Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

No to spoko fannky, ale Ty tam możesz podróżować tzn. nie masz zobowiązań w sensie pracy czy szkoły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naleze do tych szczesliwcow ze pracuje na swoim :) wiec z urlopem nie mam problemow. wiec ok 2-3 razy rocznie jestem tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na twarz, .........a tu nawet Bobo nie ma :( idę spać :D, dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, miałam zajrzec a przegadałam cały wieczór na skypie. Dobrze ze go nie właczam w tygodniu bo bym nie odchodziła od kompa. Namowiłam wstepnie moją przyjaciółke ze stanów zeby ze mną do tego Meksyku pojechała. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek a jakie buciki sobie kupiłas? Patrzyłas ile kg mozesz miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarne z satyny z odkrytym palcem. A co do bagaz to podobno 20 kg + 8 kg ale we wtorek bede dzwoniła jeszcze do biura i sie dopytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to ładne pewnie ;) Bardzo mi sie podobają te z odkrytymi palcami. Kupiłam sobie tez na wesele i uważam, ze są sexy :P TO duzo, zmieścisz sie spokojnie. Czy twoej świnki juz płaczą. Powiedziałas im co je czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie one dostaja przyspieszenia jak stoji ich koszyk podrózny na srodku pokoju wtedy samaca siła nie odciagniesz od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co TY? TO podróżnicy po Pani? Moj pies tak robił. Jak widział, ze pakujemy walizy, jak otowrzyło sie samochód to wskoczył i za nic juz sie go stamtad nie wyciagneło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ich nie przemycaj bo je tam zjedzą. Wiem ze swinki o przysmak w Peru. Wiedziałas o tym? koelga mi przysłał kiedyś zdjecie, ale przełknąc tego nie mogł. Głupoty juz pisze na noc. Lece Kwiatuszku do wyrka. Spij dobrze. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki. Ja jestem jak zwykle na nocce. Pozdrawiam Wszystkie laski. Vanili cieszę się że wróciłaś Paris--cieszę się że doszła.Znajdź to zapięcie i przyślij fotki. Frogi. a gdzie Ty??? Fanki -- pozdrawiam Dżunia -- pozdrawiam,jestem ale kilka godzin po Tobie. Byłam wczoraj na imprezce, dobry obiadek podali. Później odwiedziłam teściową bo sobie rękę poparzyła i teraz dopiero odprawiłam gości którzy zwalili mi się na głowę zaraz po powrocie z saksów nie mylić z sexem . Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie! Bobo ale Cię goście uraczyli do późna. Ja lecę prasować wczorajsze pranie, pewnie mi zejdzie z 2 godziny :O Frogi i jak tam praca w Sylwestra? Fotki mojej biżuterii robiłam wczoraj, ale nie mialam sily ich zrzucic. Dzisiaj to nadrobię. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam czas wolny, mala spi :) teraz poprasuje troche z siostra i relakssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie mialam napisac, ze juz pewnie nikt do świąt nie bedzie miał czasu tu zagladnąć :) Fannky zjedz tam za mnie mojego ulubionego piwnego precla albo bułeczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chciałam powiedzieć, że coś mnie łapie chyba grypa. Moja mama juz od 3 tyg nie moze sie pozbyc kaszlu, a moja siostra od piatku nie moze wydusic słowa i głos jej zanika. W środę biorę urlop i na spokojnie posiedzę i przygotuję wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
precel piwny? to taki podobny do krakowskiego? pierwsze slysze :) ja za to popijam moje ulubione biale winko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze poki co do wtorku mam czas na neta ale we wtorek reszta mojej rodziny sie zjezdza wiec bedzie pewnie zamieszanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/2,87561,,Precle_domowe,,61189734,9495.html takie precelki z solą grubą na wierzchu. W każdej piekarni mają i na każdym targu itp. często na ciepło i dodają masło. Są też takie bułki. Uwielbiam je :) Normalnie czuję, ze mnie zatoki atakują :O Fannky Ty masz fajnie, ze sie urlopujesz tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcielo mi posta :O pisalam ze urlop kiedy sie chce to najwiekszy plus pracy na swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde wlsnie przeczytałam ten przepis i wcale nie jest skomplikowany. I do tego te precle sie gotuje a nie piecze. Musze je kiedys zrobić koniecznie. I są na drożdżach sypkich, no przepis specjalnie dla mnie :) Fannky pewnie, ze tak jest fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamieta ktos tego kurczaka chyba od Bobo w krakersach bo nie chce mi sie szukac? o ile dobrze pamietam, piers wrzucic razem z pokruszonymi krakersami do worka i wlac jogurt naturalny, trzymac 40 min. ale jak smazyc?? jak kotlet na oleju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś było, ale je nie robiłam wiec nie pamietam. A na skrzynce nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×