Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

zuzanka to zarzuc jakies fotki!!! Ja dzis tez podciałem włosy, bo rosna w zastraszajacym tempie. Justaaa, moj Bartek tez miał taki sweterek tylko,ze na 0-3 i juz jest za mały, miał go moze ze dwa razy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka po tych opowiesciach nie mozesz sie wymigac tylko wysyłac fotki..spróbuj cholero nie wyslac.. ja postanowilam, ze na poczatku pazdziernika scniam wlosy do ucha i farbuje na braz... bedzie szokiem dla wszystkich bo od 3 lat nie mialam nawet brazowych refleksow we wlosach a co dopiero cale... czekam na fotki, moze mnie natchnie twoja fryzura!! lece sie kąpac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapikapi, niezle:-) Ja tego buta nie znalazłam;-) Mozeznajdzie ktos znajomy z osiedla, ale juz sie pogodziłam ze strata. Ostatnio zgubilismy Bartka maskotke-delfina i nwet sie nie zorientowałam, ale wracałam ze spaceru ta sama droga i jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam delfinka na srodku drogi:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga-Bartek zwymiotował zaraz po tym jedzeniu czy po jakimś czasie? Pytam bo dzisiaj Gabrysia też zjadła dużo więcej zupki niż zazwyczaj i zastanaiwałam się czy to czasami też nie miało wpływu na te wymioty. evanikaa-ja korzystam z leków homeopatycznych nie od dziś. Wiktorka była nimi leczona od początku i zawsze działało. Z tym że Wiki pierwszy raz przeziębiła się tak mocno dopiero jak miała rok. Powiem szczerze że nie mam u siebie dobrego lekarza pediatry. Korzystam z porad 2 lekarzy i nigdy do końca nie jest tak jak być powinno. Każdy stawia inną diagnozę i ja potem muszę się zastanawiać który trafił. Żałuję że sama nie poszłam na medycynę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po zmianie fryzury (wiosną) chodzę co 1,5 m-ca di podcięcia. I zawsze było dobrze,a ostatnio byłam pod koniec sierpnia i coś mi schrzaniła bo ni w ząb nie mogę ich ułożyć :-( Czyżby czas na kolejną zmianę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Gabrysi,Igi i Bartka z okazji ukończenia pól roku🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wszystkiego najllepszego!!!!!!!!! PS Wybaczcie ze sie wtracam ale troche was podczytuje i chcialam zlozyc dzieciaczkom zyczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :-) Ależ dziś zimno...brrrrr. Zazdroszczę mamusiom, które nie muszą wychodzić z domku i w ciepełku cieszą się swoimi Skarbami :-) Ale jeszcze tylko jutro do pracy i cały weekend z dzieciaczkami. Już się nie mogę doczekać. Moja Agatka tez już spała w kołysce, ale odkąd wróciłam do pracy, to chcę ją mieć jak najdłużej przy sobie i pozwalam jej spać w moim łóżku, zwłaszcza, że mój mąż pracue w nocy i całe wyrko mam dla siebie. A tak milutko jest przytulić taką śpiącą, pachnącą kruszynkę. Niestety wiąże się to również z tym, że mała czuje mleko i częściej ( 2 razy ) budzi się na cycusia w nocy. Jak spała w kołysce budziła się tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka, dzięki że przypomniałaś mi o tych kropelkach Olbas. Stosowałam je przy zakatarzonej starszej córce. Muszę się zaopatrzyć dzisiaj i \"ulżyć\" Agatce, bo też ma katarek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat sto lat..... czesc kobity!! Chyba jednak jesien idzie do nas duzymi krokami... u mnie tez costa.. i niech te dwa dni szybko leca, bo ja tak jak Ania75 czekam do piatku do godziny 16!! Mojej Kamie katarek powoli ustepuje, ale macie racje tez zaopatrze sie w olejek olbas, tak na wszelki wypadek! Lece dalej klepac wz... cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA ... NOC FATALNA!!!! A RANO WERONISIA USMIECHNIETA......NIC NIENROZUMIEM.....BUDZILA SIE Z TYSIAC RAZY Z KRZYKIEM.... nie umiem powstrzymac sie od jedzenia slodyczy......a mialam ich nie jesc...... :-( jejku ja myslalam ze to dzisiaj 19........a wczoraj wieczorem zobaczylam ze to wczoraj byl 19 i moja Niunia skonczyla 5 miesiecy......❤️ ide do placze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iga,Gabrysia i Bartku przyjmijcie od rudej ciotki i jej dzieci najlepsze zyczenia z okazji Pol roczku.aby kolejne rocznice urodzin uplywaly wam radosnie w milosci rodzinnej .By zawistni i nieszczerzy ludzie omijali was dalekim lukiem i byscie wyrosli na madrych ludzi ktorzy przyniosa dume nie tylko swoim rodzica ale takze wszystkim forumowym ciotka i kuzyna:D STO LAT!!!!!! kapikapi z okazji rocznicy slubu zycze Tobie i Twojemu męzowi samych pogodnych dni ,wyrozumialosci ,wsparcia i wielkiej milosci ktora pozwoli wam dozyc wielu wspolnych dostojnych rocznic malzenskich. A ja zmykam myc okna:)Moja mama gotuje bigos podrzucic potem komus.Mi strasznie slinka cieknie ,no ale to nie dla karmiacej mamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Karolinki i Antosia takze duzo zdrowka z okazji 5 miesiaca zycia byscie zawsze byli radosni i przede wszystkim zdrowi.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka ten fryzjer ma moze Piotr na imie bo znam tam w Twoich stronach takiego jednego extra frzyzjera ktory ma salon w Ustroniu i robi szkolenia w całej Polsce.moze to ten? pozdrawiam kwietnówki🌻 majówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączam się do życzeń dla wszystkich dzisiejszych małych jubilatów 🌼 Dużo zdrówka, miłości i radosnego dzieciństwa :-) Ja ostatnio pokusiłam się na gołąbka z kapustką i o dziwo moja niunia tego nie odchorowała. Czas kolek mam nadzieję minął bezpowrotnie. Więc chyba pokusiłabym się na ten bigosik....mniam, uwielbiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 75 ja napewno trosze wsune ale nie tyle co zawsze:( Daj adres to wysle ci kurierem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w imieniu Gabrysi bardzo dziękujemy za życzenia.... A my przesyłamy dzisiaj całuski pozostałym imprezowiczom : Idze, Bartusiowi, Antosiowi i Karolince.... jejuś jak ten czas szybko płynie :-) Gabrysia ma już pół roku....dzsiai jw nocy akurat obudziła się o 2 i jak ją karmiłam to sobie myslałam że dokładnie pół roku temu Gabrysia przeciskała się na ten świat (2:20) :-D ja też wykropię jej podusię tym olbasem. Zupełnie o nim zapomniałam, a też stosowałam go nieraz przy Wiktorce...gapa ze mnie :-( kapikapi-możesz się podzielić tym pomysłem na pracę,bo ja też szukam. Założyłam nawet nowy topik, żeby ludzie wypowiedzieli się na ten temat i może podsunęli jakieś pomysły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka robaczku wkretaczku - a gdzie zdjecie z twoja nowa fryzura?? he?? jejku jak dzisiaj czas sie wlecze.... codziennie dzien swistaka..dosłownie. Ja mam zamiar jutro skoczyc do lumpiku..moze cos wkoncu kupie. Nie mam ostatnio szczescia..a moze za nie chodze czesto i dlatego nie potrafie nic znalezc... jutro wpakuje Kame w nosidelko i skocze do jednego wielkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak ci wlosy odrosna?? nie bedzie efektu!! ja mam zamiar za dwa tygodnie zrobic sobie metamorfoze!! alez Zuzankoooo ja ciezko pracuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziekujemy za zyczenia i oczywiscie składamy gorace życzonaka pozostałym jubilatom!!! Colliee, a moze sie do nas przyłączysz,przeciez tez masz córcie z kwietnia:-)? Izawik Bartek zwrócił od razu po jedzeniu, jak tylko wziełam go na rece:-( Zuzanka no gdzie te fotki??? Justaaa nam ten sweterek przywiózł Jarek, ale sama zauważyłam,ze na lumpach jest pełno rzeczy własnie tej firmy co sweterek, a one w Anglii kosztuja niewiele;-) Nasza noc taka sobie, ale z mojej winy, bo tak przezyłam Bartkowe wymioty,ze co chwile mi sie sniło,ze Bartek zwraca i budziłam sie i sprawdzałam czy wszystko z nim ok:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justaaa a nad pochodzeniem ciuchów sie nie zastanawiaj, lepiej poprzestac na radosci ze sie cos fajnego upolowało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za zaproszenie,mogę czasami coś skrobnąc,ale niestety nie mam za wiele wolnego czasu-pracuję,co prawda w domu,ale jednak.No i jeszcze studiuję zaocznie... Moja córka Michalina urodziła się 10 kwietnia,mierzyła 52 cm i ważyła 3 kg.A ja mam na imię Marta i mam 20 lat. Milo mi was poznac🌻 Chętnie wyslalabym wam jakies zdjęcia,ale niestety aparat nadal jest zepsuty,a mąż nie kwapi się z naprawieniem:( Niby nic poważnego mu nie jest,tzn, moge robic zdjęcia i ogladac je w aparacie,ale nie moge ich zgrac na komputer:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkiego dobrego dla Gabrysi, Bartka i Igi, Karolinki i Antosia. Dużo zdrówka. I spóźnione życzenia ślemy Weronice. Kapikapi my też w tym roku przeżywaliśmy 4 rocznicę ślubu. Najlepsze życzenia z tej okazji. Upolowałam dzisiaj fajne kozaczki dla Mai w lumpeksiku za 7 zł- nowe, firmy Mothercare. Ale się cieszę. Nic więcej nie kupiłam ale może następnym razem. Maja uwielbia winogrona. Obieram jej skórkę, wyciągam pestki i daję do cyckania. Są słodkie i sami się nimi zajadamy. Codziennie po kilogram kupujemy i jak jemy to aż się Maja domaga. Czy ten oilbas można takim małym dzieciom zakraplać? Tam jest chyba w ulotce, że nie ale kto to wie. Maja jest nadal nieznośna. Nie mam nawet jak zjesc sniadania rano, ciągle chce być noszona. Teraz też mam ją na rękach a i tak płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Zuzanka ale świat jest mały:) taki przystojny ciemny brunet jesli tak to napewno ten:) raz mnie strzygl ale jak...:D nikt nigdy juz mi nie odstrzelił takiej fryzury.Mam do niego namiary do salonu do Ustronia ale to taki kawał ode mnie wiec pewnie juz sie do niego nie wybiore a szkoda. Rudamaxi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×