Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

rudamaxi Bartek znosnie przeszedl cały dzien po szczepieniu, a co z tym obiecanym \"cos\" co mialo znalezc sie w mojej skrzynce wieczorem? :) Ja schudlam na diecie 6 kg i juz sie lepiej czuje, ale te rece mam obrzydliwe fuj mx3 zdjecia boskie kar wyobraz sobie ze moj maz jedzie do Belgi na F1, kurde faceta to dobrze madziunka głowa do góry wlosy tez mi strasznie wypadaja, nawet w pam,persie od Bartka sa Lightblue suuuper filmik aga gdzie Ty sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. my dzisiaj wyspani... mega wyspani. Kama spała do 6, pozniej do m8:30.. Szok..Ja zasnęłam o 22:30...i jestem cudownie wyspana. Pogoda jest pod zdechlym azorkiem, wiec chyba nie wybiore sie na spacer..no moze tylko do mamy i spowrotem... Mamo bączka- gdybyś mi nie powiedziała, ze piszesz eve...zamiast eva... nie skapłabym sie..powaga!! zaczełam szukac ostatnich twoich wpisów i dopiero zobaczylam.. widac jak czytam uwaznie heheh ;) mx3 - chrzest byl podczas mszy, a Kama prawie cała przespała, nawet jak ksiądz polewał ją glową tylko leniwie otworzyła oczy... lece do mojej małej bo już marudzi!! buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matkoooo, ja muszę dzisiaj podać Kami butelkę z mlekiem modyfikowanym i nie wiem jak sie do tego zabrac. Musze sprawdzić, czy bedzie je jadła i czy przypadkiem nie jest na nie uczulona! Mam nadzieje, ze mi się uda, a jak nie to zadzwonię po mamę, bo to w sumie ona bedzie karmic mi Kame butelką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika napewno bedzie jej smakowac slodkie, szybciej bedzie leciec niz z cyca, Kama jest dzielna i da sobie rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matkoooo, ja muszę dzisiaj podać Kami butelkę z mlekiem modyfikowanym i nie wiem jak sie do tego zabrac. Musze sprawdzić, czy bedzie je jadła i czy przypadkiem nie jest na nie uczulona! Mam nadzieje, ze mi się uda, a jak nie to zadzwonię po mamę, bo to w sumie ona bedzie karmic mi Kame butelką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu nie kumam....dlaczego zdublowal mi sie tekst??? Kama wypiła 120 ml... chyba chciala jeszcze, ale raczej dam jej cycka! chcialam tylko sprawdzic, czy wypije takie mleko i czy dobrze je zniesie! Dzielna dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Dziewczyny mam do Was pytanie. Czy zastanawiałyście już na krzesełkiem do karmienia. Agata na chrzciny dostała zamiast prezentów, pieniążki i właśnie krzesełko do karmienia chciałabym jej kupić. Weszłam dziś na allegro i znalazłam coś takiego http://allegro.pl/item226927561_krzeselko_do_karmienia_safir_krzeslo_stolik_hit_.html Jak Wam się widzi? Mnie się podoba ale zastanawiam się czy jak dziecko będzie większe nie będzie problemu z włożeniem nóżek. Evanika gratuluję że Kama tak szybko załapała o co chodzi z tym mlekiem z butli a nie z cyca, bo u mnie nadal pod górkę. A jakiego smoczka używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze podejscie z melkiem - dlam smoczek 1 aventu... do soczkow tez taki podaje! lece do niej chce wyjsc na szybki spacer... cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja - :) w lepszym humorze - idę do fryzjera - podciać te strzepki któremi zostały :P maluszek cały czas przekreca się sam na brzuszek - co jest kłopotliwe po jedzonku - trzeba go pilnować aby mu się nie ulewało gratuluję checi posiadania dzidziusia Paulka :) Ja mam odwrotnie mimo ze mam okres , zrobiłam test że nie jestem w ciąży to mam jakąś obsesje od tygodnia i czuję mdłości - dzikuska ze mnie Maks będzie raczej jedynakiem - chyba że cos się tam trafi samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja takiej nocy to jeszcze nie miałam. Maja budziła się co 2 godziny i to w cale nie na karmienie. Miała tak zapchany nos bidula, że oddychać nie mogła. O północy wyciągnęłam jej wszystko odkurzaczem. Mam nadzieję, że mi sąsiedzi wybaczą. Ma też lekko podwyzszoną temperaturę i nie wiem czy biec do lekarza czy nie. A wszystko Kuba przyniósł z przedszkola. Może poczekam i najwyżej jutro z nią pójdę. A co do rozmiaru to chyba nie powinniście się sugerować innymi dziećmi, bo moja już nosi 74 a jak ją ubrałąm w piżamkę po Kubie w rozmiarze 80 to byłam w szoku, że już dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ta barierka na nóżki w tym krzesełku powinna być do ściągnięcia bo inaczej nie zmieści się dziecko. Przy okazji sprawdzam stopke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co weszlam teraz przez przypadek na topik styczniowek 2008 i tam dziewczyny zastanawiaja sie czy te pomaranczowe wpisy to nie prowokacja bo niby te dziewczyn sa obojniakami i beda mialy dzieci obojniaki ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! zuzanko, zaciekawiło mnie to co napisałaś i też zajżałam do styczniówek. ciekawe to co tam się dzieje... pamiętam, że jak miałam praktyki na oddziale noworodków to też się urodziło takie dzieciątko. matka była zrozpaczona. bardzo szybko przenieśki ich do innego szpitala na dalsze badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evaniko - super fotki :D ps bardzo ładnie wyglądaliście...super rodzinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula zasnęła więc zajrzałam do was , a tu taka ciszaaaa............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja ostatnio troche jestem zaganiana. Musze pomału wszystko podogrywac z wyjazdem. Wczoraj byłam kupic bilety, a dzis rano zaliczyłam dentyste. Biegałam tez po sklepach obejrzec spacerówki, bo chciałam Bartkowi kupic przed wyjazdem,ale chyba sie wstrzymam. Dzieki za wszystkie rewelacyjne fotki! Flowerska jak bedziesz miała chwile to pisz, wszelkie wskazówki mile widziane!!!:-) Lecimy 15 wrzesnia, tyl;ko jak narazie nie wiem czy bedziemy mieszkac w Londynie. Bartek dzis jadł kasze pierwszy raz i smakowała mu bardzo ;-) Teraz siedzi mi na kolanach i kosztuje biurko;-) evanika fajnie, ze Kama załapała z mlekiem modyfikowanym, bo Bartek za nic nie chciał go pic. aha maseczka na włosy nazywa sie Wax, nic na niej nie pisze ze to na wypadanie, ale wczoraj jak ja kupowałam to tłumaczyłam faemaceutce na co ma byc i dała mi ta samo, o ktorej mówiła fryzjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evanika - zdjęcia przepiękne. Już sobie wyobrażam te po obróbce... Gratuluję Kamilce pierwszej butli!!! mx...a Twoje zdjęcia nadawałyby się na plakat lub takie kartki, pocztówki. Przepiękne !!!! Dziewczyny moje włosy to też tragedia... wszędzie ich pełno... rudamaxi - dawaj czadu!!! light blue - świetny filmik, super Karolcia! Ja dziś od rana sprzątam pokój Kamila. Muszę przerobić go na pokój pierwszoklasisty z pokoju przedszkolaka. Nie lada wyzwanie !!! Ania75 ja mam krzeselko do karmienia po Kamilu. nikolla pochwal sie nowa frzyurka KURNA KLAWIATURA MI SIE ZLASOWALA, LITERKI SA NIE W TYM MIEJSCU GDYIE TRYEBA!!! MUSYE ZRESETOWAC KOMPA. ZARAZ BEDE PISAC DALEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika m, wszystkie zdjęcia doszły. dziś wieczorem postaram się je wkleić na bloga. Chyba, że któraś z dziewczyn ma coś przeciwko temu. Proszę o maile w tej sprawie... Proponuję, żebyś dopisała się do naszej tabelki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulka21
rudamaxi daj spokoj temu J.nie szpieguj go po ambasadach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........imie dziecka....data ur.....aktualna waga(data)....wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik............Gabrysia....20.03.......3260/6400(02.0 8). ..63cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/6100(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala.........Milenka.....31.03........2890/5900 (17.08.07).. 51/65cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/4650(28.06 ) ..55/ zuzanka14......Bartus........04.04.......3000/7130 (20.08).....53/67 nikolla ...........MaX ..........05.05. .....4050/6300..............59/68 moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79.............Maja..........05.04.......3860/7300... ..........71cm mika82...........Tomuś.........06.04........4300/6780(04 .07)..62,5cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/6100.... .. .....51/62cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/6700(19 .07)... ... .....57/67cm margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/5100.(27 .06)...56/64cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/6055 (21.06)....54/62cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/6820 (13.08)....55/65 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/6130 (26.07)....58/60 koala-79.........Julita..........19.04........4900/7900 (30.07)....62/70 lightblue........Karolinka.....20.04........4100/6200 (17/07).......54/? cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/6550 (14.08)......53/62 cm evanikaa.........Kamilka.......30.04........3700/6300 (2.08)......56/68 Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm Kapikapi.........Piotruś........25.04........3400/7200.( 02.08).....54/65 Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/7825 (08.08)....59/66 Weronika m.......Iza...........29.04.........3750/5600 (17.08)....52/63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę kilka słów o sobie by drogie panie wiedziały kogo przyjmują do swojego \"Bractwa\" :) urodziłam się dawno temu czyli 14 września 1980 r ( woj.lubelskie) jestem zwariowana i czasem szczera do bólu. skończyłam tylko studium medyczne (opiekunka dziecięca) niestety nic z tej szkoły nie pamiętam ;) studiowałam teologię na KUL-u ale tylko semestr. Mężuś- Marcin (31 lat) uczy w gimnazjum matematyki. Jesteśmy małżeństwem prawie dwa lata (1.10.2005) i baaardzo sie kochamy. Czy narazie wystarczy? czy aż nadto? ;) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Weroniko! Mam nadzieje, ze Ci sie u nas spodoba i bediesz czesciej zagladała. Czekam az Ruda_lala doda zdjecia na bloga , i bede mogła zobaczyc Twoje dzieciaczki:-) Bartek od 17tej udawał bardzo spiacego, wiec wyszłam z nim na spacer, mimo ze robiłam wszystko zeby nie zasnął to usnał na siedząco, ale na szczescie obudził go motor;-) Teraz wykąpany lezy w łozeczku i zdaje mi sie,ze ta pieciosekundowa drzemka mu wystarczyła, bo wcale nie wyglada na spiacego;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika.m witaj wśród Kwietniówek. Co prawda ja marcówka przez przypadek, ale lubię tą słodko pierdzącą atmosferkę i też tu urzęduję. Czekam z niecierpliwością na Wasze fotki na blogu. A powiem Ci jeszcze że mój brat rodzony urodził się też 14.09 :-) Aga a jeszcze zaytam odnośnie tej maseczki, czy to jest taka maseczka do nakładania po myciu, czy to jakieś witaminki, bo się pogubiłam. A i drogie to? ja nie wiem co się dzieje z moją Igą. Bosiu ja oszalej, ona ma takie napady płaczu że nie wiem co się z nią dzieje. Za nic nie mogę jej uspokoić. Naprawdę sąsiedzin naślą mi jeszcze jakąś opiekę, bo pomyślą, że jej coś robię. Na dodatek jej dokturka jest na urlopie do przyszłego tygodnia a do innej nie mam zaufania. Dzisiaj już miała 4 razy takie wybuchy i raz aż mi sie zaniosła. Ja płakałam razem z nią. Zaaplikowalam jej viburcol i trochę przeszło. Ciekawe jaki będzie wieczór przed usypianiem. Juz się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ta maseczka nazywa sie dokładnie Moc Natury Wax i ma jakies wyciagi z henny, migdału i miodu. Trzeba ja wmasowac w mokre włosy i trzymac na głowie ok 15-30 min, najlepiej w ciepłym miejscu dla spotegowania efektu, co 3 d-5 dni. Ja kupiłam w saszetkach, jedna kosztuje ok 2,50 i starcza na jeden raz. Fryzjerka mowiła mi,ze stosuja ja nawet osoby po chemioterapii. Ja wczoraj zrobiłam pierwszy raz i dzis miałam takie fajniutkie mieciutkie włosy i łatwo mi sie rozczesały, bo zazwyczaj mam z tym problem po myciu. A jaki bedzie ostateczny efekt to zobaczymy:-) Light extra filmik, oczka Karolki jak węgielki-sliczna dziewczynka jak mamusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to możecie już podziwiać weronikę m i jej pociechy na blogu !!! Czy wchodząc na forum też otwiera się Wam reklama z tym apetycznym facetem ??? ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronika dzieciaczki Ci sie udały!Iza i Pawełek przesiczni! A ja tez chce drugie dziecko, ale tak za 3 lata, tylko jak sobie pomyslem, ze znow miałabym komplikacje w ciazy i taki poród to mi sie odechciwa, ale znow jak mysle sobie, za Bartek miałby byc jedynakiem takim jak jego tatus a ja taka nawiedzona mamuska jak tesciowa to dziekuje bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia to co tej narzyczonej mojego syna jest weronika zaraz zaczne podziwiac Twoje dzieciaczki tylko niemialam linka do blogu bo zadna z Was niema go prederencjach wiec musze napisac zeby zobaczyc :) agula Twoj czas wyjazdu sie zbliza wielkimi krokami izawik przestan juz sie byczyc i wracaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×