Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

najgorsze jest to że muszę dziś ponad 2 tysiaki zapłacić!...jeśli się zdecyduję///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,nie, bo ten ich ferst jest tani, też mnie to wkurza ,bo zawsze 20% płaciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia110
Witam dzisiaj dziewczyny. A ja tak jak już pisałam mam już rezerwacje.Lece pierwszy raz do Turcji i jak tak sobie czytam Wasze forum to już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia i masz rację !! Turcja na pewno oczaruje Cię tak jak nas !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia110
Mam nadzieję,cały czas siedzę przy kompie i coś szukam, czytam.Aż mnie druga połowa wyzywa,że teraz cały czas siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia110
Dziewczyny pewnie jesteście lepiej zorjentowane czy warto kupić teraz EURO czy czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia110
zorientowane miało być oczywiście sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia ja osobiście poczekałabym,bo a nóż:) a dużo drożej to nie sądzę,żeby było..Sama czekam na spadek jak na zbawienie,bo jak porównałam ile płaciłam za euro lecąc w tym roku do Alanyi,a po ile teraz stoi to masakra. Z resztą tutaj temat kryzysu tez troszke poruszałyśmy,ale do mnie dotarła cena euro jakoś w najmniej oczekiwanym momencie,jak tak o przechodziłam sobie, to zamarłam widząc 4,11! Ale to tylko moje zdanie. Pariss jest dobra w kupowaniu waluty więc tez czekam na podpowiedź do mojego wcześniejszego postu. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia Fannky ma racje! Ja tez teraz byłam pierwszy raz,a po otrzymaniu oferty,ustaleniach i telefonach,w ciągu 2h została wpłacona zaliczka:) i nie żałuje! A od forum to już chyba sie uzalezniłam. Z reszta dzięki tym kochanym TURKOMANIACZKOM jechałam spokojnie,bo tez miałam obawy,szczególnie po przeczytaniu opinii dot.hotelu po podjęciu decyzji-dlatego wiem że jeśli czytać to przed ! Ale dzięki temu,że nie zrezygnowałam poznałam naszą Bobo:):):) Mówie Ci będzie superrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze ja nie musze sie martwic ile kosztuje euro:) Gdzies czytalam ze banki austriackie przewiduja ze euro w tym roku spadnie do 3 70zl, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ceny za Turcje sie nie zmienily, koszt tygodniowy w 5* hotelu to gdzies 600 euro i jak zarezerwuje do niedzieli to zaplace mniej o 100 euro. Kurcze widzialam teraz lasta do Meksyku do Playa del Carmen 7 nocy AL hotel 4 *za 799euro wylot 29stycznia, pojechalabym ale nie mam z kim a samej to glupio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari, gdyby był tańszy, wybrałabym się z Tobą...dla mnie za drogo.. i coś mi się wydaje ,że ta kreta to była tylko w marzeniach!:P przeglądam opinie, hotel ma grzyby, podły...i sama nie wiem...jutro idę do Itaki, może tam ? bo ceny podobne... a...co mnie wkurzyło, już kasę szykowałam, a okazuje się ,że inne biura bez promocji mają zbliżona cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Dopiero się obrobiłam ze wszystkim. W pracy tylko raz zaglądnęłam, ale pisać to już czasu nie miałam. Troszkę tu naprodukowałyście lektury. Fannky, gdzie najciekawiej w Turcji? Dla kogoś szukającego rozrywki na pewno Alanya i Marmaris. To bez dwóch zdań. Nieco spokojniej to Kemer, Side i nieco obok Colakli, Titreyengol, Manavgat, Konakli itp. - te miejscowości są daleko od centrum i zazwyczaj są tam tylko 5* resorty wiec dla ludzi ktorzy głownie wypoczywają i nie za bardzo chcą sie ruszac z hotelu. To samo się tyczy Kestel, Mahmutlar, Obagol - chociaz w Oba jeszcze jest OK i w miare blisko do portu. Spokojnie, ale pięknie to jest w Oludeniz i Fethiye. Naprawdę tam jest cudownie, tylko ja bym tam nie wytrzymała za długo. Ewentualnie na jakiś romantyczny wyjazd z ukochanym ;) Nie można też sie tam nudzić bo atrakcji na około jest pełno. Choćby lot paralotnią nad laguną. Za to można połączyć rowniez okolice Marmaris, jesli samo Marmaris jest komuś za głośne. Wtedy Icmeler jest super. Lub jak wybrała Zuzia - Turunc. TO są miejscowości z górami wpadającymi do morza, z pięknymi palmami, zatoczkami. W Marmaris są te ogromne palmy na promenadzie a nie te małe jak w Alanii. Wiecie jaki to efekt? \"Prawie\" jak w Beverly Hillls. Ja tam nie wiem. DLa mnie to wszedzie jest super. W Turcji się czuję jak u siebie. Nawet teraz jak byłam sama to tego nie zauważyłam, że jestem gdzies daleko od domu, w nowym mieście. Wszystko też zależy co kto oczekuje od miejscowości i co chce robić. Ja jak bym teraz pojechała do Alanii to tęskniłabym za Marmaris - bo tyle jeszcze nie widziałam. A jak do Marmaris to za Alanią. Tak to juz jest. Z Marmaris bym chciała jeszcze Bodrum, albo nawet samo Bodrum na wyjazd. Frogi z tymi cenami to prawda. Będzie się trzeba moze przestawić na wieksze ceny i przełknąć te co są. Te co się załapały na GTI to szczęściary, takich cen próżno dziś szukać, nawet nie wiem czy w lastach beda takie. Bobo a Ty widzę i na forum i w pracy na dwie zmiany :) CO do waluty kobitki, to Wam powiem, ze jestem załamana. Dobrze, ze ostatnio kupiłam sporo tych dolców bo patrząc na dzisiejszy kurs jestem ok. 200 zł do przodu!!!! A kupowałam zaraz po świętach chyba we wtorek po 2,93! A teraz czekam z utęsknieniem i kupię jak spadnie do 2,95 więcej nie dam. O euro wogóle nie wspomnę bo nie mam NIC. Na zakupy do Niemiec nie pojadę chyba bo nie bardzo mi się to opłaca za taką kasę. Teraz ta waluta jest naprawdę niepewna. Ja bede kupowac tylko dolary jak juz. Zawsze tego wiecej wyjdzie niz euro. W Turcji spokojnie operujemy dolcami wiec nie ma problemu. A najlepiej przy takim kursie wlasnie wymieniac na liry i odrazu placic im w ich walucie. Vanili a Ty szalejesz znowu. Jaki to hotelik, zaraz poczytam bo coś link sie urwał. Ja dzisiaj przeglądałam gazetkę z Triady i nie znalazłam nic interesującego, ale jak pisałam trzeba bedzie sie przestawic i liczac ze tydzien to minimum 1800 nawet za 3* . Ciekawe jak beda lasty wyglądały ode mnie na Costa Brava. Teraz koleżance z pracy pomagam ustalić coś z Egiptem bo rodziców chce wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari dlaczego ten Meksyk zawsze jest taki odległy? Och! Playa del Carmen. Juz wszystko wiem o tym Jukatanie całym. Co gdzie i za ile. Przewodniki połknęłam w jeden wieczór :) Patrzyłam na lasty z Rainbowa na terminy marcowe to wychodzi jak nic 7 tys.! Szkoda mi tyle kasy, ale moze jak Amerykańce mnie nie beda chcieli to się na nich wypnę i wydam :D A co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, nie szaleję, tylko wakacje chce kupić, powariowali z cenami...i siądę na czterech, szczęśliwa,że ten Egiptos zaliczyłam, mój hotel teraz ponad 2 tys. za tydzień, to co będzie latem?...a już nie wspomnę o jego wadach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili ten Fereniki dzisiaj w Triadzie mi się obił o oczy, ale zostawiłam tą gazetkę. Dość tanio to wychodzi. 1551 za tydz? Tylko jak mowisz ze tam tak źle? ALe pomyśl. Jeden dzień Santorini, jeden dzień wąwoz Samaria i zostają pełne 3 dni to moze warto sie przemęczyć. Kiedys czytałam, że najlepiej byc bliżej Heraklionu. Moj kolega z Londynu jest fanem Krety. Na południu w Plakias ma tavernę i zawsze mnie zapraszał, ale ja nigdy czasu nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, nawet mapa Sharmu i Turcji, którą tu wklejałaś jest teraz płatna!/sms/ Ja nie wiem, ale czy w stosunku do waluty można wczasy o 1500 zł podnieść? ...już zgłupiałam, może jakieś lasty będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie ma go na stronie,....ale najgorsze to,że muszę zapłacić 50%, a to wychodzi 2300PL ...i na dobrą sprawę nie wiem,czy jutro będzie jeszcze aktualny... też tak myślę, na plaży, a w hotelu...łóżko jest...zawsze to wygodniej niż w namiocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze są płatne bo zaglądałam jak jechałas do Sharmu i pisałam, ze facet przegiąl. Na szczęście na holidaycheck.de jest bezpłatnie :) Ostatnio są wszędzie dopłąty, nawet osławiony Neckermann jest teraz oczerniany na forach. Babka pisała, że kupiła juz w listopadzie wczasy w Egipcie na ferie. Teraz w ostatniej chwili po chamsku bo 22-23 dni przed wylotem podwyższyli cenę i kazali jej dopłacić 1200 zł (4x300) Nieźle co? A paliwo tanieje, waluta rośnie oni obracają naszą kasą, a pozniej takie jaja. Ja tego nie kumam wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili- dla mnie taki Meksyk z lasta to nie drogi bo kosztuje polowe sredniej wyplaty, no i jeszcze Neckermann wiec wiadomo ze hotel bedzie na pewno dobry, normalnie kosztuje 1800-2200 euro. Pariss- coby Ci nie dali amerykancy wizy, jak pokazesz ze masz kaske na pobyt to dadza na 100% ;) tak ze objedziesz Stany i Meksyk za jednym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi..hi... pewnie, ja wiem, ze dla Europejczyka a nie Polaka to taka cena jest ok. Tymbardziej, ze u nas to Egipt moze byc w tej cenie a nie takie destynacje. Tylko pozazdrościć :) Jedz Kari i powiesz nam jak było ;) Vanili ja myślę, ze ten Fereniki to bedzie jak ten Twoj w Egipcie. Wypisz wymaluj. oglądałas zdjecia na holidaycheck.de Jedynym plusem jest to, ze jest naprawde blisko plazy. W tamtym roku były dość fajne lasty z Itaki na Kretę. Też za 1500 około. Moze poczekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, idę po jakieś winko! wypije z rozpaczy! bo moje plany padły Marmaris -palcem po mapie Teneryfa - podrożała Kreta - marne szanse ...... ale została jeszcze KAFETERIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie nie wiem czy w Polsce jest tak samo ale w Belgii mozna codziennie kupic proponowana oferte; dzisiaj kupujesz a jedziesz za 3-4 dni no chyba ze gdzies dalej to z wyprzedzeniem tygodniowym. Na przyklad dzisiaj mozna kupic Cypr 4* na 16 stycznia za 329 euro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, w tamtym roku to ja w styczniu wpłaciłąm 600Pl za 5*, dopłaciłam i wyszło 1900 za 2 tyg. a w tym roku...chcą ponad 3500 za to samo! i nie ma teraz promocji. stare wyżeraczki promocji i lastów...musimy się poddać???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia110
Dziewczyny mam jeszcze takie pytanko:Czy u nas można kupić te liry Tureckie, czy lepiej kupić dolary i tam wymienić na liry.Powiedzcie co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×