Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość ania000000
deszcze w całej Polsce na dzisiaj zapowiadają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
w radiu od rana gadają że deszcze w całej Polsce po południu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
dobre :d :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky hehehe a ja przeczytałam od początku:P a to na 3 str było najfajniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam niedawno
wrocilam 3 dni temu. Jeszcze nigdy nie bylam w gorszym miejscu. tragedia. Ciesze sie, ze wrocilam i nigdy wiecej tam nie pojade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky powodzenia!!!! 🌼 ja bylam niedawno---> a gdzie sie Tobie podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam niedawno
Podobalo mi sie we Wloszech, w Meksyku, w Portugalii, w Serbii... A co to ma wspolnego z tym, ze mi sie w Turcji nie podobalo? W Turcji ludzie sa tak bardzo niesympatyczni. Nie maialm pojecia, ze az tak po prostu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam niedawno ----można prosić o więcej szczegółów ? Jesteś tu pierwszą osobą która pisze że Ci się nie podobało ,ja jeszcze nie byłam w Turcji i chciałabym wiedzieć co oprócz niesympatycznych ludzi ,jeszcze jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
napisz coś więcej..chcemy wiedzieć jak zachowują się niesympatyczni ludzi w Turcji:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genoweffa
Witam,wybieram się do Turcji,ale nie jestem w stanie zapłacić za 5* hotel,a słyszałam ze 3* to wielkie ryzyko.We Włoszech 3* to luksus,a w Turcji jak z tymi gwiazdkami? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaallllllllllllllliiii
http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=81bb2cba-e9b9-4183-b1bd-b337b7b5a1fb Kliknij w ten link, pozniej kliknij TAK!!!!!! jeśli chcesz otrzymywac punkty za czytanie artykułów w sieci! Punkty wymieniasz na nagrody dostępne w katalogu nagród! Jesli zarejstrujesz sie po kliknięciu w ten link otrzymasz dodatkowo 100 pkt Super nagrody! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz ma znaczenie. Wynika z tego, ze nie lubisz po prostu i nie znasz specyfiki krajów muzułmańskich. Tam po prostu tak jest. Nikt niczym sie nie przejmuje a juz najmniej czasem. Targowanie i zaczepianie na ulicach to normalka. To nie Europa zagoniona i zapatrzona na swoj wlasny nos....i cale szczescie. A bylas gdzies poza hotelem ? widzialas Kapadocję? czy teatr w Aspendos, a moze Pamukkale? a próbowałaś regionalnej kuchni? czy tylko tej w hotelu? czy rozmawialas z jakimis miejscowymi o ich zyciu? czy czytalas o kulturze w Turcji przed wyjazdem? czytalas fora? moze wtedy nie bylabys az tak zaskoczona ich zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam niedawno
Tak ogolnie mowiac to ludzie sa tam: chamscy, krzykliwi, upierdliwi, namolni. Raz poszlam tylko na targ, raz jedyny i nigdy wiecej. tak mnie te "zakupy" zmeczyly Znaczy ludzie. Nie daj Boze spojrzysz na cos z wiekszym zaciekawieniem, juz sie uwolnic nie mozna. Taki gosc mnie wciagnal do budki, znaczy no niby mnie tak namolnie zaprosil. I chcial mi wcisnac towar. I wciaz "ile dasz" :OZadne tlumaczebnia nie pomogly. Zastawil wejscie, nogi jak z waty mialam. Juz bym nawet ze strachu kupila ale nie mialam pieniedzy :O Chamskie podrywy i nie dziala "nie bo nie", lapanie za reke, naruszanie mojej prywatnosci, wchodzenie z butami prawie w moja strefe prywatna. No gdzie nie stanelam to zaraz szarpali za rekw, cos gadali, cos chcieli. A na placach jednej reki moglabym policzyc Turkow, ktorzy mowili cos po angielsku (a to glownie bylo "I like You", "You are beautiful" i takie :O Zero zyczliwosci, tylko takie spojrzenia chamskie. Zachowanie niestety rzutuje na inne sprawy i byc moze przez to uznalam, ze ludzie sa tam nieciekawej urody, malo inteligentny wyraz twarzy maja - wlasciwie to wszyscy... Dla mnie otoczenie i atmosfera sa nnajwazniejsze. A na to sklada sie wlasnie spolecznosc danego kraju. Co z tego, ze cieplo, ze piekna pogoda, morze, ladne widoczki itp jak ludzie beznadziejni. Jakby mi doplacali to juz tam nigdy nie pojade :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam niedawno
we Wloszech tez bylam zaczepiana na ulicy. Tez za niczym nie gonilam, mozna bylo pogadac. Ale wszyscy wydawali sie byc tacy sympatyczny. A tu - same buce. Palacze, dzieci male pala. nikt sie nie przejmuje, ze wyziewa dym prosto w twoja twarz. Nikt nie slucha co mowisz, nie wazne co ty chcesz. Sami egoisci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam niedawno
oczywiscie, ze bylam poza holetem. Zreszta nie nocowalismy tylko w hotelu, codziennie gdzie indziej. Poza celem w jakim tam pojechalismy tez zwiedzalismy. Wiec i w glebi kraju i nad morzem bylismy, lazilismy po meczetach, haremach. Ale ludzie wszedzie byli tacy sami... No nie podobalo mi sie i nikt wiecej mnie tam nie wyciagnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam niedawno
i potrawy ichnie w ogole mi sie podchodzily. tylko takie jedlismy w sumie :D Dobrze, ze duzo arbuzow daja, przynajmniej tego mozna bylo pojesc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie powiem Tobie jedno: NIGDY, PRZENIGDY nie jedz do Egiptu, Maroka, a Tunezję omijaj szerokim łukiem. Wybieraj zagonione kraje Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam niedawno
z tym zagonieniem to przesadzasz... Czy Ty wiazesz kraje "niemuzulmanskie" z zagonieniem?? Ja w Polsce nie jestem zagoniona, a tym bardziej jak gdzies wyjezdzam :D btw... Meksyk to nie Europa, a bardzo mi sie podobalo. Tam najbardziej chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jakich haremach? I powiedz mi w jakim miescie/miastach bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja byłam niedawno--> to w czym rzecz? Jak mamy Ci pomóc? Czy po prostu chcesz się wyżalić?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam niedawno
to byla wycieczka objazdowa. Ale zwiedzalismy glownie Istambul, bo tam spedzilismy 1 dzien (no w haremie tam bylismy, taki duzy, zwiedzalismy, to akurat fajne bylo), a potem wglad Turcji, nad Morzem Czarnym bylismy tez, a stolicy nie. Co za roznica? Tytul topiku brzmi "kto byl w Turcji", a nie "kto lubi Turcje", dlaczegio wiec nie moge sie krytycznie wypowiedziec? Tzn niby moge... ale zaraz dociekacie czemu itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam niedawno
ale w czym mi macie pomoc?? Nie oczekuje zadnej pomocy. Siedze na forum, bo sie w pracy wyrobilam i roboty mi sie nowej nie chce przed weekendem zaczynac. BBujam sie po kafe, zobaczylam topik to sie wpisalam, jako ze niedawno wrocilam. O co chodzi? ;) Jedni sie wpisuja zeby sie pozachwycac inni zeby sie pozalic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ możesz pisać co chcesz, ale mam dziwne wrażenie, że po prostu chcesz pobiadolić, może się mylę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to byłaś, zobaczyłaś, a skoro było tak beznadziejnie to więcej nie pojedziesz i już - o jednego marudnego turystę mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×