Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Dzięki Dziewczyny! 👄 Bea to ogromna różnica w cenie! Dlatego zawsze warto się zorientować co jest wliczone i wziąść ulotki z kilku biur i porównać, bo jak widać cny różnią się znacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ja wrociłam i jestem w lekkim szoku. Niestety w poniedziałek ide do pracy i nie mogłam zostac dłuzej. Kocham Alanye i nietylko ....Uwielbiam tamtejsze dyskoteki tu w Polsce takich nie ma. Nawet muzyka nie ta. a własnie w dyskotece leci piosenka znanej turczynki. Widziałam teledysk ale niestety nie pamietam jak ta babka się nazywa. Może kotras wie. Na teledysku ta pani jest w takiej ktrotkiej spodniczce i jak dobrze pamietam zaczyna od siedzenia na krześle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss WSZYSTKIEGO NAJ Z OKAZJI URODZIN:) WITAM LWICĘ:) JA MAM W PONIEDZIAŁEK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Pariss wszystkiego najlepszego z okazji Twego święta i przede wszystkim spełnienia marzeń tych urlopowych odnośnie Turcji i reszty świata ::::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek32
Ja tez pragne się dołączyć do zyczeń...ja też! :)Pariss...wszystkiego NAJlepszego!!! :) Spełnienia marzeń i wielu cudownych wrażeń podczas kolejnych wojaży... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxi 11
Paris Wszystkiego najlepszego ,Sto Lat......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanietkaa
witam Wszystkich :-) ja lece do Turcji 4 wrzesnia....i już nie mogę sie doczekać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanietkaa
Może ktoś był w Alanyi w hotelu TIMO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie! Przeczytlm wasze forum i powiem szczerze ze troche mi to zajelo (siedze dzisiaj od 11 rano ;)) Paris wszystkiego NAJJJJJ!!! ...jestem pod dużym wrazeniem Twoich opowieści! (innych pań też! ..żeby nie bylo :)) We srode 13.lece do Marmaris do hotelu Marmaris Resort 4* ! Niestety musze cisnąć na lotnisko do Poznania chciaż Wroclawskie mam blisko domu - ale cóż ;( Przerobilam juz Tunezję i Egipt, ale jakoś obawiam sie tej Turcji sama nie wiem. Ciekawa jestem czy ktos z was byl w tym hotelu i jakie ma wrażenia??? ..opinie z neta już znam wszyskie na pamięć ;) ! Pozdrawiam szanowne furmowiczki i czekam na info! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szampan dla Wszystkich.... .. ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |....................| |..__________....| |.|................|.| |.|..ISKRA.......|.| |.|................|.| |.|___________|.| |....................| |....................| |....................| |______________|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka71
Pariss Turczynko nasza! Ja życzę Tobie, aby te wszystkie życzenia z całego dzisiejszego dnia spełniły się w 100%!!!:-) Oczywiście do każdego z nich się dołączam, życzę Tobie, aby każdy kolejny dzień Twojego życia był piękniejszy od poprzedniego i żebyś każdy kolejny rok wspominała jak najmilej:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka71
Wish* - też miałam tam lecieć, jedną z poważniejszych opcji był właśnie ten hotel, ale ostatecznie wyszło Side, nieco dalej:-) No cóż...może się spotkamy na lotnisku, ja też z Poznania 13-go:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję jeszcze raz za życzenia od Was Kochani 👄 👄 Vanilli dzięki za Tarkana - to moj przeboj z pierwszego pobytu w Turcji ❤️ Madzianetka witaj Lwico! ;) Kwiatuszek jak noga? i przede wszystkim jak wypadła rozmowa o pracę? czy wtrąciłaś coś o mnie ;) :D Nie mam pojęcia o jaką piosenkę Tobie chodzi bo ostatnio zaniedbałam moje tureckie hity. Pewnie zimą znowu mnie najdzie. A w Marmaris to prawie nic nie słyszałam tureckiej muzy bo Angole tylko 50-te i 60-te lata słuchają a w hotelu było zabronione!!! słuchanie!!!! Szok!!! Wish jak przerobiłaś Tunezję i Egipt to zobaczysz, ze Turcja to dopiero raj przy tych dwóch krajach! A Marmaris jest też super miejscem. Nie bedziesz sie nudzić. Joanietka hotel Timo ma dobre opinie. Wiem, ze na forum gazety jest dziewczyna o niku olin80 i ona bardzo sobie ten hotel chwialiła, poczytaj tez tutaj: http://tnij.org/bmp8 Wkleiłam na Karawanę moje kolczyki i obrazki z Rodos jak ktoś chętny i chce zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowa wypadła całkiem niezle. A jak tylko zajechałam powąchałąm tamtejszego powietrza to odrazu przestała mnie boleć noga i poszłam na dyskoteke. Nawet juz moj facet zaczął sie wkurzać że przyjechałam tylko dla dyskotek ale coz ja poradze że kocham tanczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
GdybyByloTak,wiesz może w jakiej cenie jest rejs statkiem , aquapark i delfinarium?Chodzi mi o ofertę Leny z Pacho Tour(prosiłam o cennik ,ale jakoś bez oddźwięku).Bardzo dziękuję za wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lecę do antalyi 12 sierpnia (wtorek) pierwszy raz, z mezem mam obawy ale czytając to forum to zaczynam się powoli uspokajać. Mamy objazd 7+7 i wypoczynek w hotelu MESUT ***( obagol) hotel ma rozne opinie troche sie obawaim ale powinno byc dobrze. Tylko jedna rzecz mnie zastanawia bo mamy nocny lot po 1 ladujemy w antalyi i niby pierwsza ma byc objazdowka czyli co pare godzin spania czy jak ( 4-5godzin) a potem w droge Mam jeszcze pytanie czy rezydenci pilnuja aby wszyscy dotarli z hotelu do autokaru albo z lotniska kieruja jak to jest prosze o odp. bo pierwszy raz jade z biurem podrozy i dlatego mam takie glupie pytania Jeszcze jedno teraz trwa wojna w Gruzji ( graniczy z Turcją) czy nie boicie się jechać do Turcji????bo mnie to tez wkurzyło że akurat teraz chyba naprawdę nie cieszę się z wyjazdu a powinnam proszę pocieszcie jakoś Pariss może ty coś napiszesz dzieki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magisterka na lotnisku po odprawie bagażowej wychodzisz na zewnatrz i tam szukasz przedstawiciela swojego biura podrózy. Albo stoją zaraz przy drzwaich albo mają swoje \"budki\" . Tam kierują Ciebie do autokaru. CZekasz aż wszyscy się zbiorą i wtedy pilot sprawdza czy są wszyscy. Jesli masz nocny lot i jestes pewna objazdu wlasnie zaraz po wylądowaniu to cieńko to widzę. Jak byłam na objazdówce w Syrii to było kilka osób z Katowic i oni własciwie dojechali do hotelu, zjedli śniadanie i wyruszaliśmy na objazd. Czekaliśmy tylko aż zjedzą. Rano zazwyczaj czytają listę i liczą przed wyjazdem. Na pewno Was nie zostawią. O wojnę w Gruzji wogóle bym się nie martwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy bezpiecznie jest jechać na wakacje do Turcji jak jest wojna w Gruzji???????? 21:47 duplox 21:49 qwfq a co to ma do tego?? 22:58 martawarzka myslicie, ze wojna może sięrozszeżyćna dalsze terytoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ręką na sercu nie pamiętam, a ich cennika nie mam, ale te akurat wycieczki nie są drogie, do 20 euro za osobę maksymalnie. W ogóle najlepiej najpierw się zastanówcie, które chcecie wybrać, bo lepsze ceny podaje jak się cały pakiet od razu kupi. Za dziecko pewnie nic nie będziesz musiała płacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten cennik dawaj maila to ci przesle Paris zastanawiam się jaką walutę wziąć, w tamtym roku miałam i euro i dolary ale w sumie chyba najbardziej opłacało się płacić lirami, więc na miejscu wszystko wymieniłam. w tym roku zastanawiam się czy od razu w Polsce nie wymienić na liry bo pewnie bardziej się opłaca niż na miejscu ( im jakoś nie ufam, pewnie naciągają :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sprawdź jaki u nas jest kurs lira, bo tam teraz za dolara płacili ok 1,18-1,2 lira, a za 1 euro 1,8-1,9 lira w punktach pocztowych i kantorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) Zgubiłam się trochę w wątku, bo trochę mnie tu nie było- remont w domu od miesiąca i połączenie z internetem jest teraz rzadkością:o I widzę, że Pariss świętuje, więc i ja dorzucę swoje (spóźnione, ale szczere życzenia;) Wszystkiego najlepszego, podróży jak największych i najdłuższych i oczywiście zdrowia oraz sił do zabawy i dalszego odkrywania świata ; ) Pozdrawiam ; ) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelica dziękuję bardzo i ..gratuluję pięknej stopki :) Fannky ja bym tutaj nie kupowała. Ja raczej na miejscu wymieniam na liry i to tylko na drobne zakupy w marketach albo na pamiatki. Ostatnio nawet na jakies piwko tez sie opłacało w lirach. To zależy trzeba się zorientować. Dla mnie też obojętne jaką walutę sie bierze. Wszystko można przeliczyć. A w kantorach nigdy nie spotkałam się z oszustwem, przecież można im zwrócić uwagę jak coś jest nie tak, są kalkulatory i można policzyć. Nie spotkałam się też żeby pobierali prowizję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok wezmę to euro i tak jak na miejscu wymienię na liry, z tego co pamiętam najbardziej opłacało się właśnie w lirach płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assiaa
czesc czy leci ktos z triady do alanyi 13.08 czyli juz w srode na 7+7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka71
Asiaa - szukałam już właśnie wcześniej kogoś, ja jadę i to na 7+7:-) Wypoczynek w Side Titreyengol. Może się tam spotkamy?:-) Napisz gdzie jedziesz! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×