Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

🖐️ Pariss trzymaj się cieplutko i zaraz jak tylko bedziesz miała możliwość pisz co u Ciebie :) Witaj Manuela 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kafe nie działała, wysłałam do Pariss pozdrowionka, ale ich nie ma... Pariss...wszystkiego dobrego, kuruj się szybko i wracaj, albo gwałć ich o internet!!! ❤️🌼❤️ Zdrowia! zdrowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia110
Dziewczyny w lipcu jadę pierwszy raz do Turcji z rodzinką.Byłyście może w Turunc koło Marmaris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje psiółki. Nie martwcie się Pariss jest do jutra w szpitalu. Kazała Was wszystkie gorąco pozdrowić co niniejszym czynię! Ja właśnie szykuję się na 18-tkę i mnie już dzisiaj nie będzie. Pozdrawiam,pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żuzia ,musisz poczekać aż nasza kochana Pariss-- wyjdzie ze szpitala to wszystko Ci opowie. Mam nadzieję że za kilka dni wróci . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia110
ok.dziewczyny, to czekam na Pariss.Tylko proszę nie zapomnijcie o mnie.Dzięki.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ ciekawe jak tam nasza Pariss ? Ja to mam dzisiaj szczytny cel, mianowicie : posprzątać chałupę.....ciekawe czy mi się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski. Już się wyspałam i mam malutkiego kaca. Ale to nic jakoś przejdzie do wieczora. Dżunia -cel faktycznie szczytny , ale czy Ci się uda? Ja jestem wykończona po imprze i nie chce mi się dzisiaj generalnych porządków robić ale troskę ogarnę i coś tam upichcę i tak zleci dzionek. Pariss już się pakuje do domu . więc dzisiaj jeszcze poczytamy ją na forum Pozdrawiam i miłej soboty babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia , podaj więcej szczegółów co do tego tajemniczego miejsca : Jaki hotel ilu Was leci i skąd itp. Pariss prawdopodobnie dzisiaj wraca więc na pewno napisze Ci wszystko co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia Turunc nie jest wcale blisko Marmaris to niezły kawałek drogi. Pięknie położona nad samym morzem i z widokiem na wyspę więc napewno będziesz zadowolona z wyjazdu jak my wszystkie .My tu siedzimy na tym forum bo kochamy się w Turcji .Ja byłam tam tylko raz ale wracam w tym roku w maju do Alanya . Napisz jeszcze gdzie lądujecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia110
Cześć dziewczyny. BoBo63 hotel nazywa się Turunc,lecimy 2+1.Może wiecie coś o hotelu i jego okolicy, niestety na innym forum wyczytałam,że w pobliżu nie uda mi się zrobić zakupów(czy to prawda?) Czekam na wasze zdanie i oczywiście na Pariss. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba i Gunaydin i Selam moje Psiółki ❤️ 👄 🌼 :) Jestem :) 3 tygodnie musze czekac na wynik wycinka. Jest to rzadka choroba (endometrioza szyjki macicy) i trudna do zdiagnozowania. Moze dlatego nie wiedzieli do konca. Narazie jest dobrze. W szpitalu to sie tak rozespałam, ze zaraz chyba znowu idę do łózka. Mowię Wam jakie nudy, cały czas się spi, i najfajniejsze, ze naprawdę sie przysypia. W nocy było mi wygodnie i spałam jak dziecko mimo jakiś 20 drzemek w ciagu dnia :D :D Zuzia ja niestety w Turunc nie byłam. TO jest kawałek od Marmaris. Podam Tobie tylko linki do dyskusji o hotelu bo jest bardzo obszerny na gazecie: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=660&w=73020086&s=0 zdjęcia: http://www.holidaycheck.pl/hotel-Zdjecia_Hotel+Turunc-ch_ub-hid_29991.html Jak linki nie wejdą to musisz je skopiować, i w wkleić do paska adresu i skasować przerwę przed przecinkiem. Mogę Tobie odpowiedziec na pytania odnośnie Turcji, ale miejscowości akurat nie znam. Moze na tamtym wątku spytaj, na pewno ktoś był i jest tam wiele info co gdzie i jak. Pozdrawiam i zycze udanego pobytu w pieknej Turcji :) Frogi dzięki za maila 🌼 Mielgo dnia Turkomanaiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj szpitalny spioszku.!Nasza Pariss-- To mówisz że podobało Ci się , ale lepiej tam nie wracaj. Mnie chyba coś trafi , napisałam do Zuzi na całą stronę info o Turcji i mi nie wysłało .Teraz nie chce mi się znowu tego pisać. Poczekam na pytania to wtedy będzie łatwiej. Zuzia musisz pytać co Cię interesuje odnośnie Turcji. Frogi masz 1-ną nową wiadomość.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dziękuję Bobo za przekazanie pozdrówek. Wam też dziękuję za pamięć i wspomnienia. Lecę ogladnąć co też Vanili tam powklejała za cuda tureckie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj Bobo: http://obiezyswiat.org/index.php?gallery=602 2 Antalya. Wodospad Duden. Antalię przeszłam kiedyś w parę dosłownie godzin, nawet aparatu nie zdążyłam nigdzie wyciągnąć bo nasz \"przewodnik\" ;) poganiał nas cały czas. O 8 rano wyszłśmy z hotelu i wróciłyśmy o 1 w nocy. Zwiedziłyśmy po drodze wszystko od Alanii do Phaselis za Kemer. Warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateshare
Dziewczyny,mam nastepujace pytanie.Lece na tydzien do turcji w czerwcu i nie wiem,na ktore miejsce sie zdecydowac.Lecimy tylko we dwojke (ja +narzeczony) i chcemy glownie poleniuchowac i cos zwiedzic (raczej bez szalenstw dyskotekowych).Wiec wchodzi w gre Antalaya i Bodrum.Co polecacie?Czy Efez i Kapadocja (i inne warto zobaczenia miejsca) sa daleko od tych kurotow?Jesli chodzi o Bodrum to wiem,ze blisko stamtad do wyspy Kos,a chcielibysmy tam poplynac na 1 dzien..Z kolei czytalam,ze Bodrum to przede wszystkim rozrywka,wiec dokad sie wybrac?Prosze o rady:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, ja w Bodrum nie byłam. Tu wypowie się Dżunia. Za to Antalya ma plusy i minusy. Wszystkie hotele są położone kawałek od centrum za to są nieźle wypasione (same 5*). Każdy ma swoją plażę i poza tym jest się skazanym na hotel bo niewiele mozna sie z niego ruszyc. Po wielu atrakcjach po prsotu się nie chce. Za to sama Antalya jest warta zobaczenia i ma wiele powodów ku temu żeby się wyrwać z hotelu. Moznaby tez wypożyczyć samochód i przejechać się na drugą stronę Antalii do Beach Parku albo do Kemer. Tu poczytaj sobie co pisałam o Kemer i Antalii: http://www.karawana.fora.pl/turcja,9/ Antalia jest fajna i ładna to nie ulega wątpliwości, ale nie jest to też typowo turystyczna miejscowość gdzie jest jakieś miejsce w którym coś się dzieje co wieczór, gdzie można wyjść na piwko wieczorem czy spacer po okolicy. Nie jest tam tak bardzo kameralnie po prostu bo miejsc to by sie znalazło pewnie. Moze Kemer sie Tobie spodoba i jego okolice jak Camyuva. Nie bedzie to centrum miasta ale bedzie blisko na zakupy pamiatek czy wybór dobrego jedzenia w jakiejś restauracji - bo na dobrego kebaba trzeba iść. O tym jest na wątku Kuchnia turecka - tam napisałam nieco o różnych pysznościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie znaczny spadek humoru i zaliczam raczej tzn \"dołek\" :(:(:( Ciesze sie,że jesteś już z nami Pariss{kwiat] Bobo chyba zasypałam Cie emailami.Wybacz! Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi a to dlaczego dół???? Jak sesja? Ile jeszcze egzaminów i zaliczeń zostało? TO dopiero początek pewnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dobrze, że wróciłaś 🖐️ i trzymam kciuki za pozytywne wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przybyszki Frogi-- i Fanky--. Frogii--- już idę do poczty, odpiszę zaraz. Ja nie wiem , albo mam pecha albo co jak chciałabym odpocząć to zawsze goście mi się na łeb zwalą. Dobrze że już pojechali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Fannky 🖐️ Powiem Tobie, ze taki szpital to niezła dietka. 2 kromeczki chleba na śniadanie, niedobra kawa zbożowa, herbatka "siki weroniki" , do tego miód (niecierpię miodu) lub biały twarożek. Wczoraj byłam na czczo i dopiero o 18 zjadłam kolację! Dwie kromki chleba wręcz pożarłam! I jedna babcia mi dała swoją jedną :P hi hi... Tak ze 3-4 dni bez donoszenia z domu i byłabym jak linijka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo Ty się dziwisz ze masz gości? Taka otwarta i towarzyska rodzinka to wszyscy walą drzwiami i oknami. Do tego cały czas coś dobrego pichci to kto by od Was chciał stronić. Jak nie pizza to ciasto albo inne cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację z tą otwartością Pariss-- . Ale co do pichcenia to byś się zdziwiła . Dzisiaj właśnie zrobiłam specjalną sałatkę dla gości w/g przepisu Manueli (czerwona fasolka) i dowaliłam tyle czosnku (specjalnie) że nie chcieli jej spróbować bo ich uprzedziłam o tym fakcie. Cieszę się bo to goście jak rodzina Boczków z serialu o Kiepskich. Frogi -- jak nas czytasz , to wyłaź z tego doła i dołączaj do nas. Masz 2-ie nowe wiadomości. Ksiądz już chyba poszedł co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, ale dajesz czadu! a jak rodzina na to forum wejdzie i się doczyta, co o nich myślisz? Pariss, dobrze, że Cię wypuścili! To forum bez Ciebie , to klops...:classic_cool: Byłam na zakupach, bo wielkie sale...kupiłam koszulkę esprit, koszulę z rękawem na wakacje i polar z kapturem...za 100pl Ale jakiś cudów nie spotkałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×