Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

tak, ja nigdy nie jechałam ale myślę że tak co 15-30 min jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki ;) Mam nadzieję,że będzie fajnie,pff-musi :D Ja juz spakowana jestestem od wczoraj :D O 1 w nocy wyjeżdzamy do Poznania :) Z mężem spakowaliśmy się w dwie walizki-dużą-ok.14kg i małą-10kg (nie wiem dokładnie,bo z moją wagą jest różnie) I zastanawiam się czy aby nie wziąść jeszcze małej malizki-jako bagaż podręczny,zawsze byłoby więcej miejsca,w razie \"w\" :) Ja tak się zastanawiam bo cudem zmieściliśmy się w te walizki-jak to będzie spowrotem,bo...teraz wszystko jest ułożone w \"kosteczkę\" hehe :) Więc chyba dodatkowo przyda się ta mała walizeczka :) Ja mam tylko 4 pary butów-jedne sandały,2 pary japonek plus japonki pod prysznic...Mam nadzieję,że żadne adidasy potrzebne tam nie będą....noi...nie wiem czy nie wziąść jednych chociaż długich spodni i swetra,jak myślicie? bo znajomi jednak zabierają.... Do samolotu biorę napewno taką cienką bluzkę,bo biem że od klimy jest zimno... Ech...no to jeszcze 12h...i pomacham Wam z samolotu :P Mam nadzieję,że dam radę jeszcze się do Was odezwać wieczorkiem i pokiwać :) ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
milkaa21 nie bierz cieplych swetrow ani dlugich spodni (ani pelnych butow), bo sie nie przydzadza. Ja bylam w czerwcu w Turcji i sie nie przydaly, co dopiero w lipcu. Moze ewnetualnie cos cieplejszego do samolotu jak mowisz. Ja kazdej nocy chodzilam w krotkim spodenku i koszulce z krotkim rekawkiem, a z natury jestem zmarzlakiem, wiec sama widzisz... pozdrawiam i wszystkim wczasowiczkom zycze cudownych wakacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolczi
w KROTKICH SPODENKACH:) jakas dzis rozkojarzona jestem, hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka nie bierz nic ciepłego. Po co? Szkoda kilogramów ;) Ja juz w domku. O 15:30 zaczęło padać i miałam transport do domu, a teraz po deszczu nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkaa 🌼 kwiatuszek🌼----życzę Wam szczęśliwej podróży,udanych wczasów i pięknej opalenizny ,bawcie się dobrze.Wracajcie do nas ,czekamy na relacje z Turcji.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie to ja w banku,że relacje zdam :) ta mała walizka może być jakobagaż podręczny,chyba,tak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro wszystkie Turkomaniaczki już się żegnają to ja też żeby nie było:P najpierw wysoOOoookich lotów;) szybkiej podróży a później tylko słodkiego wakacyjnego lenistwa,pięknej opalenizny i cudownych wrażeń dla Milki ;) a dla Kwiatuszka kolejnych niezapomnianych chwil;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki,dzięki... kurcze ja już chyba panikuje,ale na stronie ławicy nie widzę naszego lotu :( czy tam nie ma wszystkich? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki! Kwiatuszku i Milka jeszcze raz życzę szczęśliwego lotu ,super wypoczynku pięknej opalenizny i wszystkiego naj naj najlepszego 👄. Ale będziemy tęskniły za Wami prawda???????? Pozdrawiam gorąco resztę dziewcząt.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaa moze mają tylko na jeden dzien rozkład lotów. Na Rebiechowie tak mam. Bobo 🖐️ 👄 Czekam na ten pogrzeb Michaela, zobaczę co to za szopki będą. p.s. A Kari to juz w Polsce urlopuje? Szazza za tydzien Twoja kolej, bedziesz szalec o tej porze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. patrzyłam na stronie Ławicy i mają na rano tez podane,ale naszego lotu tam nie ma...wystraszyłam się i zadzwoniłam do biura podrózy,a gościu powiedział,że na rozkład lotów mam patrzeć na stronie jeta...Tam sie zgadza,jak jest podane....Nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss przeglądnę troszkę później,ale bardzo dziękuje z góry😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Ja właśnie też śledze na cnn z linka, którego kiedyś dawałaś odnośnie stacji radiowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniłam do informacji na lotnisko i się zgadza :) całe szczeście :) tylko dziwne,że na stronie gdzie podawane są odloty-nie ma... Ech,ja tam wolę się upewnić,żeby nie było :) Dobra,to ja już wam ładnie pokiwam Zdjęcia zrobię napewno,Wam kochane życzę tutaj słoneczka-ładnej pogody i odpoczynku na tyle ile się da ;) A Tobie Pariss przedewszystkim udanych połowinek :P Buziaczki turkomaniaczki 👄 🌼 ;) Do 23...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aumann
witam kolezanki i kolegow :) w piatek 10.07 wylatuje do turcji do hetelu acar wie ktos moze jak tam jest ? w necie sa opinie spoko ale nie rozmawialem jeszcze z nikim kto byl moze pariis mi pomoze :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milkaa-PA pa. A ja oglądam właśnie uroczystości pogrzebowe na tvn24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie wyłączyłam CNN na chwile bo za ok20-30min dopiero będą na miejscu jeśli nie będzie dużych korków...musze zacząć normalnie oglądać ,bo to dobra nauka angielskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaliczyłam fryzjera,w sobotę paznokcie a w poniedziałek nogi i potem mogę lecieć ;) Jutro prasowanie i pakowanie do walizek . Oglądam TVN24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aumann
chyba mi nikt nie pomoze :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na tym CNN to mało rozumiem bo dla mnie ten angielski amerykański to taki "kluskowy" wolę british english....ale bede ogladac bo dawno nie sluchałam nic po ang. Aumann ja nie znam hotelu Acar. Znalazłam fotki: http://www.holidaycheck.de/hotel-Urlaubsbilder_Acar+Hotel-ch_ub-hid_35288.html Acar jest z GTI to dobre biuro. Polozenie tez dobre, blisko do centrum. Nie stresuj sie tylko ciesz sie, ze juz za 3 dni bedziesz miec słoneczko :) czego chciec wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aumann
Pariss wielkie dzieki , wlasnie nie potrafie nikogo w necie znalezc kto byl w tym hotelu a jestem ciekaw ile tam jest rodakow :) Alanye juz znam bo bylem i dlatego tam wracam , juz sie nie moge doczekac wizyty w Robin Hoodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aumann
napewno nie omieszkam podzielic sie opiniami zeby inni wiedzieli wiecej niz ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki. Ja juz w domu bo leciałam na pogrzeb MJ. Swiniaki zawizione teraz mam na głowie farbe. Walizka wzasadzie zapakowana. Dzieki wszystkim za zyczenia udanego urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chciałam wam dziewczynki życzyć udanego lotu, żadnych turbulencji oczywiście, super super wypoczynku, ach jak ja wam zazdroszczę tego ciepełka ach szalejcie kochane szalejcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to oglądnęłam. Trochę to smutne bo niby miał tylu przyjaciół, liczną rodzinę i nikt mu nie pomógł. Nie widzieli, ze on potrzebuje pomocy, ze jest wycieńczony? ze ma kłopoty finansowe? ze ledwo sie rusza? nikt nie powiedział mu, ze te operacje mu szkodzą? nie skierowali go na zadne terapie? Straszne to jest. Tyle ludzi wokół a tak naprawde kazdy mial to gdzies. Nie kumam. Nastepna tajemnica, niedomówienia itd. Idę spać 🖐️ p.s. Aumann baw sie dobrze i pozdrów ode mnie Alanię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×