Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Light by nie zrezygnowala bo bym pojechala do niej i bym sie oflagowala by wrocila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nad tym zastanawiam, tylko nie wiem czy nasz sponsor badzie chetny do spelnienia kolejnego widzi mi sie zonki;-) Tym bardziej,ze w czerwcu czeka nas kolejna wyprawa do Polski tym razem na wesele przyjaciela, no a ubrac sie trzeba:-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama mi o tym mowila i sie zstanawialam do czego termofor byl potrzebny, no to juz wiem:-/ A o piecioraczkach nie slyszalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cioteczki musze was opuscic bo mam goscia:)A to Ksiadz wiec nie wypada przy nim klikac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudamaxi ja dzis widzialam piekna sukienke, ale mi na siebie szkoda kasy, tym bardziej, ze musialabym miec do niej nowe buty i torebke:-/ No i mam nadzieje, ze najde cos za polowe tej kwoty co dzisiejsza sukienka, tyle ze teraz jak na zlosc nic fajnego nie ma:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po wizycie ale ide rozpalic w piecu i musze wykapac dzieci zrobic sobie kolacje obejrze kryminalnych i ide spac. Haha ksiadz mi przyniosl artykul o DNA z Rzeczpospolitej:)Cala rodzinka zbiera mi materialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny skonczyliśmy pokoik :) Mania już zostala \"przeprowadzona\" tzn jeszcze spi z nami w sypialni ale kojec do zabawy i wszystkie jej rzeczy juz są w nowym pokoju :D:D Wklejam wam fotki http://www.garnek.pl/mamani/1303117 http://www.garnek.pl/mamani/1303118 http://www.garnek.pl/mamani/1303119 http://www.garnek.pl/mamani/1303120 A Jutro lala bedzie dmuchala świeczke na torcie... o ile mi tort wyjdzie :D:D zaraz ide go robic :) Jestem wykonczona. szorowalam dzis wszystko z farby, mylam okna, wieszalam firanki... ale warto bylo bo pokoik wyszedl śliczny :D:D ale samochwala ze mnie ale normalnie tak mi sie podoba :D:D a mania zachwycona :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej evanikaa rowerek ładniutki..... Liwia często tak się budzi i nie chce ponownie zasnąć ........ LightBlue najlepiej zostań w domku bo jeszcze Cię przewieje i będziesz gorzej chora.....ach te tornada.....u nas jest podobnie:D...Light ja Ci odejdę ...tylko spróbuj.... rudamaxi widzę że wypad się udał .....no i dzieci zadowolone z prezentów....a dzisiaj niestety wiedza kosztuje i to dużo.....teraz jest super okres bo nasze dzieci zaczynają się bawić same :) aga ja wiem że jest Aleksandra znalazłam w tabelce:P widzę że maxi znalazła:P u nas fischer się też nie sprawdził....Liwia zamiast jeździć to tylko podnosi siedzenie i opuszcza ..... MaMani pokoik prześliczny i widać Mani się podoba.....odwliliście kawał roboty ale wyszło bomba:) co do służby zdrowia to brak słów.....moja znajoma urodziła przed tygodniem synka oczywiście ledwo przeżył bo dość że przenoszony to jeszcze były komplikacje przy porodzie i go reanimowali do tego zapalenie płuc i podłączenie do respiratora .....na szczęście jest wszystko na dobrej drodze.:) Moja Liwia ponownie zakatarzona chyba W ją zaraził więc dalej walczę z katarem i kaszlem i dzisiaj doszła gorączka ......masakra cały dzień na rączkach szkoda mi małej ......a ten katar to masakra. nic nie chce jeść tylko mleko ....rozmawiałam z lekarzem to powiedział że jest taki okres i najlepiej nic na siłę , przegłodzi sięi będzie jeść.......zobaczymy..... oki spadam nie wiem czy dzisiaj jeszcze wpadnę miłego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!~ Gorące życzonka dla dzisiejszych solenizantów - Mai, Oli i Maxa 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Bardzo dziwne te wasze dziejsze wpisy (niektóre). Bardzo tajemnicze...no cóż, nie będę dalej komentować... Sarita - rowerek zarąbisty!!! Już dałam tego sprzedawcę do ulubionych i obserwuję ten rowerek. Chyba go kupimy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam się pochwalić żę próba torta wyszła bardzo dobrze ale nie wiem jak smakuje......jutro zapraszam wszystkich na kawkę z torcikiem .......dojazd we własnym zakresie:P zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani bardzo przytulny ten pokoik :) Śliczna tapeta, do czasu az Mania zrozumie do czego służą kredki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też się pożegnam. Poprasowałam mężowi koszule, Karolci sukieneczke i pantalonki(matko jak to brzmi) Idę zaraz się wykąpać, może pomaluje paznokcie. Miłego dnia babuszki madziorek {kiss] dla Liwii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny madziorek mam digimax master do zmniejszania fotek i jakiejs podstawowej obróbki. latwy programik :) Mani wychodzi zabek... już chyba 9... ech padnieta jestem a filip jeszcze z zakupów nie wrócił... Ja tam nie robilam \"proby tortu\" co zrobie to bedzie... trudno :D:D:D Mam nadzieje ze sie uda :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek zdrowka dla Liwii!!! Ja jutro wpadne na ten torcik! Paula pokoik miodzio!!! Rewelacja, cudo!!!! Sama bym taki chciala-odwaliliscie kawal swietnej roboty!!!! Powodzenia z tortem! Ruda_lala napisz prosze o co chodzi, bo tez nie mam pojecia a glupio mi sie zrobilo, bo nie mialam zamiaru wprowadzac nastroju konspiracji. jesli chodzi o Nikole to po prostu nie chcialam pisac o jej sprawach na forum, bo watpie zeby tego chciala:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie musze doczytac co to za tajemnicze wpisy :D:D a doroteczka zapomnialam ci napisac ze mnie sie podoba ten rower z kaczorem :D:D:D superowski jest... chyba ktores malenstwo kwietniówkowe go ma bo na fotkach widzialam... chyba córcia izawik jesli dobrze pamietam?? wiem ze bartek ma zabke a karola light i maniula mają konia :D:D prosze jak ja wnikliwe fotki ogladam :D:D:D:D ok teraz czytam co tam takiego tajemniczego bylo bo az mnie zaciekawilo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz doczytalam ze chyba chodzi o temat naszych nieobecnych... no to ja kiedys tammm dostalam milego maila od kapi i wiem ze nas podczytuje i ją serdecznie pozdrawiam... i nie wiem dlaczego z nami nie pisze ale ja bym tam chciala zeby wrócila bo ją bardzo lubie :) z reszta dziewczyn nie mam zadnego kontaktu... a nikola to chyba z krakowa byla? dobrze pamietam? bo kiedys jak mialysmy to spotkanie co jedna malpa zawalila i nie przyjechala... TAK ZUZANKA TO O TOBIE ::D:D:D:D:D:D:D:D:D to wiem ze nikola wyslala mi maila ze też chcialabym sie spotkac a ja durna pala sprawdzilam poczte dopiero jak Gosia juz do domu wrócila :(:(:(:( Ja tak czasem mam ze nie myśle :(:(:( i mi poźniej bylo wstyd i smutno :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to o to chodzilo? Bo wlasnie pamietam, ze za cos Nikole przepraszalas. O ona o tym spotkaniu na forum tez pisala ale chyba nie doczytalas wtedy:-( A czasem tak bywa, ze nie wszystko uklada sie po mysli:-( Wogole szkoda, ze dziewczyny nie pisza. Ja ostatnio czytalam posty z przed roku to bylo tyle nikow, ze niektorych juz wcale nie pamietalam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka a Ty jeszcze roczek odsypiasz??? My tu umieramy z ciekawoscu jak bylo i czekamy na fotki! Prawda dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mamani, chodziło mi o temat naszych nieobecnych i o to, dlaczego Light blue miała się wycofać - nie mogę znaleźć przyczyny...choć przyznaję, nieraz sama miałam taki zamiar. NIe widziałam sensu, zresztą już o tym pisałam... Dobra laski, kończę. Przynudzam dzisiaj i wprowadzam niezdrową atmosferę - zupełnie niepotrzebnie. A GENERALNIE CHODZI O TO, ŻE MAM OD WCZORAJ BEZNADZIEJNY NASTRÓJ I GDZIEŚ SIĘ MUSIAŁAM WYŁADOWAĆ...MAM NADZIEJĘ, ŻE ZROZUMIECIE I MI WYBACZYCIE!!! Do jutra, laseczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_lala wybaczamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani pokoik sliczny wyszedl... saritko ten rowerek jest super ale nie ma w nim podnozek a nie wiem czy nasze maluchy beda umialy trzymac nozki na pedalach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to bylam ja;-) LIght nas chciala opuscic jak miala dola w zwiazku z choroba Agatki, to raz o ktorym pamietam, ale nie wiem czy byly jakies. Generalnie to chyba kazda miala chwile zwatpienia-ja tez. Pamietam, ze jak mi sie ten wyjazd do Jarka odwlekal i mialam mega dola i nic nam sie nie ukladalo po mysli to i pisac mi sie odechciewalo:-( No ale moja wirtualna rzeczywistosc tak mnie wciagnela, ze nie moge bez niej funkcjonowac;-):-) Fajnie, ze Was sobie wymyslilam:-) Ruda_lalo \"keep smiling! jutro bedzie lepszy dzien\";-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×