Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Vanili ja na taką pisownię na forach nie zwracam uwagi ;) A gdzie chcesz wkleić te fotki? Na jaką stronkę, tam na odyssei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tam, ale nie wiem,czy się da? czy to zalezy od budowy strony?..nie zawracaj sobie tym głowy! kiedyś to opanuję...tylko kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już,już dziewczynki zaraz bedę ogladać zdjęcia ,chcę Wam powiedziećże jest u mnie Turek pija kawę ,Turek dal teraz 1250 lira nie wypada mi pytacile to jest.Jak pojedzie to sie wszystkiego dowiem.W Nei Pori bylam w hotelu Aronis ,bylo ekstra.Acha i jeszcze jedno czy kupię cos w roz.44?Sprzątam więc tak z doskoku wchodzę do kawiarenki,bardzo to wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Pariss ale ta strona mi sie nie otwiera nie ma w domu mądrzejszych odemnie ,więc muszę poczekać.Nie jetem dobra w obsłudze komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja w Dias...było extra...piękna plaża!... pewnie ,że kupisz... ja miałam 38, a teraz bedzie 40, jak się za sibie nie zabiorę!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, powiem Ci, że Mexico było tańsze..śledź..możeby udało się w jesieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss fotki cud.miod .Czy naprawdę są takie miejsca na ziemi?Dawno temu bylam na Cyprze i myślalam ,że nie ma nic piękniejszego ,ale Turcja jest chyba ładniejsza.Pariss to jeszcze nie koniec z tymi lirami wiem że w lutym ma być reszta.Oni gadają po Polsku więc troche słyszę o czym rozmawiają.Wszystkiego się dowiem potem.Moja córka ma swoje 300euro i jeszcze sobie uzbiera może porządzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili, ja nie wiem czy taniej, ale mi wychodzi na własną rękę mniej wiecej tak: przelot ok. 3.000 :O noclegi w hostelu bez sniadan za ok. 11 nocy 352 $ 2 dniowa wycieczka z polskim przewodnikiem 295$ - jak wiecej osob to mozna wszystko samemu i wyjdzie duuuzo taniej 1 dzien w parku Xcaret 69 $ plus dojazd ok. 3 $ Tulum ruiny Majów ok. 30 $ z dojazdem i wstepem - na własną rękę To jest moje minimum w ciagu tygodnia, jak byłoby sie dłuzej to jeszcze do CAncun mozna pojechac, wyspę Coba i Isla Mujeres zobaczyc. Jedzenie na mieście nie jest drogie bo obiad mozna zjesc juz za 10-15 dolców. Lecę poczytać gazetki trochę i słówka. Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shazza z taką kasą to Ty możesz jechać wszędzie a zakupy robić a centrach handlowych :) Szkoda, że tylko na tydzień jedziecie bo mogłybyście do Kapadocji skoczyć sobie. Dobra lecę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss, w XII za ok. 3tys. tydzień z biura z wyżywieniem i dokupujesz wycieczki...to nie wiem czy nie na jedno wyjdzie...z USA jest bardzo tanio! ale ja niestety mieszkam w Poland! Szazza, koniecznie jedź do kapadocji, ok. 90E hotel 5* rewelka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Pariss ja jadę na 14 dni od 15 07-29 07 ,Kapadocja to mój priorytet!Chciałabym zrobic jakieś fajne zakupy,ja lubię cos raz na jakiś czas ,ale dobre gatunkowo.Turek dał namiary na swojego kuzyna który jest menadżerem w hotelu i mogę wszystko co kupię zanieś do niego a on to prześle do Polski,gdyby był nadbagaż.Chciałabym fajną kurtkę ze skóry i cos na zimę,juz o torebkach nie mówię.Uwielbiam torby,muszą być duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili pojadę do Kapadocji,muszę zrobie sobie zdjęcia i pokaże temu ''burakowi''o nazwisku Baran.Jeszcze pójdę do tej kawiarenki co kelnerzy balują na stole i też sobie zdjęcie zrobię.Jeszcze musicie mi powiedziec gdzie jest ten show,bo adresu nie znam.Acha jeszcze do laźni tureckiej i wszedzie będę foty strzelać i temu chamowi pokaże za te moje nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaza, pisałam tutaj...i nie chcę się powtarzac...kupiłam biały płaszczyk, spódniczkę skóra, złoto u tifaniego, torebki...i Ty też kupisz.. i nie sugeruj się opinią a jaki hotel/ bo się pogubiłam? a..kup sobie whisky i jakieś trunki na lotnisku w powrotnej drodze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja już prawie gotowa na nową imprezę :) ktoś jeszcze idzie dziś zabalować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..no...wybitnie baluję przed kompem! z moim poszczałem! za oknem cudna zima, nartki zawaliłam randki zawaliłam sprzatanie zawaliłam zakupy zawaliłam dietę zawaliłam ...ale:P :O odkuję się:O i żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanili nie pisz tak bo mam bo będę miała wyrzuty sumienia :) ale mam nadzieję, że szybko nadrobisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanki.. każdego może dopaść grypa, ból zęba... tym się nie przejmuj i baluj! w karnawale...ja balowałam nawet w poście...jak się dało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja baluję dzisiaj :) Moja przyjaciółka z podstawówki do mnie napisała smsa czy nie spotkamy się na plotki i pozniej do Sopotu na jakieś balety. No i jadę. Juz połowicznie jestem gotowa. Wieje u mnie jak cholera. Skąd ten wiatr? Lecę włosy suszyć... Shazza skóry kupisz ładne, jak ktoś lubi to znajdzie naprawdę super modele. Tylko targuj sie zawzięcie. Zresztą pewnie potrafisz ;) Dzisiaj czytałam artykuł o Asmie al-Assad nawet nie wiedziałam, ze prezydent Syrii ma taką ładną żonę i taką.....europejską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili ja jadę do hotelu Ozgondol [stara nazwa to Kleopatra Gondola] 3*,za cenę 1899zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje stokrotki 🌻 Szaza--nic się nie przejmuj , ja byłam w tamtym roku w 3* Kleopatra West i powiem Ci że było naprawdę super, czysto , ciepła woda , łazienka względna,pokojówki sprzątały dość porządnie, żarcie super,basen czyściutki,bar czynny do 22, i czego jeszcze można chcieć.I co najważniejsze oprócz 2-ch komarów nie widziałam żadnego innego zwierzątka. Bardzo blisko do plaży Kleopatry, 1,5 km od centrum , naspacerowałam się troszkę , ale już po 100m od hotelu stoiska, sklepy , blisko Migros . Żyć nie umierać. Jedź z nastawieniem że to Ty jesteś tam po to żeby nad tobą nadskakiwali i tak będzie. Poza tym chyba nie zamierzasz całego swojego wolnego czasu spędzać w hotelu.! Ja nawet telewizora nie włączyłam przez 7 dni. Dla potwierdzenie to Frogii - była w tym samym hotelu co ja i prawie w tym samym czasie. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoBo dzieki za wszystkie informacje. Najgorzej jest ,jak sie jedzie pierwszy raz i czlowiek nic nie wie ,nie zna co i gdzie sie znajduje.Bardzo dobrze ze jest takie forum ,te informacje są bezcenne.DZiewczyny jeszcze opowiedzcie troche o tej łażni,bede wdzięczna.W Syrii też tego jest na każdej ulicy,tylko pamiętam że zawsze mi mówiono ze do tych lażni chodza same lesbijki i tak jakoś nie skorzystalam . BoBo wybralam ten hotel ze względu na moją przyjaciólkę,która w ubiegłym roku przeżyla tragedię.Jej mąż zaciągnął duże kredyty,biznes nie wypalil,facet się powiesił a kumpela spłaca za niego kredyty.Oni nie byli po rozwodzie,żyli w separacji a ten śp.miał kochankę w banku i ona mu pomagała.Teraz nie ma nic po mężu tylko długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szazza - współczuję Twojejkoleżance. A co do wyboru hotelu to u mnie się też nie przelewa , mam 3-kę dzieci i sama rozumiesz . Więc też w tamtym roku wybrałam tani hotel ,ale wcale nie żałuję.I też w tamtym roku leciałam pierwszy raz do Tr i w ogóle 1-szy mój lot samolotem , ale dzięki temu forum , (dziewczyny mnie odpowiednio nastawiły) było super, dlatego zaraz po powrocie wykupiliśmy z mężem wczasy na 2009 i też w Alanyi .W tym roku jedziemy do Pamukkle i do Antalyi a reszta , słodki wypoczynek na plaży.No i wieczorne wizyty w barze , dużo Raki i spacerki promenadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vi
Hej, Chciałam się dowiedzieć kto był w Hotelu Prelude 1 i jakie wrażenia ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne przedpołudnie 👄 Szazza ja lecę 27.05-10.06. Pozdrawiam i miłej niedzieli. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×