Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Bobo -o cholercia nie wiedzialam ze tak daleko...to pojade gora :) przy okazji wpadne do Pariss, a stamtad do stolycy, napije sie z Kwiatuszkiem, a potem do mojego ukochanego od 4 lat Nowego Sacza:) Mozecie jechac ze mna zaprosze Was na lowienie i smazenie pstragow....co Wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na to odpowiem "TAK" Uwielbiam pstrąga i to takiego dzikiego z Nowego Targu , bo te hodowlane, to jakaś paszą zalatują. Dobry plan masz koleżanko co do tej objazdówki po Polsce. Ja wciąż czekam na maila od Ciebie co do ustalenia naszych latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwowica , przynajmniej ta z Chorwacji jest bardzo ciężka ale mam nadzieję że Nowotarska lepsza i kieliszeczka nie odmawiam jak pacierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari--stosunkowo udanej nocy, koleżanko. Kolorowych snów. Frogi -- to twoja godzina a Ty gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Bobo ja tez bym chciala sie tak szybko wysypiac jak Ty. Kwiatuszek pewnie po tych drinach to śpi jak dziecko. A Frogi sie nie odezwała wczoraj o jej porze. Ja idę trochę poprasować wczorajsze pranie, see you girls!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie wstałam i podziwiam nasza polską \"złota\" jesień :) Cały czas sypie snieg a ja biedna ide troche posprzatac mieszkanie i zjesc sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Kwiatuszku nie dostałam od Ciebie maila. Pariss-- a co za problem z tym szybkim wysypianiem się . Jak się późno położysz to trzeba szybko spać żeby rano wstać i być wypoczętą. Trzeba tylko mocno tego chcieć. Menu na dzisiaj : Rosół z francuskiej kaczki Pizza - robi córka Pasztet z selera na wieczór - robi mój mąż. A co u Was smakowitego na obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pięknie na dworze, biało ok 5-7 cm śniegu i wspaniale świeci słoneczko. Taką zimę to ja lubię . Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przynajmniej zwierzaki maja posprzatane :) Bobo podaj maila to wysle jeszcze raz. W wawce sniegu robi sie duzo musze wyjac kozaki zimowe bo moze to sie do jutra utrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też wczoraj drinkowałam, znajomi u mnie byli i do 2 siedzieli :) a wy widzę w tym czasie nadrukowałyście 4 str !! już jestem po lekturze, zdjęcia też swoje wam wyślę a co do wieku to się ost. zastanawiałam ile macie lat :D ja mam 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku - bogumila.sabo@wp.pl Spróbuj jeszcze raz. Fanky czekam na foty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam tylko do Bobo i Kwiatuszka bo innych maili nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fannky mail w trakcie wysyłania jak dojda zdjecia to napisz. Jednego pana na zdjeciu napewno znasz :) Bobo a ty dostałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Któraś wczoraj pisała ile ma Frogi 22 czy się mylę. Jak na razie jestem z Was wszystkich, moje przyjaciółki, najstarsza. Nie wiem tylko ile wiosenek liczy Kari-- Chwali się że jest w moim wieku ale czekam na maila od niej z fotkami i wiekiem. I co Wy na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sie ze Frogi ma 22 lata. A ja znowu zrobiłam przerwe w sprzataniu hehe dobra lece dalej wykoncze wszystko na cacy i wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tez chce zdjecia Fannky. Zaraz do Was dołączę tylko skończę gadać (czyt. romantykować jak mowi Kwiatuszek) z fajnym chłopakiem na msn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!:) Ja tylko na chwilke przyszlam sie przywitac bo mam urwanie glowy, rodzinke bede miala na obiadku. Jezuuu jaka jestem zla, moj maz rano wybyl w sprawie pracy, ja chcialam zajechac do sklepu po ogorki na mizerie no i kliklam sobie drzwi do chalupy!!!! I zapomnialam kluczy od domu i od auta, mam zawsze razem spiete, i stalam jak ten debil przed domem troszke spacerujac, snieg padal, ja zmarznieta, cale szczescie ze w torebce mialam telefon, ale i tak odczekalm na dworze godzinke zanim moj maz dojechal. Normalnie az iskry sie sypia wokol mnie tak jestem naladowana!!! Bobo ---maila napisze wieczorkiem jak juz bedzie po wizycie:) Narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi się też wydaje że nasza Wrocławianka ma 22 , na tyle wygląda. Ja już po rosołku, ale smakowity. Teraz czekam an pizzę. Dobrze Kari-- czekam. Rozładuj się do tego czasu bo nas pokopiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra skończyłam. Fannky moj mail pariss1 @ gazeta.pl Odeślę Tobie odrazu swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasna cholerka, talkie tu mlode ldziewczynki ze bede musiala poszukac jakies forum dla geriatrykow!! Ja taka stara....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrboiłam przeglad czapel szalików rekawiczej jejku ike ja tego mam rekawiczek z 15 par szali iszalików tez 15-20 hehe ale i tak kupie sobie fioletowy kaplet :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×