Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dzień dobry :) Może ciepły dzień ale nie w GD...jak wychodziłam z domu nie było nawet 15 stopni. Ale dobrze, że dziś już piąteczek :D Ja już też tak właśnie wczoraj myślałam, że chyba już pora zacząć robić listę zakupów na wyjazd ni i po trochu zacząć kupować, żeby nie wszystko na raz, bo z kasą mogę nie wyrobić hehe :P Najważniejsze rzeczy już mam, zostały tylko kosmetyki praktycznie i jakieś gadżety z apteki ;) pozdrawiam, miłego dnia i udanego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Witam w piątek weekendu początek :) Dżunia nie krzycz tak, juz wstałam :) U mnie pochmurno i bedzie padać pewnie. Fannky ja tak pi razy drzwi kumam bo wiem kto to byl Hilary. Reszta to polchinski tak jak kaszubski dla mnie. Frogi powodzenia 👄 Crazy woman zacznij kupować bo pozniej bedzie jak znalazł. Te pierdółki są najdroższe. Milego dnia Arkadaszki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje psiółki! U mnie pochmurno i właśnie zaczął padać deszcz.Ciepło bo w tej chwili jest 15 st. na słoneczko nie ma co liczyć.Pozostaje wyjazd do TR. Frogi- ja też trzymam kciuki!!!!!!!!!! Kwiatuszek-gratulacje oby tak dalej Fannky-znam wierszyk ,ale takiej wersji nie słyszałam. Czy ze zdrówkiem lepiej??? Paris-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki,buziaki! u mnie pochmurne,ale w miarę ciepło...chociaż na uczelnie szłam jak na szpilkach(i w sumie w szpilkach:P)żebym tylko zdążyła zanim lunie i się udało;) 10 min później albo i nie padało...a ja znalazłam pewien blog i idę go poczytać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no ja już lepiej, gorączka przynajmniej nie męczy, kaszel jeszcze jest ale ogólnie ok u mnie rozpadało się w południe muszę małą do figloraju ( plac zabaw dla dzieci) zabrać bo cały dzień w domu to nam go rozniesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie usiadłam :) super! Frogi jak poszło? Fannky do kiedy masz siostrzenicę? Idę cos pooglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss nic nie ma w TV. Własnie dorwałam ksiazke która moze nie jest zbyt rozwijajaca ale jak ja czytam to smieje sie az głupio mi było dzis w autobusie. Czytajac ciagle wybuchałam smiechem az sie ludzie patrzyli czy ja normalna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem. Starałam się szybko pracować,żeby z Wami pogadać,ale okazuje się,że nic z tego. Życzę więc miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć dobranoc;) p.s.Pariss ja mam z każdego egzaminu wyniki do 10dni...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawzajem Bobo🌻 ...a myślałam,że już wszystkie śpią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już 10 na zegarze a tu nikogo jeszcze nie było?...hehe więc jako pierwsza mówię dzień dobry koleżaneczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o mnie Pariss to już się niepamięta? ;PŁadnie... Swoją drogą nie miałam ostatnio czasu by tu zajrzeć,a wakacje wkońcu coraz bliżej :) Muszę w takim razie cofnąć się o kilka ładnych stron i poczytać coście tu napisały ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Frogi Milka Ja niedawno wstałąm bo musiałam przeczytac ksiazke do konca i w efekcie poszłam spac o 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Frogi!! Ja już o 8-ej wstałam i nie miałam z kim się przywitać.Zrobiłam zakupy, wstawiłam pranie a teraz piję kawkę,bo później na działeczkę troszkę popracować. Witam też Te które później dołączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo....gdzieśna stronie 359 wyczytałam,żeKwiatuszek o mnie pamięta :) I ja o Tobie też kochana i o naszym machaniu ;) czytam dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę,że Lenka i Magdaole już pojechały i się wczasują,szkoda,że nie zdążyłam się z nimi pożegnac,teraz pewnie wygrzewają się na słoneczku :D ech....a u nas pogoda w kratke-chmury,słońce,deszcz,chmury... i ponoć całe lato takie ma być:( dobrze,że chociaż jest ten urlop i będzie można dupcie powygrzewać :D w Tunisie czytałam pogode ostatnio-32 stopnie i jeden dzień jakieś ulewy,a w naszej Alanii-32-34stopnie,bez opadów-słonecznie :D już takie upały...a gdzie dalej... :D ale co tam!!! cesta'la vie!!!!!!! aaa...w Egipcie- o zgrozo-41stopni!!!szok... swoją drogą,jak patrzę na waluty to jakoś nie uśmiecha mi się...euro po 4,52 :/ już wkrótce będzie trzeba wymienić... Już tylko 18 dni do wakacji w Turkyje ;) Pozdrawiam Was kochane turkomaniaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą co jest z tymi samolotami? czy zawsze tak było,tylko media o tym nie donosiły? po tragedii Air France co rusz się słyszy... :/a to jakieś awaryjne lądowanie samolotu z Wysp Kanaryjskich,a o jakieś ptaki wleciały w silniki,a to pilot zmarł w trakcie lotu itd... Normalnie szok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka mnie sie pomału wydaje ze awarie jakies wystepowały tylko sie nie pisało i dopiero po tych kaastrofach dziennikarze uwazaja ze to głowny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa a my z Bobo gadu gadu...🌻 ale zaraz ja puszcze na działeczke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku i dobrze;) smacznego;) a wczoraj znalazłam tez nawet fajną str z turkish;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się również :) ja tez dziś dopiero koło 10 się obudziłam...chyba byłam wyjątkowo niedospana hehe :P ale pranie już powieszone, kawka wypita i za godzinę szykuje się do jakiegoś obiadu... Pogodna nawet całkiem ok. Nie pada i słońce wygląda zza chmur i ponad 15 stopni - także nawet nie jest źle ;) Pozdrawiam Was, miłego dnia 🌼 👄 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja witam się z pracy. pogoda taka jak wszędzie dupita :O Pariss małą mam tylko do środy 😭 następnym razem zobaczę ją dopiero we wrześniu 😭 ja wczoraj byłam wieczorem na zakupach. w jednym z centrów hand. zrobili noc zakupów powiem wam ale szał tam był. Ludzi tyle, że można było pomyśleć, że za darmo rozdają :) kolejki do kas i przymierzalni przez pół sklepu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ale poczyniłaś również zakupy?;) Ja się właśnie kiedyś zastanawiałam czy umiałabym cokolwiek kupic na takich"akcjach"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×