Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Merhaba :) Zatem Kari i Kwiatuszek udanych pobytów i przywieźcie troche ciepełka :) Co prawda mam nadzieje,że nadejdzie ono przed powrotem Kwiatuszka :P FAnnky spokojnie! :D ja się spóźniłam ponad 3 tyg :P Pariss witaj 😘 Selamlar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky już jest ciocią klocią :D Przeglądałam sobie oferty w Jet TOuristic i widzę, że mają Blue Stara na ten sezon - to wiadomość dla Fannky gdyby była zainteresowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo w końcu. Pariss już zapowiedziała przyjście małej na świat :) B. wczoraj ja pisałeś że piję to ja dopiero ze szpitala wyszłam i ostatnie na co miałam ochotę to pić :) padłam po przyjściu do domu :) na szczęście po trudach i bólach pojawiło się 3 kg mojego szczęścia na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE ZATEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! CioCIu fANNKY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky to ja tez wznosze toast za zdrówko Siostrzenicy ! Niech zdrowo rośnie ! Ole! I za dwa lata z Ciocią do Turcji pojedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Here I am
Hej Wszystkim:) Mam strasznie głupie pytanie za które z góry wielkie SORRY!:) Moja dziewczyna niepokoi sie faktem ze jeśli bagaz podręczny może ważyć np. do 5 kg to ona moze miec torebke na ramie(osobistą:)) i nic innego bo to juz jest bagaż poodreczny. Powiedzcie mi jak to jest bo ja jestem że tak powiem w temacie niezorientowany. Co to jest ten bagaż podreczny tzn. kobeta np. moze miec torebke na ramie i oprocz tego jakas inna torbe i to ona moze wazyc do 5 kg (no i rzecz jasna walizke )??????? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagaż podręczny można mieć tylko 1 ( liczy się wszystko laptop, damska torebka, nawet duży aparat foto. ) dlatego jeśli dziewczyna chce mieć torebkę to musi wziąć na tyle elastyczna torbę podróżną żeby na czas odprawy schować jej torebkę do bagażu podręcznego, razem ma mieć 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Here I am
Dzięki Fannky bardzo mi pomogłaś. Z kobietami to juz tak jest, że wszystko by ze sobą zabrały....ech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pakuję to na 2 sposoby. albo wszystko przekładam do kieszonek bagażu podręcznego a torebkę pustą wsadzam do bagażu gł ( walizki) i na miejscu przepakowuję, albo biorę tylko co mi trzeba do torebki i na miesjcu wsadzam ją w bagaż podręczny a po odprawie wyciągam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z kolei jak jezdzilam na objazdówki to zawsze mialam taki sportowy plecak i oprócz tego torebkę i nigdy nikt mi nic nie powiedzial. Dwa razy mialam tez duuuza torbe podreczna i torebke i tez nic. Pamietaj, ze w torebkę macie schowac aparat, kamerę, kase i ewentualnie jakas bizuterie jak bierze cenną ;) W czarterach tak na to nie patrzą restrykcyjnie jak w tanich liniach np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Here I am
Dzięki dziewczyny! Kiedy ta zima sie skończy...? Mam dość. A na chłodne ponure wieczory polecam książke którą niedawno odkryłam: Dirie Waris, Miller Cathleen - ''Kwiat pustyni''. W wiekszych miastach mozna zobaczyć film nakrecony na jej podstawie, o tym samym tytule....dostepna w necie:) pozdrawiam, milej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Here I am, ja tez nie wiem kiedy ta zima sie skonczy w koncu. Mam dosc bo nie lubie strasznie sniegu i zimna. A na dokladke jeszcze musze chodzic na krioterapię kolana i wtedy jest mi podwójnie zimno :O A książkę czytałam już wiele lat temu. Ja teraz przeczytalam ciekawą na temat Turcji poniekąd - Kenize Mourad "Od zmarłej księżniczki" . Bardzo fajna opowieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od lini lotniczych
w niektorych mozesz miec np torebke i laptopa, lub torebke i mala walizeczke, a w innych sama chocby najmniejsza torebka bedzie juz bagazem najlepiej sprawdzic u zrodla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Here I am
Dziewczyny a my lecimy z SKY AIRLINES....i co powiecie? Leciałyście już z nimi? Jak oceniacie?? Jest tam np. bezplatny catering?, spóźnił wam sie lot? Z góry dziex za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nimi leciałam, catering był, samolot jak samolot każdy taki sam :D ogólnie spoko lot. spóźnienia raczej nie wynikają z danej linii tylko z opóźnień lotnisk. mi się nie zdarzyły nigdy ale wiem że inne je miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie trafilo...wchodze na kafe a tu nasz watek na 1 stronie ;) hi hi Here I am , ja osobiscie wole Sky Airlines od Sun Express. Sky Airlines należy do holdingu Kayigroup do ktorego nalezy m.in. GTI, hotele Riva czy hotel Adam&Eve. Nie wiem jak teraz z cateringiem, ale ja z Gdanska zawsze mialam. Z cateringiem jest roznie mozna leciec tymi samymi liniami ale z innego miasta i go miec lub nie miec. Nie wiem od czego to zalezy, ale sie domyslam ;) Na ich stronie mozesz ogladanac gazetki z duty free. http://www.skyairlines.net/skymag/sky-shop.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam napisac Ciocia Fannky :D p.s. dzisiaj mi sie pokrecilo ze jest 18.03 i poszlam na laser a sie okazalo ze to wczoraj, przez caly dzien w pracy do mnie to nie dotarlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss dzięki :) z tą datą to miałaś tak jak ja do lekarza, pamiętałam od 3 mies datę ale się okazało że od początku pomyliłam się o 1 dzień i mi kolejka przepadła na następne 2 mies :D bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj :) nawet nie wiecie jaką wiadomość-propozycja pojawiła mi się i teraz umieram z namysłów... 😘 Paris i Fannky Całą reszte pozdrawiam serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frogi no tylko nie mów że masz takiego newsa jak Kwiatuszek :) to dopiero była by jazda :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenne dzień dobry :) taaaakkk w końcu pogoda się zmieniła, chyba w tym roku wszystkim dała popalić. Frogi koniecznie daj znać jak już coś będzie wiadomo !! jestem ciekawa co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarłam w końcu. Weekend byl na szybkich obrotach. Dzisiaj wzielam urlop na zadanie, wstalam o 9.30 i dopiero usiadlam, ale za to......mam taki super sprzecik, ze slucham kazdej plyty po trochu i nie moge sie wysluchac.....la la la A Armin tak daje czadu ze ACH! A Robbie zaraz za nim :D i Madonna, no mowie Wam jakie brzmienie mam w koncu! Frogi co to za news????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie bardzo gorąco w ten piękny słoneczny wiosenny poranek !Oby już tak było aż do samego lata. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie bardzo gorąco w ten piękny słoneczny wiosenny poranek !Oby już tak było aż do samego lata. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie bardzo gorąco w ten piękny słoneczny wiosenny poranek !Oby już tak było aż do samego lata. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie bardzo gorąco w ten piękny słoneczny wiosenny poranek !Oby już tak było aż do samego lata. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×