Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

a ja was z pol godziny czytalam. doroteczka ja tez nie dostalam tego tajemniczego maila :-( Moze ktoras przesle go nam?? karintje@poczta.fm. No chyba, ze nie chcecie. zuzanka trzymam kciuki za Bartusia i za ciebie bidulo! bedzie dobrze! ruda_lala musze kliknac i obejrzec te wasze zdjecia, na pewno bylo fajnie. U nas pogoda sie popsula i pada. Wczoraj odwiedzil mnie kolega z roku z dziewczyna. Przyjechal na objazdowke po Wegrzech i trafil do mnie bez problemu bo zobaczyl talerz Cyfry+. Nagadalam sie az mnie glowa bolala. No i w zwiazku z tym jego przyjazdem nie wyszlam z dziecmi na spacer. Myslalam, ze dzisiaj nadrobie ale nic na to nie wskazuje. Dobra lece sie ubrac bo nadal jestem w pizamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala ten smiech twojej Milenki mnie rozwalil! zarabiscie sie chichra! moja Maja smieje sie jak Kuba skacze albo jak Geri sie wyglupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Kar wysłałm ci maila... My po cudownie przespanej nocce zaczynamy nowy dzień. Kami za chwilkę bedzie gotowa do mycia (porannego)..teraz lezy i marudzi sobie w łózeczku. Zuzanka trzymam kciuki za Bartusia!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaa jak moja Kami była przeziebiona i miała gorączkę 38-39 st podawałam jej antybiotyk przez 5 dni. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, że posłuchałam się lekarza, ale najważniejsze było dla mnie to, żeby moja córcia nie zachorowała bardziej! aaa to nasz blog.. musze nad nim popracować. Pisałam go wczoraj w nocy czytając was... musicie mi duuuzo rzeczy poradzić bo za cholerke nie wiem jak wstawić wiele rzeczy! http://evanika.blog.onet.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaa kup herbate z kwiatu lipy i podaj malemu mi na kaszel u Konradka zawsze dzialalo:) Sylwia wysylam ci wszystko co umiem:) 😘🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula zaszantazuj go by cie nie straszyl bo mu kubeczek potluczesz np.niechcacy:P Pozdrow go ode mnie i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laski! U nas deszczowo, ja zaraz spadam do okulisty, bo odziwo mnie przyjmą. zuzanka mam nadzieję, że jakoś przeżyliście ten zabieg i Bartosz się aż tak nie nacierpiał. Evenika fajnie, że założyłaś blog. Fajnie wygląda. Co do pomocy to ja bardzo chętnie, tyle tylko, że na onecie to za bardzo się nie znam. Na smykch mam w miarę obcykany blog. ALe jak chcesz to podeślę Ci stronkę gdzie jest wszystko napisane o onetowym blogu, o jego upiększaniu itp. Mam nadzieję, że Ci się to przyda: http://sliczny--blog.blog.onet.pl/2,ID101744141,DA2006-06-04,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za przeslanie maila. szkoda wiecej nic nie powiem :-( Jesli chcecie odnowic kontakty z ekipa ze swojej szkoly, zarejestrujcie sie na stronie: http://nasza-klasa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka a ja sie dowiedzialam od kumpla i poki co jestem sama i czekam na innych. Rozeslalam wszystkim ale nie mam juz kontaktu z ludzmi z podstawowki ani liceum. A fajnie by bylo powspominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo baczka - dziekuje za link.. jak znajde chwilke na pewno przejrzę go do deski do deski... G utulił Kamę i teraz słodko sobie śpi! U nas non topa leje deszcz, grzmi i chyba nie ma zamiaru przestac. Może po południu sie przejaśni i wyskocze na mały spacerek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zbiera sie na burze a i kupilam obuwie zmienne dla konradka do szkoly. Paula spader men dziekuje za calusa i potem sam do ciebie cos naklika,jak go mama dopusci do laptopa;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my wróciliśmy od okulisty. Mam doła bo przyszły tam na badania z dziećmi opiekunki z 3 maluchami w Igi wieku. Maleństwa były z domu dziecka. Boziu od razu stanęla mi klucha w gardle a do oczów napłynęły łzy. Te kobiki jeszcze mówiły, że dzieci nie mają wyprostowanej sprawy prawnej i nie będą mogły być adoptowane. A takie ładniutkie. moja iga ma wzrok dobry, ale jeszcze we wrzesniu raz mamy isc. Iza jak tam po zabiegu Bartoszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leje deszcz a my jak te kiszone ogóry w domu.... chyba za chwilke ubiore Kame i postoimy sobie w strugach deszczu zeby sie schlodzic! Zuzanka - jak twoj Bartolini?? Jak zniósł zabieg?? mamo baczka - kiedys jak prowadzilam zajecia w młodziezowym domu kultury co drugi - trzeci miesiac chodzilam do domu dziecka z malymi podarunkami (z moja grupa podopiecza). odwiedzalam zawsze grupy od 3 lta. Zawsze, ale to zawsze mialam łzy w oczach....ech straszne jest to jak takie dzieci cierpia!!!! Kami zasnela mi na raczkach, wiec spróbuję ja odłożyc i skoczę sobie do kuchni na maly szaberek...hehe a w lodówce tylko zupa z przed 3 dni ech dobre i to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bziabziułka
w pn zroiłam test wyszły dwie kreski, ale ginek na urlopie, i do pn kwitnę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bziabziułka
izawik, o ile jeszcze jesteś. To też będzie moje drugie dziecko, pierwsze to dwuletni Szymuś. Tym razem, jesli wszytsko jest ok, też bedzie chłopiec. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Przykre jest to co tu przeczytałam,a jeszcze bardziej przykro po tym co dostałam na maila...Nie wiem czemu ktoś ma satysfakcję z tego,że coś komuś popsuje. Ruda lalo-dziękuję za pamięć:) Nie odzywałam się bo mój Marcelek testuje ostatnio moją cierpliwość i całe dnie stęka i siedzi na moich rękach.A wczoraj dostał gorączki(39 stopni).Dziś juz jej nie ma,ale jest tak marudny,że juz nie wyrabiam.Tylko na rękach jest spokój.ledwo żyję.marzę o tym, żeby pospał choć godzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia-nie dawaj satysfakcji tym,którzy usiłują zrobić Ci przykrość!!! Zuzanka-jak Bartoszek zniósł zabieg i Ty oczywiście też... Już rozumiem moją mamę,która mówiła,że najgorsze jest jak dziecko choruje.Jak patrzyłam wczoraj na to moje umordowane biedactwo to chciało mi się płakać. nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik............Gabrysia....20.03.......3260/6400(02.0 8). ..63cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/6100(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/5600 (30.07).. 51/62cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/4650(28.06 ) ..55/ zuzanka14......Bartus........04.04.......3000/6100 (03.07).....53/64 nikolla ...........MaX ..........05.05. .....4050/4965..............59/? moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79.............Maja..........05.04.......3860/6660... ..........67cm mika82...........Tomuś.........06.04........4300/6780(04 .07)..62,5cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/5280.... .. .....51/56cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/5300(14.0 6... 52/? cm kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/6700(19 .07)... ... .....57/67cm margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/5100.(27 .06)...56/64cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/5220 (28.06)....55/60 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/6130 (26.07)....58/60 koala-79.........Julita..........19.04........4900/7900 (30.07)....62/70 lightblue........Karolinka.....20.04........4100/6780 (09.08).......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/6500 (09.08).......53/? cm evanikaa.........Kamilka.......30.04........3700/6300 (2.08)......56/68 Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Kapikapi.........Piotruś........25.04........3400/7200.( 02.08).....54/65 Z tego zamieszania zapomniałam wam powiedzieć,że wczoraj moja siostra rodzona urodziła 3 dziecko.Po dwóch dziewczynkach tym razem chłopak!!!!!Miała cesarkę,czuje sie bardzo dobrze.Adaś waży 3600 i ma 56cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yuuuupi madziunka zluz od nas siostrze gratulacje a malego ucaluj:D kar dzieki za linka znalazlam coprawda tylko jedna klase ale dwie juz zalozylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Magda zamilkłam, bo nie chce mi sie pisac po tym co tu przeczytałam i dostałam na maila, podpisuje sie pod postem Madziunki..... Poza tym ostatnio jestem jakas nie do zycia i nie wiem co robic ze soba. Przegladam oferty mieszkan w Londynie, bo Jarek nie ma czasu, a trzeba bedzie niedługo wynajac cos dla nas. Paulka, ja słyszałam o tej przerwie po szczepieniu ale myslałam,ze jeden dzien wystarczy i juz nastepnego dałam Bartkowi zupke, na szczescie nic mu nie było. Rudamaxi ta burza od Ciebie przyszła do mnie i ulewa złapała mnie w drodze ze sklepu:-( Iza zdaj relacje! Ide szukac dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiecie co wkurwia mnie to,ze ktos nie ma odwgi podpisac sie swoim nikiem, a otwarcie mowi ze jest jedna z nas i jeszcze wymienia nasze niki i kaze sie domyslać. Tchórzostwo i debilizm! Co prawda nie czytałam regulaminu Forum, ale wydaje mi sie ze nie ma nigdzie nakazu komentowania wszystkich postów, wiec jak ktos nie chce to nie musi i pisze tylko to co jest wazne dla niego-tak jak to jest kohannej zarzucane. Ja akurat pisałam dwa posty do kohannej i mi nie odpowiedziała, ale jaos sie tym nie przejełam, jak bede chciała to napisze do niej na gg i sprawa załatwiona, nie widze problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie jest to zadna satysfakcja ze kolezanka Kohanah sie obraziła i postanowiła nie udzielac sie na forum.Dla mnie to tchorzostwo bo nie umiała wyjsc na przeciw temu i postarac zmienic te szczegoły ktore były lekko rażące w jej zachowaniu.Tak jak mowiłam i powtorze to jeszcze raz ja nie mam tu nic do nikogo, do zadnej z was tylko napisałam co mysle o tej kolezance zeby poprostu dac jej do myslenia.Nie chciałam nikogo urazic.Ale te zdjecia i sposob pisania o sobie w wydaniu tej kolezanki był nie na miejscu.Poprostu nie pasuje do was, bo jak sie czyta wpisy kazdej z was to czuc sympatie,jestescie miłe dla siebie i dobrze! a ta kolezanka mowiła tylko o sobie i to zawsze w formie przechwałek takze nie ma czego załowac.Teraz stanowicie fajną paczke mamusiek.Tak trzymac!!! Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się nie pytaj
buuble -> ta koleżanka poprosiła wykasować swoje posty więc, teraz twój post wygląda na obgadywanie jej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuble, wiesz mimo ze co chwile piszesz co miałas na mysli to i tak nie wiem o co ci chodzi i nie potrafie tego zrozumiec. Przeciez na kwietniówkach udziela sie od roku kilka dziewczyn majacych dzieci w tym samym wieku. Razem przechodziłysmy ciaze i razem cieszymy sie i chwalimy naszymi dziecmi. Zadna z nas nie napisała Kohannej przykrego słowa, a nie sadze zebysmy wszystkie były tak zakłamane lub tchórzliwe, jezeli nawet cos ktorej nie odpowiadało to puszczałysmy to koło ucha i nie sadze ze tylko posty Kohannej mogły byc irytujace. Domyslam sie, ze swoimi tez kilkakrotnie mogłam urazic kogos, kto ma akutrat odmienne poglady, ale dla takiej atmosfery jaka tu panuje nie wrto sie kłócic, tylko tak jak napisałam wczesniej lepiej przemilczec pewne sprawy. A chyba nejlepszym dowodem tego,ze jednak sobie pasujemy jest to,ze uzalezniłysmy sie od siebie i nie potrafimy juz funkcjonowac bez naszego topiku:-) Moze ktos uwaza nasze forym za słodko pierdzace, ale juz kilkakrotnie podkreslałyśmy,ze nam ta słodkopierdzaca atmosfera pasuje. I z całym szacunkiem dla Ciebie i innych nasze posty nie sa kierowane do Was, wiec guzik nas interesuje co sobie myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ulewa przeszla do nas!!!!!!!! no i kurczaki ja akurat bylam na spacerku a tu nagle luuuuuuu i tak zaczelo lac ze o rany!!!! dobrze ze mialam folie na wozek...ani jedna kropelka nie dostala sie do mojej ksiezniczki ktora spala w wozku a ja cala zmokla kurka!!!!!! moja Lala robi kupalka wiec mam moment!!! :-) a ja nadal nie mam maila no ale trudno....widocznie to nie moja sprawa.... nie bede komentowac tego co tu sie dzialo.......napisze tylko KOHANNAH NIE MARTW SIE TYM CO PISZA.......OLEJ TO....DLA MNIE JESTES SYMPATYCZNA I FAJNA BABKA......PISZ DALEJ O TYGRYSIU I O SOBIE JA LUBIE CIE CZYTAC........🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×