Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss-- ale ja chcę różnych ciasteczek i o różnych smakach. Nie ma problemu do załatwienie transakcji w/ Twojego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Bobo. Kupię trochę Tutków i pozniej Cin-ków truskawkowych i pomaranczowych. Są jeszcze takie owsiane w dwóch wersjach. Jak nie dostanę w moim spożywczym kilku wersji odrazu to wyślę siostrę do jakiegoś hipermarketu. Ona lubi takie sklepy a ciasteczka zna. Jak zrobię zapasy to dam znać. Bede pamietac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z góry bardzo dziękuję. Liczę na Ciebie i Twoją siorkę. Pozdrowionka dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt nie mówię że ja cierpię na brak urlopu ale 2 razy jechać na wakacje to już jak dla mnie ekstrawagancja :D ale co tak trzeba korzystać z życia. ale Ty kwiatuszek jak rozumiem bez mena jedziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no właśnie Kwiatuszku jak to jest z Tobą, bez czy z menem. Bo jak bez to ho ho , mniejsze wydatki bo z nimi to jest inaczej. Tyle nas kosztują co dwa wyjazdy na 2 tygodnie w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jezdze ze swoim przyjacielem i on płaci za sibie ja za siebie. Spiwy w jednym czesto łózku i zadami do siebie :) kazdy sie swojego boku trzyma A co do miesiecy to niestety on ma wolne tylko caly li[iec i sierpien wiec tylko te misiace wchodza zeby pojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam kilka jakiś piosenek tureckich na pocztę :) Bobo dzięki za pozdrowionka jak sie zjawi w domu to jej przekażę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mi sie kiedys podobała jedna piosenka tarkana tylko nie pamietam tytułu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky wpisz sobie w youtube Tarkan i szukaj. Moze sie nawinie gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanki--mamy bardzo podobne gusta muzyczne. Pariss - dzięki za piosenki. Nawet mi się rymnęło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk, puk.....jest tu kto?????? ......echo....echo..... no tak :( a ja sobie dzisiaj słucham : Terency Jay - One Blood.......tak mnie wzięło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taaak zostałam ja i ...echo...no cóż :( Ale Bobo barek jest fascynujący :D :P ja zacznę od lewej góry.....może dotrwam do prawego..... a jak nie.....wiesz, kucyki mam nadzieję, że w dobrej kondycji..coby mnie szybciuchno do chałupki odwieź ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naiwna miałam nadzieję, że jeszcze tu ktoś zaglądnie dziś :( ale widać nici z tego, więc pomykam do łóżeczka. Papapapa, słodkich snów dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia ,za szybko wróciłaś , ja dopiero teraz i się minęłyśmy . Mam nadzieję że Frogi zaraz do mnie dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh kobitki ja dzisiaj cały dzień chodzę przymulona z małymi przebłyskami,zwłaszcza jak Pani zatwierdziła nasze badanie:D Ale nic uciekam spać,bo zasypiam... Bobo--odpisze już jutro,przepraszam..ale rozumiesz skype dzisiaj był:P paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czary mary takie...może to kolejna zdolność Bobo o jakiej nie wiemy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie ma nawet mojej Bobo...to uciekam do łózia ostatecznie,to jest przyjemność mmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak Cię podziwiam Frogi-- cała noc nieprzespana i do tej pory wytrzymałaś ?? Spij i śnij kolorowo i cieplutko. Do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi--moje słoneczko, a czy Ty zapisałaś się do Kwiatuszka na imprę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to do dzisiaj moje psiółki . Raniutko proszę wziąć się do pieczenia ciast,robienia sałatek,i czegoś tam jeszcze cobyśmy u Kwiatuszka nie były głodne. Słynny już na całą Polskę pasztet Manuelli już mam upieczony. Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×