Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss a u mnie swieci słoneczko i nie zanosi sie na deszcz. A co do GTI to ja do Turcji tylko z tym biurzem jezdze. Z inym nie byłam to nie mam porownania. Jak narazie nie miałam ani zmienianych godzin lotu ani nie było zmian hotelu. Wszystko na czas i całkiem oki. Nie mam do czego sie przyczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarame
Witam wszystkich! Ja wlasnie wrocilam z bardzo udanej wycieczki, bylam w Side w hotelu Joy Nashira i wszystkim bardzo polecam to miejsce. Co prawda hotel lezy kawalek od miasta ale oczywiscie istnieje opcja wielu wycieczek fakultatywnych i atrakcji zapewnianych przez animatorow. Wasze forum bardzo mi pomoglo przed wyjazdem, wynioslam wiele ciekawych porad i opinii za ktore serdecznie dziekuje. Pamietam ze zamiesciliscie rowniez kilka linkow z tureckimi piosenkami, ale nie potrafie ich teraz odnalezc, choci mi zwlaszcza o jedna piosenke, ktora zawsze towarzyszyla nam na animacjach i do ktorej uczylismy sie ukladu ale niestety poza melodia nic nie mam:( pomozcie. Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia12222
witam, ja też właśnie wróciłam z Marmaris. Super mijesce. Pariss, dzięki za wszelkie porady. MIłM taniego lasta 899/tydz. all incl, w hotelu przy samej plaży, polecam wszystkim to miejsce. z wycieczek polecam rafting, Pamukale - wg mnie też przepiękne, Dalyan - świetny, nurkowanie - słabo widać ale doświadczenie extremalne. Pariss dzieki jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam nikłą szansę, ale mam ;) na to, ze bede miec miejscówkę VIP na koncert Madonny :D :D jestem pełna nadziei na to. Moze moja sąsiadka mi załatwi. super co? narazie ciiiiii.... Sarame chyba nikt nie jest w stanie Tobie pomoc nie znając piosenki. Poszukaj na youtube po wykonawcach typu: Mustafa Sandal, Tarkan, Gokhan Ozen, Serdar Ortac, Sezen Aksu, Hande Yener, Yalin, Celik, Kenan Doglu albo wpisz turkish music w youtube i szukaj ;) http://tnij.org/dkod tutaj jeszcze link do wątku na gazecie.pl moze ktorys z tamtych tytułów coś Tobie podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia fajnie, ze sie Tobie podobało. Bylas w Sunmaris City moze? Czekałas na lasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola lejdis! Bobo -ales wypoczela, zmien sobie pseudo na \"czekoladka\";) Ja jeszcze jutro i w sobote....tez sie bede wygrzewac na cieplutkim piaseczku w Turcji:D Moja cora sie napalila na kupno apartamentu w Turcji, a wyszlo troche inaczej. I powiem Wam ze....w miesiacu sierpniu i pazdzierniku jestem zapisana z MM na wizytacje do Turcji, ;D w sierpniu do Kusadasi, a na poczatku pazdziernika do Antalya;) dziewczyny.... moze na przyszly rok wynajmiecie ode mnie apartament? :P heheh..; jakas promocja bedzie:P bo potraktuje go jako inwestycje, co nie przeszkodzi, zeby tam troche pomieszkac:D Kurde, ale sie przypalilam;) zobaczymy co z tego wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ubez gti Pariss ma racje, placi sie od reki wizyty do 100-150 e ktore sa zwracane po powrocie. wieksze sumy potracaja od razu z ubez. nie ma w zadnym chyba biurze takiej opcji zeby placic wiecej. bo to jest raczej nie wykonalne zeby ktos mial 6000 e przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari ja o Tobie pamiętam, ale ten facet sie nie pojawia jak na złość. Mysle jednak, ze nie ma z tym problemu przez net tak jak piszesz. Naprawdę trzymam kciuki za ten apartament. Bierz w okolicy Alanii. Ja moze bede pierwszą chętną na wynajęcie ;) hi hi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Pariss:D najpierw musze poogladac na miejscu, a czas calkowitego zalatwienia sprawy trwa 4-5 miesiecy, wiec prawie na wiosne by byl;) a przy okazji zwiedze Kusadasi i Antalya:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia12222
Pariss, przenieśli nas do Posejdona. czekałam na lasta, bukowałam na tydzień przed wylotem. podobno na 4 dni przed cena była 799 /tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka37
Witajcie! Szczególnie witam Bobo!!!! Oczywiście siedziałam przed monitorem,kiedy był Twój występ przed kamerką:) niesamowite doznanie! Świetnie,że urlop był udany,ale tych 55 stopni w słońcu nie potrafię sobie wyobrazić:) miłego i spokojnego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Pan w biurze powiedzial, zeby troche poczekac, bo czesto teraz w czasie kryzysu trafia sie niezla okazja kupna apartamentu odzyskanego przez bank za niesplacanie kredytu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari gdybyś miala taki apartament w samej Antalii to juz na 100% Tobie mowie, ze jestem pierwsza. Antalia jest boska. To duze, nowoczesne miasto ale z odrobiną tego orientu tureckiego. Super restauracje, piekne parki z wodospadami, NIESAMOWITE góry naokoło, piekna plaża Lara, stare miasto. Kari tutaj masz zdjecia Antalii: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=174455 oglądaj i zobaczysz jak tam fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale mialas Sun marisa? A jak ten Posejdon? gdzie on lezy? Marmaris super, prawda? Kwiatuszek ja nie znalazłam. Szukałam ale w google nic mi nie wychdzi na youtube tez nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss moze masz jakies fajne nowe gorace rytmy? chetnie bym czegos posłuchała. Jak mozesz to wyslj cos na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarame
Dzieki za wskazowki Pariss. Pamietam ze w refrenie bylo cos z Salem Salem czy cus takiego pobawie sie w szukanie jutro z samego rana, bo dzis odchorowuje różnice temperatur i ledwo mowic moge a oczy lzawia przeokropnie:( Przestroga dla wyjezdzajacych uzywajcie klimatyzacji z umiarem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja klimy prawie wcale nie używam. Dobrze sie czuję w cieple. Czasem w nocy włączam i w ciągu dnia ale nigdy non stop. Dobrze, ze z moją kumpelą sie w tym zgadzamy. Kuruj sie w takim razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie ta Antalya sliczna;) ja tam tylko ladowalam jadac do Kemer. Fajnie, to juz mam Pariss i Kwiatuszka na wynajem:D Jak to dobrze robic interesy nie majac jeszcze nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari ja z chęcią też wynajme, jak będzie apartament to może nawet rodziców ze sobą zabiore hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari na tych ostatnich stronach sa bardziej aktualne zdjecia. A w takich blokach na skarpie moj kolega ma mieszkanie wlasnie. Widok ma na plaże w dzielnicy Konyalti i góry, góry i morze. Po prostu bosko! TRZYMAM KCIUKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia12222
tak, mieliśmy mieć Sun Maris. Posejdon super, 20 m od plaży, pokoiki maleńkie, ale rzadko się w nich siedzi. Pyszne jedzonko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss -ale gdyby co to pytaj tego znajomego, skoro on mieszka w Antalya, to moze tez cos znajdzie atrakcyjnego. Tyle ze ceny w samej Antalya sa powalajace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten znajomy ze skype to nie ten sam co z Antalii z tym pieknym widokiem. Chociaz ten ze skype tez jest z Antalii :D hi hi Zapytam, teraz cały czas sie podłączam do skype ostatnio wiec moze go złapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich mega! :) Postanowiłam, że i ja tutaj zapodam;) a co mi tam! Nie wiem czy na długo, czy na krótko, z rekomendacji Frogi;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari to czekamy czekamy:) widze,że Ty nie marnujesz czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×