Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

justa daj mu viburcol moze mu zeby ida. jak mani szly to taką "kurwice" miala ze myslalam ze oszaleje, a co do zwiazku to niestety ale tego juz nie wiem i nie wiem co ci poradzic... moze taki gorszy okres macie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justaaa no co ty??????chyba nie jest aż tak źle???kazdy ma swoje wzloty i upadki...... Karola dzisiaj oszalała, dosłownie napadło ją coś i sama się do siebie chichrała. Nawet nie mogłam jej dotknąc ani się na nią popatrzec bo zaraz smiech w głos i wygibasy po całym łózku. Teraz usypia przy suszarce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisss napiszcie
prosze was kobietakiw ciazy napiszczie mi czy bedac w ciazy, ale jeszcze nie potwierdzonej bo okres rzekomo mam dostac w nast tyg czy w tym czasie moze wyst sluz taki jaki obserwuje sie jak ma sie dni nieplodne, chodzi o to ze straznie chcialabym byc w ciazy, i jest taie prawdopodobienstow tyle ze mam ten sluz, i nie wiem czy sie ludzic pliss napszczice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka, chętnie bym Cię uściskała :) gratulacje wielkie! to między Twoimi dzieciaczkami będzie podobna różnica, jak między moimi dziewczynkami! filipowi... to życzę synka, ale mani zdecydowanie siostry!!! weronika 🌻 o Tobie często myślę! powodzenia i niech choroby w nowym roku nie maja do Was dostępu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wybieramy się na zakupy, bo stwierdziliśmy,że warto by było zrobic owocową sałatkę z wódką :P:D;). Tylko u nas w wioskowych sklepach nie ma czegoś takiego jak kiwi czy banany :(. justaaa głowa do góry 😘 i doczytałam, moje gratulacje, a tak sie bałas tego zaliczenia Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo kochane .. LightBlue jak robisz sałatke owocowa z wodką podaj mi przespis.. jak chcesz kochana to moze wysle ci paczuszke zywnosciowa z kiwi bananem ananasem:D:D:D a moze pomysl o swoim biznesie sklepowym , z tego co piszesz mozesz nabawic sie kokosoww-sciskam Cie kochana Justaaaaaaa glowa do goryy ja z moim Ł tez mam nie za wesolo czasami myslee ze laczą nas tylko dzieci dokladnie -sa wzloty i upadki ale ja tez czasem mam juz brak sil na jegoo zachowanie i podejscie do zycia... Mateusz robi na nocniczek coraz czesciej robiee podobnie jak wy zawsze po jedzeniu sadzam blizniaki na nocnik i przewaznie jest siusiuu a u Matelkaaaaaaaaaa nawet koopaaaaaaaaaa mx3 odezwij sie.. niedlugoooo kochana roczek taka jestem ciekawa jak tam Marysia i Jas? i jak ty sie czujesz ? jak Wam sie układa mamaniii jeszcze razzzzzzzzzzzzz wielkieeeeeeeeeeeeee gratulacje aga25 ogrodek zabaw jest swietny nam sie sprawdzil kacper jest dj puszcza muzeeeeeeeeee a matelko radoscie tanczyy sluchajcie ja to mam z nimi wesolooo walcza o zabawki zloszcza sie a zaraz przytulaja sie dotykajaaaaaaaa kilka zdjec: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/97d5cff9cc2969a4.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/108c6c01333e1b71.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be0f66c0caea3724.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f7d6d000d25650d5.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8e746e853f9d4a9c.html uwaga robie siku::) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd900e844b75932f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba0303bf972b22cf.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po Swietach... Po pierwsze gratulacje dla Paulki. Moj Tomus raczej nie doczeka sie juz rodzenstwa. Doroteczka, Tomkowi wychodzily zabki w bardzo dziwnej kolejnosci. Pediatra i dentystka powiedzieli, ze to jak najbardziej ok. Wciaz ma 7 zeboli, dolna dwojka sie zbuntowala i nie wychodzi. Aga, pozdrawiamy serdecznie Przetrwalam tydzien z tesciowa! ;) Dzisiaj juz leci do domu. Nareszcie sami... Widzialam, ze powysylalyscie zdjecia ale fiksuje mi poczta. Pisalam juz do obslugi gmaila bo mi zablokowali konto, mozliwe ze przez tego wirusa. Tomus ostatnio zajada sie jogurtem dla dzieci, baaardzo mu smakuje. Daje mu tez sucharka w mleku. Dzisiaj zrobie mu kisiel po waszemu. Czas na nowosci, musze poczytac co jeszcze moze. Juz teraz bardzo pewnie stoi w kojcu albo w lozeczku. Raczkuje po calym domu albo chodzi za dwie rece. I zawsze droga prowadzi do pralki w kuchni, ktora jest nadal zachwycony. Pod nosem coraz czesciej mruczy mama babu, giii albo nijenije. Niestety nadal zle spi i je w nocy i nauczyl sie piszczec jak ma nerwy albo chce cos wymusic. Tomus dostal na gwiazdke miedzy innymi kubek z aventu ale nie umie zniego pic, moze go naucze z czasem. Ucze go jak kopnac pilke ale na to tez za wczesnie. Na Nowy Rok najlepsze zyczenia dla dzieciaczkow zdrowka a dla Was wszystkich szczescia i milosci. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 ale twoi mezczyzni sa super.....a w przyszlosci beda lamali kobiece serca......masz racje ciekawe co tam u mx3? flowerska oj moze Tomus sie doczeka rodzenstwa..... lightblue a bez wodki ta salatka tez zjadliwa? mojej niuni jeszcze caly zab sie nie przedarl ale juz jest ostre czuc pod palcem wiec wiem ze to przez to Weronisia tak sie meczy .... ale jest bardzo dzielna bo nie placze tylko sciska smoczek i jakby mogla to by go calego wsadzila do buzi.....daje jej na noc nurofen w syropku i noce sa ok... jak podajecie rybe dzieciom? bo ja kurcze musze zaczac jej ja przyrzadzac ale nie wiem jak....hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zakupach... 21 wiesz czasem mam takie nerwy na te sklepy,ze wolę pojechać albo do Oławy albo do Wrocławia i na spokojnie zrobić zakupy. Tam chociaz wiem,że wszystko dostanę. A przepis jest prosty, ale robienie sałatko dosyc pracochłonne. Zawsze robię z takiej ilości składników: 6 bananów, 2 czerwone grejpfruty(czy tak sie to pisze?), 6 pomarańczy, siatka mandarynek, koszyczek kiwi, 5 jabłek można dodać ananasa lub brzoskwinie Wszystko obieram i kroję w kosteczkę. najwięcej zabawy jest przy obieraniu pomaranczy i grejpfrutów, Trzeba obrac je z tej białej blonki. Jak wszystko obiore, pokroję i wymieszam to zalewam odrobiną wódki. Musisz próbować czy nie za mało bo będzie nijakie i czy nie za dużo, bo nie bedziesz pamietała jak ta sałatka smakowała. I powiem ci,że masz cudne dzieciaczki :D Do kogo one są podobne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze odpowiedam bo mam to na świeżo :D:D śluz w ciazy wląsnie mam taki jak w dniach nieplodnych :D:D juz pomalu ma lekko zóltawe zabarwienie doklądnie tak jak z mania ale na poczatku byl wlasnie taki jak podczas dni nieplodnych :) gruby misiu dziekuje :* Wiesz co? moze to cie zdziwi ale Filip wlasnie marzy o coreczce :D:D:D Nawet zrobilismy zakład. Ja twierdze ze urodzi sie synek a on obstawia dziewczynke :D:D Manie pewnie zdecydowanie wolalaby siostre :) choc z 2 strony brat tez ma swoje plusy w postaci fajnych kolegów :P:D:D justa juz sie dogadaliscie? Powiem ci ze my sie klócimy i to u nas na porzadku dziennym :P mamy zupelnie rózne charakterki ale zawsze sie szybko godzimy i jest dobrze :) 21 dziekuje 🌼 slodkie te twoje przystojniaki :D:D oj jak mi sie taki marzy:D:D ale tylko jeden!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ja Maniule tez sadzam na nocniczek. Na poczatku sie buntowala ale teraz juz to lubi... tylko ona i w nocniczek nasika a potem w pieluche :P:D:D flowerska Tobie równiez baaardzo dziekuje 🌼 a dlaczego tomus ma nie miec rodzenstwa? nie chcesz juz wiecej dzieci? light tez bym zjadla salatke owocową... ale bez wódki :P:D:D no i bez kiwi bo mam po nim straszne uczulenie wszystko mnie szczypie i cala w krostkach jestem :D:D No wląsnie gdzie sa dziewczyny: mama Bączka Ruda maxi ruda lala kipkapi mx3 WRACAJCIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka mysle ze zjadliwa. Jak kiedys zaczynałam ja robic to dodawałam wino owocowe, ale nie takie rocznik biezacy tylko lepsze ;) Kurde moj tesc znowu źle sie poczuł i pojechali z nim na izbe przyjec do szpitala. Nie ma co :( ten rok nie nalezy do udanych. Jedyne co/kto mi sie udał to Karolinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light mam nadzieje ze z tesciem bedzie ok. doroteczka ja mani gotuje zupe rybną tzn gotuje filet i warzywa a potem wszystko miksuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka ja rybe gotuje i robię tak jak MaMani :D MaMani dziekuję Tobie i Maniulce za wpis na blogu Karoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ale on to ma na własne zyczenie. Skoro ma wypoczywac to po jaką chole*e porywa się z "motyką na słońce"????????????????A moja t????Mogła by sama du*e ruszyc i cos zrobic w domu , ale nie!!!!Jest taka leniwa ze szok!!!!!!!Wszyscy wszystko za nią robią.A szwagier, kiedy ma wolne to cały dzien gnije albo w łózku albo przed kompem. Zeby się chociaż zainteresował czy ojcu cos trzeba pomóc???Nie ma to gdzies!!!!!!!!!!!!!! Szlag jasny mnie trafia . Bo wtedy jest się najgorszą jak się coś powie na temat ich zachowania :( I dlatego się nic nie odzywam... Kiedys pięknego dnia spakuje siebie i karole i pojde sobie w swiat. Wszystko moge zniesc ale nie takie zakłamanie, fałszywe poczucie regilijności czy moralności a tak tutaj jest. A ja się dusze :( A moj mąż???jest między tzw młotem a kowadłem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light ale moi dziadkowie maja to samo. Nie przegada im sie ze maja sobie odpoczac babcia na rechabilitacje chodzi do poludnia a popoludniu zapierdziela w gospodarstwie! Ciągle mówi ze cos ja boli ze juz wytrzymac nie moze ale nie pojdzie i sie nie polozy... a co do tesciowej i szwagra ... tez znam takich którym sie nawet palcem kiwnac nie chce... dzis sie wlasnie pokłócilam z moja siostra bo rozkapryszone dziewcze nie zmyje podlogi. zaprosila sobie wczoraj chlopaka naniósł mi blota buciorami mówie jej zeby pozmywala a ta na mnie z mordą ze jak chce to mam sobie sama zmywac... Nie pozmywala a teraz sie stroi na imprezke ale ja sie juz tak nie dam. Poczekam az "kochany tatuś" wroci z pracy to mu wrecze mopa. To jego najukochansza corcia zadzwonila mu sie pozalic ze jej kaze sprzatac a jej sie tipsy zniszcza to jak wroci bedzie za córcie zapierdzielal. Szkoda moich nerwów na tego bachora. Rozpuszczone to jak dziadowski bicz, ale ja jej wychowywac nie bede to nie moja brożka :D:D Ja mam swoje do wychowywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ręce mi opadaja. Sama tez nie jestem ideałem, ale prosze o pomoc gdy juz na prawde nie daje rady. W moim rodzinnym domu było inaczej, kazdy wiedział po co jest i co ma robic. A tu t. czyta gazety a tesc odkurza, innych przykładów tysiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liht ale tesc wiedzial z kim sie zeni.... widocznie mu taki podział odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz a najsmieszniejsze jest to ze tesc wcale nie chciał jechac teraz do szpitala. Ja go bardzo lubie ale takiego podejscia do sprawy nie rozumiem!!! Czasem wystarczy tylko pomyslec ze swoim zachowaniem komus moze zrobic krzywde A co do siostry. W pewnym czasie i moja nie chetna była do pomocy w domu, ale jej mineło.A teraz wogóle spadła na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani zebys wiedziała ze wiedział!!!!!!!!!!!!!!!! A ona nie raz mu mówi ze miała tylu "kawalerów"a wybraqła jego. Kurcze tak jakby swieta zrobiła łaske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez kiedys spadnie na ziemie tylko boje sie ze to bedzie dla niej baaardzo bolesny upadek bo tu juz nie chodzi o sprzatanie czy pomaganie ale o stosunek do innych ludzi... jej sie zdaje ze jest 8 cudem świata i wszystko jej sie naleszy a inni powinni ja podziwiac i spelniac zachcianki a jak nie to ona ma prawo ich traktowac jak śmieci.... Jest poprostu rozpuszczona. Taki typowy przypadek rozkapryszonej pannicy... a co do tescia widocznie taki ma charakter. Rozumiem ze ci go szkoda ale on pewnie nie czuje sie wcale pokrzywdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tesciowa dobrze widzialą kogo wybrac bo pewnie kazdy inny by ja w d... kopnąl :D:D mów co chcesz ale sprytna z niej bestia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jakies pól godz temu sie obudzila napila sie herbatki i spi dalej, a tatuś razem z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jak czytam jakie sprytne juz są Wasze dzieciaczki ti mi się przypomina mój Pawełek. On też bardzo wcześnie siadał, raczkował, chodził i w ogóle był no i jest bardzo zdolny. A ta moja paniusia nie wiem co sobie myśli. może za mało daje jej możliwości do ćwiczeń, nie wiem.... Doroteczka bardzo ładne zdjęcia! córeczka jak kwiatuszek! justaaa absolutnie się tym nie przejmuj. każdy ma w związku takie dni. ja nie mogę narzekać na mojego męża, naprawdę jest bardzo dobry i mało się kłócimy, zawsze staramy się wszystkie nieporozumienia wyjaśnić a nie zostawiać na \"domyśl się o co mi chodziło\" i najważniejsze , nie możemy się położyć spać w niezgodzie, zawsze musimy się przeprosić przed snem (jeśli jest taka potrzeba), ale był taki moment że wpadłam w taką nerwicę że nic mi nie pasowało , wszystko było nie tak , każdy mnie wk*** i mój mąż już nie mógł tego wytrzymać, bardzo się ze mną pokłócił chociaż nie chciał (bo jest zdania że wszystkie sprawy należy wyjaśnić spokojnie w opanowaniu). wtedy do mnie dotarło że to ja stwarzam problemy i muszę się nad moim postępowaniem zastanowić. Ale naprawdę było wtedy ciężko. do wszystkiego trzeba dojrzeć, dorosnąć. ciągle się uczymy. wiem że niejedna jeszcze kłótnia przed nami. Ale jeśli WSPóLNIE będziemy pokonywać trudności będzie dobrze, wtedy staniemy się sobie jeszcze bliżsi. głowa do góry!!!!!!!!!! ----> plisss napiszcie, ja śluz w każdej ciąży miałam inny. raz na początku ciąży nie miałam wcale , potem taki jak w dniach płodnych... kochany gruby misiu dzięki!!!! 🌻 ❤️ 👄 napisz do mnie czasem na mail lub tu na kafe co tam słychać u Ciebie. jak radzisz sobie z wychowaniem dzieci? pozdrawiam. LightBlue o tej chorobie Twojej znajomej córki nie moge nawet pisać bo łzy same napływają mi do oczu. od razu stawiam się w ich sytuacji i przeżywam...... to jest takie okropne!!!!!!!!! :( 21 masz naprawdę suuperrr przystojniaków !!! flowerska dzięki i Tobie równiez wszystkiego naj... i wszystkim kwietnióweczkom na nowy rok (nie piszę z dużej litery ponieważ życzę na cały rok a nie tylko na ten jeden dzień 1 stycznia :) ) życzenia miałam złożyć dopiero w Nowym Roku ale może już szybko się nie odezwę. no to narazie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócili ze szpitala. teść dostał kroplówe wzmacniającą. ekg ok, wyniki krwi ok. dostał recepty no ale gdzie w Oławie znaleźć apteke z nocnym dyzurem :( weronika ja przeżywam sytuacje podobnie do ciebie, tez wyobrazam sobie jakbym to ja była..........:( To jest nie do pomyslenia!!!! Moja siostra napisała mi smsa: Właśnie Dominik osikał mi ścianę! Czemu mi nie powiedziałaś ,że chlopaki sikają gdzie popadnie !!??? ;) Wiem , wiem skacze od tematu do tematu.... koala jak znajdziesz czas, to wrócimy do tematu twojej pracy w Renault, mój mąż mi du*e zawraca jak mu powiedziałam ,że mozesz powiedziec mi o kosztach utrzymania auta. On chce kupić Renault Midlum 4X4 , pod zabudowę. rudamaxii niech ci szybko naprawiają ten komputer!!!!!!! Dzisiaj jest dzien łancuszków smsowych, ten sam łancuszek dostałam az 3 razy :D Uciekam czytac Sage o ludziach lodu tom którys z koleii Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do posiadania kolejnej pociechy to ciezko wytlumaczyc dlaczego nie. Po prostu wydaje mi sie, ze Tomus bedzie jedynakiem. Z jednej strony chcialabym slodka Agatke. A z drugiej sama nie dam sobie rady, musialabym wrocic do Polski a to jest nierealne. No i poprawiam sie - zyczenia sa na caly nowy rok, kazdy dzien z osobna :) Tesciowa znow siedzi na lotnisku hehe, jeszcze posiedzi do polnocy chyba bo opoznienia sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam Wam juz wczesniej napisac ale jakos zapomnialam.....wreszcie kupilismy dzialke budowlana......ale teraz kredyt i te sprawy....i najgorsze jest to ze chyba zaczynamy myslec nad wyjazdem z kraju..trzeba zarobic na dom marzen...hihi..ale zastanawiam sie czy lepiej jest szukac kontaktow po znajomych czy z jakiejs agencji szukac mozliwosci w Anglii....Irlandii i Bog wie gdzie jeszcze..... najpierw moj P by wyjechal oczywiscie a potem jesli byloby mozliwe to z corcia bym dojechala....nic tu po nas....ale sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity! Na poczatku chcialabym zyczyc Wam, Waszym najbliższym wszystkiego, ale to wszystkiego NAJ w 2008 roku! Kamcia zlapala goraczke..wczoraj zbijalam jej ale nic nie pomagalo. Rano wyszedl jej 3 zabek (gorna jedynka)..mam nadzieje, ze ta goraczka jest wlasnie od zeba a nie z przeziebiania! Dzisiaj o 5 dostala kolejnego czopka bo miala 38,7... ale teraz juz jest lepiej, chociaz po oczach widac, ze nie czuje sie najlepiej. Nie wychodze z nia z domu..a co za tym idzie nie kupic nic na wieczorna kolacyjke sylwestrowa...musze czekac na Grzeska az wroci z pracy.. Doroteczka gratuluje kupna ziemi. Wiem, jak musicie sie cieszyc. Sama przezywalam to rok temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×