Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Magdaole --> dobranoc, papa :) BoBo63 --> tak to mi mogą zmienić ;) proszę bardzo :D byleby nie skrócili, bo szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja wiem wiem jak to jest z tymi wycieczkami. Narazie kumpela czeka na papiery i sie okaze co to za cudo i co tam trzeba zapłacic bo w to, ze całkiem za darmo tez nie wierze, ale nie chciałam jej zbijać z tropu bo ona bardzo sie cieszy. Ja tez sie zwijam bo jutro znowu nie bede mogla zasnąc. Jak kilka dni pod rzad ide pozniej spac to nie moge zasnac jak pojde wczesniej. paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris-jutro niedziela to na pewno się wyśpisz,no chyba , że ktoś Ci przeszkodzi. Ja oglądam Opole i sikam ze śmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Przywitałam się z Wami jako pierwsza. Kto następny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry jako czwarta hehe :) ja też wczoraj byłam w kinie. Pogoda taka, że nic innego nie ma szans hehe film też OK, film akcji, since-fiction - mój facet wybierał tym razem czyli Terminator górą hehe ... Dziś jest nieco słońca w końcu więc idziemy do zoo :) Miłej niedzieli :) pozdrawiam Was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąta obecna :) 🖐️ Crazy woman słoneczko mamy ale wiatr za to taki, że głowę urwie. No i AŻ 16 C!!!! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss>> fakt wiatrzysko jest...ale co tam ważne, że chmury wszystkie przepędziło ;) no i temperatura powala na kolana hehe szok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w Wawie za oknami słoneczko ale tak buja drzewami ze szok. A ja byłam na Czystej grze i polecam bo ajny film. Ledwo przytomna jestem ale moj chlewik głosno domgał sie jedzenia i trzba było wstac. Wczoraj z kolega juz omowilismy wyjazd i w efekcie juz mi sie chce jechac. Normalnie bym sie juz pakowała. Ale niestety jeszcze 3,5 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia704
Dzień dobry, Frogi i Princeska---> udało się dzisiaj Wrocław w słoneczku i bez urywania głowy;) mój urlop przypada od 12 września (sobota) i tak naprawdę to do 1 pażdziernika (kto ma jako ostatni urlop ten ma chociaż małe pole manewrów) co do wyjazdy to jeszcze za wcześnie na deklaracje i wykupienie wycieczki dla nas, bedziemy czekac na lasty może nawet takie ostre tak 2-3 dni przed wyjazdem ale o tym za wczesnie prawic bo nikt nie wie co bedzie z miejscami pod koniec sieprnia i na poczatku wrzesnia. Poki co jestem na etapie zbierania wszystkich info, czytania o hotelach i cenach wycieczek... mała kalkulcja mocy--->czyli jak bardzo trzeba zacisnac pasa przez lipiec i sierpien;) dlatego z uporem maniaka pytam Was o wszystko:) Juz zobaczyłam Waszą oferte...fajniusio i ledwo sie trzymam krzesła zeby nie kupic wycieczki wczesniej;) czekanie nie jest takie znowu fajne:) Znacie hotel do którego się wybieracie? Bobo---> WIELKIE DZIĘKUJE co jak co informacja wyczerpująca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba juz zdecydowałam sie na dwie wycieczki: MYRA - DEMRE - KEKOVA SİDE - ASPENDOS - WODOSPADY nawet jak moje towarzystwo nie bedzie chciało to pojade sama. Rezygnuje z Kapadocji i Pamukkale. Ktorac była na tych wycieczkach i jakie ma zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frogi Princeska
Merhaba Arkadaszki :) Zuzia - my rok temu byłyśmy w innym hotelu, w tym roku pierwszy raz do Blue Dream, ale oferta wygląda ok. Wiadomo, że bez luksusów, ale my jedziemy z nastawieniem na plażowanie cały dzień a wieczorem jakieś zakupy / imprezy / spacery itd. więc w pokoju raczej nas za dużo nie będzie. Ważne, że jest all inc. bo to jednak dużo zaoszczędzonej kasy na miejscu no i hotel blisko plaży i całkiem blisko centrum. Raczej będziemy mega zadowolone, bo nam wiele do szczęścia nie potrzeba :) My byśmy sie już decydowała na Twoim miejscu, bo nam sam koniec może by problem z fajnymi ofertami ;) Selamlar Frogi & Princeska :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ja bylam w Demre i Kekovej, i w Aspendos i przy wodospadach Duden i Korsunlu w parkach w Antalii. Wodospady super, Aspendos rewelacja - szczególnie, ze bylam tam na koncercie. Myra i Demre warto - troche to kawalek od Alanii, ale warto zobaczyc tamte rejony Turcji za Kemer. Chocby przejechac i widziec to z autobusu. Zdjecia z Myry i Kekovej oraz z wodospadów mam tutaj opisane: http://tnij.org/bmi1 nie wiem jak to wyglada ze zorganizowaną wycieczką, ale na pewno warto to zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss popatrzyłam i chyba pojade szkoda tylko ze o 4 jest gdzies wyjazd ;) i bede musiala wracac szybko z miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss przy moim tam spedzaniu czasu nawet na 8,30 stawiam sie nieprzytomna. Rok temu na Jeep Safari sie mało nie spozniłam poniewaz jeep miał przyjechac o 8 a ja o 7 wpadłam do hotelu zeby sie przebrac i pojsc na jakas herbate. Dzien wczesniej byłam na grillu bo zoorganizowali na moj przyjazd. Wiec nie spałam. Przynajmniej na jeepie sie nie bałam jak kieropwca myslac ze jest niesamowicie zabawny rozpdzał sie i hamwał na samej krawedzi. Ja mu tylko raz pogratulowałam zaufania do samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek mi nie musisz mowic jak wygladają wakacje w Turcji i jak i kiedy sie to odsypia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pierwszym razem moj kolega po wyjsciu do samolotu mama go poprosiła aby jak zajedzie do domu przywiozł jej jakies papiery do pracy i w efekcie czego wjechal samochodem na głowna ulice warszawy i zasnał na swiatłach. Dopiero trabienie innych go obudziło. niestety my tam za duzo nie spimy bo szkoda czasu. Najwiecej spie na plazy pod parasolem i tylko nastawiam budzik na zmiane połozenia parasola. Tam nawet wejscie do morza nie postawi na nogi bo ciepła woda. Natomiast do Egiptu jedziemy z rodzicami mojego kolegi którzy sie pytaja czy jest szansa nas wogole zobaczyc wiec zapewne na wycieczkach sie zobaczymy. Tam juz podjelam decyzje co do wycieczek: Luksor, Wyspa Gifun oraz Discovery Saarii. Moze którac była na takich w Egipcie? Wczoraj ogladałam rurki do nurkowania ale kaplet kosztuje 85 wiec musze poczekac az beda w hipermarketach bo jak narazie kipsko z rzeczami do pływania. A szkoda kasy na drogi sprzet na 2 tyogdnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesiek1991
Czy w Turcji można azarazić się HIV? Chcemy na prostytutki wyskoczyć z kolegami (18 lat skończone). Choroby weneryczne już się robia plagą w Polsce po nikotyniźmie/alkoholiźmie/nikotyniźmie/otyłości/anoreksji/uzależnieniu od eNKeja/parafilii. Syfilisa wszelaki roznosi się wspaniale i nie zginie z tej planety. Nie ma tu co obwiniać kobiet czy mężczyzn (jedynie ich głupotę, niewiedzę i brak elementarnej wiedzy czy brak rozsądku i zachowania ryzykowne). Czas to opodatkować (i zadbać o zdrowie co by ojcowie nie zarażali swoich żon, a matki nie schodziły wcześniej z tego świata osierocajać potomstwo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek Luksor to strzał w 10. REWELACJA! Dla mnie świątynia w Karnaku to nr 1 w Egipcie dopiero nr 2 to piramidy. Nie wiem dlaczego. A tam nie ywpozyczają sprzętu do nurkowania na wycieczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak ładnie,że chyba skorzystam i pójdę na balkonik wraz z nauka oczywiście...ale jeszcze najpierw jakaś kawka i nareszcie śniadanie.. Princeska jedź piknikuj;) Zuzia w takim razie śledź oferty i czekamy na Twój wyjazd;) Ciekawe jak tam Kolczi i Kusadasi..\"nasza\" nowa strona Turkiye:) My z kolei myślimy powoli czy będziemy brać jakieś wycieczki i póki co zastanawiamy się nad Pammukale:) ale może ta wycieczka SİDE - ASPENDOS - WODOSPADY też jest ciekawa.. to chodzi o wodospady w Antalii czy inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss nieopłaca sie a pozatym jakso nie chciała bym miec pokims rurki (ale to zabrzmiało hihihihihi). U ciebie tez jest mały wybór rzeczy plazowych? Wydaje mi sie ze juz sezon sie zaczyna i duzo ludzi sie szykuje zreszta za tydzien koniec roku szkolnego. Naszczescie bedzie pusto na drogach bo duzo ludzi wyjedza dzieci na kolonie do babc, wiekszosc przedszkoli pozamykanych. Przynajmniej dwa tygodnie przezyje bez korków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie, nie pomyślałam o tym, ze to po kimś. Ja nie wiem jak u mnie z tymi sprzetami bo ja nie pływam :O mi wystarczy strój ipareo. Frogi ja mysle, ze to chodzi o wodospady w Antalii, no chyba, ze o ten w Manavgat. A Bobo miala jakąś wycieczkę gratisową od biura i nie pisała jak było. Bobo odezwij sie? To Antalia była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekamy co napisze, a moze jakies zdjecia? Pewnie bez jakiejs fabryki złota czy dywanów sie nie obyło ;) Chociaz akurat te fabrryki lubię bo złoto i tureckie dywany baaardzo mi sie podobają. Lece poczytac bo za duzo juz siedze przy kompie :) Frogi idz korzystaj ze słoneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×