Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Pariss właśnie sobie słucham ...bo wczoraj puściłam tylko po chwili..a samopoczucie średnie...:O ale dzięki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi nie smutaj 👄 🌼 bedzie dobrze, juz niedługo wrzesien. Ja jutro mam 50 dni do urlopu to Ty jakies 60 kilka :) a pozniej pazdziernik w Krakowie.... ...nawet nie wiecie jak u mnie leje. Od rana non-stop non-stop nawet na 5 minut nie przestało :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss -- > wiem coś o tym :( mówię o deszczu....u mnie też od rana leje i nawet na chwile nie przestało... raaany, żeby chociaż jutro tak nie lało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam transport do domciu :D Lecę... Crazy woman trzymaj sie 🖐️ pogodę mamy bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanki! Witam w słoneczne popołudnie.Rano też u mnie była brzydka pogoda bo trochę kropiło ale teraz się wypogadza. Fajnie mają te co poleciały i te co polecą.Ja to już zapomniałam jak było fajnie no trudno samo życie! Chyba pójdę na działkę odstresować się. Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo lepiej sprawdź poczte;) ha wiedziałam kiedy odpisać:P myślę teraz nad kolejnym emailem ale do Pani P.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgielka szczescia
Witajcie kochane ludki z Forum Kafeterii :) (wierze że i tacy tutaj są!) Wejdźcie tutaj jak możecie: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4139915&start=0 Może będziecie mogli pomóc - zawsze można pomóc... choćby dać dobre słowo na to iż marzenia się spełniają. A przecież to marzenia sprawiają że nasze życie jest takie fascynujące i bardziej piękne. Z góry Wam bardzo dziękuje! Mam nadzieje że znajdzie się kilka osób które nie ominą tego topiku! Pozdrawiam i milutkiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to ja mialam dostac jakiegos maila? Kwiatuszek i milkaaa juz smigają po Alanii. Z tego wszystkiego zapomnialysmy sie umowic na pomachanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt :) może kwiatuszek się odezwie do nas. a ja sobie właśnie popijam baileysa mniam :) i zainspirowana jednym z topików wcinam chleb ze smalcem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Fannky chleb ze smalcem i ogórkiem jadłam ostatnio na żaglowcach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdolniacha z Ciebie. A jak Twoje placki wyszły bo tez mi rano ochoty narobiłaś. Zjadłabym z pieczarkami albo ze smietaną i cukrem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z cukrem ??? proszę Cię 😭 jak można jeść ziemniaki na słodko ?? ja dziś zrobiłam te placki i pierwszy raz w życiu starłam na grubszej tarce, jak marchewkę. dobre były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky nie jadłas nigdy placków z cukrem????? No nie! Spróbuj następnym razem. U mnie nawet w barach i knajpach tak podają, ze smietaną i z cukrem - moze to po kaszubsku ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie proszę Cię, nie zrobię tego moim ulubionym plackom :O ja jest albo ze śmietaną albo popijam kefirem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss 🌼 placki ziemniaczane i u mnie się jada z cukrem .Ja jeszce robię placek po węgiersku ,niebo w gebie.Jak byłam w Gdyni to jadałyśmy w takiej super knajpce tuż obok Urzędu Miasta ,nie wiem czy jeszcze ta knajpka jest ale tam było super żarcie i tam właśnie robili placki ale miały taką regionalną nazwę ,teraz to już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza to w Ankerze bylas. ZAwsze tam pelno ludzi i jeden na drugim siedzi, ale wszyscy czekają żeby usiąść ;) i jedzenie dobre i tanie. Placków tam nie jadłam, ale lasagne bardzo lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uwielbiam placki ziemniaczane ze śmietaną i z cukrem,po prostu niebo w gębie - mniam mniam. U mnie to muszę dużo usmażyć, na 5 dorosłych osób. Fannky-spróbuj nie pożałujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ---oni tam robia super pizzę nazywa się UFO i to wszystko na oczach klientów,zawsze tam trzeba było czekac na stolik,po pietnastej to same urzędasy z biurowców przychodzili po pracy.Naleśniki palce lizać i ceny bardzo przystępne.Mój kolega jeździ tirem i raz w tygodniu jedzie do portu w Gdyni i zawsze musi wejść do tej knajpki na tą pizzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza ufo widziałam :) Przestało padać, ciekawe jak jutro bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ma popadywać i tam prawie do niedzieli :O koszmarna ta pogoda tego lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo! W końcu odzyskałam kompa. Niby wszystko oki i żadnych wirusów nie było. Okazało się, że zaczęłam wymagać dużo więcej od mojego laptopa niż jest w stanie znieść hehe i zaczął się buntować, dlatego myślałam, że to może jakiś wirus się przypałętał. Ja też jak jadam placki ziemniaczane to zazwyczaj ze śmietaną i cukrem. Jak odgrzewam to zazwyczaj kroję w paseczki i podsmażam na patelni, potem na talerz i do tego ketchup. Pycha! Pogodę zapowiadali mniej więcej taką jak dziś tylko już ma tak nie padać non stop jak dziś...ale bez rewelacji niestety.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę Fannky, koszmarna. Juz połowa lipca zaraz a ja nie ubrałam nawet połowy moich letnich ciuchów. nie mowiac, ze nawet tydzien pod rzad spodnic nie nosiłam bo jak nie deszcz to ulewa albo zimno. Jak my mamy naładować baterie i cieszyc sie zyciem przy takiej pogodzie. Najpierw szaro buro przez zime a teraz jeszcze lato :O :O Ja juz powoli dostaje doła od tego. A ja ide w sobote do Zuzki na urodziny i chciałam ubrac spodniczkę bo to w ogrodzie bedzie imprezka, ale chyba nici z tego. Zeby chociaz nie padało. Idę spać powoli...do jutra, juz czwartek prawie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co tak się zastanawiam czy nie skoczyć z mężęm jeszcze we wrześniu do grecji tylko nie wiem w jaki region była któraś z was co możecie mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky , dalej nie rozumiem niestety. Jak dla mnie jeśli wyjecalabym rano 15 lub w nocy z 14/15 to nie bylby dzien stracony.. A tak praktycznie zaczynam wakacje od 16 lipca bo wtedy bede na miejscu..Zapytam jeszcze panią z biura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Narobiłyście mi smaka tymi plackami wieczorem,bo dopiero do kompa się dorwałam.Siedzę tu cicho,ale codziennie Was czytam(chyba w nałóg wpadłam:D) Co do tych placuszków to jeszcze dodam że z żółtym serem startym też są pyszne(po holendersku się nazywają-serek sypiemy jak przewrócimy placek na drugą stronę by się stopił).Oczywiście ze śmietanką i cukrem,oraz po węgiersku też uwielbiam:D A tak z innej beczki,bo już zaraz ślinotoku dostanę(na te placki:D),to mam pytanko czy damska torebka jest liczona jako bagaż podręczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss muszę Ci powiedzieć że strasznie Ci zazdroszczę tego Meksyku,bo tak po cichu z Mężem sobie marzymy o tym Kraju,ale może już w przyszłym roku się uda. Liczę na to że oczywiście podzielisz się wrażeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 🖐️ Zaczynam pierwszą zmianę ;) hehe Pogoda na wybrzeżu bez rewelacji... :( Miłego dnia mimo wszystko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z tymi plackami nic straconego, trzeba dziś natrzeć ziemniaków i usmażyć:P z tymi torebkami nigdy nie było problemu a teraz każą ją upchać w bagażu podręcznym bo można mieć tylko 1 szt :O więc lepiej zostawcie trochę luzu w torbie żeby ewentualnie wcisnąć torebkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×