Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1234

powiedział do mnie spierdalaj, co mam zrobić?

Polecane posty

I jeszcze jedno - moze najwazniejsze: NIGDY nie nabieraj sie na jego lzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTA MASZ RACJE
KURCZE AZ SIE SAMA JESZCE BARDZIEJ PODBUDOWALAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalalala
ja wcześniej mialąm takiego partnera, który mimo że niby "kochał" ranił strasznie, był porywczy, nerwowy i agresywny, nie raz powiedział coś co strasznie bolało by po chwuli przeprosić i powiedziec "przecież wiesz ze ne pomyslalbym tak" , zwalał na mnie wine, obracał kota ogonem i widze że podobny typ faceta ci sie trafił, myślalam że go kocham bardzo i wybaczałam... ale teraz wiem że lepiej zerwać kontakt wcześniej , iim wcześniej tym lpeiej, dopiero teraz z obecnym partnerem wiem co to prawdziwa miłośc... nie daj soba pamiatać i traktować sie jak szmate..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTA MASZ RACJE
MAM nadzieje ze kiedys spotkamy sie na pogawedce ale na milszym topicu:)))) teraz Dziołszki główki do góry i łapiemy najlepsze chwile stajemy sie cfansze pewne siebie i zdystansowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalalala
a jak :D nie dajmy sobą pomiatać! bo jak facet zauwazy że może (a mu to sie podoba bo ma taki charakter) bedzie to robił dalej i coraz bardziej... a tu ni ma :D przez takie doświdczenia z takimi "przypadkami" teraz jestesmy silniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTA MASZ RACJE
JUSTA GAŁĄZKA JESTECIE WIELKIE!!!! POZDROWIONKI PAPACIOCHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxi Kaz
myślę, że przesadzasz. Jak Ci wywali strzała i powybija zęby, to może będzie przesada. Nie przejmuj się, przcież jest taki kochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTA MASZ RACJE
NIOM SIALLALALA KURCZE POWYMIENIALYSMY SIE SWOIMI POGLADAMI SPOSTRZEZENIAMI I FAKTYCZNIE COS ZOSTALO Z DZISIEJSZEJ LEKICJI:):):) FAJNIE ZE SA JESZCE DZIEWCZYNY KTORE CHCA I UMIEJA DORADZIC DRUGIEJ OSOBIE:):):) JESTECIE WIELKIE NAPRAWDE:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalalala
Takie to już życie jest, że jak jedna czegoś doświdczy i widzi podobieństwo zaistniałej sytuacji u drugiej to powinna ją wesprzeć i doradzić :) Znajdziesz porządnego faceta... :))) bo tego kwiata to poł świata! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAM WITAM WITAM.........
1234 i jak poukladalo sie Tobie?? POZDROWKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spełnij jego życzenie
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalalala
i jak tak autorku topiku ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo mam
a za co tak powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeprosił mnie i odrazu uprawialiśmy gorący seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaaaa
buheheheheh niezla sciema to byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wyzej to wstrętny podszywacz! Widziałam się z nim, powiedziałam przepraszam jak zwykle i dalej nie rozumie że to on spieprzył, a nie ja! I jeszcze mi napisał w smsie że popsułam wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczył sie jak zwykle że on to mówi w nerwach itd. Ja po prostu oczekiwałabym zeby zrozumiał że to nie jest normalne i nie powinnam tego tolerować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także dzień miałam dzisiaj z głowy, tak trudno jest wybaczyć a z drugiej strony tak cięzko samemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalalala
Tak jak to piszesz, to jakbym siebie samą kiedyś widziała... dziewczyno źle robisz że brniesz w to dalej!!!!!! Taki typ faceta to PSYCHOL... daj sobie spokoj... im wczesniej tym lpeiej, dla niego jesteśmarionetka , robi co chce... czas leczy rany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sialalalala
Ja zawsze wybaczałam... wszystko... słowa typu "sperdalaj", "fajnie sie Toba bawiło" potem były przeprosiny ale sytuacje sie powtarzały, zdrade też wybaczyłam,... , jak były kłotnie przez niego zwalał wine na mnie a ja co ? głupia przepraszałam, to jest chore co on robi, juz w psuchice ma tak... niby taki twradziel a w rzeczywistości jest taki słaby... byłam naiwna ale dzieki niemu nauczyłam sie, zdobyłam doświdczenie i teraz wiem że taki SKURWIEL mnie nie złamie i nie zabrne nigdy za daleko, nie zakocham sie... kłocilismy sie dzien w dzien on prowokował stałam sie nerwowa... chcialam odejśc ale z drugiej strony bałam sie... niby go kochałam, facet z takim typem charakter =u nigdy nie zrozumie... nigdy do niegoprawda nie dojdzie, ja sie uwalniałam 1,5 roku i teraz mam spokoj... ale w tym czasie nie raz sie odzywał groził że zabije innym razem mowil że kocha.. że mnie nigdy nie zapomni.. nigdy nie naieraj sie na czułe słówka i wspomnienia !!!!!!!! oni nigdy sie nie zmienia, może chwilowo alep otem bedzie znowu to samo co to za zwiazek gdy sie meczysz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajlaaaaaa
tez moj ex tak kiedys do mnie powiedzial i najwiekszym moim bledem bylo ze tak pozno 'spierdolilam' od niego bo byl toxyczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tez mi ciezko bylo zerwac ale sie przelamalam cos peklo we mnie dzieki Bogu radze Ci tez dobrze to przemyslec, nie daj sie poniewierac i jak sama nie bedziesz miala szacunku do siebie to on tez nie bedzie mial a bedac z takim wlasnie to udowadniasz i najwazniejsze - po tylu latach to bardziej przyzwyczajenie chyba ja teraz jestem najszczesliwsza na swiecie z kims kto mnie szanuje i dba o mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zastanow sie czy warto!! pozdrwaiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfs
nie zastanawiaj sie dziewczyno!!! on nie ma do ciebie szacunku, skoncz to czym prędzej! bo niedługo dojdzie do rękoczynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaumiau
Moj ex na wiadomosc ze odchodze od niego pokazal swoje ja-gdy pojawilam sie by zabrac swoje rzeczy powiedzial"dostaniesz kopa w dupe i wypierdalaj"-a nastepnie ze lzami w oczach przepraszal..byl tak zalosny ze az zebralo mnie na wymioty..to byla jego ostatnia wypowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajlaaaa
i dodam jeszcze ze jak z exem bylam nie widzilam albo nie chialam widziec jego prawdziwego ja,idealizowalam wszystko!!! teraz pluje sobie w twarz ze tak dlugo z nim bylam i ze taka zaslepiona bylam, podcinalo mi to skrzydla i plakalam przez niego a zawsze znalazlam wytlumaczenie dla jego slow i czynow!!!!! dzisiaj jak go mijam to wstyd mi ze z nim bylam miaumiau - pewnie masz podobne odczucia ale czasem trzeba wielu przykrosci doswiadczyc aby zmadrzec i przejrzec na oczy i nikt mi nie zarzuci ze nie kochalam!!!ale jak za duzo krzywd sie dostarczy ta milosc,nawet wielka umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajlaaaa
1234 - teraz przeczytalam wiecej tego co pisalas rozumiem co czujesz a zdrugiej strony zdaje sobie sprawe ze widzisz mniej niz inni z boku, sama musisz dojrzec do decyzji na 99 % daje glowe jakie zycie Ci zgotuje ten chlopak ale nie wiem czy jest sens Ci pisac o tym bo zaslepiony czlowiek opacznie to odbierze i na przekor bedzie brnal justa - 🌼 madra z Ciebie kobitka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×