Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

co chwilę mi twardnieje (około 30-40 x dziennie). Czasem mnie to boli, czasem nie. Na szczęście te skórcze nie są regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za info. Mną tak telepie jak nie wiem co. A zaraz muszę wziąść następną tabletkę. Kurde chyba dzisiaj nie zwlekę się z łóżka. Aga ja też mam ostatnio wrażenie że mi wody uchodzą i też zaglądam w galotki :-) A wczoraj jak mój M się kąpał ja usiadłam sobie tak na kibelku i z nim gadałam i niechcący ręką nacisnęłam spłuczkę od kibelka i tak wolniutko zaczęła lecieć woda, a mój M skoczył na nogi w tej wannie i krzyczy \"co to, już?\" Też myślał, że mi się wody ulewają. Dobra zmykam ponownie do wyrka. Aż się boję wziaść tą tabletkę. Dawno się tak nie trząsłam po rzadnych lekach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala, to u mnie jest tak samo. Skurcze tez nieregularne i trwaja chwile, a bol jest tylko taki przy napinaniu, takie ciagniecie. Teraz tylko zaczeło mnie cos kłuć na dole:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a jak patrze ile układania mnie czeka, to chyba prasowanie sobie dzis odpuszcze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jesteście? rzeczywiscie cos tu pusto na forum hihi ja zbieram sie do prasowania pieluszek i robienia obiadu ale mi sie nie chce..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zaplanowana przerwa dopiero dwa pietra za mna a tak sie uchachalam ze nie wiem czy posprzatam dol,ale wszystkie ksiazki i kodeksy i inne pomoce juz przenioslam do innego pokoju. 🌼mamo bączka -Konradek przynajmniej jest wniebowziety siostra jak przychodzi z zerowki to zabardzo nie moge sie ruszac swobodnie bo co chwile jest przy brzuchu jak naprzyklad teraz ,glaszcze caluje rozmawia z siostra mam nadzieje ze tak bedzie nawet po porodzie ze bedzie szczesliwy ze ma siostre.Zreszta on juz w 2005 roku pisal w liscie do Św.Mikołaja prosbe o siostrzyczke Wiktorie i kiedy jej nieznalazl to byl zawiedziony,potem jej szukal pod choinka a kiedy i wtedy nie znalazl to stwierdzil ze pewnie mu zajaczek przyniesie wiec mu powiedzialam ze zajaczek jest mniejszy od dzidziusia i ze zajaczki nie przynosza takich prezentów wiec wtedy uslyszalam \" wiesz co mama ja ciebie tak kocham a ty mi takie przykre rzeczy mowisz\":) Jak dzisiaj rozmawialam z 21 to on od razu zabral mi telefon i zaraz Monike uswiadamial ze bedzie mial siostre i mowil ze bedzie sie nia opiekowal:) ok ide troche sie z nim pobawic:)Bedziemy budowac miasto z klockow ja leze na tapczanie i czekam az dzwig przywiezie mi klocki do budowania blokow:) jak cos zbudujemy to sie znowu odezwe:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz zaplanowana przerwa dopiero dwa pietra za mna a tak sie uchachalam ze nie wiem czy posprzatam dol,ale wszystkie ksiazki i kodeksy i inne pomoce juz przenioslam do innego pokoju. 🌼mamo bączka -Konradek przynajmniej jest wniebowziety siostra jak przychodzi z zerowki to zabardzo nie moge sie ruszac swobodnie bo co chwile jest przy brzuchu jak naprzyklad teraz ,glaszcze caluje rozmawia z siostra mam nadzieje ze tak bedzie nawet po porodzie ze bedzie szczesliwy ze ma siostre.Zreszta on juz w 2005 roku pisal w liscie do Św.Mikołaja prosbe o siostrzyczke Wiktorie i kiedy jej nieznalazl to byl zawiedziony,potem jej szukal pod choinka a kiedy i wtedy nie znalazl to stwierdzil ze pewnie mu zajaczek przyniesie wiec mu powiedzialam ze zajaczek jest mniejszy od dzidziusia i ze zajaczki nie przynosza takich prezentów wiec wtedy uslyszalam \" wiesz co mama ja ciebie tak kocham a ty mi takie przykre rzeczy mowisz\":) Jak dzisiaj rozmawialam z 21 to on od razu zabral mi telefon i zaraz Monike uswiadamial ze bedzie mial siostre i mowil ze bedzie sie nia opiekowal:) ok ide troche sie z nim pobawic:)Bedziemy budowac miasto z klockow ja leze na tapczanie i czekam az dzwig przywiezie mi klocki do budowania blokow:) jak cos zbudujemy to sie znowu odezwe:) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów mi się coś dzieje z kompem. NIe mogę wejść na ostatnią stronę, może w ten sposób się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudalala ja tez sie zmagalam zeby tu wejsc i widze swoja wypowiedz dwa razy chyba cos ktos kombinoal z naszym topikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka... NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........35.....+8..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........34....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......33......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........33......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś ale te tygodnie leca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuski. Jestem na przepustce do jutra, ale wszystko dzieki temu ze na dyzurze byl moj lekarz prowadzacy. Straszne jest takie lezenie w szpitalu 21 pisala mi smsa o 4 rano :) bo boroczka spac nie moze, jA ZRESZTA TEZ NIE, LEZY KOLO MNIE BABKA KTORA TAK STRASZNIE CHRAPPIE, Radek musial mi przywiezc stopry i tej nocy podzialaly, ale jestem strasznie padnieta. Zmykam sie polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka fajnie, że lekarz Cię wypuścił. NIe ma to jak w domu... Oszczędzaj się kobieto i słuchaj zaleceń lekarza. To jeszcze kilka tygodni. Damy radę. Zmiany w tabelce: NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02..........33.......+17......krynica/w a- wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........35.....+8..........Poznań.. .... Gabrysia. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........34....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........34.....+9 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........34.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........33......+8.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........33......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........32.....+17........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandi a.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......33......+13......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........31......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........33......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ........17.....32.....+17.....wielkopolska...S.. .Kuba lub Oskar margolcia1......20..........33.....+17...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........32......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........32.....+7...........Stargar d... ..... C...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........32......+16...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie zuzuanko i odpoczywaj duzo w domu, skoro w szpitalu nie ma warunkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Zuzanka:-) jezu noce w szpitalu to istna porazka, ja juz predzej w dzien mogłam sie wyspac niz w nocy, bo noca z kazdej strony mi ktos chrapał, dlatego wiem zuzanka co czujesz. Tez za kazdym razem wracałam padnieta. A dzis dalej mecze sie z tym przenoszeniem rzeczy. O prasowaniu nie mam co snic, bo nie dam juz rady. Na wszelki wypadek spakowałam tez torbe do szpitala, bo troche mnie ten brzuchol matrtwi, mam nadzieje,ze jak sie zaraz wykompie to mi przejdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi Ty to masz krzepe, ja siedze od rana na jednym pietrze i nie moge sie wygrzebac z tego wszystkiego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie przyszłam ze szkoły. Taka już byłam głodna że jak weszłam do domu to od razu dopadłam do lodówki. Całe szczęście dziś same dobre wieści bo zaliczyłam już sesję uffff. Dziś właśnie się śmiałam że jeszcze tylko obronię pracę i mogę rodzić :) ale niestety muszę jeszcze dokończyć ostatni rozdział i nauczyć się do obrony a już tak mało mam czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo ciezko ale dalam rade ale przyszla moja mama no i mialam kazanie:)ale jej powiedzialam ze musze myc podlogi jak najwiecej na czworaka zeby dzidzia wreszcie sie ustawila odpowiednio,to sie zaczela smiac i powiedziala zebym nie sciemniala powiedzialam jej zeby mi nic nie mowila bo sama jak miala zaledwie tydzien do mojego porodu to sama malowala pokoj i zaczelysmy sie smiac-niedaleko pada jablko od jabloni:) ale teraz nie mam sily isc nawet wykompac Konradka. 🌼 zuzanka odpoczywaj jak najwiecej i dbaj o siebie,my trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim! wstajemy, wstajemy! piękny dzisiaj dzień! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej! Ale cisza i wczoraj i dzis zapowiada sie na to samo:-( Pewniepołowaz rodzinkami, a druga lezy wg zalecen lekarza. ja dopiero wstałam i latam z odkurzaczem po mieszkaniu. Po wczorajszym przemeblowaniu wyglada tu jak po wojnie, a dzis tescie sie zapowiedzieli:-( Przyjda obejzec wózek. Wracam do odkurzania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, hello! Ja też dopiero co wstałam, zjadłam śniadanko i zmywam po wczorajszyc gościach. Myślałam, że będą siedzieć do połowy nocy, a oni kulturalnie o 22 poszli. Nie doceniam rodziny mojego męża ;-) Idę robić obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!!! ja niedawno wstalam, zjem male sniadanko, ogarne sie i lecimy do tesciow na obiad na 13...... papa miłego dzionka.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa jeszcze mam małe pytanko, czy robiłyście badanko HBs? bo ja mam na środe do gina je zrobić i pewnie jutro się wybiorę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie pustki.. ale to chyba wynika z tego że teraz musimy się już jednak oszczędzać. Ja też zresztą po całym dniu wieczorem nie mam siły ani ochoty na nic. Zdołam tylko przeczytać co napisałyście i zmykam usiąść albo się położyć. Strasznie bolą mnie ostatnio plecy (krzyże),a dzisiaj w nocy nie mogłam przez nie spać. zuzanka-ja rodziłam pierwszy raz to też nie wyspałam się w szpitalu,bo mieliśmy na sali kobietkę z przerośniętymi migdałami która okropnie chrapała. I dlatego wróciłam do domu z dzieckiem nieprzytomna ze zmęczenia. Dobrze że byłam tam tylko 2 dni bo chyba bym się wykończyła. Nawet pielęgniarki przychodziły ją zobaczyć w nocy tak niesamowicie chrapała :-D Doroteczka- ja robiłam Hbs na początku ciąży, a to z tego względu że mam robiłam ogólne badaia (próby wątrobowe). Na pewno się przyda...Zaleca się jeszcze zrobienie badania grupy krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie Doroteczka ja mam teraz robic to badanie. Ja juz od 8 na nozkach na 9.30 bylam z Konradkiem w kosciele potem poszlismy na cmentarz do mojego brata a teraz leze bo cos jestem padnieta chyba wychodzi wczorajszy dzien Buziaki dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim, ja wczoraj tylko przeczytałam co napisałyście przez cały dzień, ale nie miałam już siły stukać w klawiaturę. Tak jak pisałam wcześniej, cały ranek i popołudnie spędziłam z moją przyjaciółką, jak wróciłam do domu to oczywiście sprzątanie, no a na koniec przyszła w końcu wyczekana paczka z ciuszkami dla maleństwa. Słuchajcie moja siostra chyba zwariowała, samych czapeczek, na szczęscie w różnych rozmiarach dostqałam 26, mniej więcej po tyle samo body, pajacyków i komplecików spodenki i koszulki. Do tego sukieneczki, ubranka z dżinsu i 9 par bucików, w tym 2 pary lakierek, adidasy i sandałki. To będzie cud jak przynajmniej raz dam radę wszystko małej założyć. A najleprzy numer będzie wtedy jak urodzi się chłopiec, hihihi Dobrze, ze dokupiłam jeszcze jedną suszarkę, bo dzisiaj już dwa prania zrobiłam i mam gdzie to rozwiasić. Przeraża mnie trochę pracowanie, ale co tam :-) Dobra idę kończyć obiad, trzymajcie się ciepło, pewnie jeszcze potem zajrzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×