Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Zuziu tam w kantorze wymienisz dolary, nie w hotelu, bo gorszy przelicznik! a nawet za zakupy i w markecie można płacić $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia110
Vanili a jaki jest przelicznik np:1$ to ok. ile lirów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia110
Jeżeli dobrze sprawdzam, to chyba liry są po 1,94.Czy to dobra cena czy lepiej dolary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Zuziu poczekaj na Pariss, ona się orientuje wiem,ze E=1.84 lira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria to zawsze bedzie w modzie :) Tanio, bezpiecznie, waluty nie trzeba wymieniać :D :D All inclusive itp itd.... Zuzia kurs lira w Turcji masz tutaj: http://www.alanya.bel.tr/translationPL/ zjedz nieco na dół i po prawej jest. Nie wiem co z tą kafe u mnie, ale naprawdę od dłuższego czasu jest tak, ze musze odświeżac stronę i nie mogę się dostać. Napisane : Gotowe a ja mam tylko wzorki zamiast naszego wątku. Szlag mnie zaraz trafi. Kari u nas też podobnie jest, ale myślę, ze niewielu jest ludzi, którzy mogą sobie pozwolić na taki spontaniczny urlop. Chyba, ze ktos tak mniej wiecej planuje i wtedy bierze co jest. Fajnie tak. Z kolei ja nie mam wielkiego pola manewru bo z mojego lotniska i tak bida i tak. A dzisiaj czytałam w gazecie, ze Ania Przybylska chce w Trójmieście - liczę na to, ze w Gdyni - otworzyć restaurację turecką. Trzymam za nią kciuki. W końcu siedziała w Antalii z mężem chyba z 3 lata to się napatrzyła na super restauracje tureckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia jak gdziesz znajdziesz w kantorze to mozesz sobie kupic jest po ok. 2,20, ale ja bym sobie głowy nie zawracała. Lepiej wymieniać na miejscu. Kantorów jest pełno, patrz tylko, zeby było bez prowizji : no comission.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wkleiłam wczoraj fotki z Alany i strona zamknięta... też uważam,że u nas się mało zarabia! a ceny podobne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia110
ok.Dzięki dziewczyny.Dzisiaj już uciekam bo jutro wstaję o 4-tej.Ale jutro się odezwę.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa..😴 ..wiecie, zjadłam zimnego gołabka ze złości...a miałam sie odchudzć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam pół bułki z łososiem. Też miałam się odchudzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Zuzia 🖐️ O 4 rano wstajesz? Jejku to ja bym już musiała być w łożku. Spij dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w łóżeczku. Pozdrawiam nocną zmianę i przesyłam buziaki 👄 Iyi geceler :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lece pod kolderke :) Tyle sie naogladalam roznych lastow ze beda mi sie snily rozne kraje:) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widzę, że temat wyjazdu znowu na fali :) dobrze, że ja już mam rezerwację bo przy tych cenach to chyba też bym pojechała... na działkę :O ps. a ja wróciłam z basenu i sauny i jestem głodna jak cholera 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam psiółki .🌻 Ja wróciłam już z pracy i zanim przeczytałam coście tu napłodziły to już ta godzina. Stwierdzam że zima się kończy bo Wy już na poważnie o tych wyjazdach. Kari -- ja mam do Ciebie takie pytanie czy dowiadywałaś się jak do końca wyglądają koszty tych wyjazdów za 199, 299, 399 Euro . U nas też widuje się reklamy 101 zł za 1 dzień . Pytałam zamiast 1414 za 2 tygodnie wychodzi 3550 - mała różnica. Wiec dodają tam koszty wyżywienia, zazwyczaj HB , opłaty lotniskowe , obowiązkowe ubezpieczenia, opłaty paliwowe i Bóg wie co jeszcze. Nie wygląda to tak kolorowo jak w reklamie. A kupić sam pobyt to mnie nie interesuje. Froguś --👄 wczoraj się minęłyśmy , może dzisiaj nam się uda. Maila czytałam odpowiem później . Vanily - miałaś nie jeść i jeszcze co zimne gołąbki.:) Zuzia - ja też dzięki temu forum spokojnie zniosłam lot i poleciałam do Turcji z odpowiednim nastawieniem.:) Paris - widzę że ze zdrowiem i samopoczuciem już lepiej, cieszy mnie to. [kwiat[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak właśnie myślałam że znowu sama w tę straszną i ponurą noc. Wy nie macie litości , jak tak można koleżankę samą tu zostawić?? Tylko Zuzię mogę zrozumieć bo o 4:00 wstaje. Jak mam I-szą zmainę to też tak wstaję. Frogii-- masz nową wiadomość ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy Ty moja droga możesz się dowiedzieć u źródeł jaki jest przelicznik Dolarów i Euro na interesującą nas walutę? To będzie najbardziej wiarygodne źródło. Ja nie wiem czy brać dolce czy euro. Mam już kupione trochę tego i tego. Ale też chcę jeszcze dokupić i nie wiem czy czekać czy kupować?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem ,odpisuje właśnie:) Dobrze,ze przynajmniej dzisiaj się nie minęłyśmy,bo wczoraj to chyba tylko 6minutek Nas dzieliło.A może przerzucimy sie na nk co by tu za dużo nie zmieniać tematu wyjazdów,skoro sie już zaczęły.Co z jednej trony krzepiące ale z drugiej jak sobie pomyśle ile muszę jeszcze czekać:( Pariss dzieki za inf o walucie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie , zostawmy może tą kafe dla turkomaniaczek , ale my same jesteśmy takie i choć piszemy sobie na inne tematy to i tak KOCHAMY TURCJĘ. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram sie dowiedzieć,ale Pariss podała link też:) Tylko nie wiem kiedy uzyskam odpowiedź,a dlaczego będziesz miałam na emailu a teraz czekam pod palmą:P Śpijcie dobrze nasze Turkomaniaczki kochane:) muua!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybkie heloł 🖐️ Bobo ten link co podałam jest aktualny z walutami. TO sie codzienie zmienia jak i u nas. Ja bym na Waszym miejscu kupowała to na co mnie stać - czy to bedzie 200 dolców czy to bedzie 150 E czy 200 dolców na jedno wyjdzie. I tak lepiej wymieniac na liry albo targowac sie po prostu w tym co mamy. Mi w Marmaris ostatnio opłacało sie wymieniac i placic lirami za wszystko. Tylko za kolczyki placilam w dolcach a za wycieczki w euro. Miłego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja walutę wymieniam od razu na liry bo jak mam 1 walutę to mam jakieś porównanie. pierwszym razem miałam euro, dolary i liry i przy targowaniu to już nie wiedziałam czym i ile mam płacić. nie byłam w stanie wszystkiego na raz przeliczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pariss-dziękuję za odpowiedz na moje pytanko Fannky pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×