Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Ja w 30 min to zdąże wyjśc z domu, zrobić zakupy w sklepie i dojśc do pracy :) Kiedyś miałam psa i on tez potrafil mowic jak cos chciał, szczególnie pięknie mowił jak chodziło o słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja nie przepada za słodyczami , woli wołowinkę. Sorry że mnie nie było przez chwilę, bo mój mąż właśnie kupował mi błyskotki na Allegro .Fotki na pocztach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo to Ty teraz bedziesz chodzącą reklamą Bulgari :) Bardzo ładna biżuteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja chyba idę sie wygrzać do wanny. Poczekam tylko na pogodę co powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wstawiam pasztet do piekarnika. Reflektuje ktoś ? To za godzinę zapraszam !. Wygrzej się w tej wannie ale wróć tu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari - Twoja rodzinka chyba Cie nie lubi że tak długo u Ciebie siedzą. Chyba że poczęstunek jest przedni ,to wcale się nie dziwię. A gdzie nasza reszta maniaczek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss - miałam Ci napisać że w tym tygodniu , muszę upiec Ravani i to z Twojego przepisu. Ciekawa jestem smaku i jak mi wyjdzie. Ale jakie by nie było to i tak wszystko zjedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Kochane Bardzo cieszę się , że pasztet udał się i co najważniejsze smakował. Pozostaje mi nieskromne sprostowanie , że jest to jeden z licznych moich przepisów. Bardzo proszę Pariss o przesłanie mi Twoich fotek a może i dziewczyn jeśli zgodzą się na maila do pracy. Ciekawa jestem jak wyglądacie.Ja mam też 33 latka :) więc młodziutka nie jestem , ale młoda nadal tak :) BoBo63 dzięki za fotki, laseczka z Ciebie,teraz już wiem jak wyglądasz . Wieczór turecki spędzałaś dokładnie w tym samym miejscu co ja :) Nawet tancerzy i tancerki poznaję :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
BoBo63 biżu great i mąż też super facet , że robi Ci prezenty i dba o Ciebie :) Pozdrów go ode mnie. Jeśli chodzi o pizzę to jak zobaczyłam ją na fotce to ślinka mi zaczęła kapać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Manuelko, jak minął dzień, bo my tu od wczoraj tak siedzimy. Pariss- poszła się kąpać a Kwiatuszek nie wiem . chyba usnęła. A co Ty nie widziałaś mnie wcześniej na fotkach?? Czy posłałam Ci tylko takie w których mnie nie było? Pasztet już drugi wyciągam z piekarnika za 10 min. Pierwszy sąsiedzi i moja rodzinka wciągnęli momentalnie. Powiem Ci że próbowałam go na zimno z borowinką , jest pyszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym nie pomyślała Manuelko że ty masz 33. Bo tak naprawdę na fotkach wyglądasz na 27-28. Ja w tym tygodniu piekę Ravani z przepisu Pariss-- ale chętnie skorzystam z Twoich przepisów. Jeśli będą na poziomie pasztetu to extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie padlam tylko zapatrzyłam sie na tv i mysle czy jeszcze wciagne pizze czy jednak jesetem w stanie pekniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie padlam tylko zapatrzyłam sie na tv i mysle czy jeszcze wciagne pizze czy jednak jesetem w stanie pekniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Dzień upłynął na słodkim lenistwie, ale czas szybko mija :( Przepis dla Wszystkich Turkomaniaczek na szybkiego kotleta z piersi. Wrzucamy mięsko do jogurtu naturalnego na 40 minut a potem do torebki pełnej pokruszonych słonych krakersów i obtaczamy w tej oto panierce. Potem kierunek jest już tylko jeden : patelnia :) Smacznego palce lizać !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku do dobrze bo już się martwiłam o Ciebie. Ze na to Twoje pragnienie zapodałaś coś mocniejszego i nas opuściłaś. I żadna nie przyjechała do mnie na pasztet, a taki dobry mi wyszedł. Moje dzieci wciągają go na ciepło z ketchupem a ja wolę na zimno z borowinką lub z powidłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja małe sprostowanie - to Pariss pierwsza odgadnęła miejscowość - sorki ale nie zauważyłam - szczególne gratulacje. :D :D :D Ja to może się porwę...i zrobię również ten pasztet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Kotlet będzie chrupki a jednocześnie miękki i delikatny wewnątrz :) Wypróbowałam na mężu i trzech braciach :) Obiecuję podzielić się przepisami na sałatki, bo to już moja specjalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuela...dla mnie też, dla mnie tez.......a nuż się jeszcze nauczę pichcic...i jeszcze to polubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
W tej sytuacji to ja jestem zmuszona porwać się również i zrobić paszteciora :) Uczynię to nawet jutro po pracy a co tam. BoBo63 dzięki za komplement :) Na dwójce leci dobry film, więc Was opuszczam moje kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
W tym tygodniu przygotuję zestaw pzrepisowo - sałatkowy dla Was i wyslę Wam tylko, że nie znam wszystkich adresów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manuelko, ja mogę się podzielić ( na życzenie) przepisem na Nudel salat. Czyli sałatkę makaronową z majonezem. Jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie "Jutro nie umiera nigdy" Właśnie po reklamie się zaczyna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc dziewczynki to nie ja tylko moja "babcia" jestem mezczyzna i mam na imie marek i niemam prawa jazdy...a zdjecia sa z internetu i tak jestescie brzydkie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki to był głupi żart........mojego syna....tak to jest wyjść do ubikaccji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×