Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Wlasnie nie mogą. Za kazdym razem trzeba wypelnic takie formularze jak sie wyjezdza bo oni musza to odnotowac u siebie. Jesli bym jechala do Mx to mowili mi zebym go nie wypelniala, tylko dopiero jak bede wylatywac do domu. Ale jak sie beda czepiac na jakis odprawach paszportowych czy cos. Wogóle szkoda gadac. mowie Tobie to jest kongo jakies. Kiedys wiem, ze tak bylo jak jezdzilismy do Anglii. Rozmowa na lotnisku i niektorych mogli zawrócic. Narazie sie nie poddaje tak latwo, ale wiesz jak ta Polonia amerykanska mi nagada te wszystkie historie to spanikuję pewnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i ta promesa (bo to co dostajemy w ambasadzie to promesa a nie wiza, wiza jest na lotnisku wUSA) to tylko jest pozwolenie na wyjscie z samolotu tak szczerze mowiac. Bo dopiero po rozmowie z i.officer on daje mi pozwolenie np. na miesiac czy dwa czy 6 i tyle moge siedziec. A nie daj Boze przekroczysz ten termin to od niedawna wogóle nie ma sie wjzadu do USA po raz kolejny i znowu trzeba sie starac o nowa promese, mimo ze masz np. na 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z bodrum na lagune
Paris a lepiej marmaris czy fethiye? z góry dzieki kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. Po porwocie nie wiem co sie ze mna dzieje przychodze do domu i spie wstaje o 21 i o 23 znowu ide spac. Jak bym ogranizm nadganiał nieprzespane 2 tygodnie. Wstyd sie przyznac ze ja w Alanyi spałam najwiecej 3 h a czasem nawet sie nie kładłam (wtedy mnie mogło 1 h na plazy). Teraz w Egipcie moze byc podobnie ale juz nie z takim rozmachem. Jak któras była w Egipcie to niech mi powie co za 300 USD mozna kupic ze złota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z bodrum na lagune---> ja bym wolała Marmaris, Fethiye jest spokojniejsze, ale ładne. W Marmaris wiecej sie dzieje, ale plaze nie sa ciekawe za bardzo. Poogladaj moje zdjecia z Marmaris i wycieczek tutaj: http://www.karawana.fora.pl/turcja,9/marmaris,380.html Kwiatuszek powiem Tobie szczerze, ze mi sie nie podobała egipskie złoto. Mają brzydkie wyroby. Ja kupiłam tylko złotą małą nefretete a tez bylam nastawiona na duzo. Moja kolezanka w Sharmie tez juz 2 razy byla ale mowi ze cały czas to samo. W Turcji jest o niebo ładniejsze i lepiej wykonane. Oni robią to niechlujnie, nie podoba mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky wszystkiegoooooooo najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, mega udanego wyjazdy do Alanyi po raz ostatni w Blue Starze:P dużo zdrówka i pieniążków na apartament w Turkiye :D i nie tylko- wiadomo;):):) nie znikających postów:D i pięknych kwiatów, dużo miłości i słodyczy;) 🌻🌻🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky masz urodzinki czy imieninki? Bo jak tak to przyłączam sie do zyczen Frogi. Nic dodać nic ująć. A co do Blue Stara to ja go zdradziłam z Kahya i jesli tam pojade to tylko do tego hotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat niech zyje zyje nam! A kto? Fannky!!!! 👄 usta] 🌼 🌼 Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek, duzo zdrówka, super wakacji w Turcji, słoneczka i spełnienia marzeń 🌼 Buziaczki Fannky! A wszystkim pozostałym laseczkom życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy dzisiaj ta super very funny imprezkę :D :D ye ye ye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D hej dzięki za życzenia 👄 zamiast wirtualnej imprezy zapraszam na realnego grilla :) kto może niech przyjeżdża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się jeszcze z GD ;) fannky-> również życzę wszystkiego najlepszego 🌼 frogi całą kwintesencję życzeń napisała ;) - nic dodać nic ująć... Ja dziś właśnie zaczęłam urlop :D siedzę już na walizkach .. nie wiem czy dziś w ogóle będę spać w nocy... :) Na dodatek wczoraj dowiedziałam się, że moja znajoma z mężem i córką będzie też w Alany - przyjeżdżają 5 sierpnia także się spotkamy. Jadą do Blue Stara ;) Zajrzę jeszcze wieczorem to się pożegnam :) Miłego dnia dla Was dziewczęta ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy_woman Czy widzicie co się dzieje z walutą? Nie wiem jak u Was,ale u mnie dolar 3,00 a euro 4,27..no i kurcze:O nie wiem co tu robić, ja raczej zdecydowana jestem na euro i ciekawe czy jeszcze spadnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky, wróbelki wczoraj ćwierkały na moim balkonie :) Crazy woman, ale masz fajnie ;) ja tez bym spała na tych walizach. To bedziesz tez miala powiekszone towarzystwo. Frogi powiem Tobie, ze ja jestem w ogromnym szoku co do waluty. Bardzo sie z tego ciesze oczywiscie, ale kto wie co bedzie dalej? Dolar po tej cenie kupowalam dokladnie 31.12 (2,95) i to byl moj ostatni najtanszy zakup. Ja mysle, ze narazie sie unormuje. Jak pojdzie w gore to nie odrazu tak zeby znowu skoczylo jednego dnia 50 gr. Trzeba obserwowac. Jak bedzie szlo w gore to kupowac. Gdybym wiedziala to tez bym nie kupowala a tak jestem nieco w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wódka na lotnisku w Antalii jest droga,tańsze w stosunku do nas są markowe alkohole no i raki,2 butelki 18 euro,papierosy podobnie jak u nas na wolnocłówce:) a i w Baltonie w Pyrzowicach perfumy można kupić taniej,tj.zamiast 400 pln płacisz 300,moje ukochane chopard vish kupiłam 30 ml za 90 pln,w sklepie losztują od 150 do 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Juz dwa razy zaczynałam pisac i caly czas albo ktos zadzwoni albo cos mi sie innego przypomni i odchodzę. Napisalam do zalozyciela forum o Meksyku i mnie uspokoil. Powiedzial, ze nie mam czego sie obawiac i mam leciec i juz. Jeszcze tylko kilka słów od mojego Dobrego Człowieka i bedzie dobrze. Fannky pewnie grilluje w najlepsze. Ja bym podjechala ale jakos tak za daleko ;) Fannky baw sie dobrze 🖐️ i podrzuc jakies ciasto :) Crazy o ktorej lecisz dokladnie? Jest kilka samolotów w podobnym czasie w srode rano i moze byc duzo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj slonecznie i na ogrodzie susza sie ciuchy rozmiar XXXS;) czyli od 0-1 miesiaca:D Paris- przeczytalam Twoje obawy co do powrotu z Mexa do Stanow, i dzisiaj rozmawialam ze znajomym mojej corki, ktory pracuje w consulacie amerykanskim w Brukselii i powiedzial ze mozesz rzeczywiscie(ale niekoniecznie) miec klopoty z przekroczeniem granicy meksykansko-amerykanskiej, tam sa zaostrzone kontrole, bo najwiecej imigrantow dostaje sie do Stanow przez tamta granice, mowil ze jezeli sie zdecydujesz to masz przewracac pieknie oczami, czyli czarowac,) Szczerze powiedziawszy moze bardziej spokojnie mialabys gdybys odpuscila sobie Meksyk i zwiedzila Stany wszerz? Tak jak pisalas? A Meksyk w takim okresie kiedy masz zamiar sie wybrac kosztuje z Niemiec, Holandii 600 euro za 9 nocy 7 dni AI i mozesz bezpiecznie zwiedzac z biurami, i wszystkie smakolyki, margarity i mojito w cenie;) Ja osobiscie bardzo bym sie bala leciec samej indywidualnie nie z jakiegos biura do Meksyku, ja bedac tam, jakos tak nie czulam sie komfortowo, na uboczu z dala od hoteli, a dopiero jeszcze sama...i do tego mloda , ladna Pariss ...bedziesz musiala uwazac na siebie i gonic sie od Meksykanczykow;) Ja w tym roku zwiedzam Europe, bo na przyszly rok moj ziec zostal oddelegowany na 2 lata do Stanow, wiec w kwietniu wyjezdzaja.... no to bede zwiedzac te Stany ;) moze jakies Hawaje po drodze?:P na 2-tyg we wrzesniu maja zarezerwowany dom z basenem na poludniu Francji, niedaleko ST. Tropez i Monaco, wiec ja im sie zapowiedzialam na tydzien:D.... i znowu luz blues:) Fannky ----nie wiem z jakiej okazji ale wszystkiego najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari ja wiem, ze Amerykancy wlasnei dlatego i przez emigrantow mają podejrzenia do wszystkich. Ale skoro mam bilet powrotny do Polski, jade tam po tyg siedzenia w Chicago i wracam wiec co moge kombinowac. Beda widzieli moje pieczatki w paszporcie, ze podrozuje itd. Cos wymysle. A w Playa bede pod opieka polskiego biura bo miesci sie 10 min od mojego hostelu wiec zawsze moge tam podejsc na plotki. Zreszta caly czas jestem z nimi w kontakcie. To polskie malzenstwo i pamietaja o mnie i moich wycieczkach i wiedza, ze jade sama. Moze tak źle nie bedzie. A poza tym gratuluję Super Babci! 🌼 Zdradzisz czy jestes Babcia czy Twoj maz Dziadkiem? I jakie imie wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej! Wylot mam o 8 rano - zbiórka o 6... No to ja się z Wami żegnam, jeszcze raz dziękuje wszystkim za nieocenione rady i porady (Pariss w szczególności 👄 ) życzę dobrej pogody tu w Polsce ;) i do "zapisania" po powrocie! Pozdrawiam Wszystkich 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crazy woman baw sie dobrze i niech sie Tobie dluuuuuzy czas :) Wracaj zadowolona i opalona i nie spij po nocach bo nie ma czasu! ...jak to kiedys usłyszałam od pewniej pani ktora siedziala za nami na objazdówce po Syrii (pani nie zamykala sie buzia i zalewala swojego meza pytaniami a on odpowiadal i byl caly zadowolony) Jedziemy przez pustynie juz druga godzine jak nie dluzej, sam piach i od czasu do czasu bazy wojskowe z antenami satelitarnymi a pani do meza: kochanie dlaczego ci wszyscy ludzie spia? czyzby oni juz tu byli??? tu jest tyle do zobaczenia! To byl tekst roku! Takze Crazy: nie spac! zwiedzac, zwiedzać 🖐️ 👄 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro wraca juz Szazza i Angelica z objazdówki po Syrii. Ciekawe jak im sie podobało i kiedy sie zameldują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Paris
mam pytanie na jakich stronach znajdujes jakies last minute? i kiedy najlepiej ich szukac? jak zaczne czegos szukac tydzien przed wylotem to cos znajde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Paris
oczywiście chodziło mi o jakieś fajne last minute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najfajniejsze lasty masz dopiero tydzien przed ale nie zawsze jest pewnosc ze beda miejsca na wylot z Twojego miasta. Ja patrzę na kazde biuro oddzielnie i sprawdzam na stronach. Czesto tez korzystam z www.easygo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewuszki. Ja tylko na chwilkę bo mam życzenia dla FANNKY : 🌻Ile kretów siedzi w glebie, ile świeci gwiazd na niebie, tyle życzeń mam dla Ciebie. Dużo szczęścia, pomyślności, na imprezie mnóstwa gości.🌻 Dla pozostałych pozdrówka i miłej nocy. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×