Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

piekny dzien :) izawikk wybacz kochana ale nadal nie wyslalam boziuu tak brakuje mi czasuuu przeszlismy na nutramigen 2 ILE razy wasze dzieciaki dostaja butelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 hehe moj R ma urodziny we wtorek i niemam pojecia co mu kupic, od Bartusia dostanie due zdjecie jak sa razem z napisem Kochanemu tatusiowi z okazji urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj ma w srode !! i brakk kompletnegoo pomysłuu i kasy hehhe ze zdjeciem niezłyy pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Ja też się szykuję na basen. Oczywiście pierwszą rzeczą, którą spakowałam był aparat, żeby się później Wam pochwalić zdjęciami... a co!!! Jedziemy jeszcze za chwilkę do Auchana, żeby Milce zakupić specjalne pampersy do pływania. Izawik wracajcie do zdrowia! 21 - Light Blue jest fajny, miałam go kiedyś. 130 zł to nie dużo jak na 100ml. Ja tego zapachu używałam latem, bo jest lekki. Opowiemy Wam potem z zuzanką jak było! nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaa ja wlasnie ubralam chłopca rajstopki tymardziej ze siedza w spacerowcee i mozee powiewac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek!!!!!! ja tez chce na basen z moja stokrotka!!!!!!!!!!!!!!!! zazdroszcze Wam spotkania ale tak pozytywnie......hihihih my musimy sie wybrac do Wawy na basenik ..... pewnie nigdzie blizej nie ma takiego basenu dla dzieci..... moja niunia wczoraj najpierw zjadla zupke jarzynowa gerbera a potem jarzynowa z indykiem.......czyli dwa sloiczki!!!!!!!! bez ociagania sie................kurcze zadziwila mnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Izawik ciesze sie,ze z dziewczynkami jest juz lepiej! No i gratuluje zabka teraz to wszystko pojdzie juz z gorki:-) Collie fajna linijka:-) Justaaa u mnie jest podobnie jak u Ciebie jesli chodzi o temperature i ja nie zakładam Bartkowi rajstopek,tez jezdzi w spacerówce i ma buciki. Na gore zakładam mu body z krótkim rekawem i bluze, chyba ze wychodzimy tak koło 17tej to wtedy jeszcze jakas bluze na zamek. Ale mysle,ze nie uzyskasz odp na swoje pytanie, bo kazda z nas zapewne ubiera dziecko inaczej:-) 21 ja tez nie kupie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zunaka i Ruda lala-udanego spotkanie! Zazdroszcze spotkania, bo basenu to niekoniecznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam az Bartek sie obudzi i tez mykam na spacerek, bo słonce pieknie swieci. Ja sie zastanawiam w co ja mam sie ubrac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaa dokładnie a bluze zakładam grubsza/ Wczoraj sama chodziłam zkrotkim rekawem a w dzinsach było mi goraco, bo wczesniej chodziłam 3/4:-) Mam tylko problem z butami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja ubieram Mani rajstopki. Na to zakładam jej jakies cieniuskie spodenki a na góre body z długim rekawem na to sweterek i kamizelka albo taka \"kudlata\" bluza na body. bluza weyglada jakby byla mega ciepła i puchata a tak naprawde jest dosyc cienka :) no i czapeczka i buciki. Zastanawiam sie czy nie powinnam ubierac jej juz kurtki grubszej bo dzis w nocy mi strasznie kaszlała. Teraz juz jej wszystko przeszlo i sobie rozrabia. Jak narazie po płynie nie wyskoczylo jej zadne uczulenie no ale żeby spalą dłuzej to nie bardzo :P Justa jak tam Titou? Pozdrawiam Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okazalo sie,ze mezowi nie dadza w pracy urlopu na ten wyjazd do Kanady😠 A ja boje sie leciec sama z malutkim dzieckiem,to dluga podroz,i jeszcze na miejsce trzeba dojechac,bo lotnisko jest dosc daleko od domu moich rodzicow...Chyba w ogole nie pojade:( A mial byc piekny rodzinny urlop:(Specjalnie w te wakacje nigdzie nie pojechalismy,oszczedzalismy jak sie dalo,zeby tam troche poszlaec,zostawic Michalinę z rodzicami i gdzies pojsc do klubu czy restauracji....A tu gucio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
colliee-no to współczuję. A może jeszcze coś da się zrobić? A urlop bezpłatny nie wchodzi w grę? zuzanka i ruda_lala-ja też zazdroszczę Wam spotklania :-) bawcie się dobrze i wypijcie piwko w naszym imieniu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani-twoja Mania jest naprawdę prześliczna!:) I te zdjęcia-super;) Izawik-nie wiem,mąż obiecal,ze cos jeszcze pokombinuje,ale jakos nie wierze,zeby to cos dalo...Moze rzeczywiscie trzeba sie zastanowic nad tym bezplatnym...Zobaczymy,jutro sie wszytsko wyjasni.Ludze sie,ze jest jeszcze cien nadziei i szef okaze sie czlowiekiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaa no to gratulujemy 2. ząbka! My nadal czekamy. Może w końcu wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wrocilismy z basenu bylo ZAJEBISCIE!!!!!!!!!!! Spotkanie z ruda lala suuuper, pozdrawiam Adama i stukam sie z nim kufelkiem w takim towarzystwie pifffko smakuje naprawde suuper. Pozniej napisze wieksze szczegoly teraz lece uspac Bartka. Milenko caluski od Bartoszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My już po pływaniu... Jak dla mnie było super!!! Zuzanka jest świetna!!! Bartuś to prawdziwy słodki bohater i razem z Milenką wymoczyli swoje małe tyłeczki. Byłam w szoku jak instruktorka kazała zanurzyć całe dzieci w wodzie, ale nasze szkraby zniosły to dzielnie i chyba im się podobało. Mam nadzieję Iza, że się nie obrazisz za wyrażanie moich prywatnych opini. Mam nadzieję, że będziemy się spotykać częściej na basenie. Macie czego zazdrościć ;) było super!!! A to jedno ze zdjęć, resztę prześlę Wam na maila, oczywiście po uzgodnieniu z zuzanką: http://images12.fotosik.pl/106/3dffb93023a9ebdd.jpg Collie, współczuję. A tak się cieszyłaś. Mam nadzieję, że jeszcze coś wymyślicie. Gratuluję kolejnego ząbka, Justaaaa. U nas niestety nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! widzę że niektórzy odchodzą za to inni przychodzą. bardzo jest mi szkoda że mama bączka nie pisze.zawsze lubiłam czytać jej posty, bardzo. ja czuję się \"w miarę\" dobrze. za tydzień mam weselicho więc się trochę pobawię a bardzo tego potrzebuję. pozdrawiam Was wszystkie!!! Buziaki! wkleiłam kilka fotek. ale wydaje mi się ze ta moja mala nic się nie zmienia. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a3d0b30175c1888b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fae8ba67ff48fc98.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f87851e9107923ba.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaaa i Weronika - śliczne zdjęcia. Dzieciaczki cudne! Mamo bączka, ODEZWIJ SIĘ !!!!! PROSZĘ !!! TĘSKNIMY ZA TOBĄ !!!! buuuuuuuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka wracaj pleaska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pierdol pomaranczki (sory musialam tak napisac) Ruda lala dalam po powrocie Bartka do lozeczka to normalnie mi plywal. Bylo swietnie, kurde balam sie ze jak wrzuce Bartka do wody to utonie, jezu dobrze to sie oglada ale gorzej jest jak trzeba to samemu zrobic. Alina pewnie ze bedziemy sie spotykac co tydzien na baseniku, wogole dziewczyny ALINA jest suuuuper dziewczyna i niewierzcie w to ze musi sie odchudzac jest taka laska ze szok. A tak wogole to Alina ma swietnego meza!!!!!!!!! MOzesz poslac zdjecia jakie bedziesz chciala, niemam nic przeciw. Weronika suuper ze sie odezwalas. Co do rajtuzow to ja nie daje bartkowi, bo tak sie zastanawialam ze jak teraz mu zaczne dawac to co bede mu ubierac jak bedzie mroz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka, słodka jesteś! Adaś kazał podziękować za komplement i stwierdził, że fajnie się z Tobą pije piwo...mógłby tak do rana. W ogóle jesteście równi goście, normalni...Żadko się zdarza, żeby kogoś polubić przy pierwszym spotkaniu. Adam przed chwilą mi powiedział, że myślał, że nie zanurzę Milenki bo się wycykam i był w szoku jak ją \"zanurkowałam\" i w jeszcze większym, że po wszystkim Milenka nie płakała...ale się zakręciłam. Bartuś tak samo, był strasznie dzielny i zadowolony. Tatusiowie pewnie dumni ze swoich pływaków... Szkoda, że nie widziałyście jak na zmianę nasze dzieciaki spały, jadły i miały przebierane kupolce na środku restauracji...hi,hi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem tylko tyle ze jestem umowiona za tydzien...... buziaki dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×