Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

to jest nasze forum i jak sie komus cos nie podobaa to a kyszzzzzz jakoss wczesniej nikomu nie przeszkadzało z nas jak ktora piszee .. ja robie okropne bledyy zle sklejam zdania nawet moj Ł kiedys cos przeczytal napisanego przemnie i powiedzial ze bym sie wstydzila sadze byki zle sklejam zdaniaa alee co mi tamm nie wazne :D wazne co chce napisac i wazne ze mnie rozumieciee rudamaxi spakowana juz do szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 jak walczysz z jedrnoscia brzucholka??? Gosiak 🌻 moja malenka tez spi.....lezy obok mnie na kanapie hehehe. jejku jak ostatnio przyszla do mnie kolezanka z corcia Julcia ktora jest o 2 tygodnie mlodsza o mojej Kluseczki, no moze troche wiecej bo jest wczesniaczkiem......i jak wyciagnela cycusia zeby mala nakarmic to mi sie przypomnialo ze ja juz nie karmie ...... to znaczy zal mnie ogarnal.....brakuje mi tego......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - twoja córcia, wypisz wymaluj twój mąż..... Ostatnio spotkałam sie z opinią, ze większość córek jest podobna do swoich tatuśków...i chyba cos w tym jest, bo mi wszyscy mowią, ze Kami to cały Grzesiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudamaxi - chciałam Ci powiedzieć, że bezczelnie wykorzystałam przpisy na sałatki, które dziewczyny ci podawały (nie wspomnę już na jaką okazję). Jutro będzie inauguracja sałatki z tuńczykiem, z paluszków krabowych i ta z kurczakiem. Mam nadzieję, że będą dobre bo jak nie....to tym razem nie przemilczę co myślę o Waszych sałatkach ;) ;) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka brzuch to moja najwieksza zmoraa poniewazz byl ogromnyy wiec teraz mam obrzydliwego zwisaa wyobraz sobie ze katujee go tzn szorujee taka szorstka rekawicaa czasem az mam takie pregi czerwonee noi cwiczeee cwiczee cwiczee mam nadzieje ze za rokk w latoo zwisa nie bedzieeeeeeeeeeee bo narazie jest takii fee ze moge go sobie zawina i za pasek schowac:P:P:P: noi nawilazmm wszystkim co popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evanika ja też ciągle słyszę, że Milka to cały tata...Dobrze, że chociaż dziurkę ma po mamie ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ja tez bylam pewna ze malenka bedzie podobna do swojego tatusia ale kazdy mi mowi ze jest wykapana mna!!!!! ja jestem kopia mojego tatka......wiec nie wiem jak to jest....podobno jak corcia podobna jest do taty to ma powodzenie ......hihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 heh jak juz wydaje mi sie ze juz prawie wszystko kupilam mojemu pierwszoklasiscie to po dojsciu do domu uzmyslawiam sobie ze jeszcze tego i tego mi brakuje,ale juz blizej konca:)Najlepiej bylo jak pisalam do rudej lali co juz mam a ona mi zadaje pytanie co u mnie z mundurkami.Szkoda ze nie widzialyscie mojej miny(ja tez jej nie widzialam ale pewnie byla cool) bo calkiem o nich zapomnialam i zaczelam nastepnego dnia wydzwaniac po kolezankach co z tymi mundurkami:) Ruda-lala dzieki za przypomnienie Doroteczka🌼😘 wiem ze duzo grup przenioslo sie na inne fora gdzie nie ma mozliwosci ataku pomaranczek,ale my jestesmy big baby i nie damy pedrakom satysfakcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala hihi no ja tak zbieralam przepisy i ich w koncu nie zrobilam :( ale obiecuje poprawe:P moze nawet jutro cos skroje:) a Ty jakie zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia na poczatku byla podobna do kogos tam:P (wiadomo do kogo ale nie chce mi sie pisac:P ) a teraz ciagle slysze ze jest strasznie podobna do Konradka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide sprzatac lazienke.. buziak..jak sie nie zmecze to jeszcze do was wpadne powiedziec dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spijcie dobrze kwietnioweczki ,Paula Tobie zycze wreszcie przespanej nocki a ty Ewa daj juz spokoj z tym sprzataniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no to pomarancze nam namieszaly :( i to fakt nie bede komentowac :( u mnie wlasnie przeszla ulewa i zalalo mi pokoj :( mam nadzieje ze jutro nie wpadnie sasiadka z dolu z awantura :( jak zauwazylyscie wyslalam wam zdjecia :) mala uwielbia mate a jak juz nie chce na niej lezec to przekreca sie na brzuch i brzeczy :)maly terrorysta :) evanika ja daje malej NAN 1 i rosnie jak na drozdzach :), i powiem ci szczerze ze nie ulewa mi po tym mleczku a co do podobienstwa to jak lezalam ostatnio z Wiki w szpitalu to pielegniarki pytaly sie Ł jak to zrobil ze i Mati i Wiki sa do niego podobni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh i kto to mówi daj spokój ze sprzątaniem- rudamaxi największa czyściocha tego forum ;-) ;-) ;-) Ja też uważam, ze nie warto się kłócić, ale ja totalnie olewam pomarańczki a je to najbardziej wkurza. I jeżeli będziecie reagować na nie to one będą tu zawsze :-( :-( :-( zmieniając ten głupi temat chciałam Wam powiedzieć, że ugotowałam dziś fasolkę po bretonsku (wyszła pyszna nie chwaląc się ;-) ) i tyle jej pojadłam, że chyba mi dupsko jutro w pracy rozsadzi. Masakra, ja to zachłanna jestem :-( :-( :-( Idę się kąpać i lulu. Zuzanka u nas też się mówi lulu. ruda lala 👄 Udanej imprezy. A co do sałatki krabowej to ja takiej nie cierpię. W ogólę nie lubię wszelakich owoców morza (i nie dlatego, że ich nie jadłam-właśnie jadłam i są okropne :-( ) ale moż trafisz na jakiś fajniejszych gości niż ja i będą się zajadać. Udanej imprezki ruda lala. No i oczywiście życzenia dla Twojego mężusia 🌼. A co mu kupiłaś???? A może złożyłaś mu taką obietnicę jak wczoraj mąz kapikapi- ognisty sexik???? Dobra idę się kąpać i spać, a jutro do roboty, a popołudniem pewnie gdzieś wyskoczymy. cześć obrażalskie 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila dopiero teraz obejrzalam zdjecia mala super zwlaszcza jak sie usmiecha .Okropniaście uwielbiam patrzec na dzieci jak sa usmiechniete wtedy widac jak sa kochane i ze niczego im nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi mamo baczka ale wiesz ze mam ostatnio duza przerwe w sprzataniu ale jutro jest sobota to nadrobie:P ok ja juz chyba tez pojde spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem pomaranczowa:P Widze ze są tu osoby ktore mają podobne zdanie tylko głupio jest im to publicznie pisac.a jak Mama bączka i zuzanka sie odwazyły to od razu rozpetała sie kłotnia.Kilka osob stwierdziło to samo o Kohanej bo to nie są zadne wymysły tylko sama prawda.Nie znam jej wiec nie pisałam i nie piszę słow krytyki na jej sposob bycia i zycia.ale zamieszczanie takich zdjec na blogu dzieciecym to przegiecie i ten jej obcesowy wyraz twarzy-.Mogła oszczedzic tych zdjec i trzymac je sobie u siebie w albumie a nie umieszczac je tutaj.Jakos zadna z Was nie wkleja i nie pokazuje tego typu zdjec. W zyciu doceniane są osoby ktore maja własne zdanie i nie boją sie go wyrazic dlatego popieram mame baczka,zuzanke,rudąmaxi i jeszcze kilka innych osob ktore szczerze piszą to co myslą a nie to co wypada.Oczywiscie nie w chamski i prymitywny sposob ale jednak kulturalnie wyrazają swoje opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia - na temat prezentu nie będę się rozpisywać, bo mnie zaatakuje jakaś pomarańczka (strasznie się boję ;) ). Powiem tylko, że spełniłam marzenie mojego A. dot. zmiany samochodu (dlatego nasze wakacje trwały w tym roku tylko 3 dni :) ). A Kamil chce Adamowi kupić jutro w kolekturze totolotka kupon... Myślę, że fajny pomysł... Czy fajny prezent powiem Wam jutro po losowaniu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil_a- ja też poproszę o zdjęcia... jakoś o mnie ostatnio zapominacie...chyba też się obrażę ;-) laseczki, wysyłać mi tu zaraz zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buble - jak zwykle masz rację... Grunt to szczerość... Tylko, że niektórzy nie lubią być szczerzy do bólu. Ja naprzykład wolę przemilczeć niektóre sprawy. Doceniam jednak szczerość, pisałam to już...powtarzam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala trzymam kciuki aby kupon był szczęśliwy, ale jak wygrasz to dasz na lepszy samochów koleżance z forum??? Bo mi też by się coś nowszego przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bączka - masz u mnie tą brykę i jeszcze tCi plazmę dorzucę, bo pan J. z hameryki Ci chyba nie dowiezie ... ;) Paulka123, wyluzuj. Jest jak jest, pewnych rzeczy się nie da odkręcić. Idź dziecinko już spać. I nie pij tyle tego kawska !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz widzisz Paulka jednak nie wszystkie z was miały takie zdanie i szczerze to napisały.Moze troche za pozno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tą moją cholerną skrzynką???? już wyczyściłam co miałam wyczyścić i może teraz spróbujcie jeżeli macie jeszcze cierpliwość... a może wysyłajcie w kilku częściach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka ale ja nie napisałam NIGDY, ze cieszę się, że Kohannah odeszła, więc wiesz nie wmawiaj mi też pewnych rzeczy. Ja po pierwsze nie mam prawa nikogo stąd wywalać, a po II skomentowałam moje spostrzeżenie (widać tyle osób się pod tym podpisuje, ale nikt pod swoim nickiem ;-) ) i gdyby Kohannah chciała z nami siedzieć tu i gadać to by nigdzie nie odchodziła, powiedziałaby sorki, może naprawdę przegięłam z tym, że gadałam tylko o sobie, ale jest fajnie i piszmy dalej. Będę nieraz coś komentować. Bo tak robi każda z nas. Wcześniej mi wcale to nie przeszkadzało, myślałam, że mnie olewa bo mnie nie lubi, ale pomarańczki uświadomiły mi to, że tak było do każdego, nie pisała o żadnym dziecku, że fajne itp. tylko o sobie. Czemu Ty piszesz do mnie w sprawie kocyka itp.(jak ostatnio) a też nie przemilczysz i mnie totalnie nie olejesz??? Ja się na Ciebie nie gniewam, ale sama doszlaś do tego samego wniosku że głupio to zabrzmiało. Ja idę spać, bo jutro nie wstanę. Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, idę spać bo będę jutro jak to Paulka mówi - zombi. Piszę chyba niezrozumiale....A nie chciałabym, żeby ktoś opatrznie odebrał moje mysli. kohannah - jesteś i bedziesz kochana i bądź jaka jesteś...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę spać jutro zajrzę do mojej szanownej skrzynki... za tydzień ja zawalę Was fotkami z wczasów ;-) kar-bardzo podobają mi się Twoje wpisy na blogu..Masz talent dziewczyno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×