Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

Malinowa Trusskawka tak jest prawie zawsze. To całe przedstawienie a dzieci jaką mają frajdę ;) A lody bardzo dobre. Gęste. Zrobiłam gołąbki i teraz juz naprawdę nic nie robię :) czekam na film. Nawet książki nie poczytałam. Jutro nadrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fati ja wnosiłam picie do hotelu. Czasem cos w reklamowe tez miałam jak czpsy albo czekolade bo w nad ranem jak wracałam to byłam głodna i nigdy mi nic nie powiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Ja Bobo nie pomachalam 😭czekalam przed monitorem i o 15.30 sąsiad mnie poprosił żebym zawiozła ich na wesele bo ich samochód ma awarie nie wypadało mi odmówic i pojechałam 60 km.Jak pech to pech Może innym razem ? ;) Pariss 🌼ja podglądam Alanyę ,nie mogłam wejść do dyskoteki chyba jestem za stara ,będę jeszcze próbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale super ze widzialyscie Bobo z mezem, zazdroszcze takich emocji. ja juz szczesliwie dotarlam i popijam ze szwagrem romazzotti i podziwiamy siostry ruszajacy sie brzuszek. ale atrakcje mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam dom nad jeziorem. Juz ogladałam, ale i tak nic nie ma. Fati jedzenia teoretycznie nie mozna wnosic. I to nie z powodu złośliwości ale higieny miedzy innymi. Chyba wiemy jaki tam jest upał, nagle wchodzi turysta z owocami, niedpitymi napojami, czy niedojedzonym kebabem i wrzuca to do śmieci albo zostawia na szefce. I co mamy? Robactwo. TO tylko o to chodzi. Poza tym skoro jest all to po co jedzenie. Mozna oczywiscie kupic sobie jakies owoce czy napoj i wlozyc go do torebki, przeciez nie kupujemy tego jakis ogromnych ilosci. Dyskretnie sie da to zrobic. Szazza no wlasnie tak myslałam, ze cos Tobie wypadło bo sie nie odezwałaś. Ale fajnie było. Fannky podrzuć ramazotti trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss ok obiecuje ze na spotkanie w pazdzierniku wezme flache :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky a jak z bagażem. Zmieściłaś sie w tych 15 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa Pariss nawet nie mow bo tak mnie wk................ na lotnisku ze az mnie glowa rozbolala. bo dostalam wiadomosc na maila ze zmiejszyli bagaz na 15 kg ale nie dotyczy to rezer. przed 20 maja w tym i mnie. to ja spakowalam 19 kg a mi babka mowi przy odprawie ze mam 4 kg nadbagazu. mowie ze mnie to NIE DOTYCZY i nie poto wydzwaniam za 5 zl\\min na infolinie wizzair zebym teraz miala cos wywalac. ona mowi ze to nie jej wina bo ona jest pracownikiem lotniska a nie wizzair, mowie niech mi powie gdzie jest ich biuro to jak tam wpadne to raz dwa wyjasnie bo laski mi nie robia, ale w koncu ona z laska mi to wziela. ale nie podaruje im tego napisze im stad maila bo nie mam zamiaru drugi raz sie tlumaczyc tutaj przy odprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky to nieciekawie. Walcz o swoje. Ja sie zwijam bo film sie skończył. Sprawdze jeszcze czy w totka cos wygrałam i lulu idę. Iyi geceler 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to mnie najbardziej wkurzylo ze nie dosc ze wizzair teraz zwiekszyl oplaty na czym sie dalo to mi jeszcze nie slusznie problmemy robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku. Juz bym chciała aby przyszły tydzien minał i była nastepna niedziela moze wrescie ede mogła myslec tylko o urlopie. W Warszawie ładne słoneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kwiatuszek Ty szczęściaro :D u Ciebie słonecznie a u mnie leje jak z cebra. Zyczę miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Kwiatuszek dlaczego nie wychodzisz? Ja lecę na chwilę na mały spacerek i zabieram sie za czytanie ksiązki. Pozniej ćwiczenia, kąpiel, prasowanie...i jutro do pracy :O Miłego dnia! U mnie słonecznie dzisiaj i pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merhaba Arkadaszki:) Ja dzisiaj pospałam...teraz zrobiłam sobie kawke i chyba nawet wyjde na balkonik,bo ku mojemu zaskoczeniu 21st-szok- słoneczko tez jest ale za chmurkami..potem śniadanko i do pracy,a jutro dwa koła:O ehhhh Wczoraj wróciłam bardzo zmęczona i tylko Was poczytałam,bo nie mogłam już wytrzymać jak wyszło \"spotkanie\" z Bobo:) aleee extraaa było:D:D:D ja tez bym klaskała, śmiała sie i krzyczała więc widzę,że nie odbiegam od Was:):):) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss musze siedzie w domu bo wynajmuje pokoj i czekam na ogladajacych. Ktorzy czesto gesto sie umawiaja i nie przychodza. Mam tylko nadzieje ze do jutra sie unormuje i zaczne myslec do rzeczach bardziej przyziemnych jak urlop, chodzenie na basenik, szukanie ciuchow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jka chcecie to włączcie kamere nr 2 Bobo się zbliża :D:D:D:D ale zrobili mi niespodziewanke,łaaaaaaaaaaaaaaaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fati75
bedac w Turcji planuje wycieczke do Pamukkale.. zastanawiam sie jednak czy nie bedzie ona zbyt meczaca dla 4-letniego dziecka.. co Wy na to? mniej wiecej jak wyglada plan takiej wycieczki ale jak to wyglada w praktyce? jeszcze jedno pytanie w sprawie toalet.. wiadomo jak u nas sie odbywa zalatwianie tego typu rzeczy, krzaczek i juz (mam na mysl i dziecko).. a tam? pewnie sa toalety publiczne, a na takiej wycieczce np.Pamukkale.. moze jednym to wydaje smieszne o co pytam ale prosze o zrozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Siedzę w domu i się nudzę u mnie pogoda \"barowa\" wszyscy śpią po obiedzie a ja czytam topik od początku.Pierwszy raz jak czytałam to bardzo szybko a teraz chcę spokojnie poczytać. Pariss --proszę napisz mi coś o Konakli ,ile jest kilometrów z Alanyi co tam jest ciekawego i czy jest tam duży bazar ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem czy ja mam sie śmiac czy płakać - i to ze swojej głupoty. W tamtym roku kupiłam sobie wturcji taką fajną torebeczkę w kratkę a la Burberry. I dzisiaj rano postanowiłam ją wyprać! Wyschła. No to ja za prasowanie. No i mi sie żelazko przykleiło do tych czesci a la skórka. Rewelacja po prostu. Co mi do głowy strzeliło to ja nie wiem. A wcale taka brudna nie była. Ech! Dobrze ze mam jeszcze jedną taką jasną. Fati o dzieciach na wycieczce mowilysmy ostatnio. Wyszło na to, ze nie warto ich meczyc. Tam też "krzaczek" obowiązuje. Dzieci jak pisałam niedawno mogą wszystko. Szazza, Konakli to takie małe miasteczko niedaleko Alanii. Jest tam bazar ze sklepikami ale bardzo mały. Ja tam jadę zawsze z sentymentu. Reczniki i spodnie są tansze niz w Alanii. Tak było jak ja byłam. A jak jest teraz , nie wiem. Jadąc z Alanii musisz zatrzymac sie koło tego zegara: http://sharapsavillas.com/yahoo_site_admin/assets/docs/800px-Konakli-Centrum.9664325.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frogi i widziałaś Bobo? Super! No szkoda, ze to przegapiłam dzisiaj. Cholerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dowiedziałam sie o Bobo godzine pozniej. Dobrze ze widizałam wczoraj A teraz ide sie wyprostowac na spacerek z kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. a ja dzis zaliczylam niemiecki festyn na dzialkach :) jak to u niemcow duzo piwa i kielbasy :) za to jutro w planach park w dortmundzie do oni tutaj jutro tez maja wolne. ja pewnie przegapie Bobo w kamerkach a szkoda musze tu spr czy w ogole kamerki chodza. moze innym razem sie uda !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jaka tu u mnie paskudna pogoda leje co chwila i grzmi jakaś burza chyba będzie a u nas od piątku są imprezy koncerty feela blue cafe tlove a tu taka pogoda do du.... nie ma jak się ruszyć z domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie woricłam i całkiem ciepło było. Cienka mrynareczka i spoko. Pełno ludzi w parku bo dzien dziecka był. Ciekawa jak to wygladało bo do połowy dnia był ulewy i szalała burza któa jeszcze 2 razy wrcoiła wraz z deszczem i strasznym wiatrem. ALe od 16 fajniusio. tylko duzo błota. A teraz siedze z butelka Sobieskiego mandarynkowego i mnie korci. Popierwsze dieta zabrania a po drugie nie mam kim. Kurcze i co tu zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatuszek ja nie mialabym dylematu, pic !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama? Jak by kilka z was mieszkało koło mnie to zaprosiłabym na mandarynówke hihih. A tak zanim byscie dojechały to bym zasneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Wrociłam tydzień temu z Hurgardy,ale zanim ogarnęlam chałupę już musiałam jechać na 4 dni służbowo więc dopiero teraz sie melduję.Szkoda ,że nie widziałam Bobo,tak jej zazdroszczę ciepelka i tego tureckiego klimatu.Egipt to nie to samo. Jest tylko piękne morze o niesamowitej szmaragdowej barwie ,byliśmy na wycieczce statkiem oglądać podwodne życie---coś wspaniałego.Bazarek podobny,ale duzo mniejszy niż w Alani.Oplaca się wziąć tylko dolary bo euro traktują jak dolary.Pisze bo Kwituszek też śmignie do Hurgardy.Ja niestety Turcję widziałam tylko z samolotu ---piękne ośnieżone góry i Antalie bo tak leci samolot do Egiptu. Pozdrowienia dla Turkomaniaczek i miłego wypoczynku dla Pampersiary bo ona następna leci do Turcji. Kwiatusze wyjęłam drinka zielone jabłuszko więc swoim mandarynkowcem mozesz mi potowarzyszć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka jakiego masz drinka zielone jabłuszko? A w jakim byłas hotelu w Hurgadzie? Ja tam jade z pierwszy raz ale kolega z korym jade do hUrgady 3 raz ale do Egiptu 7. mam zamiar pojechac do Lukoru bo mi kair wybili z głowy, na ta wyspe statkiem i na discovery chanel. Powiedz jakie sa tam ceny i co opłaca sie kupic. A co do drinka to nie otwieram bo mi szkoda diety. Jak schudne ostaie 10 kg wtedy sie napije. Najweczesniej w Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×