Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość margolcia.mis
Dziewczyny czy w Side jest jakiś duzy supermarket (dyskont)? Czy któraś z was była w delfinarium w antalyi i alanyi, które z nich lepsze, bo ceny ość odległość podobne z side.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia.mis
lenka 1320---- lecę do titreyengoy - 6km od side kolczi- dzieki za rade pewnie, popytam lekarzy ale pewnie tez zaszaleje z ta łażnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie byłam w delfinarium:( Natomiast jesli będziesz wokolicach Side,to koniecznie musisz je odwiedzić,to starożytne miasto z przepięknym amfiteatrem,ruinami biblioteki i świątynią,bardzo malownicze i czrodziejskie:) A niedaleko Antali jest park narodowy z lodowatym wodospadem,dzieciaki mogą mieć uciechę,bo w wodzie jest mnóstwo ryb i żółwi,w ogóle śliczne miejsce.W tym rejonie jest jeszcze Aspendos z zachowanym w całości amfiteatrem i troszkę dalej ruinami średniowiecznego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia.mis
lenka 1320 - dzięki, nie wiedziałam o tym parku tzn. że lepiej pojechac do Antalyi do delfinarium i zahaczyc o ten park wodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia.mis
wpisałam sobie w wyszukiwarce wodospady w antalya i otworzyła mi się strona karawany i wpis PAriss znaczy Kate :) Mówiłam jestescie kompendium wiedzy. :) Dzięki Bogu za internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci,że to czego tu się dowiedziałam od dziewczyn bardzo mi pomogło , będąc w Turcji (pierwszy raz) absolutnie nie czułam się zagubiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania000000
witajcie..już coraz bliżej..jakiś dziwny stres mnie dopada..:D mam zamiar się dzisiaj w połowie spakować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Pierwsza!!!!! :D :D Margolcia ciesze sie, ze sobie poradzilas ;) Wodospady Korsunlu i Duden są bardzo ładne. Fajne są parki gdzie sie znajdują. Gratuluję 323 strony 🖐️ juz niedaleko do konca. Dobrze, ze Lenka o nich wspomniala :) Nie wiem czy w Side jest jakis duzy supermarket, ale zwykle male na pewno znajdziesz. p.s. Tarkan mi sie nie przysnil cholerka....:p Milego dnia!!!!!!!!!! p.s. to moj wpisa z rana, teraz patrzę a go nie ma 😡 a bylam pierwsza :) hi hi (mialam go w pamieci ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) od pewnego czasu czytam wasze wypowiedzi dzięki którym bardzo wiele dowiedziałam się o Turcji do której lecę 23.07 i już się nie mogę doczekać. będę mieszkała w hotelu gunes house & sun time :) może któraś z was była w nim i może mi coś opowiedzieć ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane! Ludzie kochani co to sie dzieje ostanio na nic nie mam czasu.... A ten tydzien to juz w ogole jakas masakra....Moze zdaże sie spakowac :D Wszystko w biegu robie - nawet jem w biegu. Nie wiem czy Wy tez tak czasem macie? Zwariowanie tempo zycie !!! W pracy urwanie głowy, mam gosci na głowie plus mnóstwo roboty w domu no i jeszcze musze spotakc sie z kolezanka z dziecinstwa bo zawitała do Polski...a nie bede Was zanudzac - zreszta musze juz konczyc bo za 1 h koncze prace a tu jeszcze troche pracy musze zrobic. Pozdrawiam Crazy women która sie bedzie pakowac jak ja bede leciec :D i reszte również 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Ilonka. ja lece jutro do Side...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna Kobra 👄 dzięki kochana 🌼 pozdrawiam również! Wiem coś o zawrotnym tempie tez tak mam ostatnio...ale spakować się to muszę zdążyć hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochaniutkie! Ja również pozdrawiam wszystkie bardzo cieplutko. Dziewczyny dziś dostałam kartkę od Kwiatuszka , pisała że Alanya bardzo za nami tęskni. Wszystkie jesteście zaganiane ale powiem, że ja też. Wczoraj wybrałam się na działkę z siostrą i tylko rzuciłam okiem na moje kwiatki ,bo szła taka czarna chmura, że trzeba było szybko wracać. Doszłyśmy do garażu no i lunęło,woda ulicą płynęła jak potok. Więc postanowiłam iść dzisiaj bo jak na razie - nie pada i świeci słonko! Do zobaczenia wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja dostałam dziś kartkę z alanyi ❤️ wielkie dzięki Kwiatuszku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tez dostałam kartkę od Kwiatuszka 🌼. Pisała, ze Alania mi wybaczy moją zdradę :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie;) melduję się po pracy;) w której byłam dłużej,ale nie narzekam!:D skoro piszecie tak o kartkach to lece do skrzynki!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo oczywiście ,że tez mam:D:D:D ale fajowsko:D Kwiatuszku😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek chyba ma jakies chody na tej poczcie w Alanii, ze tak doszły wszystkie jednego dnia :) Ale bede miala duzo kartek w tym roku z Alanii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po raz pierwszy z mexico:D:D:D hehehe Pariss a mogłabyś mi na poczte podesłać tego tarkana bądź i również;) inny mjuzik?;) ja tymczasem ide na spacer z Princeską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dostanę pierwszą z meksyku :P Lena wyjdź przed biuro i się opalaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lena 🖐️ nie zazdroszczę aż takiego upału, ale teraz pewnie jest super wieczorkiem. Frogi i Fannky moze nie ostatnia ? :) Frogi poczta poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro Kwiatuszek i Milkaa juz wracają. Tydzien za sobą bedzie miec Szazza i Tools (nie wiem czy jechał na tydzien czy dwa) Jeszcze ktos jutro wraca? Bobo i jak Twoje kwiatki po ulewie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena z Alanyi
Masz racje fannky jestem blada jak...:) jeszcze nie bylam na morzu:( Pariss niestety wieczorkiem tez straszna wilgoc:( _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ www.lena-pachotour.pl.tl http://www.wkraj.pl/index.php?page=vr&start= 28044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena a czy Ty wiesz, ze u mnie w jednym "Kebabie" o nazwie Kapadocja wisi ogromny plakat Twojego biura? :) Podeślij nam trochę tych stopni Celsjusza i sie wyrówna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w kebabie o nazwie Marmaris wisi plakat alanyi :D Lena no coś Ty, musisz się bardzo natrudzić żeby uciec przed słońcem :) skąd pochodzisz z Polski ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×