Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Weronika sliczne masz dzieciaczki. A jeszcze bys mogla siebie pokazac :) jezu jak wkurzaja mnie Ci nauczyciele (ruda lala nie wliczam Ciebie w to) kurde oni sa jacys walnieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj cały dzien siedzialam z Kami na powietrzu.. Spała dzielnie jak nigdy. Zaczynałam przypinać jej juz ksywke mucha.. bo ona zazwyczaj śpi jak mucha! Weronika - śliczne fotki! Córcia słodka - haha no i widzę, że ma taka samą czapeczke jak moja gwiazda...a synek..rosnie ci młody hiphopowiec.. ;) Aga - ojj tak szczerze współczuje cie tego całego przygotowywania się do wyjazdu...tyle do zrobienia... ech co ja bede cie dolowac. Tylko masz jak najszyciej zdobyc już na miejscu dostęp do netu żeby z nami byc cały czas w kontakcie!!! Agula - moja Kama jak jest głodna to zjadłaby na pewno już pieczonego kurczaka..mam żartą kobiete w domu...a ani ja ani mój G nie nalezymy do chętnych na wyżerki!! Kami własnie zasnęla, więc mogę zabrać się za ...własnie nie wiem za co..może najpierw zjem kolację a poźniej pomyślę... Rudamaxi - nie dostałam maila od ciebie... tego, który miałas wczoraj powysyłać nam...hmmm mam nadzieję, że mnie nie ominełaś...hehe a może ktoś mi prześle?? ;) Light - ale masz rozśpiewaną corcię... Na pierwsze urodziny kup jej mikrofon... talent to ona ma!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa kwietniowke, potem wejde na bloga to Cie poznam z widzenia. Bralas slub dokladnie tydzien wczesniej niz ja ;) Bylam dzisiaj z Tomaszkiem na szczepieniu, biedaczek byl kluty 3 razy. Ale moj kochany chlopczyk dopiero przy trzecim zasrzyku sie poplakal. Troche byl popoludniu marudny a teraz juz spi. Zrobilam mu dzisiaj swieto lasu i go nie kapalam chociaz dla niego to nie takie fajne bo on uwielbia sie pluskac. Nastepne szczepienie po 12 miesiacu :) My tez zaczniemy sie po przeprowadzce rozgladac za krzeselkiem i powoli trzeba pomyslec o zmianie fotelika samochodowego. Tomus siada na sile i przy tym na twarz pojawia sie zawsze ogromny banan. Aga, postaram sie naskrobac cos dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alina dzisiaj mowie nauczycielce zeby mi podala pesel a ona na to e jej sie zmieni i ona niewie jaki jest zostawilam to bez komentarza bo myslalam ze sobie jaja ze mnie robi wiele jest takich atrakcji u mnie w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe zuzanka dobre z tym peselem. kurna poczytałam Was i miałam coś napisać, a już nie pamiętam co, więc naraziie się zawijam stąd. Mój M dzisiaj w trasie na Mazurach a tam taka nawałnica była i mówi, że tyle drzew poprzewracane, że nie wie o której w nocy dojedzie, a o 5 znów wyjeżdża ponownie na mazury. Tak się cieszyłam, że wreszcie nie muszę tyle czasu spędzać z moim M, bo miałam go już dość, a teraz już mi się przykszy jak całe dnie siedzę sama w domu :-( Nikt mi nie pomaga przy Idze. No chyba, że mama wpadnie nieraz na jakieś 2 godzinki. Teraz z utęsknieniem żyję od weekendu do weekendu, żebyśmy z M i Igą pobyli razem. Kurcze jeszcze się taki nie urodził żeby mi dogodził. Tak mi było źle jak siedział za długo w domu, a teraz mi jeszcze gorzej :-( idę zrzucić fotki na kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo zuzanka, rzeczywiście.... ha, ha, ha!!! U nas w szkole też roi się od półdebili. Czasem aż wstyd się przyznać do zawodu... A wcześniej myślałam, że mówisz o tej aferze z nauczycielami - pedofilami...bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bączka a co ja mam powiedzieć...od 3 m-cy razem z moim A. w domu od rana do nocy. Pracujemy też razem, także jak wrócę do pracy to będziemy razem i w domu i w pracy...ale nie narzekam, narazie jestem zakochana po uszy w moim mężu i zawsze mi go mało...choć bywają zgrzyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc kochane... trzymajcie za nas jutro kciuki. jade z Kama do neurologa, mam nadzieje, że rehabilitacja Kamy nie będzie tak bolesna jak przedstawił to ortopeda. Mam też nadzieję, że nie będzie płakac jak ostatnio, bo chyba nie zniosę jej łez... śpijcie słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje mile drogie panie i jedno dziecko. tak tak w piszacych kwietniowkach jest jedno dziecko bo to co robisz podajac sie pod ulke to dziecinada no chyba ze masz rozdwojenie jaźni(ale takie cos to sie leczy).Poniewsz mam juz swoje lata dlatego takie zagrywki mnie smiesza a obluda przyprawia mnie o torsje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda lala dzięki za wklejenie moich fotek. niestety chyba nie bede mogła napisać \"czegoś\" o sobie w nim poniewaz do tego chyba jest potrzebne hasło. dziękuje wszystkim kobietkom które wypowiedziały sie na temat moich dzieci. ale jesli chodzi o nauczycieli to ja wypraszam sobie :) pisałam już że mój mąż jest nim i wcale nie jest taki zly a że postawi kilka jedyneczek na koniec roku to zasługa uczniów tylko i wyłącznie. żartuje, nie jestem w temacie więc nie za bardzo wiem o co chodzi. no i właśnie mam problem bo ja naprawde nie mam czasu na czytanie od początku całego topiku a jestem BARDZO CIEKAWA kto ile ma lat, gdzie pracowal lub pracuje , czy moze studiuje lub jest po studiach, jeśli tak to jakich. ja też chcę wiedzieć z kim rozmawiam. a no i skąd jesteście? dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witaj justaaaaa widze ze nie tylko ja nie spie.... ja mialam fatalna noc....weronika czesto sie budzila......o 23 juz wzielam ja do nas do lozka bo tak to bym musiala cala noc wisiec na jej lozeczkiem....dzisiaj mam dzien odsypiania.....nie bede nic robic tylko z niunia spac i sie nia zajmowac....a co mi tam.....bo jak sie nie wyspie to padne na pysk niedlugo..... witam weronike m........ja skonczylam studia....zaraz po tym zaszlam w ciaze i urodzila mi sie Weronika hihihi....mam 25 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana..... Dzisiaj musiałam wczesniej wstac..haha zawsze gniję sobie do 8 w łózeczku razem z Kamą, ale na 10 muszę byc u lekarza... nad ranem ciagle myślałam o neurologu, żeby jego diagniza była bardziej łaskawa dla mojej córci... justaaa - tez zauwazylam taka roznorodnosac w soczkach..ale chyba troszke sie wystraszylam i na pierwszepoczatkiz nowymi smakami wybralam z bobovity zlociste jablko, lub jablko z winogronem... przez dwa dni wypiła tylko 60 ml...ale dobre i to. Moja Kama w odroznieniu od twojego Szymka, chciałaby ciagle jesc... Weronika - ja pracowalam, ale w dniu porodu dostalam swiadectwo pracy...znalazlam prace i teraz od 27 ide doi pracy. rozliczenia, umowy, kontrakty..typowy dzial handlowy. Studia...chyba nie bede zbyt oryginalna - ekonomia... a mieszkam kolo szczecina i stuknelo mi w prima aprilis 27 wiosenek... lece na sniadanko...ojj jak ja lubie jak G ma druga zmiane..zawsze robi mi sniadanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam evanika wszystko bedzie ok, ja jak szlam z Bartkiem na przekuwanie kanalika to potem okazalo sie ze juz nie trzeba wiec mysle ze napewno Twoja malutka nie bedzie tak cierpiec. Ja nocke mialam znosna, Bartek poszedl spac o 19 potem obudzil sie o 2.30 dalam mu herbatke (koncze z podawaniem mleka w nocy) a potem obudzil sie o 6.30 no i trzeba bylo wstawac ubrac malego siebie, przygotowac kanapki do pracy.... Weronika ja mieszkam w Cieszynie w pazdzierniku stuknie mi 28 latek, pracuje jako głowna ksiegowa w szkole ale od 1 pazdziernika zmieniam na inna jednostke czyli Specjalny Osrodek Szkolno-Wychowawczy I to by bylo na tyle zjem sniadanko, potem cos porobie oczywiscie bede zagladala do was. Jak długo Izawik ma sie zamiar tak byczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota a dajesz Weronisi na noc kaszke? Ja kiedys dawalam i Bartek mi sie budzil co 2 lub 3 godz masakra, potem siostra mi podpowiedziala zeby na noc dawc tylko mleczko a kaszke jako przed ostatni posilek i tak zaczelam robic i Bartek juz lepiej spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć weronika kurcze widzę, że tu niezłe przedstawienia to i ja napiszę coś o sobie. Ja jestem z Piotrkowa Tryb. Mam 26 lat.Też pracuję w księgowości. Narazie poszłam na wychowawczy, ale mam nawet ok szefa, któy zleca mi pracę do domu i w soboty jeżdżę do firmy. Dzięki temu mogę siedzieć z Igą a w międzyczasie trochę pracować.Jestem mężatką od 3 lat, a z moim panem jestem od 11 (łooo matko-masakra). No i co ja tam będę się rozpisywać. Powiem wprost- jestem piękna, skromna i bogata. Wiesz skóra, fura i komóra to u mnie priorytet. heheeeh żartowałam oczywiście ;-) :-p Jak widzisz stuknięta jestem. evenika trzymam kciukasy za Kamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową kwietniówkę! Ja mam 28 lat i 2 dzieci (maja i kuba 4 letni). Mieszkam na Węgrzech i obecnie jestem na wychowawczym. Pracowałam 2 lata w Budapeszcie w Biurze Obsługi Klienta dla jednego z producentów tel komórkowych obsługując polski rynek. Jeśli dzwoniłaś kiedyś na infolinię (do W-wy) być może rozmawiałaś właśnie ze mną. ruda_lala poznaję kilka miejsc z fotografii. I ciebie z tym papierosem! justaa mąż potwierdza, że chodził do jednostki na pieszo ze Złocieńca. doroteczka u mnie noc też do bani. Jak nie Kuba to Maja. Też się zdenerwowałam i wzięłam Maję do siebie a Kuba przyszedł nad ranem. Nie obeszło się bez lekkiego poddenerwowania ze strony męża i mojej. mamo bączka ja marzę,żeby mi ktoś zabrał Maję chociaż na spacer. biedne dziecko ogląda na okrągło tylko moją twarz. Co za atrakcja! Za 1,5 tyg przyjeżdżają teście i mam nadzieję, że wyrwę się chociaż na jakiś masaż albo do kosmetyczki bo zwariuję. 24 h na dobę jestem z Mają i najdłużej nie wiedziałam jej 2 godz jak bylam na paznokciach. Maja nadal ma lekki katarek ale to nic poważnego. Dostaje wit c i smaruję ją maścią majerankową pod nosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar ja tez marze o takim masazu, ale ostatnio umówiłam sie z kolezanka, ktora ma tez dziecko 6 miesieczne, ze w ostatnia sobote sierpnia zostawiamy mezow z dziecmi w domu, a my wieczorkiem wyskakujemy sobie do jakiejś knajpy. I będziemy tam siedzieć przynajmniej do 2 w nocy. Na bank pójdę. Niech Marcin zobaczy co ja czuję, jak on sobie nieraz na piwko chodzi wieczorami a ja z Igą zostaję. Już nie mogę się doczekać ;-) A tu pare zdjęć Igi http://smyki.pl/domeny/corka.pl/igula/upload/11877263561303391279 http://smyki.pl/domeny/corka.pl/igula/upload/11877271621956694238 http://smyki.pl/domeny/corka.pl/igula/upload/11877264991815687650 http://smyki.pl/domeny/corka.pl/igula/upload/11877269661988871177 http://smyki.pl/domeny/corka.pl/igula/upload/11877270671739963879

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nawet nie miałabym z kim tutaj iść. A mój mąż jutro znowu wybywa z domu i wróci w pt. Oj chętnie bym pojechała i spotkała się ze znajomymi. O zakupach w Budapeszcie nie wspominając. A te zdjęcia to sobie obejrzę na blogu bo Mozilla ich nie otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobity ;) O witam serdecznie nowa mamusię. Kurde dzisiaj nie mam czasu, aby pzedstawic siebie i mojeszczescie, ale jak zerkniesz na bloga,link wstopce, to cos nie cos sie dowiesz. Kuźwaspacja mi sie spindoliła :( Ktora z was nie ma nowego filu z moja Karola, to chetnie wysle. zuzanka dałam karoli tekaszke hipp ze słoika i az jestem w szoku, ze jej tak posmakowała Dobra teraz lece, bo moja maruda chyba jest z glodnego kraju. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lightblue ja poproszę o filmik i zdjęcia z chrztu evaniki też bym chciała zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na blogu Karoli omnie nic nie ma , aledu*aze mnie Mam na imię Anka, 28 sierpnia!!!!!;) skoncze 26 lat. Mam meża G od czterech lat i core Karolcie. Mieszkam na dolnym śląsku, w powiecie Oławskim. Nie pracuję, tak się złozyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! moja królewna też nie dała mi dzisiaj spać. obudziła się o 6-tej i poległa dopiero przed chwilką. masakra. witam weronikę m.! mam na imię Iza, mam 25 lat i jestem z Bydgoszczy. w czerwcu obchodziliśmy z moim M pierwszą rocznicę ślubu, a jesteśmy razem 5 lat. jestem pielęgniarką i 17 września wracam do pracy...buuuu... na topiku jestem prawie od początku, ale nie jestem zbytnią gadułą... :) lecę doprowadzić się do porządku bo dzisiaj zacznie sie prawdopodobnie dostawa paczuszek z allegro :D papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LightBlue mam do ciebie fachowe pytanko , jeśli można. zawsze jak farbuję sobie włoski to robią mi się zacieki na szyi, czole itd. czym najlepiej to zmyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×