Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Gość nicke
a leci ktoś w tym czasie może do blue stara??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Wróciłam!:):) Był cuuuudownie, Turcja jak zwykle piękna, Syria cuudowna. Ahhh łezki mi ciekną, że to już koniec... Jutro zdam relację, bo teraz muszę się jakoś zebrać w sobie. .. dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniazNL--------> W tym roku byłam na jakiejs noej trasie jeep safari poniewaz Lena bardzo mi polecała był jeden jeep i powiem porazka ale rok temu bylam od Pacho Tour na tym standardowym safari i powiem szczerze ze nie zapomne do konca zycia tego safari ani raftingu. Tutaj było duzo jeepeów fajni ludzie i przede wszystkim super prowadzacy. Sadze ze akurat to nie zalezy od biura ale własnie od prowadzacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet sie nie przywitałam z rana. A mnie czeka kolejne 8 h nudy no moze 6 bo 2h zajmie mi przejechanie sie słuzbowo na lotnisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba! Fannky ja srebra nie kupowalam, ale widziałam tam tez takie wyroby jakie kupiłam w Libii. Bardzo fajne bransoletki z rubinami. Szazza masz rację z tą drugą kategorią. Ja jak kupiłam moje kolczyki w Marmaris to było jako tako, ale pozniej kolezanka tez sie na nie zdecydowała i poszłysmy za kilka dni do niego to nas zlał bo akurat siedzieli u niego Angole i kupowali naszyjnik z diamentami wiec mial gdzies nasze 200$. Tak to juz jest. Ania jedz na to safari bo warto chocby dla rzeki Dimcay i dobrej rybki ;) Nicke nie przejmuj sie, az tak bardzo tego nie sprawdzają. Jedz spokojnie. Angelica 🖐️ opowiadaj, opowiadaj. Jak Syria, przewodnik, co Ciebie zachwyciło. Szazza ja bym chciala karteczke z Syrii od Ciebie :) Kwiatuszek dasz rade, jeszcze 1 dzien i fiuuuu! A Crazy juz pewnie na sniadanie sie szykuje i bedzie pedzic na plaze, ech! Mam dla Was wiadomosc co do spotkania ale pozniej napisze bo juz jestem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Pariss nawet nie żartuj, że nie będzie 😭 zawsze możemy przełożyć o tydzień lub 2 :P no Crazy pewnie już chłonie tureckie powietrze pełną piersią :) ale jej fajnieeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa zapomniałam napisać że jak ktoś może to prosimy bardzoooo o zdjęcia turcjaktobyl@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky, mysli,z e spotkanie mialby sie nie odbyc wogole nie biore pod uwage. Moja kolezanka z pokoju znowu cos wymysla bo przeciez ja znowu chce wolne wiec ona tez. Nie moze przezyc ze biore 3 tyg urlopu wiec ona nie moze byc gorsza i chce isc na operacje oczu laserem i wziasc m-c wolnego! caly październik! i wszystko ma gdzies, ze wtedy jest najwiecej roboty. Nie nakrecam sie ze zlosci narazie bo moze szefowa jej nie pusci. Nawet na pewno zreszta, ale wkurzyc mnie musi wiesniara jedna! To nic, ze wszyscy po tejoperacji maja 2 tyg., ale ona taki leń chce miesiac! Takze jakby co to przelozymy po prostu, a ja musze jechac i chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Dziewczynki heloł Szazoooo :D:D:D ja już nie mam nic do dodania,bo wszystko dziewczyny napisały...przede wszystkim witajjjjjjjjj;););) Angelika czekamy czekamy na relacja jak tylko nabierzesz sił:) Pariss spokojnie przecież możemy sie dogadac co do terminu;)😘 Kwiatuszek postaram sie dziś odp,dzięki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss nie ma co sie idiotami przejmowac bo tylko złość piękności szkodzi. Naszczescie ja mam dwie kolezanki wporzadku ale jedna juz odchodzi i nie bedzie jej jak juz wroce z urlopu. Szkoda no ale coz jak idzie na lepsze to tylko zazdrościcć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno w razie czego będzie listopad, może i nie najpogodniejszy miesiąc ale damy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę wiedzieć kto się w ogóle wybiera poza mną i Pariss??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky dobre pytanie bo moze bedzie to tylko zbiorka dwoch Turkomaniaczek ? ;) hi hi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh póki co same weteranki:D ja cały czas pamiętam i mam w planach nasze spotkanie;):):) wszystko zależy od moich finansów więc liczcie mnie jako 0,5:P bo nie lubie się deklarowac w 100% jak póki co takiej pewności nie mam..niestety sama sobie jeszcze winna jestem bo obciążyłam się dodatkową sumką na uczelnie za egz:O:O:O ale ale frogi ma wielkąąąąąąąąąąąa nadzieje być!!! u mnie tak gorącoo,że łoł:D i porobiłam już sporo rzeczy w domku a teraz relax i do pracy na 17 ...a teraz zabieram się za emaile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi jedna bluzka mniej w Turcji i będzie już na bilet, resztę dozbierasz w skarbonce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanky dobre :P hihi Kwiatuszku wysłałam odpowiedź;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki:) No tak już się napaliłam na to jeep safari w góry Taurus,a teraz sprawdzam co mi przesłała w ofercie dla Side Lena i jest tylko to safari na zielony kanion:( ,,Jeep Safari - wyjazd ok 9:00 - start side kierunek gory Taurus - (green canyon ok. 900 m wysokosci)" Kurczaczki co za porażka;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem dlaczego nie ma tej lepszej opcji safari dla Side-sprawdziłam na mapie i Side jest nie po drodze :( Pozostaje mi taka wycieczka z jakiegoś miejscowego biura.Wielka szkoda. Kwiatuszku a jak było na tym raftingu?Też byłaś od Leny z biura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku spoko;) Pariss do Ciebie wysłałam gołębia;) Bobo dla Ciebie tez jest co nie co;) czas szykować się do pracy...a tu tak gorąco:P selamlar!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniazNL-----------> rafting i jeep safari była z Pacho Tour w tym roku zachecona forum poszłam do leny i wybrałam jedno wielkie g.......... tez Jeep Safari nad Kanion porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszku rozumiem Twoje rozczarowanie i złość,bo szkoda przede wszystkim zmarnowanego czasu na urlopie.Wiadomo kasy też,ale pieniądze się zarobi a stracony czas już nie wróci:( Przecież mogłaś ten dzień spędzić przyjemniej. Dlatego ja tak o wszystko pytam i polegam na Waszych relacjach i przeżyciach,które są wprost nieocenione. Już niedługo jadę i powiem Wam że doprawdy człowiek czuje się pewniej dzięki Waszym radą,za które jestem Wam ślicznie dziękuję! Jesteście lepsze niż wszelkie przewodniki świata:) Pozdrawiam i życzę miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się podekscytowałam że żle napisałam :D Miało być: ,,...za które jestem Wam wdzięczna i ślicznie dziękuję!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzycielka36
Witajcie pięknie opalone dziewczynki-turczynki:) Dawno mnie tutaj nie było. Wy pewnie już po pięknych wakacjach,napewno część z was. Muszę poczytać wasze relacje i dowiedzieć się czegoś więcej.Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×