Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Witam świątecznie. Dzisiaj, w 1 dzień świąt 27.12.2007 , o godz 12 z minutami przyszedł na swiat przez cc synek mojej siostry. Dominik w chwili urodzenia wazył 4100 g i mierzył 58 cm. Jak na malogabarytowych rodziców to dziecko machnęli sobie spore :D Serdecznie Was pozdrawiam, dziękuję za zyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało byc 25 12!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Matko, ale jestem zakręcona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light, no wreszcie sie doczekaliscie Dominiczka! Gratulacje dla siostry!!! Widac,ze spore dzieciaczki sa u Was rodzinne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue pogratuluj ode mnie siostrze...oj spory ten Dominis.... Oj juz malo swiat zostalo...... W wigilie bylismy u tesciow.... Dzisiaj rano na sniadanku tez a potem pojechalismy do mojej cioci na wies....zawsze jest tam w 1 dzien swiat sporo rodziny...fajnie bylo.....Wercia robila podkowke bo troche sie bala...nie dala sie nikomu wziac na rece tylko ja i tato oczywiscie moglismy sie z nia bawic i ja nosic....hihihhhih jutro na sniadanko znowu do tesciow a potem moze do barat ciotecznego pojedziemy ale jeszcze nie wiem.... pozdrawiam Was sloneczka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już dostęp do internetu i póki jeszcze trwają święta składam Wam świąteczne życzenia: wesołych świąt przepełnionych miłością. Obyśmy mniej się ranili i bardziej kochali. Jestem już u teściów. Wigilię spędziliśmy u mojej mamy i było tłoczno bo 5 dorosłych i 3 dzieci. Dzieci czekały na prezenty i są bardzo zadowolone. Maja wstała przed pólnocą i do 1.30 nie mogła zasnąć. Teraz pobędziemy trochę u teściów a na sylwestra wrócimy jednak do mojej mamy i u niej zostawimy dzieci. Light blue złóż gratulacje swojej siostrze. Sarita dużo zdrówka dla Kasi. Buziaczki wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy podajecie maluszkom do jedzenia danonki? bo ja dalam Weronisi malinowego danonka i nic jej nie bylo........ale nie wiem czy juz mozna.........oj wiem ze to nie jest swiateczne pytanko ale jestem ciekawa,.....hiihi buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka ja nie daję Danonków. Light - gratulacje !!!! Spory dzidziuś. Czemu przez cc. Po terminie? O mamo! Jakie te święta męczące! Wizyty, rewizyty, obiadki, kolacje...mam dość... a cały rok czekałam na te święta. Ważne, że dzieci zadowolone! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka, ja daje Bartkowi jogurty takie dla dzieci od 4 miesiaca i w sloiczkach z Hippa . Te z Hippa Bartek uwielbie i wcina naraz 190g, bo te male dla dzieci dosc dlugo meczy 60 g. Ruda lala tez jestem zmeczona swietemi, mimo ze siedzimy w domu i sie tylko obzeramy, a moze to wlasnie dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. ruda_lala dziecko przyszło na swiat 11 dni po terminie. Siostra nie miała skurczy partych a po za tym dziecko było bardzo duże jak na skromną budowę jej ciała i na szczęscie byli na dyżurze tacy kumaci lekarze,że się nie męczyła, tylko od razu zadecydowali o cc. Dzisiaj do niej zadzwoniłam powiedziec jej ,że wszystko spakowałam dla niej i dla dziecka to mi się rozryczała bo nie umie przystawic dziecka do cycka :D Skąd my to znamy???Powiedziałam,że to kwestia czasu, no i przecież moze poprosić położne o pomoc. Teraz mi napisała,że już jest lepiej, tylko boli ją brzuch... Echhh nie ona pierwsza i nie ostatnia była w tarapatach :D Powiedz mi a jak twój tata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarita, jeśli będą was chcieli pogonic ze szpitala. to powiedz,zeby dali ci na pismie informację ,że dziecko nie wymaga hospitalizacji. I jeszcze najlepiej z pieczatka szpitala i podpise lekarza! teraz na wszystko trzeba uważać i trzeba miec zabezpieczenie.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light blue, no to Twoja siostra miała szczęście, że trafiła na kumatych lekarzy i od razu zadecydowali o cc. Nie kazale jej się męczyć. A problemy z karmieniem....hmmmm skąd my to znamy.... Mój tata już ok. Kuleje jeszcze, chodzi o kulach. A jak Twój teść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda_lala jest w domu , ale się oszczędza. W szpitalu miał załozony taki aparat(bij zabij nie wiem jak się nazywa) i zapisało mu się ponad 10 minut złej, nie miarowej pracy serca a on tego nie czuł. 7 stycznia ma iśc znowu na to badanie i na gastroskopie. To całe szczęscie,ze wszystko sie tak zakonczyło z twoim tatą. No, a ze będzie go to kosztowało. Cóż, najwazniejsze ze jest cały. My nie dawno wrócilismyz przejażdzki. Bylismy w takiej małej miejscowości kolo Strzelina, tam ludzie rywalizują ze sobą ustrajając na święta swoje domy. Tysiace lampeczek, żaróweczke, morze światła, mnóstwo samochodów, jeszcze wiecej ludzi. Zrobiłam kilka zdjęc. Jak znajde czas to zgram i zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swieta swieta i po switach :) light blue gratulacje za siostre, jak tak opisywalas ze nie umie przystawic do piersi to tez mi sie przypomnialo ze skad my to znamy. Nad Bartkiem juz nie panuje ona czasami to sie szleju naje, raczkuje jak zawriowany, nauczyl sie teraz wchodzic na kanape i schody a ile ma przy tym radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pozdrawiam poświątecznie :) U nas wszystklo po staremu. Jedyne nowosci to takie ze Mania nauczyla sie raczkować. Jeszcze idzie jej niemrawo ale juz sama przejdzie tam gdzie zamierza :) No i mamy juz 5 zębów :D:D 2 na dole i 3 na górze :D:D Teraz mala gryzie .... Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa mania jadla ciasto drozdzowe, piernika, chałke i ogromne ilosci opłatka... no i czekolade bo to jej ulubiona potrawa :P:D:D U nas nie bylo nic co mania moglaby dostac. Wszystko z grzybami albo smazone ryby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. świeta sa za krotkie! Light, Ruda - ciesze sie ze \"staruszkami\" juz znacznie lepiej! Sarita - kochana jak czuje sie Kasiula. Light - przesyłam twojej siostrze i malemu Dominisiowi calusy! Swiateczny prezent zafundowala wam siostra! Nasze swiete spedzilismy w rozjazdach - zwiedzilismy cala bliska nam rodzinke. Kama byla rewelacyjna! Takiej spokojnej i grzecznej dawno jej nie widzialam..hehe...ale poprzestawialo jej sie z zasypianiem i mam nielada klopoyt, bo musze ja teraz nosic do upadlego...odkladanie - krzyk! Ech! Z nowosci nic moja córcia nie probowala - chyba jestem zbyt ostrozna! Podczas swiat jadla to co zwykle! Aaa no przepraszam podczas wigilii miala barszczyk zrobiony przez moja mamcie! Wsuwała! Żadnych nowinek wam nie sprzedam, bo nic nowego sie nie pojawilo! Probuje raczkowac, ale poki co nie wie jak wycignac lewa noge i pada na twarz. Jeszcze musimy poczekac! Wrzuce wam pozniej pare fotek ze swiat... a teraz ide polezec na wyrku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że zaczynamy się schodzic po swietach :D Jak was czytam,że dzieciaczki chodzą, raczkują, mają już tyle ząbków to az mnie strach ogarnia czy z moją Karolą wszystko jest ok. Po 20 stycznia idziemy na kontrolę do lekarza i się wszystko wypytam. No chyba,że już strasznie zacznę panikowac to plece na dniach. Zdjęcia wgram i owszem, ale padła mi bateria w aparacie, wiec to troche potrwa. Z nowości Karolcia jadła opłatek, ale jej nie smakował, barszcz czerwony(bez grzybów), rybę , to białe mięsko ze srodka no i dostała kilka biszkoptów. Danonków na razie jej nie dawałam. Niech zjada to co do tej pory zjadała, to bedzie super. Własnie namoczyłam pranie, bo przy tym moim malym brudasku tylko namaczanie jeszcze cos daje,bez tego to podejrzewam miałabym nieźle zapaćkane ciuszki. Echhh a co do tej córeczki mojej znajomej. Lekarze podejrzewają ,że malutka ma od urodzenia tego guza, tylko strasznie szybko się rozwinął w ciągu 3 lat. Teraz wszyscy czekają na wyniki biopsji, a te mogą przyjść nawet do 14 dni :(. Dobra, spadam spac. Trzymajcie się cieplutko. Aaaaa dopiero w dzien Wigilii przyszły mi tabletki z dietą kapuścianą, tak że du*a mi jeszcze rośnie ale już nie długo :P :D;) papapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka oj rzeczywiscie swieta swieta i po swietach..... ale nawet nie odpoczelam...tylko troche pojadlam bo moja Malenka corcia chciala byc praktycznie tylko u mnie na kolankach lub rekach.....jak sie chwile zabawila na podlodze to wtedy dolatywalam do stolu :) przez te swieta to tylko sypialismy w domku....caly czas w rozjazdach..........a w domu mam jeszcze nie tkniete jedzenie....dopiero dzisiaj zaczniemy oprozniac nasza lodowke....hihi bylismy dzisiaj na szczepieniu z Weronisia....ale byla taaaaaaaaaaaaka dzielna bo jak pielegniarka wkluwala jej wielka igle to nie zareagowala tylko sie na babke patrzyla......ale potem zrobila podkowke i zaplakala ale dopiero jak zaczela wpuszczac jej ten plyn.......na szczescie szybciutko sie uspokoila... no a teraz tabelka.......natka ale jakos nie widze w niej ciebie....moze dopiszesz sie ......nie chce mi sie szukac innej tabelki a ta ostatnia byla skopiowana..... nick Imię dziecka data ur. waga pocz/obecna wzrost mx3...............Jaś...........14.02.......1970/5960... ..... .. ...? ....................Marysia.....14.02........1790/6100.. ..... .. ...? 21...Kacper i Mateusz........01.03...2700/2350.../5020/4700 mama bączka...Iga...........20.03.......2900/6700.............52/ 68 cm izawik ........Gabrysia....20.03.......3260/7800(20.11). ..70cm aga*25**.........Bartek.......20.03.......3500/7000(7.08 .)..... . ......55/78cm ruda_lala[ 08.03.]......Milenka.....31.03........2890/6400 (02.10.07).. 51/67cm rudamaxi........Wiktoria....03.04........3050/766 0(05.10 ) ..55/68 zuzanka14(23.10).Bartus........04.04.......3000/7430 (04.08).....53/67 nikolla (22.05...........MaX ..........05.04. .....4050/7000..............59/73 moli..............Aleksandra....5.04........3840/6000... .. ........62cm kar79(21.04).............Maja..........05.04.......3860/ 8740... ..........77cm mika82(02.05)..Tomuś.........06.04........4300/8350(16.1 0)..57/70cm Paulka123.......Marysia.......09.04........3040/8300.... .. .....51/69cm justaaaaaa......Szymon......09.04.........3200/6800(13.0 8... 52/dluuugi kamil_a..........Wiktoria.....10.04.........3420/8200(29 .11)... ... .....57/74cm Ania75..........Agatka.........13.04.........3700/7825 (08.08)....59/66 margolcia1....Karolinka......14.04.........3550/7600.(13 .12)...56/81cm flowerska......Tomuś........19.04..........3880/9250 (30.10)....54/80cm Doroteczka....Weronisia...19.04.........3740/9750 (27.12)....55/75 cm sarita............Kasia..........19.04........4150/7950 (16.10)....58/66 koala-79.........Julita..........19.04........4900 /9090 (22.10)....62/88 lightblue28.08..Karolinka.....20.04....4100/8300 (06.11).....54/72cm kohannah .......Antos .........20.04 ...... 3256/6365( 20/07) . 50/68 cm Kapikapi(15.04).Piotruś.....25.04........3400/8500..(17. 09).....54/69 madziunka27....Marcel.....26.04.....2950/7400 (02.10)......53/67 cm Weronika m ......Iza....29.04......3750/8000...52/75 cm(18.12) evanikaa (01 kwiecień)...Kamilka...30.04...3700/7700 (13.09)....56/70? Aprilka...........Oskar..........02.05........3800/4800. ....... ....59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny proponuje nową tabelke tak dla porównania tylko bo wiadomo ze kazde dziecko sie po swojemu rozwija NICK...IMIE....ZĄBKI...SIEDZI...SIADA...RACZKUJE...WSTAJE...CHODZI MaMani..Mania...5......+..........+.........+/-............+...........-....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj u nas to same prawie minusy.....prawie raczkuje...prawie siada.... NICK...IMIE....ZĄBKI...SIEDZI...SIADA...RACZKUJE...WSTAJ E...CHODZI MaMani..Mania...5......+..........+.........+/-......... ...+...........-.... Doroteczka...Weronisia..2..+...-/+.......+/-............-............-...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...IMIE....ZĄBKI...SIEDZI...SIADA...RACZKUJE...WSTAJ E...CHODZI MaMani..Mania...5......+..........+.........+/-......... ...+...........-.... Doroteczka...Weronisia..2..+...-/+.......+/-............ -............-... lightblue.........Karolcia.......0....+....+.......-......-...... Powiedzcie mi od kiedy się sadza dziecko na nocnik? Dzisiaj moja t. stwierdziła,że trzeba zacząć sadzać Karole, bo tak duzo wydajemy na pieluchy!!!tak jakby to ona nam dawała kase :( Byłam miła, naprawde!!!!Ale szlag mnie trafia!!!!! Przecież nikt nie jest tak wszestronnie uzdolniony, wykształcony, alfa&omega, wyszystkie fakultety w tym łopatologia i krzakoterapia, jak strażniczka moraloności moja t :( Ręce mi opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
light ja moja sadzam i efekty sa takie ze na nocnik nasika a potem do pieluchy tez nasika :D:D Narazie nic z tego sikania do nocnika nie wie ale chyba lubi na nim siedziec :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani i ja tez o tym myślałam,przecież dzieci są jeszcze za małe. Robią albo sikają w pieluche kiedy chcą. Hmm a na nocniku zawsze mozna posiedziec jeśli jeszcze gra :D A tu kilka zdjęć, reszta bedzie poźniej, jak zgram do końca. Przed świętami http://images24.fotosik.pl/131/4d2463dd165dde27med.jpg na Wigilii http://images25.fotosik.pl/130/3fe14ee1c8858683.jpg Mały rajdowiec w wieczorowej sukience :D http://images24.fotosik.pl/131/e288a0bfda1bced3.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ja nawet nie miałam czasu by zlożyc Wam życzenia świąteczne. baaaardzo Was przepraszam kochane !!!!!!!! ale dziękujemy ślicznie za Wasze zyczenia. U nas jest tak że prezenty daje się naprawdę sporadycznie. Mamy swoje powody żeby tak wlaśnie robic. A jeśli dziecko znudzi się zabawką to chowa się ją na jakiś czas i potem znowu jest jak nowa. :) Iza dostała mówiącą lalę której sie boi i maskotkę a Paweł sanki i konika na biegunach rżącego :) ruszającego paszczą i machającego ogonem, oraz książeczkę i taką grającą kierownicę. Jeśli chodzi o nowe potrawy to ja też jestem bardzo ostrożna. a broń Boże danonków. jak Paweł był w wieku Izy to dostał ode mnie pół kubeczka a potem biedny nie mógł zrobić kupy.może poprostu za dużo mu dałam jak na pierwszy raz. wybaczcie ale ja do tej tabeli mojej małej narazie nie wpiszę bo nie mam co pisać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że jak się wylogowałam to już nie będę mogła wysłać posta a jednak można . no to po co jest to logowanie ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×