Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

dziękujemy za pamięć. Byliśmy dzisiaj na mierzeniu jak znajdę tabelkę to wkleję. Iza dzięki za zdjęcia. Dawno nie widziałam zdjęć Gabi i mam wrażenie, ze tak bardzo urosła. A Wiktorka to prawdziwa księżniczka. ruda-lala ja mam spotkanie klasowe (liceum) pod koniec kwietnia ale nie wiem czy uda mi się przyjechać. Chyba nawet mi aż tak bardzo na nim nie zależy i zastanawiam się czy to jest normalne. Może od tego siedzenia na obczyźnie, bez znajomych i przyjaciół poprzestawiało mi się wszystko w głowie :-) :-) Czasami są dni, że bardzo brakuje mi towarzystwa ale czasem naprawdę myślę, ze nie miałabym się kiedy z nimi spotkać. Teraz mam czas na wszystko i zawsze się wyrabiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no i byłam sobie na plotach...zajechałam do koleżanki, zdążyłam wypić kawę i zadzwonili do mnie z przedszkola że Wiki ma chyba gorączkę...zaraz pojechałam po nią, potem prosto do domu, dostała czopek i teraz śpi :-( martwię się...nie wiem co jej jest...przedszkolanka powiedziała że po powrocie (była dzisiaj trzeci dzień w przedszkolu) to nie to samo dziecko...taka wyciszona (?), blada i jeszcze ta gorączka....to już trzeci raz w okresie 2 tyg. I żadnych innych objawów, tylko lekki katar i sporasdyczny kaszel od 3 tyg. Była osłuchiwana, mocz w porządku i wszystko niby dobrze. Ale coś dzieje się na pewno, organizm chyba z czymś walczy skoro od czasu do czasu pojawia się taka wysoka gorączka :-( jutro idę z nią do lekarza (znowu,Boże) i poproszę żeby skierował nas na jakieś konkretne badania. No i ten brak apetytu.... Gabi też dzisiaj trudno uspać. Najpeirw rano problemy a teraz chciaż słania się na nogach to nie zaśnie tylko marudzi....to też do niej niepodobne....Boże, co się u nas dzieje? co ja mam robić jak nawet lekarze nie wiedzą :-( miałam super 2 dni...i znowu się zaczyna chyba wymiękam....żal mi moich dziewczynek....ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izawik po burzy przychodzi słoneczko moze Bartek nie choruje ale dzieci mojej siostry to tak jak Twoje (wika prawie 6 lat maks prawie2) i tez mi ich zal. Izawik usmiechnij sie!!!!!!!!!!!! Kar ja tez niemam czsu na znajomych a nawet jak nmnie zapraszaja to niechce mi sie isc niemam chyba sily co wieczor jak Barto zasnie to wiem ze to jest czas tyko dla mnie i dla mojego R :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he a ja sie zastanawialam czy ja jestem normalne, bo mi sie tez nie chce nigdzie lazic;-) Podczas pobytu w Legnicy bylam raz z przyjaciolkami na pizzy, raz na spacerze z kolezankami z liceum i ich dziecmi i raz z Jarkiem na kolacji a tak siedzielismy w domu. Wiekszosc moich znajomych nawet ni wiedziala,ze przyjechalam, ale w kwietniu juz mi raczej nie przepuszcza:-) Izawik mam nadzieje, ze po badaniach wszystko sie wyjasni! A moze to nic powaznego? Ja tak sie przejmowalam kupami Bartka a lekarka prawie wysmiala wszelkie moje obawy. W kazdym razie trzymam kciuki! Zuzanka dzieki za komentarz, ale wyobraz sobie, ze to byl nasz niedzielny spacer;-) a w siacie wielka paka chrupek kukurydzianych dla Bartka i Jarka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Coś wam wysłałam, mam nadzieję,że doszło :) Matko, jesli ktos miał kiedys zeba leczonego kanałowo, to współczuje i jemu i sobie. Kurde idzie oszaleć. Niby mniej miało boleć, jak mi tam pogmerali, ale jak dzisiaj dostałm z głowki od karoli, to ząb boli mnie juz 2 godzinę. Wczorajsza wizyta u oklisty przebiegła bez ekscesów :D Lewe oko 3,5 + , prawe oko 0,5 +. od 2006 wada wzroku się nie powiekszyła. Mam nowe szkła bo poprzednie lekko się sfatygowały. Ale i tak chyba bede musiał pomyslec o szklach kontaktowych. Pomyslimy-zobaczymy :P izawik śliczne masz córeczki. tak bardzo mi przykro,że ciagle jakies cholerstwa się ich czepiają. rudamaxi jak tam bojler?? :D :P Wiecie co.......poszukuję sprawdzonego przepisu na zapiekankę. ostatnio T wpuszcza mnie do kuchni :D:D Ahaaaa a na kwietniówkach 2008 pisze ciocia mojego G. Mieszamy od siebie jakieś 500 m :D:D a gadamy przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj izawik wspolczuje ci i calym serduchem jestem z toba.Fluidki dla twoich dziewczyn Ja ostatnio mialam dylemat co kupic Konradkowi zeby nie czul sie zle jak Vikunia dostanie tyle prezentow na urodziny i problem sam sie rozwiazal przyszedl przedstawiciel cyfry(a ze dziecko od dawna mi plakalo o programy dzieciece i przyrodnicze)wiec sie skusilam.Konradek szczesliwy juz sie nie moze doczekac jutrzejszego dnia. A przedstawiciel jakie ciacho:D tylko ze mlodziutki ale milo bylo popatrzec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lightblue nawet nic nie mow wstalam o 6 i czekalam na goscia ,a jego nie ma i nie ma dzwonie na komorke nie odbiera:O dzwonie do niego do domu i jego zona mi mowi ze on dzisiaj do Wroclawia pojechal cos jeszcze dokanczac😡,wiec ja mowie to prosze podziekowac mezowi ze zadzwonil i mnie uprzedzil ze dzisiaj nie przyjdzie i ze czekam jutro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj rudamaxi ja tez lubie popatrzec na młodych , fajnych facetów a tego od bojlera to bym jutro opindoliła :D Ty tracisz czas na czekanie a tu psikus :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do izawik
zrob badania na krew Wiki, zwroc uwage na hemoglobine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj weszlam na smyki by zrobic jakies notatki na blogach dzieci i juz mi sie odechcialo.Wchodze a tam stronka w czarnym kolorze:O Jeden smykus jest od wczoraj aniolkiem😭. Strasznie jest ciezko jak dzieci odchodza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika super ta obróbka zdjęć, nie wspomnę o Tomaszku, on jest przecudny :D 😘 a ja przez vistę nie moge zainstalowan na razie zadnych programów, czekamy na informatyka ktory cos nam poprzestawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziorek ty wiesz ze Aneta M.ta z sredniej szkoły) urodziła 14 lutego synka. Zobacz na naszą klase jaki przystojniak !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczki- Wiktorka miała robione badania krwi 3 tyg temu i hemoglobinę oraz resztę ma w porządku. To samo z moczem...mogę jedynie sprawdzić samo żelazo bo zauważyłam że nieraz pomimo dobrej hemoglobiny żelazo może być za niskie....zobaczę co jutro powie lekarz...tak się zastanaiwam czy to nie są jakieś powiłkania po wycięciu trzeciego migdała....nie wiem...nie znam się.... dziękuję dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik śliczną masz księżniczkę w domku :) ojjjjjjjjj bidulki ale się Was czepiły te infekcje. Fluidki dlla Was LightBlu dzięki za wiadomość rzadko kiedy jestem na n-k. ale śmiejucha z Karoli :) Liwia śmiałą się i pokazywała paluszkiem :) to dobrze że wizyta u okulisty zakończyła się bez większych wad . ja też nosze okularki ale tylko do jazdy autkiem, mam małą wadę bo 0,25, nie widzę dobrze z daleka. mika82 ale przystojniaczek!!!!!!!! Laski życzę spokojnego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boszzzzz wykoncze sie hydraulik jutro jeszcze nie przyjdzie mowil ze dopiero przyjdzie w piatek,tylko teraz zaluje ze nie spytalam w ktory piatek;) jejus az zygac mi sie chce na sluzbe zdrowia jak slysze takie historie jak dzisiaj tego chlopczyka polrocznego😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi, ktore krzeselko bedzie lepsze?? chcialabym kupic tomciowi na 1 urodzinki i mam problem wiem ze che taki rozkladany,zeby dluzej posluzyl,ale nie moge sie zdecydowac,pomozcie http://www.allegro.pl/item323817487__krzeselko_do_karmienia_oskar_wielofunkcyjne.html czy taki http://www.allegro.pl/item323834006_super_krzeselko_ze_stolikiem_sliczne_krakow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika mi sie to drugie bardziej podoba, bo to pierwsze strasznie male mi sie wydaje i jakies takie kanciaste;-) Ale za to Twoj Tomus podoba mi sie zawsze!!!:-) Iawik faktycznie moga to byc jakies powiklania, choc tez sie nie znam. Oby powod tych goraczek okazal sie tak blachy jak te z ktorymi ja latam z Bartkiem do lekarza! Light nie moge otworzyc tego flimu:-( buuu Rudamaxi domyslam sie,ze chodzi Ci o link, ktory na marcowkach byl??? Straszna tragedia:-( Justaaa Bartek tez tak zaglada w rozne szparki, komedia normalnie:-) Dziewczyny czy Wasze dzieci tez sa tak rozpieszczone czy tylko ja ponosze kleske wychowawcza;-)? Chwilami z Bartkiem juz sobie rady nie moge dac taki z niego uparciuch i wymuszacz. Lzy mu kapia na zawolanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Light pomeczylam sie ale bylo warto:-) Filmik super, Karola jest slodka i jak sie swietnie smieje. Extra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi dziekuje za zebrane komplementy. Dzieki aga ja chyba tez bardziej przystaje przy tym drugim. Teraz wybieram bidon i tez jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika zdecydowanie to drugie krzeselko aga na marcowkach nie widzialam linka w wiadomosciach pokazywali😭 HIHI moja mamcia juz dzisiaj dala mi prezent na dzien kobiet:D.Musze zatem jakos pokustykac po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika do uslug;-) Dawaj bidon:-) Ruda a ja dzis na marcowka widzialam, bo jak wiesz telewizji nie ogladam:-) Ale ta wiadomosc akurat byla straszna i przez takie zeczy czlowieka tylko szlag trafia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika przy bidonach sie poddaje;-) Wizualnie podobaja mi sie trzy pierwsze,a sama mam kubek z Tomiee Tippee i Bartek bardzo go lubi i nie chce zadnego innego, wiec pewnie bidon tez bym tej firmy kupila. Ale wybor nalezy na szczescie do Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha RUda ale mamy tu rozbiezne gusta:-) Choc co do ostatniego w sumie sie zgadzamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×