wam sie polepszylo i bysmy wreszcie mogly sie spotkac:D mika torcik byl sliczny,a twoj Tomus w muszce rozwalil mnie na lopatki:D sarita dziekujemy za zyczenia Lightblue nie dziekuj,bo nastepnym razem wpisow bedzie wiecej;)Oj kobieto jak ja cie rozumiem jak mowisz ze za malo czasu poswiecasz malej.Mam nadzieje ze moje dzieci i ja wytrzymamy jakos ten miesiac:O zuza barti powinien byc zadowolony z basenu ja w tamtym roku kupowalam basen ale wiekszy ,taki bym mogla sama do niego wejs:P No i nie wiem jak dziewczyny ale ja czekam na roczkowe zdjecia Evanika nie ma za co jakby co to moge ci podeslac z wiaderko pradu;) justa udanych zakupow izawik zazdroszcze spotkania:) ok zmykam ,dzis jade zawiesc pierwszy rozdzial do akceptacji,mam nadzieje ze ja dostane;) Buziaczki kwietnioweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, my juz od 7 na nogach. Jak wy to robicie ze wasze dzieci wstraja pozniej. Lece nakarmic mlodego, dzisiaj serek wiejski z dzemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniulko kochana, rosnij zdrowo, badz pociecha dla rodziców i siostrzyczki :) Aga masz urodzinki dzisiaj a nie w lutym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My nie dawno wstałyśmy. Karola zrobiła mi super prezent i w końcu się wyspałam:) Marysi i Szymonkowi w dniu ich najważniejszego święta.. Wszystkiego co najlepsze , co dobre i miłe , co budzi uśmiech na twarzy , co kryje się w maleńkim słowie - szczęście - oraz tradycyjnych stu lat życzy ciotka lightblue(Anka) z Karolcią 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest tak jak u rudej lali, nie maozna sie w lozku ruszac bo Bartek juz na rowne nogi i wola eeeee, wstal dzisiaj o 6.30 ale lezal sobie jeszcze pil herbatke, bawil sie miskami, wiem ze gdybysmy nie musieli wstawac to jeszcze bysmy sobie lezeli, ale R musial isc do pracki, zarabiac na waciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania STO LAT!!! STO LAT !!!! Wszystkiego co sobie za marzysz !!!!!! ❤️ 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulek wszystkiego naj naj naj.... Maniulka rosnij zdrowo slicznotko.... o zuzanka serek wiejski...hmmmm moze tez kupie go dzisiaj i zobaczymy co na to corcia...hihihi u mnie narazie swieci slonko.....zobaczymy jak dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc... 100 lat kobity.. te małe i te duze! Maniula - duzo usmiechow! Aga - samych radosci! uciekam bo oko szefa czuwa... cmok ... Rudamaxi - podeslij mi to wiaderko pradu, bo niby u mamy najlepiej, ale nocki wole spedzac w domu - w swoim domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra kobitki spadam do promotora trzymac kciuki za moj pierwszy rozdzial. Kurier evanika wyslany.Dalam dwa wiaderka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego dla Szymonka i Mani :* Robilam dzisiaj odcisk raczki Tomcia w glinie, bosshhhee jak ja sie nameczylam ale cos tam wyszlo,ksztaltem nawet przypomina dlon ;) ale odcisk stopy na razie sobie daruje Pozniej musze zrobic kolejna plytke ze zdjeciami mlodego bo pierwsza zawiera pol roku,czas na kolejne pol roku :) Teraz sciagam bajeczki z Noddym i komp mi troche zamula takze 🖐️ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat niech zyja zyja nam!!! MARYSIA I SZYMONEK!!!! Serdeczne zyczenia urodzinowe, zdrowka, szczescia i radosci!!!! Dzikuje za zyczenia dla mnie, jestescie kochane!!! I za odpowiedzi w zwiazku z warzywami tez dziekuje! A czy robicie z warzywek jakies dania? Bo ja np dusze potarkowana marchewke i na koniec dodaje smietany. Bartek bardzo ja lubi! Serek wiejski mu nie podpasowal:-( Rudamaxi trzymam kciuki oczywiscie!!! Monia to Tomis bedzie mial swietna pamiatke!!! Zaraz zabieram sie za ogladanie zdjec! Zuzanka to u nas ze wstawaniem jest tak samo, nie daj Boze poruszyc sie w lozku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co do warzyw jeszcze to ostatnio zapieklam brukselkem, brokula, marchew, troszke pietruszki z maselkiem w piekarniju i tez synus zajadal. Tyle, ze kazdego dnia glowie sie co podac na obiadek. Moze napiszecie jakies swoje pomysly. Acha i jeszcze robie taka zapiekanke ugotowany brokul, starta mrchew, ugotowany ziemniak i piers z kurczaja, ukladam w naczyniu warstawami i zapiekam. To bylo w jakiejsc ksiazeczce z przepisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga sto lat 🌻😘 Dopiero zakumałam o co chodzi :D madziorek zrobiłam dzisiaj karoli jajecznicę ze szczypiorkiem- zajadała się :D . dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light dziekuje! A Bartkowi jajeczniece musz robic z dwoch jajek! To jedno z niewielu dan, ktore uwielbia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek wygladasz super extra!!!! Serio!!! Bluzeczka sliczna a Ty prezentujesz sie swietnie!!! No i teraz brakuje mi przymiotnikow;-) Mania widac, ze impreza bardzo udana, Tomus z mucha prawdziwy przystojniak, wogole i bez muchy to cudny chlopczyk!!! Tort bombowy! Ty sexi mama! A pazury masz swoje, czy robione? No i czy Ci nie przeszkadzaja, bo ja sobie ostatnio obcielam na krotko po tym jak bartka po policzku podrapalam. Ale byl placz a jaki slad:-(Na szczescie juz go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa dziekuje wam dziewczyny w imieniu Maniusi :) Ja skladam życzonka dla Szymonka 🌼 Ruda maxi- braciszka nie będzie. Bedzie siostrzyczka- Lilka :) tak na 80% a na 100% dowiem się 22 kwietnia :) Ale co tam siostry też bywają fajne :D:D:D:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kwietniowki. Mam zaleglosci w zyczeniach, wiec najpierw Tomusiowi i Bartkowi sto lat i duzo usmiechow spoznione caluski. 🌻 A dzisiejszym solenizantom - Marysi i Szymkowi - zdrowka, radosci i pieknego dziecinstwa. 🌻 Wlasnie wrocilam z przychodni, bo zdecydowalam sie na zalozenie spirali w koncu i trzeba bylo zaczac procedure badan i czekania na swoj termin. Mam dosc tabletek, a skoro i tak nie planujemy narazie dzieci to nie bede sie przez lata faszerowac. No i jestesmy z Tomusiem umowieni na kolejnie szczepienie 22 kwietnia. Wracajac do tematu warzywek to ja tez daje juz wszystkie, najbardziej maly lubi fasolke szparagowa bo ma komfort jej jedzenia, - chyci takiego weza i sie nad nim zneca ;) A w ogole to ostatnio okazalo sie, ze upodobania mojego dziecka zaleza od tego co ja z mezem mamy na talerzu. Nic nie da mi juz zjesc zeby nie sprobowal. Wczoraj posmakowala mu ryba po grecku; i dobrze bo to tez same warzywa. My sie tez powoli szykujemy do urodzinek. Glowa mnie boli jaki ten tort upiec ale w koncu chyba wykroje mu jakas jedynke albo samochod jak poczuje przyplyw natchnienia. Musze kupic swiecze i jakies ozdoby. Gosci nie bedzie to niech chociaz zdjecia z urodzinek beda kolorowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wszystkiego najlepszego zdrówka szczęścia pomyślności i radości Szymonkowi ciocia madziorek i Liwia życzą:) Aga Tobie także wszystkiego dobrego , żeby każdy dzień był wypełniony radościa, dużo siły i wytrwałości i cierpliwości w wychowywaniu wspaniałego synka:) życzą madziorek i Liwia:) dzięki za komplement obiecałam pokazać bluzkę to pokazałam :P a co do potraw to dzięki za podpowiedz z zapiekankami:)ja czasami duszę marchew pietruszkę seler starte na tarce i do tego daję nogi skrzydła i piersi z kurczaka :) Liwia jeszcze nie próbował tej potrawy ale mam w planie:P rudamaxi trzymam kciuki za pracę:) mika82 ja dostałam ksiązeczkę ze szpitala i tam są stopki Liwii po urodzeniu i jak ma roczek więc czeka mnie nie lada wyzwanie:P tak ja Ciebie:) Light ciesze sie ze Karoli smakowało:)]kwiatek] zuzanka Liwia idzie spać o 20 ale budzi się o 23 i nie chce spać do 1-2 w nocy ,wiec z rana spi do 10 , ale dała bym wiele żeby szła spać o 20-21 i spała do rana może nawet wstawać o 7 rano ........byle by nie wariowała po nocy......... MaMani ładniutkie imię dla dziewczynki :) ja znam przypadek 100 % dziewczynki a urodził się chłopczyk dobrze że tatuś był przy porodzie bo zaraz chciał rozszarpać lekarza prowadzącego ciążę:D tak to by pomyślał że dzieci zamienili:D akurat to było u naszych znajomych:D ważne żeby było dobrze wszystko i zdrowe:) moja Liwia śpi ja idę posprzątać w kuchni bo mam sjagon:) dzisiaj na obiadek Liwia zjadła zupkę pomidorową z ryżem i pulpecikami :) ....muszę szybko obrać ziemniaki dla facetów i jakąś surówkę zabełtać ...miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymus ciotka jest ostatnio zalatana i wstyd sie przyznac nie o wszystkim pamieta.Przyjmij zyczenia serdeczne i z cieplego serca plynace.Rosnij w zdrowiu i radosci.I miej z okazji roczku duzo gosci .Niech cie wszyscy rozpieszczaja i mamusia z tatusiem nad życie kochaja. Boszzzzz ale jestem zla😠😡 ksiadz zadzwonil kolo 17 ze nie moze sie ze mna spotkac:O Pozostawie to bez komentarza by nie wybuchnac. W sobote sie dowiem jak moj pierwszy rozdzial.Oczy mnie strasznie pieka ,troche posiedzialam znowu w bibliotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również składam naszym kojelnym roczniakom: Mani i Szymonkowi najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim zdrowia i beztroskiego, szczęśliwego życia w gronie kochający osób :-) aga-z okazji 18-tych urodzin ;-) życzę Ci spełnienia najskrytszych marzeń, zdrowia dla Ciebie i Twojej rodzinki, miłości, radości, pociechy z Bartusia (o to nie muszę się akurat martwić) oraz tego, by wszystko układało się po Twojej mysli :-) 100 lat ! mam prośbę do tych dziewczyn, które robią zapiekanki swoim maluchom, żeby napisały swoje przepisy :-) rudamaxi- ja wiem,że Twoja praca na pewno spodoba się promotorowi, a co do zachowania księdza to lepiej pozostawię to bez komentarza.... evanikaa- masz już prąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam witam... i ja przesyłam Szymkowi calusy - te urodzinowe oczywiscie! Prad pojawił sie przed chwila..jak donosi moje źródło tam siedzace... Ja nadal u rodzicow, bo Kama zasnela i nie chcialam jej przewozic.. Niech moja mala kobitka sobie odpoczywa... cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izawik zrob nowego suwaczka
Gabrysi bo mała już przecież jakiś czas temu skończyła rok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dopiero teraz zakumalam o co chodzi takze Aga Wszystkiego Naj... Pazurki niestety nie moje. Mialam dluzsze ale jak wrocilam z nimi do domu to nie moglam przewinac Tomcia wiec na drugi dzien poszlam je skrocic,teraz sa ok,mlody nie podrapany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) My standardowo od 7 na nogach :) Ładna pogoda sie zapowiada, pojdziemy do czech na spacer, bo tu juz nie mam gdzie chodzic :) Zmykam na sniadanko, dzisiaj parówa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Naj dla Wiki Tabelka tak dla przypomnieia, w przyszlym tygodniu idziemy na szczepienie to wtedy cos pozmieniamy nick.........imię dziecka....data ur....waga ur/waga teraz...wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/9100(27.03). ..75cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/8300..... .55/?cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/8300 (03.03.08).. 51/73 cm Natka900.......Xavier.........02.04.........3100/7800... ......72cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/915 0(27.02) ..55/74 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/8550 (21.01).....53/67 nikolla (22.05)...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....05.04........3840/6000.. ...........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 9880.............80cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/9550(15.0 1)...57/73,5cm ewita2510....Wiktoria.....07.04.07.....3200/1000....54/8 0 Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/8300.... .......51/69cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/8200(29 .11)...........57/74cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/8350 (09.01)....59/74 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/7600.(13 .12)...56/81cm flowerska......Tomuś........19.04.........3880/10300 (24.01)....54/?cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/9750 (27.12)....55/75 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/7950 (16.10)....58/66 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /9090 (22.10)....62/88 lightblue(28.08)..Karolinka.....20.04....4100/9850(22/01 )....54/72cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/8700...52/75 cm(20.02) evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm madziorek2..Liwia Maria.. 3.05.07...3600/9500... 53/74cm Pogoda zaprasza na spacerek, my zaraz skorzystamy z tego zaproszenia :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam och jakas nostalgia mnie naszla po wczorajszej wiadomosci od znajomej:O Wiktorio kochana rosnij nam w zdrowiu i zawsze badz radosna dziewczynka.Cala Laczka dla ciebie🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×