Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

CZarna Kobra ten Eftalya Ayur to dobry hotelik. Przy samej plaży Kleopatry. Cena jest dobra tylko szkoda, ze nie ma all. Jesli Tobie to nie przeszkadza to spokojnie go mozesz brać. W Triadzie on jest na 29.07 za 2.510 zł. Spojrz sobie jeszcze na Kleopatrę Gondola, on ma all i jest na 27.07 za 2579zł. - Exim Tours. Jest też 4* Gorgulu przy samej plazy Kleopatry na wylot 29.07 za 2727zł i all incl. wiec warto dopłacic te 130 zł. - Alfa Star. To bedzie skromne 4* bo to w kategorii tureckiej, ale zawsze to all i centrum prawie. Tuvanna Beach 2.450 - Itaka. all incl Kleopatra Life - 2.650 - Itaka all Incl. To wszystko wyszukałam na www.easygo.pl - trzeba tylko poczytac opinie o hotelu i cos wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie patrzyłam na wakacje.pl a teraz bezpośrednia na stronie alfy i widze,że hotel Gural podrożał o prawie 500zł na ten termin co ja patrzyłam i dali w końcu gwarancje niezmienności ceny, której w tamtym tyg jeszcze nie mieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lece juz spac. Jak to cudownie, ze mozna pospac dluzej 4 dni pod rząd. W pracy o 15-tej dostałam pracę, ktorą miałam zrobić na piątek, ale jeden kierownik mnie wybronił i powiedział, ze mam zrobic na poniedziałek a on bierze na siebie tłumaczenie się. Wziełam to wiec do domu i zrobię któregoś dnia zeby na poniedziałek rano miec gotowe :) a tak musiałabym jeszcze w pt do pracy iść - masakra jakaś. Frogi nie patrz juz co tam sie zmienia bo bedziesz sie wkurzac. Raz bedzie mniej raz wiecej. Kupione i koniec. Iyi geceler!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, póki co się nie wkurzyłam..ale wiem że i tak masz racje:) iyi geceler Arkadaszko😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie z rana. U mnie słoneczko ale i jakis niewielki wiaterek. Pamietam jak w kwietniu mowiłam oby do Bozego Ciał to potem szybko zleci do wyjazdu a jak juz nastał ten dzien to mowie jejku jak duzo jeszcze zostało. Teraz mowie mogłby zostac tydzien a potem powie zapewne jejk jeszcze cały tydzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się melduję jako druga :) Słoneczko i niestety wiatr u mnie. Boli mnie kręgosłup po wczorajszym sprzątaniu wiec biorę sie za książke. Dostałam tez cennik wycieczek z polskiego biura z Meksyku. Ceny po prostu z kosmosu. Niby Meksyk taki tani a nie mają żadnej wycieczki - nawerj jednodniowej ponizej 50 $!!!! I dołożyli jeszcze opłatę za singla 50$ do wycieczki dwudniowej i wychodzi mi 300$ za moją wycieczkę. Nieźle co? I tak ją wykupię bo co mam zrobić, ale na dwie kolejne pojadę sama autobusem bo jest blisko. Milego slonecznego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski zostało mi już tylko 6 dni do wyjazdu juuuuuuuuppppppppiiiiiiiiiiii :) :) mam już dość tej naszej beznadziejnej pogody, nie moge się już doczekać słoneczka, ciepłej wody w morzu i wylegiwania na piaseczku bo u mnie oczywiście teraz pada deszcz i wieje wiatr, wogóle zimno jak jesienią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako trzecia się melduję. 🖐️ Ależ tu pytań do mnie myślę że nie zapomnę o żadnym a jeśli tak to przypomnijcie się. Nadbagaż: 5 ogromnych ręczników, Ogromna fajka wodna,makarony ryżowe do sałatek 0,5 kg za 1,50 zł. makaron kus kus.Drobne prezenty , troszkę różnych owoców 2 sukieneczko- tuniki,kilka bluzek,czapeczek,klapki,herbatka -2kg.czajniczki do parzenia, spodenki, stópki ,materac dmuchany i dużo innych rzeczy które umykają mi już z pamięci. I tu ostrzyżenie dla Was - z Tr nie wolno przewozić kamieni (nawet tych z plaży ) i muszelek. Za to można stracić bilet na lot i zapłacić za rzeczoznawcę i wracać na własny rachunek.Za wywóz kamieni historycznych 4 m-ce więzienia które niestety nie cieszy się dobrą reputacją. Bagażu podręcznego nie ważą ale waga jest określona. I teraz powiem Wam że jestem oczarowana Pamukkale. Nie wiem czy jest coś piękniejszego jak te białe tarasy i turkusowa w nich woda. Herapolis i amfiteatr też robią wrażenie.Mnie się bardzo podobało i chyba to ostatnie chwile do zwiedzani abo jest coraz mniej wód termalnych i część tarasów jest już całkowicei zasuszona. Myślę że za 10 lat nie będzie już wycieczek do Pammukale. Zdjęcia oczywiście przygotuję i poślę Wam na naszą pocztę ale najpierw muszę znaleźć instalkę do mojego programu do obróbki zdjęć bo ten w mojej Vista jest do du... Frogi-- masz niespodziankę na poczcie. To na razie na tyle. Pozdrawiam i miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie Bobo dzisiaj czwartek ;) chyba wczoraj było wesoło :) Jeśli można wiedzieć to jakie duże te ręczniki kupiłaś i ile kosztują? Życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwaituszek
tereczniki nie s drogie bo jak pamietm do 30 litów kupisz ogromny. Napewnoe nie wiecej. Kupiłam sobie jden czarny ze złotymi napisami i wkoncu mam ogromny recznik. W tym roku musze sobie kupic jeszcze jeden czerwony albo zołty. Niestety one zajmuja duzo miejsca i sa ciezkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. no widzicie ile ludzi tyle opini, mi sie pamukkale nie podobaly wcale. Bobo dzieki za kartke 🌻 podobno juz na mnie czeka :D tutaj pogoda jest makabryczna. 12 st deszcz i wiatr, brrrrrrrrr ja mam tu zawsze pecha na pogode. ale juz jutro wracam do cieplutkiej Polski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam sobie taki wiekszy recznik na saune. jasno zielony z napisem alanya. dalam za niego chyba ok 8 e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ręczniki 175x105 cm. piękna frota i długi włos .Chcieli tak jak pisze nasz Kwiatuszek 15 Euro czyli 30 lira ale stargowaliśmy na 8 Euro czyli 16 lira . Kupowałam 5 szt. Kwiatuszku polecam Tobie godzinną wizytę w Dalmatas , dobre na zgubienie dodatkowych kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo powiedz o kotrej godzinie sie wyrusza do Pamukkale i o ktorej sie jest w Alanyi. Ile czasu sie jedzie i ile czasu sie zwiedza wapienne tarasy oraz amfiteatr? Bo ja sie zaczynam zastanawiac czy nie pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku ja wyjeżdżałam 0 4:15 a wróciłam o 0:30 .Ale biura myślą już nad zmianą godzin ze względu na upały. Alfa Star wyjeżdża o 1:00 i powrót jest 0 18:00 . Pamiętajcie że u rezydentów Pamukkale kosztuje ok 58 Euro a ja brałam z Pacho Tours u Leny 25 Euro z kolacją. Mariolka i Wujek 22 Euro ale Mariolka narzeka że ma mało klientów więc do końca nie wiem czy autokary i wycieczka jest zorganizowana jak należy . W BP Jolcia i Adams na Ataturka 25 Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka , przepraszam ale po perypetiach z nadbagażem musiałam dokupić torbę (drogą) na strefie i spakować towar z reklamówek i później nie miałam już czasu bo pędzili do odprawy. Wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) mnie generalnie po niespodziance zatkało i nie jestem w stanie nic:P... Bobo bardzooooooooooo dziękuje Wam!Moją Sylwie też powaliło:D pozdrawiam wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi- jestem jeszcze ok 1h w domu , później wyjeżdżam do teściówki. Cieszę się że niespodzianka powaliła Was na kolanka. Wiedziałam że tak będzie . Miłego niedzielnego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno bardzo Was wszystkie proszę o pomoc. Zakochałam się w TR w pewnej piosence której niestety nikt ani tytułu ani wykonawcy nie był w stanie mi podać. Siedzę dzisiaj na internecie w Youtube i na Tr Radio i nic. Z niepewnych źródeł TR dostałam niby tytuł i wykonawcę pisana odręcznie na kartce i nawet przestawiając literki nie mogę nic wynaleźć. Może któraś z Was spotkała się z tym utworem " I want kill " Wyk. Jemas Dimas lub Semas Diamas lub jeszcze inna kombinacja liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uważajcie na BP GTI . mam info że mają bardzo kiepskie ubezpieczenia , np dzień pobytu w Tr szpitalu 6000 euro płatne od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola! Ale sie rozpisały :) A co to za niespodzianka Frogi??? Bobo ja reczniki kupowałam za 8 dolców te duże Versace kolorowe, mam żółty, niebieski, zielony, biały i granatowy. Mam tez kupione w Konakli kąpielowe białe do łazienki grubaśne ogromne za 10 dolców. A w Marmaris juz byla totalna taniocha i kolezanka brała ogromne Burberry grube niesamowicie za 15 dolców. W to GTI to nie bardzo chce mi sie wierzyc. Ja bylam z nimi dwa razy i ich ubezpieczenie polega na tym, ze dostajesz do vouchera swoją kartę ubezpieczeniową z numerem polisy i w razie wypadku dzwonisz do rezydenta lub tez podajesz karte w szpitalu i za nic nie płacisz. W umowie jest ubezpieczenie i nie ma takiej mozliwosci zeby placic na miejscu. W zadnym biurze. Chyba, ze bylo to leczenie nie ujete ubezpieczeniem co tez jest zawarte w umowie. Trzecia opcja jest taka, ze ubezpieczenie kosztów leczenia jest płacone przez ubezpieczyciela dopiero powyżej jakiejś kwoty np. 150 E czyli Ty placisz teraz np. 100 E i dopiero masz to zrocone po powrocie. Wtedy rezydent wypisuje formularz bierze sie rachunek i to wysyla do Signal Iduny - to chyba najwiekszy i najpopularniejszy ubezp. w turystyce. Poza tym całe GTI to ogromny holding nalezacy do tureckiego KayiGroup mający swoje wlasne hotele sieci Riva, swoją linię Sky Airlines i nie ma wiekszych wpadek. Ich głownymi klientami są Niemcy i w Polsce tez mamy taką samą obsługę i te same hotele. Nie ma na nich zadnych prawie skarg w sezonie, nie ma zmienionych lotów, hoteli itp. To naprawdę dobre i solidne biuro. U mnie pada juz od dwóch godzin i błyska gdzies tam daleko...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×