Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

upsss...dwa razy a co tam!myśle,że takich gorących,bo czekoladowych buziaków nigdy dość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam zapodam cosikuj śmiesznego......mnie przynajmniej rozbawiało: Pani z pary A do pani z pary B: - Jestem wk...iona: na moją propozycję pójścia do restauracji on powiedział, że jesteśmy ze sobą dostatecznie długo abyśmy poszli do niego. Tam musiałam coś przyrządzić do kolacji, potem zaciągnął mnie do łóżka, zero gry wstępnej, w niecałe dwie minuty skończył, zawrócił się i zasnął!!! Pani z pary B do pani z pary A: - U mnie zaś wszystko pięknie! Zabrał mnie do eleganckiej restauracji, opłacił pyszną kolację z fantastycznym winem, odbyliśmy romantyczny spacer do niego, tam przy świetle świecy prawie godzinę mnie rozpalał wstępnie, a potem była prawie godzina wspaniałego seksu! I po tym wszystkim jeszcze godzinkę miło żeśmy gawędzili, aż usnęłam pierwsza! Pan z pary A do pana z pary B: - Było cudownie! Poszła ze mną, ugotowała kolację, żeśmy się pokochali, dzisiaj jestem szczęśliwy i wyspany! Pan z pary B do pana z pary - Jestem skończony! Jak głupek zgodziłem sie aby wybrała knajpę, to zaprowadziła mnie do jakiejś restauracji na starówce, z jakimś francuskim winem. Jak zobaczyłem rachunek, to omal nie zemdlałem, musiałem tam zostawić całą forsę i nie stać mnie było na taryfę! Czynsz i liczniki mam nieopłacone, więc musiałem zapalić świecę! Po tych nerwach godzinę mi nie chciał ku... wstać, a potem godzinę kończyć nie mogłem! No i nie mogłem w końcu zasnąć, gadałem z tą wariatką o głupotach różnych aż mi zachrapała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę za poprzedniczkami ...DZIEWCZYNKI uzupełniajcie swoje emaile wiadomo gdzie :)... ...póki są tu pustki,to ja uciekam do angielskiego :P ...do później:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam, dzisiaj tu tłoczno ,rozumiem , jest powód. Wszystkie żeście się zleciały na darmową wódkę i ciacha do Pariss. Ja chciałam Whisky i nikt mi nie polał. Sama sobie naleję. Frogii- Twoja pioseneczka bardziej kojąca,podobała mi się. Dżunia ten humor jest super, jutro go sprzedam. Pariss- Twoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tylko Dżunia dołączyła do Naszj poczty a co z resztą.??? Już się z nami nie bawią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski moje , słyszałyście o hotelu w okolicach Side "Club Polska"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manuela4
Wybyłam na dwa dni i tutaj tyle się dzieje :) Wysłałam dane na naszego maila i czekam na hasełko. Jestem bardzo ciekawa jak wyglądacie ... Oprócz sałatek dorzucę jeszcze tiramisu mniam mniam tylko muszę się nieco " ochędożyć " bo jestem zawalona pracą może w weekend uda mi się wszystko nadrobić. 1.Pariss jeśli masz kłopoty z suchą cerą to super sposobem jest papka z płatków owsianych i pztregotowanej wody ( wiem od dermatologa ) :) 2. O jakim przepisie na kotlety mówicie ? 3. Nienawidziłam gotowania, ale koleżanka mnie zachęciła i oto pichcę z radością , sama jestem w szoku :) Pozdrawiam Was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale nie obiecuje, ze na długo niestety. Co chwilę wiszę na telefonie, jak nie na jednym to na drugim i trzecim.. odpisuje na smsy i jeszcze sąsiadka była w miedzyczasie na chwilkę. Zaraz Was przeczytam jeszcze raz. Frogi i Dżunia serdecznie dziękuję za życzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo wczesniej polałam Tobie zapasy whisky z colą przecież. Club Polska to Club Santana w Mahmutlar koło Alanii. Hotel niestety nie ma dobrych opinii od wielu lat. Chyba Jet go sprzedaje o ile mnie pamięć nie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, tam po prostu są sami Polacy na wakacjach. Hotel nalezy chyba do Jeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-- strona z moją Whisky się nie otwiera , więc polałam sobie swoją. Ale nic się nie stało , przynajmniej monitora nie obśliniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam , bo moja koleżanka z pracy tam była i bardzo go chwaliła a ja z kolei czytałam same złe opinie wiec nie wiem kto kłamie. I tyko dlatego. Ale nie jest to dzisiaj tematem nr 1. Imienniczka nie powinna się zajmować bzdurami . Dbaj o gości bo ja mam puste szkło i ciastka się skończyły a jeszcze jedno bym zjadła. Mam babkę marmurkową ale to nie to co truskawkowe ciacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dobra ta Whisky. Zazdroszczę Ci Pariss -- tego jutrzejszego obiadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak ten ..prawie angielski gentelman.....Was opuszczam, niestety dziś to nie moje święto :( , a jutro nie ma, że coś tam...5.00 - pobudka. Całuski dla Wasz wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss.... WSZYSTKIEGO NAJ...NAJ...NAJ... 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 cudownych wojaży, masę pieniędzy, wielu przyjaciół....spełnienia marzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....no mam szczęście ,że się załapałam na koniec imprezy... może Panie sobie drinka życzą? ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|.| |.|..GIN.with....|.| |.|...TONIK......|.| |.|___________|.| |....................| |....................| |....................| |______________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×