Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

no mam nadzieję, że będzie super bo mój mąż wolał lecieć do Turcji i nie chciałabym słuchać jego marudzenia jak coś będzie nie tak hihihih, a co powiedzie o biurze exim bo właśnie z nimi mam jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turcja-region Alanya - Hotel Joy Pegasos Planet Incekum- juz zaklepane teraz tylko pora zaczac odliczanie do 27.08- jak sie nie zakocham to zglosze reklamacje hahaha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochasz się, zakochasz :) alanya jest naprawdę pięknym miejscem :) to jest my love :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowiania z goracej Hurghady. Jest super jak narazie. Troche inne jest zycie z punktu widzenia mieszkanca niz turysty ;-). Kartki poszly dzisaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek 🌼 ale masz fajnie. My tu marzniemy a Ty masz ciepełko :) Dzieki za kartkę z góry. Melduj się czasem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Pariss , masz rację z tym tempem . W tamtym sezonie rezerwowałam też w listopadzie i nawet się nie obejrzałam a już trzeba było pakować walizki. A jakie są Twoje plany na urlop? 🌻Planująca wakacje. Gwarantuję Ci że sie zakochasz. Ja leciałam pierwszy raz też cała w szoku ale wracałam szczęśliwa i kochająca i powiem więcej ze 100% pewnością że tam wrócę - tak też zrobiłam. 🌻Fannky a co planujesz , gdzie byś chciała lecieć? Już chyba czas podjąć decyzję! 🌻 Kwiatuszek jak fajnie że jesteś z nami i pamiętasz , rób to częściej. Już nie mogę się doczekać kiedy wrócisz i zdasz relację. Ja zasięgam języka i wszelkich uwag i porad u znajomych ale te Twoje będą najświeższe. Wracaj szybko i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bobo myślałam o Portugalii ale jak zobaczyłam ceny to chyba mnie nie stać :) i w sumie planu B nie mam, bo i tak nie wiem czy gdziekolwiek pojadę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czekam kiedy wróci Kwiatuszek, mam do niej mnóstwo pytań odnośnie Egiptu :) fajniej jej wygrzewa sie na słoneczku a ja walcze z zaspami śniegu aby móc dojechać do domu :( niech ta zima sie już konczy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo ja nie mam żadnego planu na ten rok :O Tragedia! Namawiam koleżankę na Stambuł w maju. Moze udałoby mi sie wyskoczyc na mecz Galatasaray-Antalya 9 maja. Mysle, mysle...., ale od wrzesnia na pewno zbieram na Stany znowu i Viva Las Vegas ;) takze w tym roku cos "lekkiego" musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki! Widze ze plany na rok 2010 u niektorych juz sa;) Paris zeby nie jesc slodyczy;) eh, nie katuj sie dziewczyno, fajnie wygladasz a zycie jest takie czasem do d...ze warto je oslodzic jakims cukierkiem:) Bobo -lecisz do Egiptu, a do ktorego kurortu? Magdaole- lecisz do El-Gouny?? Tam jest bosko, najpiekniejszy kurort w Egipcie, wysepki, wysepki...taka egipska Wenecja, ja bylam tam w Sheratonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale strzelila.....
martoszka........samobOja heheheheheheheheheehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomylkaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja też zastanawiałam sie nad Sheratonem ale ten jego 900 metrowy pomost pozwalający wejść do morza jak dla mnie zadługi a sama rafa aż tak bardzo mnie nie interesuje dlatego wybrałam ten, no i właśnie czytałam że tam jest ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 I ja Wam się pochwalę.wczoraj kupiłam wczasy na Majorkę .Lecimy 3 lipca na dwa tygodnie. Pozdrawiam i życzę miłego dnia .👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szazza-- a w ktora miejscowosc, ja tam bylam w zeszlym roku, widoki piekne, polecam samodzielne wyprawy dookola wyspy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry planująca wakacje -----ja si ę wybieram do Can Pastilla ,też mamy zamiar wypożyczyć samochód i objechać wyspę i pozwiedzać.Bardzo proszę o informacje od Ciebie odnośnie Twojego pobytu na Majorce,jakie wrażenia ,czy byłaś zadowolona ,wszystko co sobie przypomnisz :) Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że się ruch w turystyce ożywił :) póki co tylko 1 os leci do Turcji :) ale za to będziemy mieli porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorka-ja bylam na 8 dni w cala mandia/portocristo, my mielismy autko na 3 dni(ok 130 euro za seata ibize) na wlasna reke zrobilismy objazd wyspy i bylismy w akwarium(polecam jesli nigdy nie bylas lub masz dzieci), z biura bylismy zwiedzic Palme+ Valldemosse i w jaskini(przy okazji a nie placac za to bylismy w fabryce perel), ale po kolei -Palma-polecam zwiedzic szczegolnie Katedre i pospacerowac starymi uliczkami(jesli drzwi na dziedzince szeroko otwarte mozna swobodnie wejsc zobaczyc jak to wyglada/ o ile budynki mnie tam nie ciekawily to Katedra zachwycila) -Valldemossa-mozna samemu, ale my mielismy w pakiecie z Palma-slynna bo sa tam slady F. Chopina(moze kogos kto tym sie interesuje to ciekawi ale nasza grupa po prostu szybciutko przeszla ten malutki klasztorek-warte obejrzenia chocby dla zobaczenia w jakich warunkach zyl), sama wioska piekna-polecam -atrakcje w Palmie-akwarium(jak wyzej), park wodny-super sprawa dla duzych i malych, jest jeszcze delfinarium(sama nie bylam , ale osoby ktore byly mowily ze nie warto) -jaskinia- wzielismy z biura bo maz sie uparl, a rezydentka mowila ze niezorganizowanym grupa trudno o bilety bo te maja pierwszenstwo-g..no prawda, jesli chcesz zobaczyc jedz na wlasna reke, ale czy warto...hymm ludzi masa, nie ma czasu na przystaniecie, pokladne obejrzenie bo kazdy cie popycha, zdjec nie zrobisz, idziesz wyznaczonym szlakiem na koncu jest duza grota i jezioro na ktorym przy calkowitych ciemnosciach na podswietlonej lodce plynie pani i gra na pianinie ok 10 min, calosc zajela nam moze z 30 min-- dostala nam sie tez wizyta w fabryce perel--to wg mnie masakra(my mielismy to przy okazji wiec moze specjalna wyprawa wyglada inaczej) fabryka, to 2 pietrowy sklep z wyrobami w ktorym w jednym koncu za "lada" pokazuja jak to wyglada-gruby portfel bardzo polecany, obok byl sklep z wyrobami z drzewa oliwnego-piekne ale tez cholernie drogie mala miseczka ok 30 e)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę Szazza też się już określiła. Pięknie! I to jaka fajna destynacja. Ja dalej myślę poki co ;) p.s. Dżunia zapoczątkowała Egipt na sezon zimowy i tak się potoczyło. Zobaczymy co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja objazdowka 1 dzien-dolina Soller-sa calobra-tego nie da sie opisac to musisz zobaczy:)gorskie serpentyny i piekne widoki:) 2 dzien-falanitx-santanyi-palma-andratx----botanicactus-park z kaktusami i nie tylko- naprawde warto-----camp de mar-sant elm-tu warto zjechac z asfaltu na ubijana droge-piekne widoki 3 dzien inca-pollenca-formentor-----pollenca-za placem targowym jest tam droga krzyzowa-polecam , polwysep formentor widoki zachwycaja!!! (tak badzo ze mielismy tam wypadek-ustepujac miejsca autokarowi nam ktos wjechal w tyl, nie zwiedzilismy go do samego konca bo mialam masakryczny bol glowy) polecam przewodnik z marco polo jest tam mapa ktora wam w zupelnosci wystarczy, drogi sa dobrze oznakowane, zgubic sie trudno, a czasem nawet warto;) atrakcji nie oplaca sie kupowac u rezydenta a szczegolnie parku wodnego/akwarium/jaskini wszedzie mozna samemu dojechac, wejsc i polowa kasy zostaje w kieszeni, a nie jestescie uzaleznieni jesli masz jakies pytania to postaram sie odpowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim, oj, widzę, że się fajnie planowo-wyjazdowo-wakacyjnie- zrobiło :D Super!!!! Ja to też już pomalutku urlopik sobie planuje, a raczej planujemy ;) ....ale zobaczymy jak to wyjdzie....może Cypr, może Grecja. Jedno jest pewne...nie czekam już z wyjazdem aż do października, bo umęczona jestem i skwaszona przez całe wakacje :( Ale życie w sumie pokaże :) Jeśli mogę się podzielić moimi doświadczeniami z Egiptu - to polecam Tabę - zwłaszcza jako fajne miejsce wypadowe do Izraela ,Jerozolimy, Betlejem i Jordanii - przynajmniej jest w te miejsca stamtąd blisko. Ja osobiście byłam w hotelu Hilton - oczywiście polecam :P, Pozdrówka kobitki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć planująca wakacje 🌼 bardzo dziękuję za wszystkie informacje ,jeszcze jeśli można prosić to napisz w którym miesiącu byłaś i jaka temperatura wtedy była. Pariss 🌼 a co z Twoimi wakacjami w tym roku ? USA ,wiadomo a Turcja ? A kto ze "starych"forumowiczek ma zamiar w tym roku znowu podbić Turcję ? Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam pod koniec sierpnia -bylo goraco pow 30, 2 dni mielismy sloneczno-deszczowe, a Twoje okolice (palmy) sa wyjatkowo gorace wiec gwarancja pieknej opalenizny jest:) oczywiscie wszelkie sporty wodne na plazach w okolicach stolicy gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza ja do Stanów lecę (jak dobrze pojdzie) dopiero w nastepnym roku i tez kolo wrzesnia. W tym roku nie mam zadnego planu, jesli Stambuł mi nie wypali to pojade do Turcji gdziekolwiek byle tanio, a jak bedzie gdzies jeszcze taniej to gdzie indziej. Nie wiem nic :O Dżunia a jak tam Twoja Zima? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss...tak powiało brakiem optymizmu u Ciebie, jeśli chodzi o plany wyjazdowe ;) lub się mylę - i oby :) Muszę Ci powiedzieć...... i obym nie zapeszyła.........ale to jest chyba "ta zima"!!!! Ale wiesz, już parę wiosen i zim itp. itd minęło, więc "nie chwalę dnia przed zachodem słońca" ;) Zycie pisze takie scenariusze, że najlepszy scenarzysta by ich nie wymyślił, więc postanowiłam pozostawić swoje życie losowi...chociaż nie tak całkiem i nie do końca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam gorąco ! Kwiatuszek- bardzo, bardzo dziękuję za kartkę , którą przed chwilą otrzymałam. Od razu zrobiło mi się cieplej.Ja uciekam do pracy Życzę miłego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×