Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

witam tak Pariss jeszcze do niedzieli tu jestem i wracam zabierajac cala gromadke :) ale jestem zla na pogode tutaj mialam przez 2 tyg zachmurzone i ok 10 st !!!! w polsce obiecywali 29 i juz sie cieszylam,a teraz co?? deszcze przez tydz i zima !!! fuck ta pogoda za mna lata czy co ?? :) w-wa 2 weekend czerwca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo a gdzie jedziesz?????? Moze gdzies w poblize 3city? Lece ogladac kwiatki zaraz. Fannky jak wrocisz to sie odezwij na gg. Pochwalę się Wam, ze zmienilam abonament sobie na stacjonarny telefon i mam teraz miesiecznie 3000 min do krajow Europy i do USA!!!! i na komórki USA!!!! a do Turcji jak mi Brzydula przywiezie Turczyna to bede dzwonic za 0,06 gr za min. !!! Zajefajnie co? I wszystko za 49 zł brutto! 50 godzin miesiecznie! Mozna tyle gadac? Ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo, tulipany naprawde przepiekne jak zawsze. I te kolory, odmiany, piekne! Teraz sobie uswiadomilam, ze wogole zapomnialam o naszej skrzynce i tam nie zagladalam bardzo dlugo. Czy Kajaka jeszcze nas czyta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paris ja też tak chceeee :D Fannky to wróć z ładna pogodą prosze :) co do spotkania to mi sie przesunęła sesja...więc raczej końcówka :( Bobo wypoczywaj! A ja mam jutro zawody tralalala :D Selamlar dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie! Sezon sie widze zaczyna, mam nadzieje ze pogoda bedzie dopisywac, bo juz dosc tego zimna. Dobrze ze u mnie tak nie pada jak w Polsce, wrecz powiedzialabym ze brakuje deszczu, ale mogloby byc cieplej. Ja po raz drugi w tym roku wybieram sie do ciepelka, tym razem na Krete z cala rodzinka, najmlodsza uczestniczka ma 9 miesiecy); juz nie moge sie doczekac 15 czerwca;) A w sierpniu obowiazkowo na 3-tyg w moje ukochane gory:) Bobo pewnie sie pomalu pakuje do Egiptu, a i Kwiatuszek tez sie wybiera z powrotem do Hurghady-- uwazaj na siebie zebys nie zostawila serca w egiptowie bo co tu mowic, mialabys zycie przechlapane i nie do pozazdroszczenia. Pariss, Fannky, Frogi a Wy gdzie tym razem? podrowienia dla wszystkich Pan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie:) Zrobilam rezerwacje na 02.06 bo mojemu juz z praca nie pasowalo i w ogole pewnie bysmy nie pojechali a tak nie ma odwrotu:P Wzielam ten Grand Zaman,ktory mi Pariss polecila:) Dziewczyny a z wycieczek co mozecie polecic?Ten rafting jest fajny? Wycieczki wykupowac u swojego rezydenta? Czekam na cenne wskazowki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kari Ty to masz dobrze :) 🌼 Frogi, jak masz abonament w multimedia to mozesz tak miec. TO jest ogolnopolska siec. Moja rodzina na wschodzie tez ma od nich telefony i w ramach tej sieci na terenie Polski mamy tez za darmo rozmowy. Od wczoraj to jestem baaardzo zadowolona z ich usług. Wczesniej mielismy 1500 min i tego nie da sie wygadac bo gora 5 godzin w miesiacu wychodzilo,ale teraz to sie zmieni :) Brzydula a w jakim biurze wzielas i skad lecisz w koncu. MAsz zrobic nam mase zdjec z hotelu ze srodka, stolowka, pokoj, korytarz, basen itd. Bedziesz w samiutenkim centrum. Bedziesz miec dosc blisko tez do jaskini Damlatas (zapytaj w recepcji jak tam dojsc), do portu rzut beretem. Wycieczki to wez sobie " green kanion" , ale raczej od rezydenta nie bierz, wez z ulicy z biura. Polskojezyczne to Lena Pacho Tour z takich bardziej znanych, ale sama jak sie przejdziesz po miescie to sie zorientujesz jakie sa ceny. Nie wiem czy Lena mi nie przesylala cennika ostatnio, zaraz sprawdze. U mnie rano padalo, teraz sie przejasnia. Powinnam pranie robic, ale mi sie nie chce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss wzielam ta oferte z Rainbowtours.Wylatujemy z Poznania.Pasuje nam bo mamy tam rodzicow,do ktorych pociieche zawozimy:) A i po przylocie bedzie gdzie sie zatrzymac i chwile odpoczac Jaka walute brac i ile?;) 500-600 zielonych starczy?:) Z wycieczek wezme ten green kanion,rafting i moze jeepy Moj moze sobie ponurzy i spokoj bedzie;)Chyba mozna indywidualnie nurkowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula a jedziecie na 2 tyg ? bo jak na tydzien to ja bym nie brala tyle wycieczek bo to sa calodzienne i malo czasu zostanie wam na zwiedzenia samego miasta ktore jest cudoweeeee :) Ja bylam na raftingu i nawet mi sie podobalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula, Fannky ma rację. Na tydzień troche sporo tego, nie bedziecie miec czasu pochodzic po miescie i...siły ;) W green canyon sa chyba jeepy i sa przystanki na kąpiel w morzu. Zapytaj jaki jest program na miejscu zeby sie nie powtarzalo pozniej. Pamietaj o spacerze do jaskini Damlatas, i musicie wejsc na twierdze w porcie zeby zrobic sobie super zdjecia z gory na port. Nie wiem jak z nurkowaniem jest w Alanii ale pewnie cos znajdzie fajnego. Zielonych Wam starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba :) ohhh jak fajnie się nam zaczyna :) będziemy pewnie umierać z ciekawości co i jak tam słychać, jak się podobało itd :) Brzydula jeśli chodzi o nurkowanie to wiem,że są takie możliwości,ale nic dokładnie nie wiem-trzeba pytać w biurze, które wybierzecie.Jak byłam na kale(czyli na tej górze na którą obowiązkowo musicie sie udać :D ) widziałam jak w dole nurkowali-tak mi się wydaje przynajmniej :) NA miejscu najlepiej płacić w lirach ,ale kase wymieniać stopniowo bo kurs się czasami szybko zmienia! Pariss to tak :):):) ale super! ja już chce mieć plannn .... :( eh Fannky Selamlar 4all! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Turkomaniaczki sezon prawie rozpoczęty, ja mam swój przebój który na pewno odtańczę w tym roku w Alanii :P http://www.tekstowo.pl/piosenka,daniel_bovie___roy_rox_ft_nelson,love_me.html uwielbiam tą nutkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Dziękuję za ciepłe słówka co do mojego ogródka. Wróciłam z Ustronia Morskiego , było wspaniale, jestem zmęczona , choć psychicznie wypoczęta. Polarek na nic ,dobrze że wzięłam rajstopy i naprawdę ciepłą kurtkę. Okropnie wiało a zimno jak na syberii. Jutro więcej napiszę bo teraz nie widzę na oczy.Pozdrawiam i miłego jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki:) Bobo bylas jakies 15 km ode mnie;)Pogody nie zazdroszcze-w sobote lalo niemilosiernie:O W piatek bylo tez zimno.Ucztowalam na grilu do wczesnych godzin rannych co przyplacilam zapaleniem oskrzeli:ODzisiaj niestety nie zdazylam pojsc do lekarza wiec do jutra jakos musze sie przemeczyc Mam nadzieje,ze trafi z antybiotykiem i do konca tygodnia mi przejdzie bo musze sie wykurowac Okazalo sie,ze trzeba miec wazny paszport przynajmniej 6 miesiecy a mojemy we wrzesniu sie konczy termin Myslicie,ze go przepuszcza? Zawsze cos:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. Ja już wróciłam z moich wojaży :) witam pięknie wszystkie obecne i przyszłe miłośniczki Turcji :) ja też chcę mieć już plan !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Merhaba! Brzydula radze żeby Twój MŻ szybko poszedł i wyrobił nowy..paszporty są sprawdzane i ja słyszałam że cofają więc szkoda kasy i nerwów! lepiej iść powiedzieć jaka sytuacja i może uda sie w przyspieszonym terminie wyrobić! teraz jeszcze nie ma typowego sezonu więc może nie bedzie długiego czasu oczekiwania :) 3mam kciuki! i melduj czy sie udało :D Miłego popołudnia dziewczynki, ja się zbieram do pracy... p.s. a tu mała ciekawostka: http://biznes.onet.pl/turcy-chca-kupic-lot,18571,3225974,1,prasa-detal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha! zapomniałam Pariss i lofffe your foot :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej z tym paszportem to da się szybko zrobić ja przed pierwszym wyjazdem zmieniałam paszport na dwa półtora tygodnia przed terminem wylotu i sie udało, trzeba tylko tak było bynajmniej 4 lata temu w moim przypadku wypełnić specjalny wniosek o szybsze wydanie i kupić zdaje sie znczki skarbowe za 10 zł i paszport nowiutki odebrałam dzień przed wyjazdem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO to sie napisałam i mi wcielo wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W skrócie w takim razie: Brzydula leć z tym paszportem, da sie zrobić do konca nast tygodnia na 100 procent. Tez chce miec plan!!!! Bobo odbijesz sobie ta pogode w Egipcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi wiadomosc super!!!! niech kupią ten cały śmieszny LOT, w koncu Turkish airlines to potęga jak prawie wszystko w Turcji :P Bedziemy mieli połączenia ze Stambułem, Antalią.....itd. A moze tez z Chicago, bo do Chicago ze Stambułu latają chyba 3 razy w tygodniu. Widziałam takie reklamy w Chicago....nawet tam za mną kawałeczek Turcji poleciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam ! Właśnie wróciłam z pracy i powiem Wam , że całkiem dobrze mi się pracowało po wypoczynku nad morzem. Brzydula3o- a gdzie Ty byłaś ? Mogłyśmy się jakoś dogadać.Szkoda. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Poza tym ja jeszcze nie jestem spakowana wszystko będzie na ostatnią chwilę jak zawsze. Frogi ,Pariss, Magdaole,Kari, Fannky oraz wszystkich pozostałych bardzo gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja tutaj mieszkam-Kołobrzeg;) Byl wczoraj z tym paszpotem.Dolaczyl kopie rezerwacji i napisal podanie ale pan byl sceptyczny:O Lece zaraz do doktorka;) Milego dnia kobietki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, wszystkim kochanym kobietkom :D muszę się przyznać, że jakoś mi się zapomniało o tym forum, ale poziom wody, który jest niestety u nas na południu bardzo wysoki, wpłynął na moją pamięć...okazuje się, że pozytywnie, więc zaglądnęłam i proszę..... wszystkie są i to aktywne, odezwały mi się tęskniaczki za Wami no i skrobie tu małe co nie co. A czemu mnie nie było......kurcze sama nie wiem, praca, dom, miłość, i w sumie odzwyczaiłam się od tego obowiązkowego, codziennego sprawdzania: co na forum ;) Ale obiecuje się poprawić. Trochę ostatnio podróżowałam, niestety w większości służbowo :( , ale z ciekawszych wyjazdów to mogę się Wam pochwalić podróżą do Finlandii - po krótce: lasy. lasy, jeziora, jeziora...i tak w kółko, łosia mozna spotkac chyba prędzej niż człowieka :D Cieszę się, że jesteście dzielnie na posterunku i POWRACAM!!!! Przyjmiecie mnie w swoje łaski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżunia witaj 🖐️ 👄 👄 Ja tak coś myślałam, ze to ta Miłość Ciebie tak pochłania i nie masz czasu, ale się nie dziwię :) super 🌼 Szczęściara ;) Zaglądaj do nasz częściej. Jakie masz plany urlopowo-ciepełkowe? Brzydula uda się z tym paszportem, spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pariss, jeśli chodzi o plany urlopowo- ciepełkowe, to póki co w lipcu wybieram się do Danii- więc średnio ciepło ;) a urlopik to koniec sierpnia-początek września - a gdzie???? tego nie wie nikt, i my sami też nie. Ja to chciałam do Turcji....Luby coś nie bardzo - woli Grecje (teraz tam wielki kryzys)..... także nie wiem jak to się skończy, może na Cypr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss kochana jestes,ze wierzysz w nasze urzedy;)Ale ja tez innej opcji nie biore pod uwage:) Dzunia🖐️Finlandia brrr;)Najbardziej ja kocham za vodke:P nigdy nmi jeszcze nie zaszkodzila;) Wole jednak sloneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach nadrabiania mojej niebytności melduje się z rańca:) Mam problem z dojazdem do pracy, już wczoraj sie najeździłam od mostu do mostu - niestety były zamknięte, więc dziś staram się sprawdzić na necie jak się sprawy mają, ale informacje są baaardzo świeże, bo z wczoraj :( A Wy leniuchy - kluchy, pobudka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula - podzielam Twoją opinie, ale służba nie drużba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×