Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość doradzę
sarita zanim zaczniesz farbowac posmaruj glowe tuz przy wlosach kremem niwea dosc grubo farba sie kremu nie przyczepi a po farbowaniu zetrzesz krem chusteczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarita, ja miałam identyczny poranek, nerwy juz zaczeły mi puszczac wiec ubrałam Bartka i wusatawiłam go do ogrodu, gdzie usnął:-) O 16tej ide z nim do lekarza, bo dostał jakas wysypke i moj brat zwrócił mi uwage,ze bartek jest żółty na nosie, teraz mu sie przygladam i faktycznie jest:-( Weronika ja mam 26 lat. Mieszkam w Legnicy,a we wrzesniu dołacze do mojego meza, ktory pracuje w Anglii i widział Bartka od urodzenia tylko jeden miesiac:-( Kar mamy cos wspolnego bo ja pracowałam w Telekomunikacji Polskiej jako doradce klienta biznesowego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita, czymś co zawiera spirytus, ale jak ci już wyżej ktośdoradził, warto posmarowacokolice twarzy tlustym kremem. No ale napewno kiilka razy głow i tak trzeba bedzie umyć. Ja jak wracam od fryzjera to zawsze jestem urąbana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rady,w nagrodę 🌻 z tym kremem to kiedyś coś słyszałam i pomyślałam że tak zrobię, ale się okazało że nie mam tłustego kremu w chałupie i posmarowalam sie oliwką i póżniej było jeszcze gorzej (jak ja wyglądałam hihihi). aaaaaa, i jeszcze wczoraj mi coś w nocy dziecko pogryzło - obudziła się z 2 czerwonymi kropami (takie troszkę inne niż od komara- tak mi się wydaje), a dzisiaj powtórka z rozrywki i doszły 3 następne :( może dlatego jest taka niesforna? dorzucam jeszcze fotki mojej Blondi :D : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/40b4ec7ecf9ff7c8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2ef8d8a13b153ba1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b681371a3a4c4c1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6c14ebbc4692f037.html od 2 tyg Kasia przeżywa fascynację swoimi stopami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kiedy planujecie przesadzic dzieci do spacerówek, chodzi mi o takie typowe jak Kapikapi kupiła z Graco? Kapi kiedy bedziesz woziła Piotrusia w tym wózeczku? Paulka Ty miałas wózek Baby Design, fajny był?mi sie podoba Sprint, ale nigdzie w Legnicy ni moge go na zywo zobaczyc:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarita suuper Kasiunia, a wiesz ze ja chybaniewiem jak Ty wygladasz :) co do farbowania to mi jeszcze mowili i fakt to dziala zzeby scierac farbe ze skory popiolem z papierosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki zuzanko za komplement na temat kasi, ale wierz mi że rano nie była taka super :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz teraz to się zaczerwienilam ;) a myślałam że po porodzie już nie będę łapała buraczka ;) ale chyba już się nie zmienię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! a ja tak naprawdę mam na imię Honorata ( moja mama juz nie wiedziała jak ma mnie nazwać :( ) sarita masz na imie tak jak moja córeczka i wiesz co, mój syn na siostrzyczke raczej nie mówi Iza tylko Ita (sarITA ) :) ciesze się że jestem tu z Wami. zawsze to razniej mieć się do kogo odezwać, podzielic radościami i smutkami życia. i nieprawda, jak niektórzy piszą że w necie to siedzą tylko babki które nie mają w realu przyjaciół i szukają ich w wirtualnym światku. moje koleżanki nie zawsze mają czas by przyjść do mnie lub ja do nich a przed kompa mogę prawie zawsze usiąść i coś naskrobać. mieszkam na wsi ale nie chcę tu pisać nazwy, powiem tylko że k. Łęcznej. Nie wyobrażam sobie życia w mieście. dlatego juz wkrótce rozpoczynamy budowę domu (narazie mieszkamy z teściami). mieszkałam trochę na stancji w Lublinie i stwierdziłam że to nie dla mnie mieszczańskie bloki, tłum na ulicy itd. umiłowałam spokój i świerze powietrze więc nigdzie się stąd nie ruszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy widziałyście wcześniej mój adres e-mail ale wyglądał on tak kundzioha@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weronika to teraz jak bedziemy poslyc fotki to rowniez i ciebie uwzglednimy :) fajnie ze mamy nowa kwietniowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka ja nie daje corci jeszcze kaszek. mamo baczka Igusia jest przesliczna!!!!! czy Iga teza wozek panda ? oo i kasiunia sarity jest slodziutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekkawska
o co chodzilo rudej maxi? ze ktos z was sie podszywa pod ulke i ją krytykuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doroteczka tak dokładnie pnada. A Wy też taki macie? Ja mam dosyć tego wózka ze względu na to, że składa się go okropnie i też chcę kupić spacerówkę. Ale chyba zrobię już to po zimie, a teraz jakoś będę się męczyć. Tym bardziej, że ostatnio popsuło się całkowicie składanie, a jak zadzwoniłam do serwisu to powiedzieli jak juscieeee że to niemożliwe, pierwszy taki przypadek. Chyba wszyscy mają taką gadką ;-) No a mój mądry mąż kupił wózek w czestochowie (120 km od nas) i trzeba zaweiz ten wózek tam, a czym jak sie nie składa??? chyba męża cieżarówą :-D aga ja bym ją przesadziła w spacerówkę, ale ona nie chce wcale patrzeć na wózek, jak ją tylko włożę to dostaje takiej histerii, pręży sie, robi mostki i muszę ją wyjąć i nieść. No chyba że jest już strasznie śpiąca to wtedy wejdzie i uśnie. Dziewczyny ja nie wiem, czy ja ją tak rozpuściłam że ona wszystko wymusza na mnie płaczem. Już nie wiem co robić, jeszcze na dodatek każdy mi pierdzieli, że tak sobie wychowałam to tak mam . ja z igą właśnie wróciłam, bo byłam na poczcie w mieście. Oczywiście standard procedura-Iga na rękach, a 2 ręką pchałam wózek. Na dodatek znów zbiera się na burze i jest tak duszno, że jak weszłam do domu to sie lało ze mnie. Na dodatek w MZK, którą jechałam 2 przystanki przyczepił się do mnie taki 20-letni adorator który nie chciał mi dać spokoju. Bosiuuu ja to zawsze mam jakieś przygody. Teraz Igusia oczywiście padła i śpi. A wiecie, że jak jadę z nią MZK-ą to ona śmieje się do każdego kto na nią patrzy, Szczególnie podobają się jej stare babki. Nie wiem czemu. I znów myślę i myślę, bo jak popatrzyłam na Kasię-Sarity to znów się martwię, bo mimo, że Iga starsza to jeszcze nie bawi się nogami :-( Moja córka to próżniak w porównaniu z Waszymi :-( Oczywiście Kasieńka śliczna :-) zuzanka a pomysł z popiołem, hmmmm ciekawe, ale jak skuteczne to czemu nie :-D Dobrze, że ja farbuje na blond, to nie widać śladów :-p weronika ja też marzę o domku na wsi. No ale narazie muszę sie zadowolić mieszkaniem 50 m w bloku, z poje.... sąsiadami. Może kiedyś wygram w totka i wtedy dom postwię. evenika wróciłaś już od neurologa??? łooo matko ale się rozpisałam. a ruda lala kurcze ja marzę o tym abym znów była zakochana tak szaleńczo w moim M jak na początku. Teraz oczywiscie go kocham, ale to już takie stare dobre (czasem złe) małżeństwo. A fajnie by było znów tak jak kiedys szaleć, jeździć na numerki do lasu, nad wodę itp. ... heeeh ale mi się poprzypominało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka ales mnie rozbawila hehe numerki w lesie :) mi to brak tych motylków w brzuchu :) Ja na szczescie jeszcze nigdy nie nioslam Bartka ze spaceru na rekach. Wogole wszystkich opieprzam jak mi go biora na rece bo potem wszyscy sobie ida a ja musze go nosic i nic nie moge zrobic no własnie ruda maxi czy Ty kogos podejrzewasz z kwietniowek bo tez mnie to troche uderzylo tzn Twoja wypowedz mnie uderzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! Madzia - Twoja Igunia jest słodziutka!!! Sarita - śliczne zdjęcia, blondi jest boska!!! Buuu, ja też marzę o kosmetyczce...Może już niedługo... Aga*25 - napisz co powiedział lekarz na ten żółty nosek i w ogóle co powiedział...Ja już używam spacerówki dla Milenki. Rozkłada się zupełnie na płasko, ale ona oczywiście tak nie chce jeździć... zuzanka, nie wiedziałam, że Ty masz na imię Iza...byłam pewna że Zuza. Iza też ładnie, ale jakoś trudno mi się przestawić :) Sarita - moja Milenka też się bawi nóżkami. Ostatnio uwielbia zdejmować skarpetki. weronika m - to ja też dorzucę parę słów o sobie. Do kwietniówek dołączyłam 2 cz 3 stycznia 2007r., mam 31 lat, córcię Milenkę i synka Kamila - ma 7 lat. Mieszkam na śląsku, niedaleko Katowic. Pracuję jako nauczyciel wf w szkole ponadgimnazjalnej i właśnie się zastanawiam czy 11 października wrócić do pracy czy wziąć sobie rok urlopu zdrowotnego... co do bloga i kilku słów na swój temat: prześlij na mój mail co byś chciała powiedzieć, ja to skopiuję i wkleję na bloga. Nikolla, nie widziałam Twoich zdjęć na blogu...Miałaś zdaje się jakieś problemy. Prześlij je też do mnie a ja je wkleję, co? ala-1976@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Bartek strasznie marudny dzisiaj. Jak tylko wychodze z nim nadwor zaczyna padac deszcz. Denerwuje sie wizyta u lekarza, nie wiem czemu? Mysle,ze Rudamaxi jak bedzie chciała to sama wyjasni o co jej chodziło, ale ja po wczorajszym poscie Ulki jestem juz w 100% przekonana, ze mamy wsrod nas dwulicowca niestety i bardzo mi z tego powodu przykro:-( Wiecej na ten temat nie bede pisac, bo w takim wypadku szkoda słów i nerwów, powiem tylko tyle,ze nie dziwie sie juz ze Goska przestała praktycznie tu pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa zapomniałam Wam napisać, że byłam dziś w lumpiku i kupiłam sobie dwie pary zajefajnych rybaczek (jedne z nexta a drugie takie moro) i byłam w szoku bo w końcu wlazłam w rozm. 40 i jeszcze taką czekoladową bluzeczkę z półprzejrzystego materiału z rozszerzonymi rękawami (boska!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda_lala a jaka masz spacerówke? Zazdroszcze Ci takich fajnych zakupów. Ja jak ide na lumpy to starcza mi tylko czasu na poszukanie czegos gla Bartka. Ostatnio kupiłam mu bluze H&M Baby i takiego fajnego rampersa z dupka misia:-) Bartek tez sie bawi nózkami i pakuje je do buzi, a jak siedzi na kolanach to schyla sie do stóp i tez próbuje grysc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa kwietniówkę! Mam na imię Magda.Mieszkam w Płocku.Mam 27 lat (niestety).Obecnie nie pracuję.Skończyłam studia-administrację.Dołączyłam do dziewczyn dość późno.No i najważniejsze-mam synka Marcelka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue-mój Marcelek był zachwycony Twoja Karolą.Nie spuszczał z niej oka.Chyba się zakochał.Super filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga*25 ja mam wózek wielofunkcyjny. Do stelaża była gondola a teraz przypinam spacerówkę. Wózek to Implast Volant 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×