Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Cześć dziewczyny oooooooo widzę że jestem dzisiaj trzecia :P Dzisiaj pierwsza noc którą przespałam ,nie było żadnych burz i też nic nie padało,ale jest chłodno :( Ja Wam życzę słonecznego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wróciła znajoma z Turcji ,była 10km od Alanyi w Mahmu..... coś tam ,coś tam Turkomaniaczki będą wiedzieć o co mi chodzi w Club Santana jest bardzo zadowolona z pobytu ,ale powiedziała że straszna drożyzna .Od kilku lat podróżują z mężem po świecie ,Turcja to ich pierwszy raz i powiedziała że w przyszłym roku wróci tam ponownie w tym roku w śierpniu lecą jeszcze na Majorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Arkadaszki! U mnie dzisiaj pogoda znowu beznadziejna, wiatr i rano padało, teraz niby słońce swieci ale zimno jest :O Frogi jak egzaminy??? Fannky juz przestan o tych plackach albo przeslij mi kurierem tu zaraz :D :D ;) Szazza Twoi znajomi byli w Mahmutlar - to koniec świata prawie ;) Drogo? hmmm....a co powiedzą o Majorce? Jak dla mnie ceny w Turcji sa porównywalne do naszych a w naszych kurortach takie same czesto takze nie uwazam zeby bylo tam drogo. No, chyba, ze sie nie targowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle mam dzisiaj połowinki więc częstujcie sie Tutkami i Cinkami, i bajaderkami jak ktos lubi ;) ....tylko po kolei po Tutki, po kolei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania na pewno sie podzielę wrażeniami. I na pewno bedzie fotorelacja z całego mojego wyjazdu na karawanie. Fannky mam 50 dni do wakacji czyli połowinki ;) Dla Zuzi mam wywolane jej 3 duże zdjecia i musze kupic ramki i kupię jej jeszcze ksiązkę, balony i małego kwiatka w doniczce - tak jak chciała. No i słodyczy nie ma byc. " bo słodycze moga byc tylko od dzieci a od dorosłych nie" dlaczego? " bo dorośli wiedzą, ze dzieci nie moga jesc tyle słodyczy a dzieci nie wiedza i przyniosą" Tak mi powiedziała, wiec włożę tylko kilka opakowań mamby. A dzisiaj lece za ramkami i ksiązką bo chyba nie bedzie padac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to fajny prezent. powinna się ucieszyć a kiedy Ty dokładnie lecisz do stanów a kiedy do mexico??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky do Stanów lecę 28 sierpnia, stamtad do Mex 6 wrzesnia, z Mex wracam 12 wrzesnia i 18 wylatuję z Chicago i 19 wrzesnia jestem z powrotem w domu ok. 13-14.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
Witajcie.. czytam Was codziennie i aż mi się od razu humor poprawia w ten paskudny pochmurny deszczowy dzień.. :-D Tylko pozazdrościć tym które już wygrzewają się w ciepłym słonecznym klimacie..Ja wylatuje 23 lipca..już się doczekać nie mogę...Chciałam podziękować Wam za te wpisy dziewczyny:) Ja lubię frytki ze startym żółtym serem i majonezem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo:) południowo:) Pariss jak zawsze do 10dni po mam wyniki:O:O:O Prezent świetny!:D i mammbaaa mniami!:D i tak miałam napisać emaila ale coś nie mogłam się zebrać, a potem zrobiło się późno i musiałam się zbierać... ..wczoraj byłam z koleżanką na pogaduchach i w "ibiza ice cafe" mmm i w końcu zjadłam sobie porządny deserek:P potem byłam w kinie na epoce lodowcowej 3D (pierwszy raz na 3D) fajowskie;) więc humor został wczoraj poprawiony- dzięki mojej koleżance, z którą zawsze się tyyyyyleeee chichotamy:D a dzisiaj do pracy.. ja placków ziemniaczanych nie lubie więc mam problem z głowy:P pozdrawiam wszystkie serdecznie!🌻 ide zaglądnąć do Alanyi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi jak to nie lubisz placków ziemniaczanych? ;) I co tam w Alanii bo ja to juz długo tam nie patrzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, 23 lipca to juz niedługo 🌼 Zaraz pakowanie, ostatnie zakupy, strój kąpielowy i na plażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
no cieszę się bardzo..:-D bo tak naprawdę na wakacje czekam cały rok..i jak Was czytam tutaj to aż się doczekać nie mogę :) Nie wiesz może jak jest z ta wizą na lotnisku w Turcji..10 dolarów czy 10 euro od osoby🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania 10 euro 15$ ;) Pariss no nie lubie:P w Alanyi słoneczko;) otworzona jest nowa dyskoteka i robią tak,że autobusy podjeżdżają pod hotele zbierają turystów a później też wracają jak chcą...przedwczoraj była też impreza na plaży z animacjami,jedzeniem piciem ,disco i....sztuczne ognie:D ahhh wtedy to sama chciałam być na takiej imprezie na plaży mmm:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi, Ania --> wiza 15E, 20$, 10 GBP - taki mamy wybór :) Ja tez chce na takie disco, a gdzie jest dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
dzięki za informacje :classic_cool: bedę tu zaglądać i czytać wasze wpisy..buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no walnęłam sie;p z tymi walutami sorki!!!też coś mi nie pasowało:P hihi Pariss ojjj żebyś wiedziała..gdyby tak było mnie stać nawet na tydzień na laście tam wpaść,ale można tylko pomarzyć...na Kleopatrze,że fajnie:) no i te sztuczne ognie jeszcze..ahh dlatego też ostatnio mówiłam,że coraz bardziej mi tęskno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Ty pytałaś o disco:P hehe sorki widzisz chyba trochę nieobecna się zrobiłam:D disco gdzieś koło innych dyskotek,dowiem sie dokładnie to dam znać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta impreza na plaży musiała być fajna. widok w połączeniu z wieżą pewnie nieziemski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak hotel kleopatra savk
witam czy znacie moze ten hotel>? są dobre opinie na wakacje .pl moze ktos byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam ten hotel w ofertach i ma super położenie!!Jedynie co mi brakowało to,że ma tylko HB więc też nie wiem jakie miałby ceny z all..ale nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjęciach dość dobrze wygląda jak na 3 *. chociaż brak all mnie by zniechęcał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak hotel kleopatra savk
a czemu hb jest zle? ja wole czasem zjesc cos na miescie np.kebaba niz caly czas w hotelu no i oplaca mi sie bo zamierzam zwiedzic kapadocje a nie tylko w hotelu byc wiec wybralam tani hotel ale mam nadzieje nie jest to rudera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie na ruderę nie wygląda. z jedzeniem spoko ale tyle co wydasz pewnie na picie ( nie tylko alkohol ale i napoje ) to jak znam życie bardziej będzie ci się opłacało wziąć all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALIZKA
CO DO DISCO TO JEST KILKA KOŁO SIEBIE /CHYBA 4 /- Z MOJEGO HOTELU KAŻDEGO DNIA ZAWOZILI DO INNEGO KLUBU - TAK DLA UROZMAICENIA. WYJEŻDŻALIŚMY O 23,30 I WRACALIŚMY PO 3,00. TRANSFER I WEJŚCIE ZA DARMO PŁACIŁYŚMY SOBIE TYLKO ZA ALKOHOL - KTÓRY JEST OCZYWIŚCIE BARDZO DROGI - ALE IMPREZKI - OJ OJ OJ - JA WCZEŚNIEJ NIE BYŁAM W TAKICH KLUBACH SZKODA ŻE W POLSCE NIE MA TAKICH KLUBÓW - ATMOSFERA NAPRAWDĘ NIESAMOWITA. A KLUBY TO - HAWANA, ROBIN HOOD, BELLMAN ... POZDROWIONKA A NA TA WIZĘ TO PRZYGOTUJCIE SOBIE DOLARY/20 DOLARÓW ZA OSOBE/ BO SA MNIEJSZE KOLEJKI DO TYCH OKIENEK GDZIE WYDAJA WIZY / JUZ NA LOTNISKU W TURCJI /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
wiecie co? ja kiedys nie chcialam brac all inclusive. Rok temu mialam tylko (w Portugalii) sniadania i kupe kasy poszlo na jedzenie na miescie. W tym roku wzielismy zywienie na wlasna reke w Turcji i w sumie z tego gotowania niewiele wyszlo, bo nam sie nie chcialo. Moze raptem 3 obiady i ze 2 kolacje przez cale 2 tygodnie. Jedyny plus to taki,ze mozna sobie zrobic sniadanie i jakies kanapki do autobusu jak sie jedzie na wycieczke. Mysle jednak,ze za rok all inclusive, bo to wygodniej...i w ostatecznym rozrachunku to pewnie cenowo wyjdzie podobnie. Wtedy nie trzeba myslec o zrobienie zakupow i gotowaniu. Ania wiza 15 euro,ale to juz wiesz chyba od Pariss, ktora odpowiada na pytania z predkoscia blyskawicy:) ja tez nie lubie plackow ziemniaczanych, a u mnie w domu moj tata lubi i robi sie je na sto sposbow. Z cukrem, z cukrem i smietana, z dzemem... Lubie za to placek po cygansku- placki+gulasz+ np. salatka z kapusty kiszonej, mniam. To tyle ode mnie. Pariss zazdroszcze Ci tych Stanow. chcialabym kiedys moc tam pojechac- pozwiedzac choc przez miesiac, ale narazie to nierealne. ja troche sie martwie,bo ostatnio niedomagam. Czekam na wyniki badan krwi- beda za tydzien i troche sie stresuje. Lekarz mi powiedzial,ze jakiegos wirusa mogla uaktywnic wyskoa temperatura w Turcji i dlatego puchna mi wezly chlonne:(( to tyle, chcialam sie z Wami podzielic moim stresem Kobitki. milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym radziła opcję z allem,dopiero co wróciłam i naprawdę na napoje ,nie tylko alko,można zbankrutować,nieźle sobie liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam maila do Mariolki z biura podróży i powiedziałam skąd mam na nią namiary to kazała Wszystkich pozdrowić, którzy polecili mi jej biuro :) No więc POZDRAWIAM :) Ja też wykupiłam opcję all, bo na 2 tyg to wydawało mi się, że będzie mi się bardziej opłacać. Kasę wolałam przeznaczyć na jakies wycieczki i inne małe zakupki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×