Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Hej! Pariss, zdrowiej nam szybko! Dojeździłam na tych nartach, trochę na krzesełku przemarzłam, ale ogólnie fajnie! biało! ...już nawet bóle mięśni mi przeszły... od \"jutra\'\' wypadałoby przejść na dietę, bo po świętach w nic się nie mieszczę!!!... Może miałam szczęście z Jerozolimą, zdążyłam prze ichniejeszą wojną... A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co. Znowu mnie zaczynają boleć, wzięłam juz Nurofen Fast. Mam nadzieję, ze tą noc jakoś przetrzymam. Jutro zaraz dzwonię się zapisac na USG, nie ma żartów. boję się. Vanili to przyłączasz sie do naszej diety z Fannky? chleb i woda. Chociaz zastanawiam sie nad tym chlebem bo bardzo tuczący jest i zostaje woda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, dzisiaj rozmawiałam z takim chłopakiem na msn, którego poznałam w 2006 r w dolmuszu w moj ostatni dzien. Wymieniliśmy sie tylko wtedy mailami i bardzo rzadko rozmawiamy, ale zasze jak sie włacze to on sie odzywa. Dzisiaj mi mowil, ze poznal w koncu fajną dziewczyne ( bo wczesniej z jakas Polką niby sie "spotykał" ale jej sie odmienilo jak wrocila do Polski) i ona jest z bardzo religijnej rodziny z Kayseri (to okolice Kapadocji) . Ona nie moze sie z nim spotkac i porozmawiac tak normalnie jak to jest na riwierze z dziewczynami, nie moze isc z nim po miescie (raczej wsi). I on biedny wykombinowal, ze pojedzie tam i jego siostra zaprosi ja do siebie zeby sobie pogadali. A ten sie cieszy jak dziecko i normalnie az z jego slow bylo slychac entuzjazm. Tak jakos mi sie go zal zrobilo, jak opowiadal i zly byl ze jest wlasnie tak, a ona strasznie mu sie spodobała jak ja widział ostatnio. Fajnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, a może wygrzewaj?... chleba nie jem, raczej, u mnie MŻ /mniej żreć/ jedynie by podziałała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrzewać raczej nie można, bo wczoraj po tym moim termoforze myślałam, ze umre., dzisiaj nie ryzykuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, chleb i woda to metoda malych kroczkow, jak trzeba bedzie to wyelimuje si€ chleb :D . niestety zartuje bo nie mam silnej woli :( ale jak wroce musze zmienic moje menu i przede wszystkim wyeliminowac slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss---jutro koniecznie do lekarza bo to nie żarty! Musisz być całkiem zdrowa ,jak chcesz podróżować po świecie. To dobranoc moje drogie psiółki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A u mnie święta dobrze minęły;) po raz pierwszy robione u mojej Cioci:) ale za to narobiłam zaległości tutaj i miałam trochę do nadrobienia i tyle co skończyłam....myślałam,że może Bobo ewentualnie jeszcze spotkam ale widzę,że też już poszła do łózia;) Jutro o 12 mam rozmowę w sprawie pracy na Sylwka mam nadzieje,że nie będzie większych problemów,ale oczywiście sama nie wiem ile podać kasy w razie zapytania-nie znoszę tego typu pytań,ale cóż... Pariss koniecznie do lekarza,3mam kciuki!🌻 Miłego poniedziałku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście nie wytrzymałam i jeszcze zaglądnęłam na blog podany przez naszą kochana Pariss...meggaaaaaaa:D teraz do łóżka marsz!hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie... Pariss, żyjesz? Bolą mnie wszystkie kości po nartach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola, Żyję :p do lekarza idę dopiero 5.01 - nie ma żadnych terminów żeby było razem z USG. Także się pomęczę, ale myślę, ze to najgorsze poki co minęło. W pracy luzik dzisiaj chyba a miała byc akcja :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, fajnie, że dychasz!!! nieciekawie! ale ta nasza służba zdrowia...nie mam takich doświadczeń, jedynie brałam ginalgin i takie podobne...ale to raczej na stany zapalne, a u Ciebie poważniejsza sprawa... trzymaj się!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dycham, dycham. Poczytałam trochę w necie i juz wiem co mi dolega. Chyba musze wykupic ten antybiotyk co mi przepisał na pogotowiu. W Sylwestra zero alkoholu :O Bobo Twojego trunku nie zaczęłam bo mi szkoda ;) taki ładny jakiś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To poprawiaj humor i samopoczucie...a i zdrowie! I napisz, jakie buty? kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
La la la la la mam nowe buciki, piekniutkie, sliczniutkie, zgrabniutkie...la la la la , grzecznie czekały na mnie w sklepie od września kiedy to pierwszy raz je ujrzałam i nie mogłam wyjść z zachwytu nad miękkością skórki, nad wykończeniem, lekkością, i moją zgrabną w nich stópkę...i dzisiaj w końcu je mam. Czy to nie przeznaczenie? Podam Wam linka do strony z której chciałam je zamówić, ale niestety nie mieli juz mojego rozmiaru :O Panie i Panowie o to \"Tomki\" Pariss: http://www.eobuwie.com.pl/index.php?id=3082 Kupiłam też dzisiaj dolce i cholera jakoś mam nie równo i muszę jutro dokupić, zeby było parzyście :D utargowałam 2 grosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe! Co za ludzie siedzą na forum USA i Kanada to sobie nie wyobrażacie. Niczego nie można się tam zapytać bo odrazu z góry zakładają, ze CIę nie stac na wyjazd, ze masz mało kasy, ze bedziesz sprzątać na Brooklynie albo spać pod namiotem. Tragedia. ale mnie wkurzyli teraz. Same tłuki. Ja pier*olę 😡 Oni myślą, ze jak są w tej popieprzonej Ameryce to juz wszystko mają naj naj i lepsze od Polaków. Wielka mi Polonia Amerykanska... i jeszcze coś zaskakującego...wchodzę na naszą klasę, a tam jakiś Turek mi przysłał zaproszenie :D :D Oni są wszędzie normalnie :D :D opanowali skype, msn, facebooka, hi5 i teraz naszą klasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejj!!!! A ja właśnie wróciłam z kina:D humor dopisuje:) Pariss a to specjalnie dla Ciebie http://pl.youtube.com/watch?v=IrQ2SvjzIOk ...na dobra energię:):):) (chociaż chyba wolisz spokojniejsze,ale ryzykuję:P) i żebyś zapomniała o tych głupich bzdurach co wypisują Ci z tamtego forum,chociaż mnie samą tez takie zachowanie denerwuje(jak zapewne większość z nas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha!!!buciki megaaaa:D tylko nie wiem czemu myslałam,że mówimy o takich na sylwestra,chyba,że pomyliłam i to chodziło o Kwiatuszka:P tak czy owak są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi no aż taka stara ciotka nie jestem żeby mi się takie rytmy nie podobały :D :D dzięki ;) Mam nadzieję, ze przy ogladaniu bucików zejdziecie nieco na dół bo raz podałam mojej przyjaciółce z USa tego linka a ona patrzy i mowi: Kaska ale u nas one 10 dolców kosztują, ja zzieleniałam, ze jak zwykle tam wszystko taniej i bla bla , a za chwilę ona mowi, ze jej bratowa ma takie tylko nie brązowe a czerwone, i wtedy ZONG! Kazałam jej zjechać niżej i spojrzeć na moje czarne wiązane buciki bo ona patrzyła na te japonki na banerze :D :D och! już sie nie denerwuję. Oni tam na forum dalej dyskutują ja dalej nie wiem nic, ale mam na to zlewkę. Mam buty w końcu la la la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj Pariss mam nadzieje,że wiesz że nie to miałam na myśli:) a ja uwielbiam kupować buty,szkoda tylko,że moje fundusze nie pozwalają na tyle ile bym chciała:P a inne rzeczy na które chyba zawsze mogłabym wydawać kase to biżuteria i torebki:D a Wy? a właściwie to chyba zwracam się teraz tylko do Pariss ,bo coś pustki aktualnie są:/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, czuje się lepiej, wyzdrowiała? brawo! jak mało do szczęścia ludziom potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze wiem co miałaś na myśli 🌼 Ja też uwielbiam buty i torebki. niestety jestem taka, ze lubię te droższe i pozniej w nich biegam latami bo są nie do zdarcia. W moich zimowych jednych biegam juz 5 sezon i juz mi sie znudziły, ale są normalnie całe i jak je wyrzucić czy oddac? Poza tym mam w szafie buty które kupilam np. 2 lata temu i nie mialam ich ubranych bo albo zapomne albo nie mam do czego albo mi szkoda :D naprawdę. A torebki to juz u mnie w pracy dziewczyny zawsze pytają jak wracam z wakacji: A torebkę kupiłaś? bo przecież nie masz ŻADNEJ! :D za to rzeczy takie jak spodnie, niektore bluzki czy sweterki to juz szukam duzo tansze i sie ciesze jak upoluje cos dobrego w super cenie. u mnie w rodzinie wiedzą, ze o cenę torebek i butów sie mnie nie pyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss już słucham,nie wiem czemu ale nie widziałam wczesniej Twojego wpisu... Witaj Vanili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Vanili prawie wyzdrowiałam. Idę wziąść moj antybiotyk...te tabsy są ogromniaste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się cieszę Pariss😘 Piosenkę znam tak z radia i masz racje ona dość niedawno się pojawiła u nas.. Ja kiedyś miałam jeszcze jakąś tam granicę co do butów,ale generalnie dość szybko się stopiła heheh:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×